NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Sadford tavaly és idén 30 milliót keresett úgy, hogy nem egész 7 meccset játszott. ügyes, mondaná Kohn.DiamondsHead44
nem hiszem, hogy így tervezte..dogbite
attól még így van. és ez nem jó sem a csapatnak, sem a szurkolóknak.
ha jövőre cutoljuk 13 misit takarítunk meg. az 2-3 jó játékost jelent(het) 1 gyenge közepes helyett.DiamondsHead44
A matek részét nem vitatom. De nem feltételezem, hogy örömünnepként élné meg a jelenlegi helyzetét, illetve azt, ahogy az eddigi pályafutása alakult.dogbite
Èn is ugy gondolom hogy nem mindenröl Bradford tehet.
Arról hogy 1/1 lett,vagy hogy ilyen öszegeket kapot ,hogy ennyiszer megsèrült,vagy a mindig új offens system .
Persze mindettöl függetlenül nem azt hozta amit vártunk töle.
De ez nem egy Rams "betegsèg".
Ha megnèzzük az utolsó 10 èv Nfl Draftot,akkor látjuk ,hogy rengeteg elsö vagy második körös OB tünt el a süllyesztöbe.
Annak idelyèn kellet egy QB,elhoztuk a legjobb Prospectet .Senki nem lát a jövöbe.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Sadford tavaly és idén 30 milliót keresett úgy, hogy nem egész 7 meccset játszott. ügyes, mondaná Kohn.DiamondsHead44
nem hiszem, hogy így tervezte..dogbite
attól még így van. és ez nem jó sem a csapatnak, sem a szurkolóknak.
ha jövőre cutoljuk 13 misit takarítunk meg. az 2-3 jó játékost jelent(het) 1 gyenge közepes helyett.DiamondsHead44
A matek részét nem vitatom. De nem feltételezem, hogy örömünnepként élné meg a jelenlegi helyzetét, illetve azt, ahogy az eddigi pályafutása alakult.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Sadford tavaly és idén 30 milliót keresett úgy, hogy nem egész 7 meccset játszott. ügyes, mondaná Kohn.DiamondsHead44
nem hiszem, hogy így tervezte..dogbite
attól még így van. és ez nem jó sem a csapatnak, sem a szurkolóknak.
ha jövőre cutoljuk 13 misit takarítunk meg. az 2-3 jó játékost jelent(het) 1 gyenge közepes helyett.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Sadford tavaly és idén 30 milliót keresett úgy, hogy nem egész 7 meccset játszott. ügyes, mondaná Kohn.DiamondsHead44
nem hiszem, hogy így tervezte..dogbite
Nem akart ennyit sem játszani? 😊
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Sadford tavaly és idén 30 milliót keresett úgy, hogy nem egész 7 meccset játszott. ügyes, mondaná Kohn.DiamondsHead44
nem hiszem, hogy így tervezte..

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Sadford tavaly és idén 30 milliót keresett úgy, hogy nem egész 7 meccset játszott. ügyes, mondaná Kohn.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Chris Long, bokaműtét, kb két hónapot fog kihagyni.
Még szerencse hogy mély a DL

Sammy-nek pedig kedden műtik a térdét.

Orvosi rovatunkat olvashatták.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Power Rankings
NFL 31.
ESPN 32.
Höri volt a legkegyesebb, ő még két csapatot tőlünk is gyengébbnek lát.

Csoportellenfeleink rendre a Top 10-ben, mi meg a középmezőny elejéből zuhantunk sereghajtóknak.
Igaz Samu sérülése után már amúgy is lejjebb rangsoroltak minket, így most csak olyan 8 helyeket csúsztunk.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hill épüljön fel és legyen a kezdőtök újra. Fantasy backupom 😊Halfkey
😀 akkor már biztos várja a visszatérést! 😊ZoliZoltán
Mondjuk azért a "szaros" másfél milláért amit kapna kezdő QB-ként, minek tegye ki még magát veszélynek? 😊

Legalább Donald megmutatott valamit a robbanékonyságából. 1,19 másodperc alatt ért oda Petersonhoz.
Amador
Ami azért jó nekünk, mert . . . ?
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Legalább Donald megmutatott valamit a robbanékonyságából. 1,19 másodperc alatt ért oda Petersonhoz.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hill épüljön fel és legyen a kezdőtök újra. Fantasy backupom 😊Halfkey
😀 akkor már biztos várja a visszatérést! 😊
több mint 10 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Hill épüljön fel és legyen a kezdőtök újra. Fantasy backupom 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Teny,hogy ennyi zaszlot meg eletemben nem lattam...Az Olimpian nincs ennyi...mar a hajam teptem,minden bajom volt....
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
úgy néz ki Hill tényleg sérülés miatt lett lecserélve, szerdán vagy csütörtökön derül ki, hogy tud-e játszani a Tampa ellen. ha nem a 3. számú QB lesz a kezdő.DiamondsHead44
Nagyon remélem, hogy Hill fog kezdeni.

Tegnap - megfelelő szedálás után - ismét megnéztem a meccset. Néhány random gondolat.
Ezt a meccset elsősorban nem a Vikings nyerte meg (bár grat. nekik), hanem mi vesztettük el. Elsősorban a büntetések miatt. Kulcshelyzetekben követtünk el buta egyéni hibákat, amelyek vagy megölték a drive-unkat (pl. Quick facemask-je, ami szerintem nem volt az, csak beakadt az ujja a rácsba, de végül is mindegy), vagy éppen fordítva: életben tartották az ő támadásukat (pl. Reynolds büntije a rúgó ellen). A büntetésekkel nagyon sokszor teremtettünk magunknak 2 és hosszú illetve 3. és hosszú szituációkat, így nem tudtunk ritmust adni a támadásainknak. Bár a számok mást mutatnak, de szerintem önmagában nem volt rossz a futójátékunk sem, már amikor volt erre lehetőség. De a büntetések, és az emiatti 2., 3. és sok helyzetek egyszerűen nem engedték, hogy a saját játékunkat játsszuk. Később pedig, amikor elengedtük CP-t és megfutotta a TD-t, nos onnantól mi is szaladtunk az egész után, rajtunk volt a kényszer, és teljesen egydimenziós lett a játékunk. Viszont ez a rengeteg büntetés visszatérő probléma, immár évek óta, ez pedig egyértelműen az edzői stáb hibája, hogy nem sikerült megoldani.
A másik dolog Austin Davis. Tudom, hogy sokan kedvelik, és biztos, hogy nagyszerű srác, de szerintem nem ide való. (A sors fintora, hogy Bradford sérülése előtt biztos volt, hogy az első csoporttal megy a cut során, most pedig akár kezdő is lehet.) Vasárnap ha jól tudom 5 sack-et engedtünk, de ebből vagy 4 döntően Davis miatt volt. Ilyen, hogy pocket awareness számara nem létezett, fogalma sem volt, honnan jön a nyomás és azt hogyan kezelje, sokáig tartotta a labdát, igazából a világát nem tudta. Ezeknek a szituációknak a többségét Bradford, Hill megoldotta volna.
Nos. nem tudom mit fognak csinálni Fisherék a héten, hogyan fogják kijavítani a hibákat, de bízom benne, hogy ez a műsor nem ismétlődik meg.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
úgy néz ki Hill tényleg sérülés miatt lett lecserélve, szerdán vagy csütörtökön derül ki, hogy tud-e játszani a Tampa ellen. ha nem a 3. számú QB lesz a kezdő.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Packers drukker kolléga csak egy "részvétem"-mel üdvözölt reggel. Ő legalább nem kérdezi meg "mi a baj?" hétfő reggelente.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
.. a Robinson pick-et nem akartam, de most már ezzel kell élni. különben is, legkésőbb az 1. meccs 2. negyedében feljön az üvegtestű Saffold helyére sérülés miatt....DiamondsHead44
wazze, megint tévedtem 3 negyedet...DiamondsHead44
Mondjuk amit művelt, annyit Saffold sérülten is tudott volna. Szerintem hirtelenjében azt se tudta hol van.
Nem tudom, hogy lesz belőle franchise tackle.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
.. a Robinson pick-et nem akartam, de most már ezzel kell élni. különben is, legkésőbb az 1. meccs 2. negyedében feljön az üvegtestű Saffold helyére sérülés miatt....DiamondsHead44
wazze, megint tévedtem 3 negyedet...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nincs QB (drágán sem), nincs OL. Nincs futás, nincs elkapó. Nincs védekezés, nincs spec team.
Al
Quick mondjuk meglepően jó volt.
Védelem is elboldogult az elején, aztán ilyen fos offense mellé meg már a végére tök mindegy volt.
Mondjuk mióta Bradford itt van így működik a csapat...
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Szinte mindent leírtatok.

Ezt a kiábrándító , fos játékot. Elegem volt az elmúlt 10 évben belőle.Nem akarok még egy ilyen szezont (még ha csak egy lenne). Megint menjünk az 1/1-re? Unom már, hogy szeptemberben a draftra gyúrunk.

Nincs QB (drágán sem), nincs OL. Nincs futás, nincs elkapó. Nincs védekezés, nincs spec team.

Van, porcelán falember (Saffold volt hogy 2 meccset játszott zsinórban?). Most megsérült Mr. Offside is (a szezon előtt nem akartam beírni, mert szentségtörésnek tűnt volna, de azt akartam írni, hogy Sam jobb mint Long. Sajna már nem derül ki).

Ááááá, szarok az egészre, én nem szenvedek ezzel a csapattal.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Brian Hall @MNBrianHall
Not only did Rams not score a TD, they never had a snap in the red zone. Deepest penetration was MN 23-yard line.

Oh, hogy a red zone-ig se jutottunk el. Mesélj még Schotty.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sziasztok, kicsit off a hozzászólás de két hetet munka miatt el kell töltenem Iowa államban és gondoltam a hétvégén megnéznék egy NFL meccset élőben (azért nagyon drága, de ha már ott vagyok...) A Rams Cowboys meccs van olyan időben ami még 4-5 óra kocsiúttal megközelíthető... Aki esetleg volt már kint személyesen meccsen tudna pár hasznos infót / tanácsot adni (hol érdemes a jegyet megvenni, látni, élvezni egyáltalán a kakasülőről stbstb...) Természetesen aznap Rams szurkoló leszek, hogy csapjátok szét a Dallast 😊 köszi ((Talán NCAA meccs jöhetne szóba de 20.i hétvégén nem látok a környéken semmit)zsoeo
Sikerült a legelavultabb stadiont kiválasztani. 😊 Azért úgy vannak kialakítva a lelátok, hogy a legolcsóbb helyről is lehessen látni valamit, annál is inkább mert a kivetítőnk az egyik legkisebb a ligában. Mivel szar a csapat a szurkolók lelkesedése se az igazi.
Az Edward Jones Dome honlapján tehetsz virtuális körutat a stadionban, azzal talán nagyjából betudod lőni mire számíthatsz.  www.seats3d.com/nfl/st_louis_rams/
Vagy kérdezd shawnkát a tapasztalatairól, ő nem rég volt kint meccsen.

Ha tényleg rams szurkolóként akarsz kimenni majd annyit tegyél meg értünk, hogy kibooozod ezt a fos csapatot, ha megint ilyen tróger megoldásokkal kábítják a szurkolóikat. Jah, és majd lépjél le te is az utolsó negyedről. 😊

Amúgy a legjobbakat, remélem jó meccset fogsz ki.
több mint 10 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Sziasztok, kicsit off a hozzászólás de két hetet munka miatt el kell töltenem Iowa államban és gondoltam a hétvégén megnéznék egy NFL meccset élőben (azért nagyon drága, de ha már ott vagyok...) A Rams Cowboys meccs van olyan időben ami még 4-5 óra kocsiúttal megközelíthető... Aki esetleg volt már kint személyesen meccsen tudna pár hasznos infót / tanácsot adni (hol érdemes a jegyet megvenni, látni, élvezni egyáltalán a kakasülőről stbstb...) Természetesen aznap Rams szurkoló leszek, hogy csapjátok szét a Dallast 😊 köszi ((Talán NCAA meccs jöhetne szóba de 20.i hétvégén nem látok a környéken semmit)
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
kiabrandító, siralmas, fos, kuka.....

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)