Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
a nudlikarú Hill? 😀petey
Nem lehet mindenkinek Gabbertje. 😛süti
sztem egy tréd beleférne hipphopp még hozzátok. egy 2. kör? 😀

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a nudlikarú Hill? 😀petey
Nem lehet mindenkinek Gabbertje. 😛
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
OL továbbra is átjáróház, Mason egyre rosszabb. Cserébe az UDFA Watts nagyon jól szerepelt. Austin Davisnek adjunk esélyt élesben is. Sam - Westbrook páros közül pedig szomorú, hogy (valószínűleg) nem tarthatjuk meg mind a kettőt az 53-as rosteren.süti
En nem lennék meglepve, ha Westbrook mint DT, Sam pedig mind DE megmaradna a rosteren.dogbite
Long, Langford, Brockers, Quinn, Hayes, Sims, Donald, Carrington. Ők tűnnek biztosnak. A kérdés az, hogy megengedhetnek Fisherék olyan luxust, hogy 10 DL legyen a keretben, mert akkor maradhat Westbrooks és Sam is.Fucu
Westbrook eddig többet mutatott Carringtonnál és Conrathnál is, akiknek nem nagyon volt momentumuk a TC és a preseason meccsek alatt.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
OL továbbra is átjáróház, Mason egyre rosszabb. Cserébe az UDFA Watts nagyon jól szerepelt. Austin Davisnek adjunk esélyt élesben is. Sam - Westbrook páros közül pedig szomorú, hogy (valószínűleg) nem tarthatjuk meg mind a kettőt az 53-as rosteren.süti
En nem lennék meglepve, ha Westbrook mint DT, Sam pedig mind DE megmaradna a rosteren.dogbite
Long, Langford, Brockers, Quinn, Hayes, Sims, Donald, Carrington. Ők tűnnek biztosnak. A kérdés az, hogy megengedhetnek Fisherék olyan luxust, hogy 10 DL legyen a keretben, mert akkor maradhat Westbrooks és Sam is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
OL továbbra is átjáróház, Mason egyre rosszabb. Cserébe az UDFA Watts nagyon jól szerepelt. Austin Davisnek adjunk esélyt élesben is. Sam - Westbrook páros közül pedig szomorú, hogy (valószínűleg) nem tarthatjuk meg mind a kettőt az 53-as rosteren.süti
En nem lennék meglepve, ha Westbrook mint DT, Sam pedig mind DE megmaradna a rosteren.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Shaun Hillt már Kurt Warnerhez hasonlítják. Mit hasonlítják, szerintük sokkal jobb, mint Warner mikor átvette a csapatot Greentől. Tehát pár szezonra jók leszünk, utána pedig jön az új Bulger.süti
a nudlikarú Hill? 😀

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
OL továbbra is átjáróház, Mason egyre rosszabb. Cserébe az UDFA Watts nagyon jól szerepelt. Austin Davisnek adjunk esélyt élesben is. Sam - Westbrook páros közül pedig szomorú, hogy (valószínűleg) nem tarthatjuk meg mind a kettőt az 53-as rosteren.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
És mit toltak előtte? LSD-t? 😀silent7939
Sam zuhanyzási szokásait elemezték.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Shaun Hillt már Kurt Warnerhez hasonlítják. Mit hasonlítják, szerintük sokkal jobb, mint Warner mikor átvette a csapatot Greentől. Tehát pár szezonra jók leszünk, utána pedig jön az új Bulger.süti
És mit toltak előtte? LSD-t? 😀
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Shaun Hillt már Kurt Warnerhez hasonlítják. Mit hasonlítják, szerintük sokkal jobb, mint Warner mikor átvette a csapatot Greentől. Tehát pár szezonra jók leszünk, utána pedig jön az új Bulger.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Arról írnak, ami érdekli az embereket. Elgondolkodtató. Ettől függetlenül tényleg túlzás.

Thad Lewis is csapatot keres. Én anno bírtam, igaz nem lennénk vele se előrébb.

Az igazi pancake Robinsontól:
 vine.co/v/Ml6vwDpYedA
Előbb fel kell dobni a plafonig.süti
Akkor inkább ez:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez PS4 vagy XBox One?Pizsama
PC. Amúgy fogalmam sincs.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Arról írnak, ami érdekli az embereket. Elgondolkodtató. Ettől függetlenül tényleg túlzás.

Thad Lewis is csapatot keres. Én anno bírtam, igaz nem lennénk vele se előrébb.

Az igazi pancake Robinsontól:
 vine.co/v/Ml6vwDpYedA
Előbb fel kell dobni a plafonig.süti
Ez PS4 vagy XBox One?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Arról írnak, ami érdekli az embereket. Elgondolkodtató. Ettől függetlenül tényleg túlzás.

Thad Lewis is csapatot keres. Én anno bírtam, igaz nem lennénk vele se előrébb.

Az igazi pancake Robinsontól:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

Előbb fel kell dobni a plafonig.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Amikor már tényleg nem hisszük, hogy van lejjebb az ESPN-nél, na, akkor riportot készítenek Michael Sam zuhanyozási szokásairól...

 www.washingtonpost.com/blogs/early-lead/wp/2014/08/26/espn-is-reporting-on-michael-sams-showering-habits-now/

Chris Long egyébként tweetben küldte el őket a picsába:

Dear ESPN,

Everyone but you is over it.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
egy kétt cikkben olvastam már matt moore és a rams nevét (persze szigorúan csak gondolattal való játszás). szerintem a legjobb opciók között lenne a rams számára. persze a dolphins nem igen adja.Ventura
sőt már Tebow neve is felmerült. de akkor a média megőrülne, egy csapatban Sam és Tim.DiamondsHead44
😀

"Ott van Tebow!!! Szerintem még mindig jobb, mint Hill... nem is értem.. Tebow annyit küd, hogy visszakerüljön az NFL-be, ezek meg még észre sem veszik, és nem mernek kockáztatni egy Tebow-val, inkább elcsesznek egy szezont Hillel..."

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Roster moves announced Tuesday:

QB Sam Bradford and OL Demetrius Rhaney were placed on injured reserve.

Safety Matt Daniels and DE Sammy Brown were released.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
egy kétt cikkben olvastam már matt moore és a rams nevét (persze szigorúan csak gondolattal való játszás). szerintem a legjobb opciók között lenne a rams számára. persze a dolphins nem igen adja.Ventura
sőt már Tebow neve is felmerült. de akkor a média megőrülne, egy csapatban Sam és Tim.DiamondsHead44
nem kell Sobri ebbe a topikba is, higgyetek nekem.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egy kétt cikkben olvastam már matt moore és a rams nevét (persze szigorúan csak gondolattal való játszás). szerintem a legjobb opciók között lenne a rams számára. persze a dolphins nem igen adja.Ventura
sőt már Tebow neve is felmerült. de akkor a média megőrülne, egy csapatban Sam és Tim.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
egy kétt cikkben olvastam már matt moore és a rams nevét (persze szigorúan csak gondolattal való játszás). szerintem a legjobb opciók között lenne a rams számára. persze a dolphins nem igen adja.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A preseason speciális körülményei miatt talán nem érdemes túl sokat belelátni, de mégis biztató, hogy a PFF statisztikái szerint eddig az UDFA Ethan Westbrooks volt a legjobb 4-3-as DE.Amador
Ez a "Gera lőtt már gólt az új Groupama Arenában. Messi még nem." efektus. 😊
Amúgy fasza, hogy már egy egész védelemre való DL játékosunk van, de kíváncsibb vagyok, hogy TruJo-t ki fogja helyettesíteni. Vagyis inkább hogy, mert valószínűleg Gaines fog felállni Jenkinsszel átellenben. Róla is jókat írtak.süti
JJ és Gaines lesz a 2 CB a normál felállásban, nickel-ben jön Joyner. dime-ban pedig vagy McGee vagy Reid lesz a 4. CB (persze ha marad az 53-ban).

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A preseason speciális körülményei miatt talán nem érdemes túl sokat belelátni, de mégis biztató, hogy a PFF statisztikái szerint eddig az UDFA Ethan Westbrooks volt a legjobb 4-3-as DE.Amador
Ez a "Gera lőtt már gólt az új Groupama Arenában. Messi még nem." efektus. 😊
Amúgy fasza, hogy már egy egész védelemre való DL játékosunk van, de kíváncsibb vagyok, hogy TruJo-t ki fogja helyettesíteni. Vagyis inkább hogy, mert valószínűleg Gaines fog felállni Jenkinsszel átellenben. Róla is jókat írtak.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
A preseason speciális körülményei miatt talán nem érdemes túl sokat belelátni, de mégis biztató, hogy a PFF statisztikái szerint eddig az UDFA Ethan Westbrooks volt a legjobb 4-3-as DE.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Az első távozók:
Rams released: P Bobby Cowan, LS Jorgen Hus, CB Jarrid Bryant, WR Jordan Harris, LB Johnny Millard, FB Kadeem Jones, LB Pat Schiller, WR T.J. Moe, Offensive linemen R.J. Dill and DJ Morrelldogbite
egyik sem meglepő..
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Sam sackje nemcsak Manzielnek okozott gondot.
 www.nydailynews.com/sports/football/michael-sam-helps-twitter-user-save-face-johnny-manziel-bet-article-1.1916129