NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az egész edzői kar menjen a jó kurva anyjába

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Szeretném megköszönni az egész Rams csapatnak, amiért elérték, hogy utáljam magam azért mert Rams drukker vagyok.....az egész franchise erről szól évek óta, az inkonzisztens szar játékról, az önmagukban hinni is képtelen játékosokról, elbohóckodott meccsekről, értelmetlen szabálytalanságokról, tévképzetben élő edzőkről. Ez nem egy csapat. Ez egy hordányi bohóc, akik felmarkolják a jó pénzt "football" címszó alatt. Elegem van!!!
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ezt a vereséget megérdemeljük. Szerintem jövőre már nem bajusz lesz az edző..Carmeloman
Én abban sem vagyok biztos, hogy ezt az évet végig csinálja. Bye week után nagy szopóálarc lesz. Nem lesznek már ilyen gyenge védelmek.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
ezt a vereséget megérdemeljük. Szerintem jövőre már nem bajusz lesz az edző..
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Nem csak mi szidjuk Schottyt, de a játékosok is:  www.turfshowtimes.com/2014/9/21/6755403/rams-players-reportedly-unhappy-with-brian-scottenheimer

Most már előbb utóbb Fisher is elgondolkodhatna, hogy valami vonzatott adjon a dolognak, és rúgja ki a picsába, vagy lassan mehet majd ő is vele.süti
Akkor még se mi vagyunk a teljesen hülyék, akik úgy látták, hogy nem tud mit kezdeni a játékosokkal, nem képes rájuk szabni, hozzájuk igazítani a playbook-ot.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hill active, ő is fog kezdeni ?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem csak mi szidjuk Schottyt, de a játékosok is:  www.turfshowtimes.com/2014/9/21/6755403/rams-players-reportedly-unhappy-with-brian-scottenheimer

Most már előbb utóbb Fisher is elgondolkodhatna, hogy valami vonzatott adjon a dolognak, és rúgja ki a picsába, vagy lassan mehet majd ő is vele.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Studman hivatalosan is visszatért
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/115384/stedman-bailey-officially-eligible-to-returnDiamondsHead44
Matt Conrath visszakerült a PS-be, hogy legyen helye Bailey-nek az 53-as rosterben

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Studman hivatalosan is visszatért
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/115384/stedman-bailey-officially-eligible-to-return

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ma végigolvastam a TB elleni meccsünk alatti TB fórumot. zseniális, mintha a miénket néztem volna. nekik bejött Davis játéka és megkezdték a Lovie Smith monnyonle akciót.
 www.bbs.tbaybucs.com/topic/24123-official-buccaneers-vs-rams-game-day-thread/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"Bilbo had a better chance at taking on Smaug than Austin Davis had of winning this one, and yet, the kid delivered."
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rsl20qoxoilwgn4s2fe7
NFL Power Rankings, Week 3: Chargers soar; Seahawks tumble
The San Diego Chargers' defeat of the Seattle Seahawks was just one of the upsets that rocked Elliot Harrison's Power Rankings. Check out the new NFL pecking order after a topsy-turvy week.
több mint 10 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nem úgy volt, hogy 4 meccset kapott, s a bye week után jöhet?Al
hétfőn módosult az NFL drog politikája és emiatt enyhülnek a büntetési tételek
"Players to be reinstated: WR Wes Welker, WR Steadman Bailey, DB Orlando Scandrick, OL Eric Herman, DE Spencer Nealy via @mortreport and me."
@AdamSchefter
 www.turfshowtimes.com/2014/9/15/6154305/stedman-bailey-suspension-updateDiamondsHead44
Bocs, ha félreértelmezem, de amióta elkerült New England-ből, nem nagyon követem nyomon a pályafutását...Wes is visszaélt tiltott szerekkel vagy más miatt szerepel a listán? Vagy nem értem...Minitron
Bedobott egy (két?) Molly-t a nyáron, aztán fennakadt a teszten.Fucu
Ó, drága Welker, a Molly-t más formában érdemes fogyasztani. Így járt a pajti 😀😀😀

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem úgy volt, hogy 4 meccset kapott, s a bye week után jöhet?Al
hétfőn módosult az NFL drog politikája és emiatt enyhülnek a büntetési tételek
"Players to be reinstated: WR Wes Welker, WR Steadman Bailey, DB Orlando Scandrick, OL Eric Herman, DE Spencer Nealy via @mortreport and me."
@AdamSchefter
 www.turfshowtimes.com/2014/9/15/6154305/stedman-bailey-suspension-updateDiamondsHead44
Bocs, ha félreértelmezem, de amióta elkerült New England-ből, nem nagyon követem nyomon a pályafutását...Wes is visszaélt tiltott szerekkel vagy más miatt szerepel a listán? Vagy nem értem...Minitron
Bedobott egy (két?) Molly-t a nyáron, aztán fennakadt a teszten.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nem úgy volt, hogy 4 meccset kapott, s a bye week után jöhet?Al
hétfőn módosult az NFL drog politikája és emiatt enyhülnek a büntetési tételek
"Players to be reinstated: WR Wes Welker, WR Steadman Bailey, DB Orlando Scandrick, OL Eric Herman, DE Spencer Nealy via @mortreport and me."
@AdamSchefter
 www.turfshowtimes.com/2014/9/15/6154305/stedman-bailey-suspension-updateDiamondsHead44
Bocs, ha félreértelmezem, de amióta elkerült New England-ből, nem nagyon követem nyomon a pályafutását...Wes is visszaélt tiltott szerekkel vagy más miatt szerepel a listán? Vagy nem értem...

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nem úgy volt, hogy 4 meccset kapott, s a bye week után jöhet?Al
hétfőn módosult az NFL drog politikája és emiatt enyhülnek a büntetési tételek
"Players to be reinstated: WR Wes Welker, WR Steadman Bailey, DB Orlando Scandrick, OL Eric Herman, DE Spencer Nealy via @mortreport and me."
@AdamSchefter
 www.turfshowtimes.com/2014/9/15/6154305/stedman-bailey-suspension-update

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Nem úgy volt, hogy 4 meccset kapott, s a bye week után jöhet?
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha minden igaz Bailey a hétvégén már játszhat. vele tovább javulhat a passzjátékunk.
Hill és Davis is sokat dobált neki, miután Bailey inkább a 2. szánú csapatban edzett a preseason-ban.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ahhoz képest, hogy tavaly nem került be az 53-as roster-be és az idén is csak TC-body-nak tartották meg, ezen a meccsen Davis elég jól nyomta. az tény, hogy több érzelmet és lendületet vitt a meccsbe, mint Sadford a 4 év alatt.
a viccet félretéve, amit nagyon jól csinált, hogy végigment a célpontokon és nem ragadt rajta az elsőn. ha az első számú célpont fedezve volt nem nyomta azonnal a checkdown-t, hanem ment a 2. vagy a 3. célpontra. elég jól érezte a zsebet, többször az utolsó pillanatig kivárt a passzal és bevállalta az ütést a sikeres passzért.
a sack-ről nem tehetett, gyakorlatilag a legtöbbet hozta ki azzal belőle, hogy nem fumblizta el a labdát.
ha csak így lemenedzseli a meccseket, akkor már többet hozott ki magából és a csapatból, mint Sadford. harmincadannyiért.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Süti, cseréljünk, odaadjuk Allent, aki végigugrálja a meccset, jókat ordibál, csak sajnos nem erőssége a coaching, nekünk meg jó lesz Fisher-szobor is. 😀Amadeus91
Pedig zseniális az a fickó. 😀 Mint valami speeden élő mókus. De inkább gondoltam egy Caroll vagy Harbaugh-ra. 😊

Hatásvadász bejegyzés a passzjátékról:
Jim Thomas
Someone else tweeted this out earlier, but Houston's J.J. Watt has more TD catches (1) than the entire Rams roster.Amador
Jó, de ő egyedül többet keres, mint az összes elkapónk... 😛
Arról nem is beszélve, hogy a volt QB-nk-tól kapta a passzt.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Sztem nyugodjatok meg, ez rájátszásba jutó taktika, willie beaman is pados volt a 2. meccsén, aztán mikor kiderült h cerubini szar akkor jött el a ne mulass... más kérdés, higy itt dennis quaid nem fog felépülni... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Hatásvadász bejegyzés a passzjátékról:

Jim Thomas
Someone else tweeted this out earlier, but Houston's J.J. Watt has more TD catches (1) than the entire Rams roster.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Már megtörtént:
“When Shaun comes back, he’s our starter. I’m really proud of Austin, but Shaun’s our starter when he can play.”Amador
Imádom ezt az embert. Mintha parlamenti közvetítést néznék.

Jó volt látni, mikor 40 mp-cel a vége előtt (szinte önkívületben) végig ment a csapaton, s mindenkivel "pacsizott". Lau-n látszott is, hogy várj már haver, nekünk még jelenésünk van 😊Al
Szerintem pont ezért tenne jót a csapatnak egy vérmesebb HC, főleg, hogy ilyen fiatal a keret. Az, hogy Fisher meg se mozdul meccs közben nem tudom mennyire motivál bárkit is, még ha a szakmai tudása az elitbe tartozik is.süti
Süti, cseréljünk, odaadjuk Allent, aki végigugrálja a meccset, jókat ordibál, csak sajnos nem erőssége a coaching, nekünk meg jó lesz Fisher-szobor is. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Már megtörtént:
“When Shaun comes back, he’s our starter. I’m really proud of Austin, but Shaun’s our starter when he can play.”Amador
Imádom ezt az embert. Mintha parlamenti közvetítést néznék.

Jó volt látni, mikor 40 mp-cel a vége előtt (szinte önkívületben) végig ment a csapaton, s mindenkivel "pacsizott". Lau-n látszott is, hogy várj már haver, nekünk még jelenésünk van 😊Al
Szerintem pont ezért tenne jót a csapatnak egy vérmesebb HC, főleg, hogy ilyen fiatal a keret. Az, hogy Fisher meg se mozdul meccs közben nem tudom mennyire motivál bárkit is, még ha a szakmai tudása az elitbe tartozik is.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Majd akkor lesz nemulass ha Dallas ellen meg Hillt nevezik ki kezdőnek. 😀
Vagy várom Fihertől a "Davis is our guy" nyilatkozatát, Samu és Hill után szabadon.süti
Már megtörtént:

“When Shaun comes back, he’s our starter. I’m really proud of Austin, but Shaun’s our starter when he can play.”
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Viszont Austin Davis valóban több érzelmet, lelkesedést mutatott tegnap, mint Bradford egész karrierje során összesen.dogbite
Jó volt látni, mikor 40 mp-cel a vége előtt (szinte önkívületben) végig ment a csapaton, s mindenkivel "pacsizott". Lau-n látszott is, hogy várj már haver, nekünk még jelenésünk van 😊