NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Amúgy jó látni, hogy a tavalyi draftról milyen jól bevált Patterson (WR) ill. Eric Reid (S) az első körből. Nekünk meg van egy Tavon-unk, meg egy Ogletree-nk. 😛Pizsama
de ha mi draftoljuk őket, akkor Patterson-nak van szumma 5 elkapása és ő a 4. számú wr, Reid pedig max a spec team-ben játszana.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Amúgy jó látni, hogy a tavalyi draftról milyen jól bevált Patterson (WR) ill. Eric Reid (S) az első körből. Nekünk meg van egy Tavon-unk, meg egy Ogletree-nk. 😛
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
One per One, Here We Come! 😥
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
If you wanted to pick the worst possible way to open a season, it would be difficult to top the performance by the Rams at the Edward Jones Dome.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Idén is már csak azért kell izgulni nehogy Fisherék kibasszanak az ablakon egy rakás picket valami szar qb-ért. Ebbe a süllyesztőben már úgyse fog senki változtatni. Remélem Fisherék se magyarázzák ki magukat Bradford sérülésével. Mehet megint mindenki a picsába. LA-re is jó eséllyel fogunk pályázni, mert idén se lesz bevétel a jegyeladásból. Legalább a Top5 pick meglesz idén.süti
szerintem Fisher inkább azért izgulhat, hogy Kroenke ne őt b@ssza ki. Kroenke nem arról híres, hogy hosszabb távon tűri az eredménytelenséget. 4. éve ő a főtulaj és azóta semmi olyan nem történt, ami növelné a profitját ebben a befektetésben. ha nem lesz playoff (mitől lenne), akkor Bajuszék mennek.
Fisher legrosszabb döntése az volt, hogy megtartotta Shitty-t és nem hozta ide Norv Turner-t.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Brutális szezon lesz, az biztos. Elég mókás lesz ezt a játékot játszani QB es OL nélkül. Basszus, azért erre a fostalicskara nem számítottam...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
A TST fórumozói is idegesek:


Cut Saffold...

with a machete.

by Chamuel on Sep 7, 2014 | 2:49 PM reply
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
végre!!
valami visszatért az elmúlt évtized fílingjéből. kilátástalan offense, kiszámítható playcall, hülyébbnél hülyébb szabálytalanságok, miss és mrs. tackle-hegyek.
ami nem volt annyiszor: kúbé csere a félidőben, 3rd string QB (aki egyébként nem tűnt rosszabbnak Sadford-nál), hitehagyott Fisher.
welcome to the real Rams-world!
fasza kis szezon lesz ez! 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
34-3-nál azért még egy fg-t bevágunk. Így kell ezt csinálni. Gratulálok.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Idén is már csak azért kell izgulni nehogy Fisherék kibasszanak az ablakon egy rakás picket valami szar qb-ért. Ebbe a süllyesztőben már úgyse fog senki változtatni. Remélem Fisherék se magyarázzák ki magukat Bradford sérülésével. Mehet megint mindenki a picsába. LA-re is jó eséllyel fogunk pályázni, mert idén se lesz bevétel a jegyeladásból. Legalább a Top5 pick meglesz idén.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Cumulatively, the Rams' receivers group has just three receiving touchdowns in 80 of their last 82 individual games:
Tavon Austin: 2 TD in last 11 games
Brian Quick: 1 TD in last 10 games
Chris Givens: 0 TD in 21 straight games
Stedman Bailey: 0 TD 16 career games
Kenny Britt: 0 TD in 13 straight games
Austin Pettis: 0 TD in 11 straight games
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pwwwesryr2ldyzdz4srr
Here's your Week 1 Sunday/Monday Cheat Sheet
The Oakland Raiders have lost 13 straight 1 p.m. games in the Eastern Time Zone. Can rookie Derek Carr turn that around vs. the New York Jets? That and more in our Week 1 primer.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Greg Robinson már nagyon izgatott a holnapi meccs miatt:
 www.turfshowtimes.com/2014/9/6/6114309/watch-greg-robinson-sleeping-in-his-locker
Jah, nem... Következő Orlando Pace vagy Jason Smith ?

Feltűnt a front office-nak is, hogy szarul állunk LB-kel, így jött workoutra Angerer és Sheppard. Még Sheppard gyenge pre-season teljesítménye is előrelépés lenne Armstronghöz képest. Arra azért figyelünk nehogy növekedjen az átlagéletkor.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Chris Long, Lau, Shaun Hill és Hekker a csapatkapitányok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha igaz Pettis szerződését is módosítottuk
 nfltraderumors.co/rams-restructure-wr-austin-pettis-contract/dogbite
Nem vagyok benne biztos, hogy Bailey visszatérte után még keret tag lesz...
szerk.: Jah, mondjuk de, mert van még tőle szarabb is.

Viking ellen meccs tipp az NFL.com-ról: 26 - 20
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ngyqxjdry1gnuwu64t0j
NFL Week 1 game picks: Cowboys upset 49ers; Saints start hot
With the 2014 NFL season finally upon us, Elliot Harrison unveils an upset-rich slate of Week 1 picks. Will Colin Kaepernick's San Francisco 49ers be surprised by Tony Romo's Dallas Cowboys?

Pedig nem sok könnyebb meccsünk lesz. Igaz PR-on is csúsztunk 6 helyett, így vagyunk 23.-ok. Viks 26.

Bwin azért esélyesebbnek tart. 1.55-ös szorzó, Vikingsra 2.50.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Ha igaz Pettis szerződését is módosítottuk
 nfltraderumors.co/rams-restructure-wr-austin-pettis-contract/

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
The St. Louis Rams converted $3M of Chris Long’s base salary into a signing bonus, lowering the cap number by $2M.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
de süti kb. 50-60 %-ban is csak Lau+Ogletreeből áll az LB sor, ezen hova akarsz javítani 😛sapka
Tehát marad még 50-40% betöltetlenül ? 😊 A Long - Langford - Brockers - Quinn nagyobb javításra szorult ? 😊

én maximálisan megértem sütit. tény, nem gondoltam, hogy van aki nálam is pesszimistább tud lenni, de vannak még csodák.PDiamondsHead44
Mindig is tudtam, hogy valamiben felérek egy csodával.

Suti, no para...az evek alatt volt mar egy par hullamvolgy...inkabb volgy..😊 ne most add fel mikor jok vagyunk egy 7-9re 😀FBKrisz
Ha jól emlékszem még a Linehan érában is számítottunk 8-8-akra. 😊 Én egy fasza 1/1 QB-t akarok, nem holmi 7-9-et. 😊

Aztán következő évben jöhet egy új QB, meg falember elé, meg elkapó, meg töltelékemberek, a secondary meg marad ugyanolyan szar.Pizsama
Aztán ha a futójátékunk is hozza a pre-season teljesítményét, még kereshetünk megint új GM-et, HC-t. Igaz akkor végre Schotty is boldogíthatna valaki mást helyettünk.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Fisherek egy kicsit tenyleg elszalltak sztem a Fearsome Eightsome-al...a secondarybe kelett volna meg instant impact playa+ egy solid starter LB mert vekonyak vagyunk mint a hig libafos...

Suti, no para...az evek alatt volt mar egy par hullamvolgy...inkabb volgy..😊 ne most add fel mikor jok vagyunk egy 7-9re 😀FBKrisz
Látom azért itt sok Rams drukkernek egy rugóra jár az agya.
Immár második éve sírunk a első-második körös safety pick hiánya miatt, és én továbbra is a secondary gyengeségére fogom hogy szarok vagyunk futás ellen (előszezon statisztika ide-vagy-oda).

És oké, hogy a jó védelmek nyernek SB-t, de azért illene az Offense-nek is legalább annyi pontot összelapátolni, hogy ne azon menjenek el a meccsek, hogy csak 1TD+FG-okra fussa a csapatnak.

Tavon egyre inkább bust-gyanús (aztán nyugodtan cáfoljon rám idén), nincsenek top elkapóink, a méregdrága "his our guy" QB-nk egy porcelánbaba, és az egyetlen mákunk, hogy az 5. körben kihalásztunk egy valamirevaló RB-t Stacy személyében.

Aztán következő évben jöhet egy új QB, meg falember elé, meg elkapó, meg töltelékemberek, a secondary meg marad ugyanolyan szar.
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Fisherek egy kicsit tenyleg elszalltak sztem a Fearsome Eightsome-al...a secondarybe kelett volna meg instant impact playa+ egy solid starter LB mert vekonyak vagyunk mint a hig libafos...

Suti, no para...az evek alatt volt mar egy par hullamvolgy...inkabb volgy..😊 ne most add fel mikor jok vagyunk egy 7-9re 😀

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
"amúgy meg örüljünk, hogy a divatszurkerek továbbra is elkerülnek bennünket. "

majd ha jo Tíbó 😊

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
én maximálisan megértem sütit. tény, nem gondoltam, hogy van aki nálam is pesszimistább tud lenni, de vannak még csodák.
én sem ilyen draftról álmodtam, de talán nem véletlenül mi vagyunk a GM, HC, DC poszton..
én letrédeltem volna, a Robinson pick-et nem akartam, de most már ezzel kell élni. különben is, legkésőbb az 1. meccs 2. negyedében feljön az üvegtestű Saffold helyére sérülés miatt.

legalább Sadford sérülése felvillantotta a fényt az alagút végén (emberileg sajnálom, nem ezt az utat szerettem volna, hogy megszabaduljunk tőle). a felszabaduló cap space-e amúgy is kell Quinn megtartásához, mivel JJ Watts úk szerződése lesz a tárgyalási alap.

amúgy meg örüljünk, hogy a divatszurkerek továbbra is elkerülnek bennünket. 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Jó, én feladom. Majd e-mailben értesítsetek ha valami értelmeset is csinálunk.süti
bízva bízz, fel a fejjel! (mi Raiders szurkolók már csak tudjuk)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de süti kb. 50-60 %-ban is csak Lau+Ogletreeből áll az LB sor, ezen hova akarsz javítani 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ezt nem értem, Shazier egy ütközős kemény játékot felvállaló ILB, aki remek atléta
pont Donaldtól lesz jobb a passrush
Pryor már érdekesebb lehetett volna, ezt aláírom!sapka
Csak mert 3-4-be draftolták. 4-3-ban ugyanúgy megállta volna a helyét. Tavaly 6 sacket is hozott megannyi TFL-on kívül. Nem véletlenül hasonlítják Lavonte Davidhez. Szerintem hatékonyabb, de mindenképpen gyorsabb (mivel stabil kezdő lenne) megoldás lett volna. Én nem tudtam volna lemondani egy Ogletree - Lau - Shazier LB sorról. Főleg nem egy 3. DT-ért. Akkor ment volna Langford, és a pénzéből jött volna LB. De ha megéri azt a 6 misit, akkor fölöslegesnek tartok mellé egy 13. picket mellé áldozni.

Mindenesetre Marshall Faulk így is sleeper csapatnak tart minket. Neki legyen igaza.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shazier nem lett volna baromira nagy luxuspick?

mármint többségében, ha van rendes safety játék csak 2 LB van a pályán, az egyik aki tud szerelni, a másik pedig jó coverben

Az egyik Lau, a másik meg Ogletree.
Shazier az egyik helyett lehetett volna, de minek cserélnél két normális kezdőt?sapka
Brockers nem ugyanilyen helyzetben van ? Shazier legalább kezdő lenne, és jobb lenne a passrush. Donald csak csereként lesz majd.

De akkor ne bonyolítsuk túl, ott volt Pryor vagy Clinton-Dix is. McLeododdal megint nekimenni egy szezonnak...süti
ezt nem értem, Shazier egy ütközős kemény játékot felvállaló ILB, aki remek atléta
pont Donaldtól lesz jobb a passrush

Pryor már érdekesebb lehetett volna, ezt aláírom!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!