Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Az első távozók:
Rams released: P Bobby Cowan, LS Jorgen Hus, CB Jarrid Bryant, WR Jordan Harris, LB Johnny Millard, FB Kadeem Jones, LB Pat Schiller, WR T.J. Moe, Offensive linemen R.J. Dill and DJ Morrelldogbite
+ lejön a keretből Pead és Bradford, mindketten mennek IR-re

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Az első távozók:
Rams released: P Bobby Cowan, LS Jorgen Hus, CB Jarrid Bryant, WR Jordan Harris, LB Johnny Millard, FB Kadeem Jones, LB Pat Schiller, WR T.J. Moe, Offensive linemen R.J. Dill and DJ Morrell

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mekkora forma. 😀

David Garrard @davidgarrard9
Would love a call from the rams!
 fansided.com/2014/08/25/david-garrard-lobbies-via-twitter-st-louis-rams-job/#!bJTw6Q

"If the Rams decide they don't want to go with Hill, they have a few marginal options in free agency. The team could sign Josh Freeman, Kyle Orton or Tyler Thigpen."
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24678022/report-rams-qb-sam-bradford-out-for-season-with-torn-acl

Csak, hogy legyenek opciók.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hill-el az a baj, hogy a PO-ra nem elég jó viszont a draft top5-höz meg túl jó. 6-8 győzelmet összehoz.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Suck for MariotaFBKrisz
Miserably for Mariota. Ez alliterál, könnyebb megjegyezni és jobban eladható márkanévként.Amador
Waiting 4 Winston :p

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Suck for MariotaFBKrisz
Ezt mondom már én is egy ideje, de nektek PO kell ,meg Super Bowl. 😛
Igaz még Bradforddal képzeltem el, de hiába, két Samu nem fér meg egy csapatban.

Én Austin Davist próbálgatnám Hill helyett, ha besül draftolhattok magasan QB-t, ha meg nem akkor nem is kell. Ez a Hill is our guy olyan Fischeres húzás volt. Sztem szar döntésD11
Nálatok is micsoda problémák vannak. 😀

Fisher: Hill 'our guy' (legalábbis még meg nem sérül)
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kj1qf5ikpp1gwerqbixs
Fisher: St. Louis Rams have 'confidence' in Shaun Hill
After confirming that Sam Bradford will miss the entire season with a torn ACL, St. Louis Rams coach Jeff Fisher said the team has "all the confidence in the world" in backup quarterback Shaun Hill.

Azért érdeklődünk Sanchez iránt is, de ha idehozzák bohóckodni, bizony isten átszállok a seahawks bandwagonra. Akkor már ha magasabb árért is, de jöjjön Mallett vagy Cousins, akivel kezdhetünk is valamit.
Viszont a legjobb lenne Sexy Rexy, ő már egy szar teljesítménnyel még Super Bowl-t is játszott.
De a rend kedvéért kinti fórumokon megemlítik Tebow-t is.

Még ha Schotty valami fasza OC lenne, akkor adnék a szavára, de még is mit műveltek őt a jetsben ?
Valószínűleg ezekre a szép emlékek megmaradtak Sanchezben is:
"Mark Sanchez doesn't want to be traded to Rams"
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/rams/2014/08/24/mark-sanchez-st-louis-rams-sam-bradford-brian-schottenheimer/14538707/
Inkább marad csere a Phillyben.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Suck for MariotaFBKrisz
Miserably for Mariota. Ez alliterál, könnyebb megjegyezni és jobban eladható márkanévként.
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
nem hiszem el hogy nincs egy olyan szezon ahol legalabb 80%-ban klappolna valami...most verge Sadfordnak talan lehettek volna ertekelheto celpontjai, es aranylag jo fala. bullshit.... Suck for Mariota

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Én Austin Davist próbálgatnám Hill helyett, ha besül draftolhattok magasan QB-t, ha meg nem akkor nem is kell. Ez a Hill is our guy olyan Fischeres húzás volt. Sztem szar döntésD11
Nem hiszem, hogy próbálgatni kellene bárkit is. A szezon már itt van, és a cél továbbra sem lehet más, mint megnyerni a lehető legtöbb meccset, az elérhető legjobban teljesítő QB-val. És én is úgy gondolom, hogy Hill képes lesz megoldani a feladatot. Jó teljesítményt nyújtott eddig a TC-ben, Clemens-hez képest mindenképpen előrelépés. Mellesleg, a három QB (Hill, Davis, Gilbert) közül Davis volt messze a leggyengébb a camp riportok alapján (az igaz viszont, hogy elvileg ő ismeri legjobban a rendszert - talán ezért is lesz most a No 2).

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én Austin Davist próbálgatnám Hill helyett, ha besül draftolhattok magasan QB-t, ha meg nem akkor nem is kell. Ez a Hill is our guy olyan Fischeres húzás volt. Sztem szar döntés
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
tazonban nálam a pohár általában félig üres.
mivel az előző 2 évben a TC során meghatározó játékosunk nem esett ki az idényre, tartok tőle, hogy ez a sorozat az idén megszakad, azaz valaki kihagyja a szezont az akarata ellenére.
Quinn vagy Lau a tippem, mert így a D nem lehet az igazi.DiamondsHead44
végül Sadford lett belőle...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Sanchez-nek nem örülnék, viszont Schitty biztos rágja Fisher fülét ezerrel, hogy szerezze meg neki.
Hill-lel nyugodtan végigvihetjük a szezont, le fogja menedzselni a meccseket szépen.
6-10-re jók lehetünk.
az új franchise qb pick-hez viszont Davis-t vagy Gilbert-et ajánlanám a kezdőbe

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Chris Burke @ChrisBurke_SI
Trade RGIII to the Rams. Let's bring this whole thing full circle.süti
Én épp azt akartam javasolni, hogy Cousins-t kéne átpasszoljuk hozzátok. 😊 A sajtó boldog lenne egy ilyen információmorzsától... Ráadásul mindenki örülne: nektek lenne QB-tok, nálunk meg a média nem tudná tovább kavarni a szart, hogy ki a jobb. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
megnéztem a meccset. a sérülések rohadt szerencsétlenül történtek és mindegyik "benne-van-a-játékban" típusú volt. csak most sok volt egyszerre...
Sadford lábára oldalról esett rá a védő, tipikus szalagsérülést kiváltó ok
Saffold bokájára szintén oldalról, ráadásul kicsit hátulról esett rá a védő
Tru térdét saját védőtársa fejelte meg sisakkal, oldalról
Langford is a forgalomban sérült meg

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Most még jobban haragszom Snead-re, amiért nem volt B-terv a drafton. Garoppolo-t el kellett volna hozni! :[]

Viszont most akkor minden-mindegy alapon legyen Gilbert a kezdő, hátha. Vagy cseréljünk el valakit a picsába Ryan Mallett-ért. Vagy csak robbantsuk fel az EJD-t, és a helyét hintsük be sóval. :#
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
méltó lezárása a kos karriernek.Höri
Ezt hogy érted?
En nem sok méltó dolgot látok az ismételt keresztszalag szakadasban. A magam részéről borzasztóan sajnálom a srácot. Nagyon biztam benne es ebben a szezonban. Egy picit elkeserít a dolog...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Chris Burke @ChrisBurke_SI
Trade RGIII to the Rams. Let's bring this whole thing full circle.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Sam Bradford is entering final year of his rookie contract which had $50 million guaranteed. He'll have missed 31 games by end of deal.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
méltó lezárása a kos karriernek.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sose szerettem de azért most sajnálom. Így viszont nagyon fasza szezon elé nézünk.
A falnak esélye sincs összeszokni, szerintem szezonközben se lesz rózsásabb a helyzet.
Emiatt futójátékunk se működik. Stacy 3 yard körül átlagol, Mason semmit nem csinált, Cunningham a legjobb, ő is a sokadik védelmek ellen.
Most Britt vezérlésével hiába állt össze sok év után egy normális WR depth, ha minden más meg szar az offense-ben.

Én azért megadnám az esélyt Hillnek is, ha már valószínűleg a PO ugrik. A másik meg Austin Davis. Kiváló pre-seasonokon van túl, most már igazán kilehetne élesben is próbálni. Mondjuk így meg értelmesebb lett volna megtartani Clemenst. Legalább ismerte a csapatot.
Jövőre meg reméljük sikerül végre értelmes irányítót találni, ha már lesz kiből válogatni bőven.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
szerintem nincs több Samuban, ennyit tud.. jövőre jöhet a Qb draft,ő mehet a levesbe..
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Jövőre vki be fogja próbálni, annyi helyen nincs irányító. De nagyon nehéz lesz visszajönni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet 4 min

Difficult 24 hours for #Rams and Sam Bradford. Jeff Fisher said he was optimistic last night. Then today scouring scans. Finally, ACL tear

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Hát Samunak innen nagyon nehéz lesz, de remélem, hogy nem ér véget ennyivel, mert túl jó ő ahhoz, hogy ennyi jusson neki az NFL-ből... 😕
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hill nem kaphatja meg az esélyt????