Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sajnalom szegenyt...tavaly szezon elejen kezdett egyre jobb lenni,aztan jott (igen ACL...),erre megint...hmmm.:-/
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Úgy néz ki TruJo-nak nincs szalagszakadása.dogbite
Neki nincs, de Bradfordnál nem kizárt:

Schefter: Despite Rams QB Sam Bradford thinking his ACL was intact from initial testing, there is real concern that it is not and it could be torn.

Ha így van, akkor lehet felkészülhettek egy Sanchez trade-re. Schottenheimerrel dolgozott is együtt a Jetsnél.vassadi
Bradford career ending? Tavaly is ACL volt nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Bradford....na basszus,az szep...pfff.:-/
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Úgy néz ki TruJo-nak nincs szalagszakadása.dogbite
Neki nincs, de Bradfordnál nem kizárt:

Schefter: Despite Rams QB Sam Bradford thinking his ACL was intact from initial testing, there is real concern that it is not and it could be torn.

Ha így van, akkor lehet felkészülhettek egy Sanchez trade-re. Schottenheimerrel dolgozott is együtt a Jetsnél.vassadi
Sanchez remek preseasonön van túl, borsos ára lesz nagyon, főleg hogy mindenki tudni fogja, hogy a Ramsnek így jelenleg nem lesz QB-je.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Shaun Hill megoldja vagy elhoznám Glennont Tampából.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Úgy néz ki TruJo-nak nincs szalagszakadása.dogbite
Neki nincs, de Bradfordnál nem kizárt:

Schefter: Despite Rams QB Sam Bradford thinking his ACL was intact from initial testing, there is real concern that it is not and it could be torn.

Ha így van, akkor lehet felkészülhettek egy Sanchez trade-re. Schottenheimerrel dolgozott is együtt a Jetsnél.
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Viszont Bradford lehet hogy ACL, és nézhettek új irányító után.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Úgy néz ki TruJo-nak nincs szalagszakadása.

According to CBS’s Jason La Canfora, Trumaine Johnson suffered a sprained MCL and not a torn ACL. Therefore, rather than being out the entire season, Johnson will likely only be out six weeks and could be back when the Rams take on the Eagles after their bye.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
néztem browns-rams-et egy kicsit, de az első negyedben Mingo annyiszor ment át a Robinson-Long kettősön ahányszor csak akart
ami elég durva, látszik jobban mozog Mingo mint tavaly, de Longot is jobb képességűnek tartom ennél, és Robinsont is
nagyon durva betlit hozott a fal bal oldala nálatok, ez megszokott?, vagy csak most sikerült így?sapka
Long most jött vissza a sérülése után, remélhetőleg csak rozsdás egy kicsit. Az első negyed nagy részében egyébként nem Robinson volt mellette, hanem Saffold. Most újranéztem az első másfél negyedet és Robinsonnál nem láttam hibát.Amador
Így van. Az elején nagyon látszott, hogy Long még nem vette fel a meccs ritmusát és mellette Saffold sem mozgott jól LG-ként. Bradfordot kétszer ütötték meg, mindkétszer Long-ot (és Saffoldot) verték meg. A második drive-ban aztán jött LG-be Robinson, így a fal bal oldala (Long-Robinson-Wells) felállásban már jól teljesített.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
néztem browns-rams-et egy kicsit, de az első negyedben Mingo annyiszor ment át a Robinson-Long kettősön ahányszor csak akart
ami elég durva, látszik jobban mozog Mingo mint tavaly, de Longot is jobb képességűnek tartom ennél, és Robinsont is
nagyon durva betlit hozott a fal bal oldala nálatok, ez megszokott?, vagy csak most sikerült így?sapka
Long most jött vissza a sérülése után, remélhetőleg csak rozsdás egy kicsit. Az első negyed nagy részében egyébként nem Robinson volt mellette, hanem Saffold. Most újranéztem az első másfél negyedet és Robinsonnál nem láttam hibát.Amador
Igazából Saffold kiesése utána volt baromi feltűnő ez a dolog, másrészt a meccs eleji DC-be Robinsont írták LG-nek;
de elhiszem, hogy át kellett jönnie a másik oldalra ismeretlen közegbe, aztán nem tudták lekommunikálni a dolgot, csak nagyon feltűnő volt
köszi az infót

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
néztem browns-rams-et egy kicsit, de az első negyedben Mingo annyiszor ment át a Robinson-Long kettősön ahányszor csak akart
ami elég durva, látszik jobban mozog Mingo mint tavaly, de Longot is jobb képességűnek tartom ennél, és Robinsont is
nagyon durva betlit hozott a fal bal oldala nálatok, ez megszokott?, vagy csak most sikerült így?sapka
Long most jött vissza a sérülése után, remélhetőleg csak rozsdás egy kicsit. Az első negyed nagy részében egyébként nem Robinson volt mellette, hanem Saffold. Most újranéztem az első másfél negyedet és Robinsonnál nem láttam hibát.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Trumaine 6 hét kiesés..Carmeloman
Brockers telibenyomta a térdét a sisakkal...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Trumaine 6 hét kiesés..
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
néztem browns-rams-et egy kicsit, de az első negyedben Mingo annyiszor ment át a Robinson-Long kettősön ahányszor csak akart
ami elég durva, látszik jobban mozog Mingo mint tavaly, de Longot is jobb képességűnek tartom ennél, és Robinsont is
nagyon durva betlit hozott a fal bal oldala nálatok, ez megszokott?, vagy csak most sikerült így?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
igen, megsérült - az első vélemények szerint nem súlyos, ma MRI, aztán a részletek.
Viszont rajta kívül megsérült még Tru Johnson, az ő térdsérülése komolyabbnak látszik. És megsérült még Saffold, Brockers, Langford... Mind az öten kezdők .. lennének.dogbite
ez már kicsit a vicc kategória..Mitől sérül meg ennyi ember???Carmeloman
Hogyha erre az oldalra benéztek  www.cbssports.com/nfl/injuries, akkor láthatjátok hogy igazából teljesen átlagos szezon elötti sérüléseink vannak.
Vannak csapatok akik ennél sokkal szarabbul jártak.(Nem mintha ez vigasztalna :-/ )

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
jó arc 😀
 bleacherreport.com/articles/2173651-michael-sam-sacks-johnny-manziel-in-rams-vs-browns-preseason-game?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-nationalCarmeloman
Orakpo után szabadon.

ez már kicsit a vicc kategória..Mitől sérül meg ennyi ember???Carmeloman
Nyilván közrejátszik a "szerencsefaktor" is, meg az egyes egyének testfelépítése, lásd a procelánbabákat Bradford és Saffold esetében. De, hogy már évek óta rendre kidől a csapat nagy része, én azt nem tudom elhinne, hogy ebbe nem játszik közre még valamiféle edzői mulasztás. Vagy bemelegíteni nem tudnak rendesen, de ez már nevetséges. Az megint más kérdés, hogy a mostani sérültek mindegyike sérülésből jött vissza, akkor megkérdőjelezhető a rehabilitáció is.süti
Láttatok már meccs előtti bemelegítést? Háááát.... tavaly a 2 Londoni meccsen volt szerencsém és hát ahhoz a terheléshez amit kapnak ott a srácok elég sovány. Sőőőt megye 2-es focimeccs előtt is kevés lenne. De persze lehet hogy van más is...
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
jó arc 😀
 bleacherreport.com/articles/2173651-michael-sam-sacks-johnny-manziel-in-rams-vs-browns-preseason-game?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-nationalCarmeloman
Orakpo után szabadon.

ez már kicsit a vicc kategória..Mitől sérül meg ennyi ember???Carmeloman
Nyilván közrejátszik a "szerencsefaktor" is, meg az egyes egyének testfelépítése, lásd a procelánbabákat Bradford és Saffold esetében. De, hogy már évek óta rendre kidől a csapat nagy része, én azt nem tudom elhinne, hogy ebbe nem játszik közre még valamiféle edzői mulasztás. Vagy bemelegíteni nem tudnak rendesen, de ez már nevetséges. Az megint más kérdés, hogy a mostani sérültek mindegyike sérülésből jött vissza, akkor megkérdőjelezhető a rehabilitáció is.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
jó arc 😀
 bleacherreport.com/articles/2173651-michael-sam-sacks-johnny-manziel-in-rams-vs-browns-preseason-game?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-nationalCarmeloman
Hehhe! 😀
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
igen, megsérült - az első vélemények szerint nem súlyos, ma MRI, aztán a részletek.
Viszont rajta kívül megsérült még Tru Johnson, az ő térdsérülése komolyabbnak látszik. És megsérült még Saffold, Brockers, Langford... Mind az öten kezdők .. lennének.dogbite
ez már kicsit a vicc kategória..Mitől sérül meg ennyi ember???
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
jó arc 😀
 bleacherreport.com/articles/2173651-michael-sam-sacks-johnny-manziel-in-rams-vs-browns-preseason-game?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A hombar lefekudt focijanival? XD
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
igen, megsérült - az első vélemények szerint nem súlyos, ma MRI, aztán a részletek.
Viszont rajta kívül megsérült még Tru Johnson, az ő térdsérülése komolyabbnak látszik. És megsérült még Saffold, Brockers, Langford... Mind az öten kezdők .. lennének.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jól láttam hogy Bradford megint kidőlt? :-/
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A változatosság kedvéért fogjuk arra, hogy jelenleg a Rams a liga legkevésbé értékes franchise-a.Amador
Nem baj, jobb ez így, mint a bandwagonosokkal egy vonaton utazni.
Egy új stadion azért jót tenne a franchise-nak. Egy idei jó szereplés meg pláne.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Ha idén sincs PO, még mindig foghatjuk arra, hogy mert ez egy fiatal csapat ?süti
A változatosság kedvéért fogjuk arra, hogy jelenleg a Rams a liga legkevésbé értékes franchise-a.