Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a menetrend 2013-ra, köztük egy csütörtök esti (4. héten a 49ers ellen) és egy hétfő esti (8. héten a Seahawks ellen) meccsel:
Week 1 - vs Arizona
Week 2 - at Atlanta
Week 3 - at Dallas
Week 4 - vs San Francisco (Thursday)
Week 5 - vs Jacksonville
Week 6 - at Houston
Week 7 - at Carolina
Week 8 - vs Seattle (Monday)
Week 9 - vs Tennessee
Week 10 - at Indianapolis
Week 11 - BYE
Week 12 - vs Chicago
Week 13 - at San Francisco
Week 14 - at Arizona
Week 15 - vs New Orleans
Week 16 - vs Tampa Bay
Week 17 - at Seattle

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Big O fogja ismertetni a 2. napos választottjainkat
 www.turfshowtimes.com/2013/4/17/4235956/orlando-pace-will-announce-the-rams-second-day-draft-picks
comment: "Saffold has demanded a trade since hearing that Pace would be announcing picks. Fisher says that he hasn’t spoken to Saffold about Pace yet." 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Danny Amendola ‏@DannyAmendola
I will DONATE $100 for EVERY pass I catch next season to whatever "Boston Marathon Relief Fund" there is. And $200 for any dropped pass.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tavon Austin-t vizslatni, private workout-ra utazik egy csapat Morgantown-ba, a múlt heti St. Louis-i vizit után.
 www.turfshowtimes.com/2013/4/16/4229438/2013-nfl-draft-tavon-austin-rumors-team-visits-rams

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Saffold részt vett sz első edzésféleségen. hacsak nem lesz trade, vagy nem tudunk komolyabb problémákról OG fronton, szerintem az első 2 körben biztos nem lesz OL pick.
szinte biztos vagyok abban ,hogy az egyik első körös pickünket letrédeljük.
az első 3 pickre S, OLB, RB választást várok.DiamondsHead44
Miért olyan valószínű a letrade?Amador
Fisher és Snead minél több új játékosban gondolkodik. a letréddel 1-2 pick-kel több lehet (lásd a tavalyi évet)
az eddigi infók mind arról szóltak, hogy a 15-50. helyekre rangsorolt játékosok között nincs óriási különbség, és Fisher szereti a jó ár/érték arányt, ezért ha hasonló kaliberű játékost meg tud szerezni az 50. helyen, akkor nem fogja azt a 22-ken behúzni.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Saffold részt vett sz első edzésféleségen. hacsak nem lesz trade, vagy nem tudunk komolyabb problémákról OG fronton, szerintem az első 2 körben biztos nem lesz OL pick.
szinte biztos vagyok abban ,hogy az egyik első körös pickünket letrédeljük.
az első 3 pickre S, OLB, RB választást várok.DiamondsHead44
Miért olyan valószínű a letrade?
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Saffold részt vett sz első edzésféleségen. hacsak nem lesz trade, vagy nem tudunk komolyabb problémákról OG fronton, szerintem az első 2 körben biztos nem lesz OL pick.
szinte biztos vagyok abban ,hogy az egyik első körös pickünket letrédeljük.
az első 3 pickre S, OLB, RB választást várok.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Tegnap ezt hozta a postás...

Pizsama
Irigységre ad okot 😊

Mennyit kóstált? E-bayről van?Al
Nem, a europe.nflshop.com-ról. Szállítással együtt volt 100£. Kicsit sok, de legalább így biztos minden eredeti.Pizsama
Szép!😊 Sapka nem nyomódott össze? Emlékszem két sapkával a kezemben + eggyel a fejemen hülyének néztek a repülőn, de nem lehet táskába rakni őket😊 Amúgy 100£ nem sok, kb. csak a mez volt 120$ az USA-ban.FearTomi
Nem nyomódott össze, jó volt a csomagolás. A mez csak "replica", a Nike-nál Game Jersey-nek hívják. Sajnos az európai nflshop-nál elég gyér az állandó kínálat, cserébe gyakran van akció. Sapka is, póló is, mez is akciós volt most.Pizsama
Jah, ne is mond, vadászok már jó ideje egy Colts-os pólóra, viszont a Colts-os cuccokból a kínálat az európai shopban szánalmas...kertitörpe az van, póló nincs. Mezből hálisten behúztam egy onfield-et elég olcsón, a többit meg az USA-ban vettem, de pólót ott sem találtam normálisat sajnos, vagy ha volt akkor nagyon drágán lehetett megvenni. No mind1, viseld egészséggel a cuccokat!😊

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Tegnap ezt hozta a postás...

Pizsama
Irigységre ad okot 😊

Mennyit kóstált? E-bayről van?Al
Nem, a europe.nflshop.com-ról. Szállítással együtt volt 100£. Kicsit sok, de legalább így biztos minden eredeti.Pizsama
Szép!😊 Sapka nem nyomódott össze? Emlékszem két sapkával a kezemben + eggyel a fejemen hülyének néztek a repülőn, de nem lehet táskába rakni őket😊 Amúgy 100£ nem sok, kb. csak a mez volt 120$ az USA-ban.FearTomi
Nem nyomódott össze, jó volt a csomagolás. A mez csak "replica", a Nike-nál Game Jersey-nek hívják. Sajnos az európai nflshop-nál elég gyér az állandó kínálat, cserébe gyakran van akció. Sapka is, póló is, mez is akciós volt most.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Tegnap ezt hozta a postás...

Pizsama
Irigységre ad okot 😊

Mennyit kóstált? E-bayről van?Al
Nem, a europe.nflshop.com-ról. Szállítással együtt volt 100£. Kicsit sok, de legalább így biztos minden eredeti.Pizsama
Szép!😊 Sapka nem nyomódott össze? Emlékszem két sapkával a kezemben + eggyel a fejemen hülyének néztek a repülőn, de nem lehet táskába rakni őket😊 Amúgy 100£ nem sok, kb. csak a mez volt 120$ az USA-ban.

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Tegnap ezt hozta a postás...

Pizsama
Irigységre ad okot 😊

Mennyit kóstált? E-bayről van?Al
Nem, a europe.nflshop.com-ról. Szállítással együtt volt 100£. Kicsit sok, de legalább így biztos minden eredeti.
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
Tegnap ezt hozta a postás...

Pizsama
Irigységre ad okot 😊

Mennyit kóstált? E-bayről van?
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Tegnap ezt hozta a postás...

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Saffold nem fog hold-outolni, még ha nem is repes a boldogságtól, hogy átkerül a fal másik oldalára.
| Aztán majd jön még Fluker is a draftról... | süti
Hülye is lenne, ha azt tenné. Szerintem csak idióták élnek ezzel az eszközzel. Ha a szezon végére elégedetlen lesz, de addig azért becsülettel teszi a dolgát, akkor sokkal nagyobb esélye lesz a FA piacon jövőre, ha tényleg el szeretne menni.

Bár Carson Palmer esetét elnézve úgy tűnik, hogy vannak olyan hülye csapatok akik nem tartják aggasztó jelnek az ilyen viselkedést.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Saffold nem fog hold-outolni, még ha nem is repes a boldogságtól, hogy átkerül a fal másik oldalára.
| Aztán majd jön még Fluker is a draftról... |
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Második (itt már egy kicsi trade is belefért):

Your score is: 3695 (Drafting Ability: B+, Player Quality A, Future Draft Picks: N/A)

Your Picks:
Round 1 Pick 16: Chance Warmack, OG, Alabama (A)
Round 1 Pick 27 (HOU): Cordarrelle Patterson, WR, Tennessee (A)
Round 2 Pick 14: Jonathan Cyprien, SS, Florida International (A)
Round 2 Pick 25 (HOU): Montee Ball, RB, Wisconsin (A)
Round 3 Pick 27 (HOU): Blidi Wreh-Wilson, CB, Connecticut (A)
Round 4 Pick 16: Brennan Williams, OT, North Carolina (C+)
Round 4 Pick 27 (HOU): Bennie Logan, DT, LSU (A)
Round 5 Pick 16: Landry Jones, QB, Oklahoma (A-)
Round 5 Pick 27 (HOU): T.J. McDonald, FS, Southern California (A)
Round 6 Pick 16: Zach Boren, FB, Ohio State (A-)
Round 7 Pick 16: Gerald Hodges, OLB, Penn State (A)[/quotecx y,

Nem is a játékosokkal van bajom ,inkább azzal hogy 1 mioval a sapka alatt így is nagyon nehéz lesz azt a 8 játékost valahogy leszerzöttetni.Pláne 11-et.
Èn inkább ha kell feltradelnék.A minöségre menjünk rá ne a mennyiségre.Pizsama

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Második (itt már egy kicsi trade is belefért):

Your score is: 3695 (Drafting Ability: B+, Player Quality A, Future Draft Picks: N/A)

Your Picks:
Round 1 Pick 16: Chance Warmack, OG, Alabama (A)
Round 1 Pick 27 (HOU): Cordarrelle Patterson, WR, Tennessee (A)
Round 2 Pick 14: Jonathan Cyprien, SS, Florida International (A)
Round 2 Pick 25 (HOU): Montee Ball, RB, Wisconsin (A)
Round 3 Pick 27 (HOU): Blidi Wreh-Wilson, CB, Connecticut (A)
Round 4 Pick 16: Brennan Williams, OT, North Carolina (C+)
Round 4 Pick 27 (HOU): Bennie Logan, DT, LSU (A)
Round 5 Pick 16: Landry Jones, QB, Oklahoma (A-)
Round 5 Pick 27 (HOU): T.J. McDonald, FS, Southern California (A)
Round 6 Pick 16: Zach Boren, FB, Ohio State (A-)
Round 7 Pick 16: Gerald Hodges, OLB, Penn State (A)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Egész jó móka!

 first-pick.com/NFL/DraftGame.aspx

Elsőre ezt sikerült:

Your score is: 2769 (Drafting Ability: C, Player Quality B+, Future Draft Picks: N/A)

Your Picks:
Round 1 Pick 16: Kenny Vaccaro, FS, Texas (A)
Round 1 Pick 22: D.J. Fluker, OT, Alabama (C)
Round 2 Pick 14: Quinton Patton, WR, Louisiana Tech (C+)
Round 3 Pick 16: Jonathan Cyprien, SS, Florida International (A)
Round 4 Pick 16: Marcus Lattimore, RB, South Carolina (A-)
Round 5 Pick 16: Blaize Foltz, OG, TCU (D-)
Round 6 Pick 16: Johnny Adams, CB, Michigan State (A)
Round 7 Pick 16: Mike Catapano, DE, Princeton (F)

Szerintem az első 4 kör egész jól sikerült, és aláírná itt bárki! 😊
A többiben már "best player available" és "need" alapján választottam.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Jó kis cikk, érdemes elolvasni:

 espn.go.com/nfl/story/_/id/9114874/st-louis-rams-lt-jake-long-path-proves-demise-left-tackle-espn-magazine?utm_medium=referral&utm_source=t.co

(Csendesen jegyzem meg, hogy én nem voltam annyira oda Jake Long szerződtetéséért...)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Bakker, ilyen van?

 www.ebay.com/itm/2012-FISHER-STACHE-PROMOTION-ST-LOUIS-RAMS-NEW-SEALED-IN-BAG-/290894232401?pt=US_Football_Fan_Shop&hash=item43baa5bb51
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
további látogatók, 2 WR 1 RB:
Quinton Patton, WR, Louisiana Tech
Cordarrelle Patterson, WR, Tennessee
Jonathan Franklin, RB, UCLA

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 591
frissített lista a hozzánk benéző jelöltekről:
Larry Warford - G - Kentucky
Kyle Long-G- Oregon
D.J. Fluker - OT - Alabama
Terron Armstead - OT - Arkansas, Pine Bluff
Keenan Allen - WR - Cal
Justin Hunter- WR- Tenn
T.J. Moe - WR,- Missouri
Tavon Austin - WR- WVU
Terrance Williams - WR- Baylor
Eddie Lacy - RB- Ala
Spencer Ware - RB- LSU
Marcus Lattimore - RB - South Carolina
Mike Gillislee - RB - Florida
Jonathan Franklin - RB - UCLA
David Bass - DE - Missouri Western
Brandon Williams - DT - Missouri Southern
Arthur Brown - LB - Kansas State
Alec Ogletree - LB - Georgia
Khaseem Greene - OLB - Rutgers
nekem nagyon hiányoznak a safety-k a listáról. viszont elég egyértelmű, hogy milyen posztokra és hányadik körben várható húzás a draftonDiamondsHead44
Én T.J. Moe-nak is tudnék örülni. Elég sokrétű.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
frissített lista a hozzánk benéző jelöltekről:
Larry Warford - G - Kentucky
Kyle Long-G- Oregon
D.J. Fluker - OT - Alabama
Terron Armstead - OT - Arkansas, Pine Bluff
Keenan Allen - WR - Cal
Justin Hunter- WR- Tenn
T.J. Moe - WR,- Missouri
Tavon Austin - WR- WVU
Terrance Williams - WR- Baylor
Eddie Lacy - RB- Ala
Spencer Ware - RB- LSU
Marcus Lattimore - RB - South Carolina
Mike Gillislee - RB - Florida
Jonathan Franklin - RB - UCLA
David Bass - DE - Missouri Western
Brandon Williams - DT - Missouri Southern
Arthur Brown - LB - Kansas State
Alec Ogletree - LB - Georgia
Khaseem Greene - OLB - Rutgers
nekem nagyon hiányoznak a safety-k a listáról. viszont elég egyértelmű, hogy milyen posztokra és hányadik körben várható húzás a drafton

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Terrance Williams WR (Baylor) is jön hozzánk látogatóba

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem rossz. Én alapvetően nem preferálom az első körös WR picket, de Austin tényleg kivételes tehetség, és ha még benn lesz #16-nál, akkor nincs mese, el kell hozni!
Ha nincs benn, akkor nálam Safety az első (Vaccaro), ha ő sincs, akkor OT (Fluker).
Egy második körös OLB-nek viszont örülnék. RB-t harmadik körnél előbb nem húznék, ha húznék egyáltalán. Na, majd este én is összeírom az én Mock-omat...Pizsama
Egyetlen célom volt, hogy Vaccarót elhozzam elsőnek. 😀 Aztán csak agyaltam, hogy mégis inkább Patterson vagy Austin kéne. Immáron egy Amendolával is kevesebbek vagyunk, Cookkal meg franc tudja mi lesz.
Cyprien meg szerintem úgy is vállalható 1/22-re, főleg ha értelmes seaftynk sincs a rosteren... Nem tudom miért röhögtek rajta annyit...
LB-nek Greent vagy Thomast akartam, de elvitték előlem őket, így harmadik körben már inkább elhoztam Goodent. Ball 4. körben tökéletes, még Richardson és Pead mellé is elfér.
Gryssomra és Graggre nincs értelmes magyarázatom. 😀 Bishop viszont tetszik a végén.