NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Majd akkor lesz nemulass ha Dallas ellen meg Hillt nevezik ki kezdőnek. 😀
Vagy várom Fihertől a "Davis is our guy" nyilatkozatát, Samu és Hill után szabadon.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nem tudom, nekem az eredményen és Davisen kívül nem sok örömteli volt benne.
Ez "ízlés" kérdése. Nekem - különösen a múlt heti teljesítmény fényében - jó volt látni, hogy normális drive-okat tudunk vezetni, hogy más a mentalitása a csapatnak (gondolom Fish és GW adott az érzésnek a múlt héten). Persze a Bucs valóban nem top csapat, és van egy rahedli sérültjük, de mi idegenben játszottunk, a 3. számú QB-nk irányított és sérült az nálunk is van bőven.

Szerintem az elkapókat dicsérni, mert elkapják a labdákat.......kicsit nevetséges.
Ezt nem mondod komolyan. Attól, hogy valaki elvégzi a feladatát, még értékelni lehet, nem? HA (!) így folytatja,pl. Quicknek négy-öt meccs alatt több elkapása lesz mint tavaly összesen.

Büntetések is megint a legjobbkor jöttek, ha nem szedjük be őket, sokkal egyszerübb meccs lett volna.
Ezzel viszont egyetértek. Rossz látni, hogy saját magunknak nehezítjük meg az életet.

Austin Davis olyat tett, amilyet Bradford soha (ha az emlékeim nem csalnak). Győztes drive-ot vezetett.
Ebben tévedsz. Csak a tényszerűség kedvéért Bradfordnak 5 GWD-ja volt. Viszont Austin Davis valóban több érzelmet, lelkesedést mutatott tegnap, mint Bradford egész karrierje során összesen.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Jövő héten viszont megint mókás lesz Murray ellen.süti
Igen, Murray második kedvenc csapata a Rams. 2 meccs alatt 456 yardot csinált a Kosok ellen.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az elején a Bucs tulajdonképpen a mi büntetéseinkből haladt előre. Jó lenne leszokni ezekről az amatőr penalty-kről, mert kurva nehézzé tudják tenni a meccseket! Ahhoz képest amúgy a végére egészen keveset szabálytalankodott a csapat, jó lenne 4 negyedre kiterjeszteni ezt...
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudom, nekem az eredményen és Davisen kívül nem sok örömteli volt benne.Al
Na, azt hittem megint már csak én látom mindenben a rosszat. 😀
Davis nemcsak hogy győztes drive-ot vezetett, de tudott hatni a többi játékosra is.
Kíváncsi vagyok kinek az érdeme, hogy így összekapta a csapatot. Tán nem Bajusz kiabált velük ?

Jövő héten viszont megint mókás lesz Murray ellen.
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Nem tudom, nekem az eredményen és Davisen kívül nem sok örömteli volt benne.

Szerintem az elkapókat dicsérni, mert elkapják a labdákat.......kicsit nevetséges. Plussz, nálunk az "elkaphatatlant", nem kapták el, nem úgy mint a túloldalon. Ellenben jó párszor dropoltak könnyű labdákat is.

A spec team jó volt, csak ne kellene visszahordani is benne, mert az nekünk nem megy. Ezt a helyben totyogós változatot csak mi játszuk.

Büntetések is megint a legjobbkor jöttek, ha nem szedjük be őket, sokkal egyszerübb meccs lett volna.

Austin Davis olyat tett, amilyet Bradford soha (ha az emlékeim nem csalnak). Győztes drive-ot vezetett.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mondjuk szerintem nem olyan kiemelkedő teljesítmény ezt a Bucst (főleg ennyi sérülttel) megverni utolsó perces field goallal.
Tény, hogy sokkal jobb mentalitásban álltak a meccshez a srácok, de ezt a szintet tartani is kéne.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Most néztem meg a meccset.. jó volt.😀 Megkövetem Davist, tényleg nagyot játszott, nem gondoltam volna, főleg a múltheti fényében.... Az offense szépen menetelt, jól építettük fel a drive-okat, a play action játékok működtek. Az elmúlt évekhez képest kellemes meglepetés, hogy sokkal megbízhatóbb a WR csapat (Quick különösen jó, magabiztos, kihasználja a fizikuma adta lehetőségeket - vég
TJ Mcdonad brutális, akkorát üt mint egy gőzkalapács, blokkolt egy punt-ot és egy FG-t, elképesztő.
Persze még most is voltak elkerülhető büntetések, de a múltkorihoz képest nagyságrenddel kevesebb.
Most azt mondom, jó lesz ez!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem hiszem el!
Davis nagyot játszott, GZ meg végre hozta amit kellett.
nem értem, de nem baj 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az asszony már a 3. percben megkérdezte tényleg ennyire mazochista vagyok?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
RGIII megint megsérült. Nem vagyok kárörvendő, de Bradford helyzete ellenére is azt mondom, hogy a mai napig az FO legjobb húzása volt a trade, még ha az érte kapott drafthelyek felhasználásával nem is vagyok maradéktalanul elégedett. Nem tudom mit hoz a jövő a Rams-nek (direkt nem St. Louis-t írtam), de hogy az elmúlt 4 évben azért került hozzánk értékelhető játékos is, az biztos. Talán jövőre sikerül találnunk egy franchise QB-t is.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Schefter: Rams DE Robert Quinn signed 4-year, $66.575M extension that includes $41.2M guaranteed tying him to team through 2019, agent Tony Fleming confirmed.vassadi
Legjobban fizetett játékos a rams történelmében. Rászolgált, tőle nem sajnálom. Watt azt nyilatkozta mikor megkérdezték mire költi majd a milliókat, hogy megnézte miket vesznek a gazdag emberek és azok nem tetszettek nekik, így inkább visszament edzeni. Valami hasonlót elvárnék Quinntől is, de legalábbis nehogy most suhintsa meg az asszonyt...süti
Nick Wagoner írta twitteren tegnap hogy összefutott Quinnel és Robert azt nyilatkozta, hogy a legfontosabb, hogy anyagi biztonságot tud biztosítani a családjának.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?


Grat!😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Schefter: Rams DE Robert Quinn signed 4-year, $66.575M extension that includes $41.2M guaranteed tying him to team through 2019, agent Tony Fleming confirmed.vassadi
Legjobban fizetett játékos a rams történelmében. Rászolgált, tőle nem sajnálom. Watt azt nyilatkozta mikor megkérdezték mire költi majd a milliókat, hogy megnézte miket vesznek a gazdag emberek és azok nem tetszettek nekik, így inkább visszament edzeni. Valami hasonlót elvárnék Quinntől is, de legalábbis nehogy most suhintsa meg az asszonyt...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Schefter: Rams DE Robert Quinn signed 4-year, $66.575M extension that includes $41.2M guaranteed tying him to team through 2019, agent Tony Fleming confirmed.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Milyen elgondolkodtató kérdés jelent meg az öltözőben:


több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hekker nem lesz vészQB mert itt van még Chase Keenum 😊 (most jutott eszembe)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Viks meccs előtt Hekker is kapott snapet. Ő esetleg nem lehetne lehetséges opció QB posztra ?süti
Hekker játszott QB-t fiatal korában. Már az előző idényben is ő volt a vésztartalék, amikor csak 2 QB volt aktív a mérkőzés rosterén.DiamondsHead44
Igen, HS-ban irányító volt. A Vikings ellen a kommentátorok pont ecsetelték, amikor bejött Davis, hogy ha ő kiesik ki lesz az irányító és Hekkert mondták legnagyobb esélyesnek. Ne legyen rá szükség azért.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Viks meccs előtt Hekker is kapott snapet. Ő esetleg nem lehetne lehetséges opció QB posztra ?süti
Hekker játszott QB-t fiatal korában. Már az előző idényben is ő volt a vésztartalék, amikor csak 2 QB volt aktív a mérkőzés rosterén.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha ilyen ütemben derülnek ki a más csapatoknál játszó jó futókról, hogy milyen brutálisak otthon, az idény végére nálunk lehet a liga legjobb futója (feltéve, ha ő nem ver össze valakit)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Schottenheimer szerint ha egészséges, akkor Hill fog játszani, még akkor is, ha egész héten nem edzett. Keenum pedig nagyszerű srác, hiszen reggelenként hamarabb ér az edzőközpontba mint az edzők.Amador
Viks meccs előtt Hekker is kapott snapet. Ő esetleg nem lehetne lehetséges opció QB posztra ?
Szívesen meghallgatnám miket mondhatnak ezek Fisherrel egy Viks elleni meccs után.

Év közben van valaki értelmes HC szabadon ?
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Schottenheimer szerint ha egészséges, akkor Hill fog játszani, még akkor is, ha egész héten nem edzett. Keenum pedig nagyszerű srác, hiszen reggelenként hamarabb ér az edzőközpontba mint az edzők.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Matt Conrath-ot felhoztuk a PS-ből Long helyére

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a jó hír, hogy Davis túl van élete első 2 olyan edzésnapján, amikor az első csapattal gyakorolhatott....

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)