NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Röhögnék én, de már nem tudok.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Ilyen feldolgozásban még nem láttam a videót. Zseniális munka.

süti
ma reggel néztem, briliáns😀
"Sack City Couldn’t tackle Joan Rivers".
ilyenekért érdemes Rams szurkernek lenni.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ilyen feldolgozásban még nem láttam a videót. Zseniális munka.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"I see a team that’s improving, that probably played it’s best game of the year in all three phases. That had four or five critical errors on offense and defense that cost us the game. They’re playing hard, they’re playing physical, and they’re mad. And that’s good."

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Cook mit faszkodott Davissel azon kívül, hogy nagypofájú nigger mi baja volt? Mert kapott labdát rendesen, nem nagyon van oka ríni..D11
valami védővel szólalkozott össze, Davis meg pont útban volt neki
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem tetszene ha így lenne 😛 már kezdtem megijedni megtaláljátok az irányítótok mire mi jövünk 😀
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Davis teljesítménye ellenére Fisher - habár lát nála fejlődést - még mindig Hillt tartja első számú irányítónak, ha rendbe jön a sérülése, ő fog játszani az Eagles ellen.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a Rams St. Loius-i történetében még egyik QB sem csinált az első 2 kezdő meccsén olyan magas QB rating-et mint Davis (99,1 és 98,0)
a 72,3 %-os completition mellett 8,02-es a yd/att mutatója, ami a 5. legjobb (ehhez képest mindenki a karerősségét kritizálja)

plusz még:
* Davis is fourth in the NFL in adjusted passer rating; his rating of 97.38 is topped only by Kirk Cousins, Philip Rivers and Colin Kaepernick. (Adjusted passer rating takes dropped passes, intentional throwaways, spikes, and batted-down passes into account.)
* Davis is fifth in adjusted accuracy with a completion rate of 79.8 percent; the guys ahead of him are Kaepernick, Rivers, Drew Brees and Russell Wilson.
* In passes targeted at 20+ yards in the air, Davis is rated No. 1 in the league with a completion accuracy of 66.7 percent.
* In accuracy under pressure, Davis has an adjusted accuracy of 73.3 percent completions. That's the fifth-best in the NFL behind Kaepernick, Wilson, Cousins and Andrew Luck.

bónuszplusz: jól kezeli a nyomást. a PFF szerint a dropback-ek 41 %-ban volt Davis-en nyomás, ami elég magas arány, ehhez mérten kezelendők a fenti számok is.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Completions percentage:

 espn.go.com/nfl/statistics/player/_/stat/passing/sort/completionPct

😕)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ki nem hívja a blitzeket?
ki hívja a soft coverage-eket 3 és hosszúknál, amiket rendere megcsinál az ellen?
ki hívja az offense play-eket?
ki nem tudja kihozni a játékosokból az erősségeiket?
ki hívta be a 4&inchesnél ezt a sz@r play-t?
ki mondta, hogy ne FG-t rúgjunk olyan közelről, amikor még vezetünk?
mondjam még?DiamondsHead44
Úgy mondod, mintha én nem tudnám. Ha jól emlékszem enyém volt a legnegatívabb vélemény, mert itt sokan még a 8-8-ról meg a PO-ról álmodoztak. Már az offseason óta hajtogatom, hogy semmivel nem leszünk előrébb idén se, egy csere guard és DT-vel sem. Csak azért mert most nekem nincs kedvem megint a Fisher takarodj szöveggel előhuzakodni, még nem kell személyeskedni. Csak azt hozza a csapat amire számítottam. Nem véletlenül kérdeztem pár hete, hogy kik az idény közben elérhető HC-k.süti
arra próbáltam utalni, hogy ennyi első körös játékossal + jól/túlfizetett FA-val sokkal többet kellene mutatnia a csapatnak. ez nem csak a játékosok hibája. ezen a szinten a coach-oknak döntő szerepe van abban, mit mikor, hogyan csináljanak. a végrehajtás nyilván a játékosokon múlik, de az alapsémák, a behívott play-ek, a nekimegyünk/nem megyünk söbtések nem rajtuk múlnak.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ki nem hívja a blitzeket?
ki hívja a soft coverage-eket 3 és hosszúknál, amiket rendere megcsinál az ellen?
ki hívja az offense play-eket?
ki nem tudja kihozni a játékosokból az erősségeiket?
ki hívta be a 4&inchesnél ezt a sz@r play-t?
ki mondta, hogy ne FG-t rúgjunk olyan közelről, amikor még vezetünk?
mondjam még?DiamondsHead44
Úgy mondod, mintha én nem tudnám. Ha jól emlékszem enyém volt a legnegatívabb vélemény, mert itt sokan még a 8-8-ról meg a PO-ról álmodoztak. Már az offseason óta hajtogatom, hogy semmivel nem leszünk előrébb idén se, egy csere guard és DT-vel sem. Csak azért mert most nekem nincs kedvem megint a Fisher takarodj szöveggel előhuzakodni, még nem kell személyeskedni. Csak azt hozza a csapat amire számítottam. Nem véletlenül kérdeztem pár hete, hogy kik az idény közben elérhető HC-k.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Cook mit faszkodott Davissel azon kívül, hogy nagypofájú nigger mi baja volt? Mert kapott labdát rendesen, nem nagyon van oka ríni..D11
ő akar lenni a mi kis DeSean Jacksonunk, csak egyenlőre házon belül gyakorolDiamondsHead44
Dropkirály 😀 Szimpi kis underdog arc ez Davis, szurkolok neki.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Cook mit faszkodott Davissel azon kívül, hogy nagypofájú nigger mi baja volt? Mert kapott labdát rendesen, nem nagyon van oka ríni..D11
ő akar lenni a mi kis DeSean Jacksonunk, csak egyenlőre házon belül gyakorol

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Cook mit faszkodott Davissel azon kívül, hogy nagypofájú nigger mi baja volt? Mert kapott labdát rendesen, nem nagyon van oka ríni..
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Bevallom nagyon szkeptikus voltam Davissel kapcsolatban, de nekem is nagyon kellemes meglepetés. Ez a srác valóban képes mozgatni az offense-t, van élet a játékában. Engem igazából nem zavar a két INT-je, sokkal több pozitív dolgot mutatott. Viszont annál inkább zavar, hogy sorozatban magunkat verjük meg. Mintha ez lenne a "védjegyünk", az a leolvadás, amit 21:0 után produkáltunk nem mindennapi. A defense tegnapi teljesítménye, különösen a meccs közepén, botrányos volt. Eddig csalódás a GW éra... de úgy összességében, ezek a sorozatos mentális hibák, melyek mindig megakadályozzák, hogy kulcshelyzetekben felülkerekedjünk, számomra az edzői stáb számlájára írandók. Ez Fisher 3. éve, és bár és kedvelem a mentalitását, és ahogy egyébként a csapatot kezeli, de most már nagyon fárasztó ismételten hallgatni, hogy a fiúk nagyon keményen küzdöttek, meg megbeszéltük, és javítani fogjuk a hibákat. Miközben ezek a hibák immár 3. éve ismétlődnek... és nem látszik a fejlődés. Elértünk egy szintet (olyat-amilyet), és nincs továbblépés.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hogy próbáljak optimista maradni: leszámítva a két INT-et Davis egész jó volt...Pizsama
és azokat sem kellett volna dobnia,
_ha Wells nem akarja már másodszor a saját seggébe tolni a labdát
_ha Cook nem ejti el a TD passzt, miközben senki sem zavarta és köbö háromszor is megpróbálhatta a birtokba vételt
_ha 4&inches-nél FG-t rúgunk, vagy
_ha mégis nekimegyünk a 4&inches-nek, akkor nem akarunk okosabbak lenni mindenkinél és egy sima QB sneak-kel megoldjuk (a két A lyukon nem állt falember)
egyébként Davis nekem nagyon kellemes csalódás. jól olvassa a védelmet, végigmegy a célpontokon, odadobja a labdát ahova kell és képes meghosszabbítani a play-t ha kell

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Meccs alatt egy kinti Dallas fórumról:
"Refs are paid by Jerry"

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Hogy próbáljak optimista maradni: leszámítva a két INT-et Davis egész jó volt...
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Az agyon dicsért DL 1 sacket hozott össze 3 meccs alatt.
Ha pedig FG-t rúgunk 4-re, akkor máshogy alakult volna a mérkőzés.
WR futást se kéne erőltetni, főleg nem Cook-kal.
Ha Stacynek megy a futás se most kéne Cunninghamet és Wattsot is felhozni.süti
ki nem hívja a blitzeket?
ki hívja a soft coverage-eket 3 és hosszúknál, amiket rendere megcsinál az ellen?
ki hívja az offense play-eket?
ki nem tudja kihozni a játékosokból az erősségeiket?
ki hívta be a 4&inchesnél ezt a sz@r play-t?
ki mondta, hogy ne FG-t rúgjunk olyan közelről, amikor még vezetünk?
mondjam még?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az agyon dicsért DL 1 sacket hozott össze 3 meccs alatt.
Ha pedig FG-t rúgunk 4-re, akkor máshogy alakult volna a mérkőzés.
WR futást se kéne erőltetni, főleg nem Cook-kal.
Ha Stacynek megy a futás se most kéne Cunninghamet és Wattsot is felhozni.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
minden kib@szatos meccsen csinálunk az ellenfélnél valami rekord döntést

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az egész edzői kar menjen a jó kurva anyjábaDiamondsHead44
Fishert menesztik és ideiglenesen Schotty lesz HC. Na ?süti
erre inkább nem mondok semmit, mert személyesen még nem találkoztunk, de akkor rendkívül személyeskedő és csúnya lenne
egyébként Shitty nem tagja az edzői stábnak? oké, hogy totál hülye az egészhez és ha nem annak lenne a fia, akinek, akkor még vizes fiú sem lehetne, de attól még eleme a jelzett halmaznak

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Irány a kocsma, póz felvesz:

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
az egész edzői kar menjen a jó kurva anyjábaDiamondsHead44
Fishert menesztik és ideiglenesen Schotty lesz HC. Na ?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ja és 20 pont volt eddig, ahonnan a Dallas visszajött, ma ezt döntöttük meg!!!!Charlie Firpo