Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
apropópopó
szóljatok, ha már diskurálhatunk a jövő évi draftról 😉DiamondsHead44
hátha lesz valami leszbi rúgó a piacon 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
apropópopó
szóljatok, ha már diskurálhatunk a jövő évi draftról 😉DiamondsHead44
ha top 3, akkor Mariota/Winston, ha későbbi, akkor Collins vagy PJ Williams..Carmeloman
Collins - pipa! Vagy egy CB. 'szom kivan a sokadik körös DB-kel...
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha már draft: safety first
középpontban a center
LB középre és szélre
ja és kellene végre egy igazi ász returner

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ha top 3, akkor Mariota/Winston, ha későbbi, akkor Collins vagy PJ Williams..Carmeloman
Leonard Williams helyett ? @)

Davis legyen franchise QB és jöjjön játszótársnak Cooper.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Nem tudom ez követitek-e?
 www.nfl.com/videos/a-football-life/0ap3000000407321/Eric-Dickerson-A-Football-Life-trailer

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
apropópopó
szóljatok, ha már diskurálhatunk a jövő évi draftról 😉DiamondsHead44
Edzőket lehet draftolni?Pizsama
feel free 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
The Seahawks are next-to-last in the NFL in passing yardage, averaging only 186 yards a game.
azaz a szíhóx vagy franchise vagy nfl rekordot dönt passzjátékban ellenünk

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
apropópopó
szóljatok, ha már diskurálhatunk a jövő évi draftról 😉DiamondsHead44
Edzőket lehet draftolni?
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
apropópopó
szóljatok, ha már diskurálhatunk a jövő évi draftról 😉DiamondsHead44
ha top 3, akkor Mariota/Winston, ha későbbi, akkor Collins vagy PJ Williams..
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
apropópopó
szóljatok, ha már diskurálhatunk a jövő évi draftról 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na, ha jól látom mindenki elmondott mindent. mondjuk az így nem volt konkrétan, hogy fisher schitty, gw takarodj.
nekem annyival volt jobb, hogy üdülni voltunk, így nem keltem fel hajnalban, bónuszplusz nem ébresztettem fel az asszonyt az ordibálásommal.
kedden délután egy kávézóban sikerült megnézni a meccset a 2. negyedtől. az asszony végig azt mondta ne legyek negatív, mert az eredményt látva az első mondatom az volt, hogy innen nagyon kikapunk. sikerült megjósolni a félidő előtti hosszú tédét, a nájnerz 2. félidei első driveban tédéjét és a pick six-et. a pick six-nél csak azért nem nyertem meg a fogadást a pincérgyerek ellen, mert nem volt elég idő megállapodni az ajánlatokban.
és jön a szíhóksz...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
1 kérdés: a félidő előtti TD-nél nem volt egy büdös nagy holding Quinn-en?Pizsama
nem, Staley körbetoltapetey
Biztos?

 nfl.cpl.delvenetworks.com/player/carousel/bleacher.html?channelId=de89a8aeb3e422bac4eb48567f10ebd0&channelListId&mediaId=2f6033dbe1374493a33d6719e35f3704

Nekem úgy tűnik mint ha egy ponton már visszafelé húzná semmint hogy tolná...Pizsama
igen, nem ment el mellette hogy visszahúzná, hanem tolta körbe. szerintem. vagy hol látod a holdingot?petey
Ezen a videón 45-46mp-nél:

 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap3000000410684/Wk-6-Can-t-Miss-Play-Lloyd-burns-Rams-deepPizsama
szerintem azért nem holding, mert nem jutott túl Staley-n. végig előtte van és körbe tolja. majd az okosok megmondják 😊

több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
1 kérdés: a félidő előtti TD-nél nem volt egy büdös nagy holding Quinn-en?Pizsama
nem, Staley körbetoltapetey
Biztos?

 nfl.cpl.delvenetworks.com/player/carousel/bleacher.html?channelId=de89a8aeb3e422bac4eb48567f10ebd0&channelListId&mediaId=2f6033dbe1374493a33d6719e35f3704

Nekem úgy tűnik mint ha egy ponton már visszafelé húzná semmint hogy tolná...Pizsama
igen, nem ment el mellette hogy visszahúzná, hanem tolta körbe. szerintem. vagy hol látod a holdingot?petey
Ezen a videón 45-46mp-nél:

 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap3000000410684/Wk-6-Can-t-Miss-Play-Lloyd-burns-Rams-deep
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
1 kérdés: a félidő előtti TD-nél nem volt egy büdös nagy holding Quinn-en?Pizsama
nem, Staley körbetoltapetey
Biztos?

 nfl.cpl.delvenetworks.com/player/carousel/bleacher.html?channelId=de89a8aeb3e422bac4eb48567f10ebd0&channelListId&mediaId=2f6033dbe1374493a33d6719e35f3704

Nekem úgy tűnik mint ha egy ponton már visszafelé húzná semmint hogy tolná...Pizsama
igen, nem ment el mellette hogy visszahúzná, hanem tolta körbe. szerintem. vagy hol látod a holdingot?

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
2 vélemény:
Utóbbival abszolút egyetértek.Pizsama
NFL.com-on is Bajuszt veszik elő. Vajon Silent Stan meddig tolerálja még ezt ?
Meg mondjuk ugyan ki a búbánat lenne ideiglenes HC ?
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
2 vélemény:

Fox Sports: 27th (26th)

"After jumping out to a big lead on a solid set of scripted offensive plays, the Rams offense completely shut down—especially in the second half. Offense is hardly the issue here. The Rams have gone from a top-five pass-rushing unit to potentially the worst in the league and there’s no real explanation why."

Yahoo! Sports: 27th (28th)

"Don't know what to tell you. This isn't a well-coached team."

Utóbbival abszolút egyetértek.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kb. 10 éve ebben kuksolunk...
...ráadásul ma az asszony kiröhögött mikor az ismétlést nézve gyakran káromkodni kezdtem. Kurvára nem esett jól...Pizsama
Csak most már nem szarból próbálunk várat építeni, hanem van hozzá rendes alapanyag is, de úgy látszik így is baszhatjuk.
Fisher nagy tapasztalata nem ér semmit. Greg Williams blitz sémája sem fekszik. 8 ember kell nyomásgyakorláshoz, és hagyjuk a szar secondarynkat magára. Schottyról nem szeretnék külön megemlékezni.

Játékosok szar teljesítményét meg fölösleges kiemelni, ilyen edzői gárda mellett mi más lenne az eredmény?
A balta is egy nagyon jó eszköz favágáshoz, de borotválkozáshoz már nem használnám.

Áprilisban megint draftolhatunk a Top10 (5)-ben. Ráadásul lesz egy csomó pénzünk. Bradford, Long, Wells, Langford kuka. Már csak egy normális bagázs kell, akik ki is tudják használni a helyzetet.


E.J. Gaines mennyire muzsikál jól éles helyzetben? Ahogy láttam, este a Crabtree TD az róla volt, de ezek benne vannak. MarioAna
Teljesen jól jártál vele, eddig megéri az előzőleg 3-4. körre várt picket is. TD-t tudjuk be neki rookie hibának, azon kívül most se vele volt a probléma. 4. corner volt a rosteren, PFF-en 15-20 legjobb CB-ként van rangsorolva. Ha TruJo felépül is hagynám Gainest a kezdőben.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
1 kérdés: a félidő előtti TD-nél nem volt egy büdös nagy holding Quinn-en?Pizsama
nem, Staley körbetoltapetey
Biztos?

 nfl.cpl.delvenetworks.com/player/carousel/bleacher.html?channelId=de89a8aeb3e422bac4eb48567f10ebd0&channelListId&mediaId=2f6033dbe1374493a33d6719e35f3704

Nekem úgy tűnik mint ha egy ponton már visszafelé húzná semmint hogy tolná...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
1 kérdés: a félidő előtti TD-nél nem volt egy büdös nagy holding Quinn-en?Pizsama
nem, Staley körbetolta

több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
süti
Kb. 10 éve ebben kuksolunk...
...ráadásul ma az asszony kiröhögött mikor az ismétlést nézve gyakran káromkodni kezdtem. Kurvára nem esett jól...
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Eddig birtam hogy ne nezzek be ide..elkepeszto fogalmatlanok vagyunk ha valt az ellefel es ez schitty es bajusz hibaja..tolem is mehetnek...a d fal a legnagyobb kerdojel...long nelkul annyira sulytalanok vagyunk hogy elkepeszto...quinn ogletree jj hol vannak? Lau aki a kedvencem...egy az 1ben tinoisamoa ha meg emlekeztek..6--7 yardon meg lehet en is megfognam a futast...kicsit tele a tokom a hitegetessel...de le kell szallnunk a foldre...varom bajusz nyilatkozatat...we are working hard we are learned a lot...the practice field seems preatty good and we are looking forward...Fisher is not our guy...

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
1 kérdés: a félidő előtti TD-nél nem volt egy büdös nagy holding Quinn-en?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
5meccs 1sack. hogyan és miért? én nem értem...braxa88
1. eddig átfutottak rajtuk, nem passzoltak ellenük sokat.
2. ha passzoltak is gyors passzokkal kiiktatták a pass rusht
3. Chris Long sérülésével több erő jut Quinnre
4. Quinnt is megfogják egy az egyben
5. Egyszerűen nem érnek oda.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
5meccs 1sack. hogyan és miért? én nem értem...