Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jenkins, Quick, Brockers, mint veterán. 😊
 www.turfshowtimes.com/2014/8/21/6051443/st-louis-rams-vs-cleveland-browns-veterans-to-watch
Nyilván meg kell különböztetni a rookie-ktől, de akkor is furcsa.

Ha idén sincs PO, még mindig foghatjuk arra, hogy mert ez egy fiatal csapat ?
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Lassan mindenki visszatér a veteránok közül (Lau, Saffold), viszont ami feltűnő, hogy nem tudni mi van Hayes-el.dogbite
20-án már részt vett a DL drilleken, de még nem edzett a csapattal.DiamondsHead44
ez legalább már valami. nem tudtam hova tűnt, hiányoltam az edzőtáboros beszámolókból.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Lassan mindenki visszatér a veteránok közül (Lau, Saffold), viszont ami feltűnő, hogy nem tudni mi van Hayes-el.dogbite
20-án már részt vett a DL drilleken, de még nem edzett a csapattal.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Mintha csak éreztek volna..a tegnapi edzés defense oldalon a secondaryrol szólt. Jenkins is teljes munkát végzett, es összességében az egész csapatrész nagyon jol teljesített. Számos INT, pass break up, stb... GW keverte a lapokat rendesen.
Az offense főleg a futásokat es a screen játékokat gyakorolta.

Lassan mindenki visszatér a veteránok közül (Lau, Saffold), viszont ami feltűnő, hogy nem tudni mi van Hayes-el.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Első számú CB, akartam volt mondani.
Már az 1. héten bizonyíthatja az ellenkezőjét. Jenning - Patterson - Peterson támadó alakulat ellen hamar elfog dőlni mire jutott GW a védelemmel. Viszont ha nem sikerül 3-0-val fordulnunk, akkor megint nagy szarban leszünk.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Azért ebből a secondary-ből sem hiányzik a keménység... dogbite
Nem is a keménységgel van bajom, hanem, hogy vezéregyéniség nélkül maradtunk hátul. Finnegan azért kitudta borítani a legjobb WR-eket is, meg felrázni a többieket. ellenfelet. Most harmadéves a legtapasztaltabb emberünk. Jenkins lehet ilyen téren az utód, de félek tőle, hogy a kezdő CB kabát nagy lesz rá.süti
Ezzel egyetértek. Nem tűnik vezér típusnak.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért ebből a secondary-ből sem hiányzik a keménység... dogbite
Nem is a keménységgel van bajom, hanem, hogy vezéregyéniség nélkül maradtunk hátul. Finnegan azért kitudta borítani a legjobb WR-eket is, meg felrázni a többieket. ellenfelet. Most harmadéves a legtapasztaltabb emberünk. Jenkins lehet ilyen téren az utód, de félek tőle, hogy a kezdő CB kabát nagy lesz rá.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Finnagan mentalitása hiányzik is a secondaryből, de játékával csak a csapat kárára volt. Én a secondary miatt jobban aggódok, meg Lau nélkül az LB állomány is elég gyatra.süti
Azért ebből a secondary-ből sem hiányzik a keménység... Az újak közül Gaines, Joyner, Alexander nagyon harapnak. viszont gyakorlatilag még nem voltak a pályán a kezdő cornereink.. (TruJ csak egy drive-ban volt szombaton). Ugyanakkor McDonald nagyon hatékony, gyors és keményen ütközik. Jó volt látni szombaton.
Az LB sort viszont én is vékonynak érzem. Nagyon hiányzik Lau. Ray-ray momentán elég elveszettnek tűnik, és Bates és Steward is kevés még. Viszont ha Lau visszajön, és Dunbar visszamegy a helyére, a futás elleni védelmünknek is javulnia kell.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Brockers és LAu is visszatér vasárnap..
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szezonelőzetes:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/18/2014-preview-st-louis-rams/

Ami bizakodásra ad okot:
-DL
-Greg Williams
-Bradford (???)
-Wells
-Zuerlein és Hekker

Ami nem:
-Elkapóink
-Külön kiemelve Austin
-Schotty
-Finnegan energiája/mentalitása
-Schedule

Bradfordban reménykedünk 5. éve. Finnagan mentalitása hiányzik is a secondaryből, de játékával csak a csapat kárára volt. Én a secondary miatt jobban aggódok, meg Lau nélkül az LB állomány is elég gyatra.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Viszont Britt "csak" megütötte a vállát, valószínűleg semmi súlyos.

Így visszanézve ismét a meccset, legalábbis az elejét, ami tetszett: jó volt Bradford (a backup QB-k tegnap gyakorlatilag jelentéktelenek voltak), a WR csapat bíztató (Quick elkapása parádés volt), és TE-eink is megbízhatóak. Ami viszont problémás: a futójáték egyáltalán nem működött. Mondjuk az OL még mindig vegyesfelvágott: hiányzott Saffold és Long, nem a helyén játszott Robertson és Person, illetve később Hooey sem (aki ezzel naggyá tette Elliott nevű srácot - ha jól emlékszem a nevére).

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Donald viszont most nem tudott nyomást helyezni az ellenfél irányítójára.süti
Általában ketten voltak rajta. Úgy újoncként nem könnyű.

Pead térdszalagszakadás miatt kihagyja a szezont. Neki szerintem ennyi volt a Ramsben, de lehet, hogy az NFL-ben is.

Barrett Jones hátműtéten esett át, lehet, hogy ő sem játszhat már idén.Amador
hát kb. amúgy sem váltotta meg a világot..
Jones háta régóta szarakodott, ezért nem játszott, elkerülhetetlen volt a műtét..
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Donald viszont most nem tudott nyomást helyezni az ellenfél irányítójára.süti
Általában ketten voltak rajta. Úgy újoncként nem könnyű.

Pead térdszalagszakadás miatt kihagyja a szezont. Neki szerintem ennyi volt a Ramsben, de lehet, hogy az NFL-ben is.

Barrett Jones hátműtéten esett át, lehet, hogy ő sem játszhat már idén.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
@süti: Más kérdés, hogy ugyanakkor Austin továbbra is csalódás, főleg ha egy Brandin Cookshoz hasonlítjuk.
azért ebben szerintem erősen benne van, hogy Cooksnak Sean Paytonja van, Austinnak meg egy Schottenheimere. Kíváncsi lennék ha helyet cserélnének hogy nézne ki a dolog.Hall Of Green
Nyilván az is közrejátszik, de ha valakit elhozunk 8. picként, akkor őt ha én edzem is hozzon jobb formát. Ilyen méretekkel jobban elkéne tudni szakadni a védőktől, és több yardot hozni elkapás után. Oké, hogy csak pre-season, de a campben sem ragyogott.

Tovább tetézi a bajt, hogy Britt is lesérült tegnap. Súlyosságáról még nincsenek információk.
Donald és Mason nem hozta az elvártakat. Utóbbi teljesítménye ilyen fal mögött valamennyire érthető, Donald viszont most nem tudott nyomást helyezni az ellenfél irányítójára.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
@süti: Más kérdés, hogy ugyanakkor Austin továbbra is csalódás, főleg ha egy Brandin Cookshoz hasonlítjuk.

azért ebben szerintem erősen benne van, hogy Cooksnak Sean Paytonja van, Austinnak meg egy Schottenheimere. Kíváncsi lennék ha helyet cserélnének hogy nézne ki a dolog.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Továbbra sem az igazi.
A D borzalmas, se Lacy, se Rodgers ellen se colt esélyünk. Nyomást nem igen tudtunk gyakorolni, rengeteg miss tackle, a secondary meg gyakorlatilag nulla. Lau hiánya egyértelműen érződik, de szerintem sokat ő se tudna hozzátenni.

Offense-től továbbra is sablon play hívások. Az o-line ilyen formában borzalmas. Így futni esélyünk se volt. Robinson LT-ként Peppersszel nézett szemben, egy sacket be is nyelt. Motiváció mindenesetre látszik rajta, élvezi a játékot, és mindent tőle telhetőt megtesz. Ettől viszont többre lesz szükség. Packers cserék ellen azért már hozza amit egyetemen is. Bradfordból továbbra sem lesz vezéregyéniség, de dobott egy szép TD passz Kendricksnek. Ugyanakkor Hill sokkal talpraesettebb. Jó hír azonban, hogy a Britt-Quick duó tényleg jónak tűnik. Más kérdés, hogy ugyanakkor Austin továbbra is csalódás, főleg ha egy Brandin Cookshoz hasonlítjuk.

Cserék közt egyértelműen Ethan Westbrook teljesít a legjobban ismét. Simsszel nagyon jó párost alkotnak. UDFA húzás, de meglepődnék ha nem lenne benne az 53-as keretben.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
futás ellen fogalmatlanok vagyunk teljesen...
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
néhány tweet a mai edzésről. szinte csak a D-vel kapcsolatban vannak:
_For the first time the Oline is not going to run the hill today
_Defense doing lots of angle drills and thud tackling type drills. Linebackers getting worked by Williams
_Dbacks hit the sled.....TJ especially hits the sled....hard. Williams working them over pretty good
_Gregg Williams: "If you're avoiding contact you are in the wrong place.
_Dbacks have to hit the sled then chase down a bouncing ball...Joyner and TJ hit the hardest
_The f-bomb flows nicely from Gregg Williams. He's had practice at this.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fisher beleállt az Ice Bucket Challenge-be, majd kihívta a Cardinals menedzserét Mike Matheny-t.
 cdn3.vox-cdn.com/assets/4897706/FisherBucket.gifDiamondsHead44
Ennyi érzelmet se láttam még tőle.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Fisher beleállt az Ice Bucket Challenge-be, majd kihívta a Cardinals menedzserét Mike Matheny-t.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Gyerünk pöttöm 😀

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudom és aki írt róla, az sem tudja.
 archauthority.com/2014/08/12/whats-deal-st-louis-rams-barrett-jones/Amador
Csak kezd alakulni a tavaly draftunk is.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Barrett Jones pedig július 31-e óta nem volt edzésen, az oldalvonal mellett sem látható.Amador
Miért nem ?süti
Nem tudom és aki írt róla, az sem tudja.
 archauthority.com/2014/08/12/whats-deal-st-louis-rams-barrett-jones/
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Barrett Jones pedig július 31-e óta nem volt edzésen, az oldalvonal mellett sem látható.Amador
Miért nem ?
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Torry Holt szerint Austin eddig nem szerepel túl jól az edzéseken és idén nem fog sokat hozzátenni a passzjátékhoz, inkább a special teamben lehet hasznos. Britt, Quick, Bailey és E. J. Gaines viszont dicséretet kapott tőle.

Barrett Jones pedig július 31-e óta nem volt edzésen, az oldalvonal mellett sem látható.