NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Shazier nem lett volna baromira nagy luxuspick?

mármint többségében, ha van rendes safety játék csak 2 LB van a pályán, az egyik aki tud szerelni, a másik pedig jó coverben

Az egyik Lau, a másik meg Ogletree.
Shazier az egyik helyett lehetett volna, de minek cserélnél két normális kezdőt?sapka
Brockers nem ugyanilyen helyzetben van ? Shazier legalább kezdő lenne, és jobb lenne a passrush. Donald csak csereként lesz majd.

De akkor ne bonyolítsuk túl, ott volt Pryor vagy Clinton-Dix is. McLeododdal megint nekimenni egy szezonnak...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shazier nem lett volna baromira nagy luxuspick?

mármint többségében, ha van rendes safety játék csak 2 LB van a pályán, az egyik aki tud szerelni, a másik pedig jó coverben

Az egyik Lau, a másik meg Ogletree.
Shazier az egyik helyett lehetett volna, de minek cserélnél két normális kezdőt?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na kérem szépen, így kell draftolni a Top15-ben kétszer is, hogy csere legyen mindkét picked. Igen, megcsináltuk.
És nem érdekel, hogy Donaldot majd rotálni fogják, Robinson meg majd fasza lesz valamikor.

Bortles meg Shazier instant kezdő lenne.

Mondjuk ez semmi. Joyner meg Mason csak a 3. csapatba fér el a rosteren.
Jövőre húzzuk kalapból a neveket.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jó, én feladom. Majd e-mailben értesítsetek ha valami értelmeset is csinálunk.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Justice Cunningham-et tettük IR-re (bokasérülés), hogy legyen hely Keenum számára. így már csak 4 TE van a rosteren.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Through eight starts, Keenum threw for 1,760 yards, nine touchdowns, six interceptions and a positively un-Schottenheimer-esque 7.0 yards per attempt. He only completed a dismal 54.2 percent of his passes though.
a kiemelt rész mindent visz 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Megszereztétek Case Keenum-t. Kíváncsi vagyok le tudja e majd győzni Hill-t a kezdő pozícióért.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vannak itt meglepetések, nálunk a Brady->53 jóslat jött be hasonlóképpenWyatt
De Mallettet kénytelenek voltatok eltrade-elni, hogy megtarthassátok.süti
Hát igen, valamit valamiért 😥

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Meg 3!8-) 😛ZoliZoltán
Addig úgysincs semmi gond. A nagyszerű Defense-ünk szerezz annyi TD-t, hát még ha Hillék is belelendülnek.

Vannak itt meglepetések, nálunk a Brady->53 jóslat jött be hasonlóképpenWyatt
De Mallettet kénytelenek voltatok eltrade-elni, hogy megtarthassátok.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha Mciahel Samnek nem is sikerült a rosterre kerülés, Robert Quinn, ha nehézségek árán is, de elcsípett egy helyett.
Így Chris Long is gratulált a liga legjobb pass-rusherének:

Chris Long
@RQuinn94 congrats on making the team.süti
Vannak itt meglepetések, nálunk a Brady->53 jóslat jött be hasonlóképpen

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
mi ez a pánik? még el sem kezdődött a szezon. mi lesz az első kapott tédé után? 😛DiamondsHead44
Meg 3!8-) 😛
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítok.

Tavaly is, és az idei előszezon meccseken is azt láttam, hogy az eröltetett passrush miatt, az LB sorra extra nyomás nehezedik a futás megállítása terén, amire egész egyszerűen nem képesek. Rendre a safety-knek kell hátulról előrerohannia, ami minimum 5-10yardos futásokat jelent, a mistacke-ek miatt meg sokszor még többet is.Pizsama
OK.
A magam részéről egyértelműen jobbnak láttam a D teljesítményét - a tavalyihoz képest (pl. kevesebb a missed tackle; az egész D tudatosan vadássza a labdát; nem emlékszem, hogy engedtünk volna nagy passzjátékot, szinte azonnal megütjük az elkapót, amint a labdához ér..). Bár tudom, hogy ez csak a preseason volt, ami gyakorlatilag alig jelent valamit...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha Mciahel Samnek nem is sikerült a rosterre kerülés, Robert Quinn, ha nehézségek árán is, de elcsípett egy helyett.
Így Chris Long is gratulált a liga legjobb pass-rusherének:

Chris Long
@RQuinn94 congrats on making the team.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
2012 óta 6-szor draftoltuk 7. körben.
egyikük sincs a keretben már...
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az 5 RB kapcsán felmerült bennem, hogy nem ismétlődik-e meg a két évvel ezelőtti Pead-Richardson eset. Hogy az UDFA Watts azért maradt a rosteren, mert jobbnak bizonyult mint a 3. körös Mason. Amador
Mason hű a nevéhez, ezért volt tré. De pánikra semmi ok. Nagyon jó prospect, ő lesz a következő Faulk, csak még fiatal, de majd nézzétek meg pár év múlva! MVP meg minden.

Sam pedig még a PS-be sem fog bekerülni.Amador
Pedig oda bőven elfért volna. Conrath is csak azért van ott, mert 2 méter.

Félek, hogy igen szar szezon lesz ez. Nem értem miért vár mindenki minket középmezőnyben. Az a sokat dicsért D is csak DL. Aztán majd ha szembe kell nézni AP-vel az első meccsen kiderülnek a turpisságok...süti
Futás ellen akkora szarok vagyunk mint a ház. A secondary meg.....áh, inkább hagyjuk is.Pizsama
Az előszezon meccsei alapján a ligában a hetedikek vagyunk futás elleni védelemben 359 engedett yard-al. Úgy, hogy a teljes kezdő DL és LB sor még nem játszott együtt..
A secondary valóban kérdőjel, de nekem már jobban tetszik mint a tavalyi. Különösen az újak közül Gaines, Joyner, de Alexander is harap. És ne felejtkezzünk el a G. Williams faktorról se. Persze a puding próbája az evés.. meglátjuk.dogbite
Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítok.

Tavaly is, és az idei előszezon meccseken is azt láttam, hogy az eröltetett passrush miatt, az LB sorra extra nyomás nehezedik a futás megállítása terén, amire egész egyszerűen nem képesek. Rendre a safety-knek kell hátulról előrerohannia, ami minimum 5-10yardos futásokat jelent, a mistacke-ek miatt meg sokszor még többet is.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
mi ez a pánik? még el sem kezdődött a szezon. mi lesz az első kapott tédé után? 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Az előszezon meccsei alapján a ligában a hetedikek vagyunk futás elleni védelemben 359 engedett yard-al.
dogbite
wow, és ez mit jelent? mire lehet következtetni belőle?sapka
nyilván messzemenő következtetést levonni belőle nem lehet. csupán arra utaltam, hogy szerintem a "futás ellen szarok vagyunk mint a ház" kijelentés túlzás. ennyi.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az előszezon meccsei alapján a ligában a hetedikek vagyunk futás elleni védelemben 359 engedett yard-al.
dogbite
wow, és ez mit jelent? mire lehet következtetni belőle?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Az 5 RB kapcsán felmerült bennem, hogy nem ismétlődik-e meg a két évvel ezelőtti Pead-Richardson eset. Hogy az UDFA Watts azért maradt a rosteren, mert jobbnak bizonyult mint a 3. körös Mason. Amador
Mason hű a nevéhez, ezért volt tré. De pánikra semmi ok. Nagyon jó prospect, ő lesz a következő Faulk, csak még fiatal, de majd nézzétek meg pár év múlva! MVP meg minden.

Sam pedig még a PS-be sem fog bekerülni.Amador
Pedig oda bőven elfért volna. Conrath is csak azért van ott, mert 2 méter.

Félek, hogy igen szar szezon lesz ez. Nem értem miért vár mindenki minket középmezőnyben. Az a sokat dicsért D is csak DL. Aztán majd ha szembe kell nézni AP-vel az első meccsen kiderülnek a turpisságok...süti
Futás ellen akkora szarok vagyunk mint a ház. A secondary meg.....áh, inkább hagyjuk is.Pizsama
Az előszezon meccsei alapján a ligában a hetedikek vagyunk futás elleni védelemben 359 engedett yard-al. Úgy, hogy a teljes kezdő DL és LB sor még nem játszott együtt..
A secondary valóban kérdőjel, de nekem már jobban tetszik mint a tavalyi. Különösen az újak közül Gaines, Joyner, de Alexander is harap. És ne felejtkezzünk el a G. Williams faktorról se. Persze a puding próbája az evés.. meglátjuk.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az 5 RB kapcsán felmerült bennem, hogy nem ismétlődik-e meg a két évvel ezelőtti Pead-Richardson eset. Hogy az UDFA Watts azért maradt a rosteren, mert jobbnak bizonyult mint a 3. körös Mason. Amador
Mason hű a nevéhez, ezért volt tré. De pánikra semmi ok. Nagyon jó prospect, ő lesz a következő Faulk, csak még fiatal, de majd nézzétek meg pár év múlva! MVP meg minden.

Sam pedig még a PS-be sem fog bekerülni.Amador
Pedig oda bőven elfért volna. Conrath is csak azért van ott, mert 2 méter.

Félek, hogy igen szar szezon lesz ez. Nem értem miért vár mindenki minket középmezőnyben. Az a sokat dicsért D is csak DL. Aztán majd ha szembe kell nézni AP-vel az első meccsen kiderülnek a turpisságok...süti
Futás ellen akkora szarok vagyunk mint a ház. A secondary meg.....áh, inkább hagyjuk is.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az 5 RB kapcsán felmerült bennem, hogy nem ismétlődik-e meg a két évvel ezelőtti Pead-Richardson eset. Hogy az UDFA Watts azért maradt a rosteren, mert jobbnak bizonyult mint a 3. körös Mason. Amador
Mason hű a nevéhez, ezért volt tré. De pánikra semmi ok. Nagyon jó prospect, ő lesz a következő Faulk, csak még fiatal, de majd nézzétek meg pár év múlva! MVP meg minden.

Sam pedig még a PS-be sem fog bekerülni.Amador
Pedig oda bőven elfért volna. Conrath is csak azért van ott, mert 2 méter.

Félek, hogy igen szar szezon lesz ez. Nem értem miért vár mindenki minket középmezőnyben. Az a sokat dicsért D is csak DL. Aztán majd ha szembe kell nézni AP-vel az első meccsen kiderülnek a turpisságok...
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Az 5 RB kapcsán felmerült bennem, hogy nem ismétlődik-e meg a két évvel ezelőtti Pead-Richardson eset. Hogy az UDFA Watts azért maradt a rosteren, mert jobbnak bizonyult mint a 3. körös Mason.

Sam pedig még a PS-be sem fog bekerülni.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Samuka nem kellett sehova. Maradhat PS tagnak.
Ha jól tudom más játékosunk iránt se volt érdeklődés.süti
...
Maradt ellenben 5 TE és 5 RB. Reynolds, mi? Ő pl. minek?

Most komolyan elgondolkodtam azon, hogy majd 20 év után hátat fordítok a Ramsnek.Al
Még két ember a PS-be:
WR Justin Veltung
DT Matt Conrath

Lesz még mozgás ezen a rosteren, az biztos, hogy nem marad 5TE és 5RB a végére (LB need, backup QB stb.). Reynolds szerintem a spec team miatt marad, ahol az egyik kulcsjátékos.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én se hittem volna, hogy nem viszi el senki. Gainesnek viszont elég jó esélye van bizonyítani.
Rosterről már kifejtettem a véleményem, nagyon kíváncsi leszek a szezonra.
Persze azóta jött már a szokásos legfiatalabb csapat (már 3 éve!), meg milyen jól menedzselik a csapatot Sneadék, csupa fiatal tehetség van nálunk blablabla. Mondjuk tehetségből elég keveset láttunk.
Jó lenne tudni Kroenke mennyire örül, hogy ilyen fiatal tehetséges csapat tulajdonosa. Meg egy újabb szer szezon után Fisher letölti-e egyáltalán a szerződését. Esetleg erre már L.A.-ben lesz-e lehetősége.
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Samuka nem kellett sehova. Maradhat PS tagnak.
Ha jól tudom más játékosunk iránt se volt érdeklődés.süti
"Samuka", azért ennél jóval többet érdemel .

A Mizzou miatt követtem a pályafutását, s azt hiszem tucatszám maradt a rosteren nála gyengébb játékos.

Most nagyon szomorú vagyok miatta (s egy kicsit Gaines miatt is), mert úgy gondoltam, mind két játékos a szezon végére stabil kezdő lesz (ebbe a "csapatba" simán lehetnének is). Ez már nem jön össze. Maradhattak a porcelán falemberek és a béna secondary. Bravó!
Maradt ellenben 5 TE és 5 RB. Reynolds, mi? Ő pl. minek?

Most komolyan elgondolkodtam azon, hogy majd 20 év után hátat fordítok a Ramsnek.