Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szerintem azért egy Webb,Childs helyére simán jó is lehet....
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Rodney Smith, WR, Florida State

Neki mennyi esélye lehet rosterre... magas, erős.... de kell ide ilyen?Collapo
ezt egy olyan csapatnál kérdezed ahol AP fut? 😊 pontosan ilyen WR-ek kellenek, ha a blokkoláson kívül a labdát is el tudja kapni, esetleg red-zone-ban könnyen megtalálja a Ponder akkor főnyeremény lehet... 😀 (Talán még játszottak is ők együtt?) De a csapat eléggé megerősítette a WR keretét és nehéz lesz odajutni a végső keretbe. Nyilván esélye van, ha mutat jó dolgokat, de inkább csak a felkészülést segítheti. Ha mégis beválik, akkor csak nyertünk vele.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rodney Smith, WR, Florida State

Neki mennyi esélye lehet rosterre... magas, erős.... de kell ide ilyen?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez a Mauti gyerek igazi jó kiállású vezér alkatú MLB,.nagyon remélem, hogy bírni fogja a szalagjaival az NFL-t, és akkor Greenway-el pusztító páros lehetnének. Biztos sokat segít nekik mentálisan Hodges-al, hogy egy helyre kerültek. Remélem mindketten beválnak, szép lenne itt hátul húzva megoldani az LB problémákat..

Azon túl, hogy minden húzásunk szimpatikus, és az első körösöktől eleve sokat remélek, nekem Mauti lett a kedvenc. Neki ha lehet még jobban szorítok, hogy beváljon. Mindezt annak ellenér mondom, hogy nem sokat tudtam róla előzetesen..
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha junior Zordich-et behúztátok vón, elmentem vóna vikingfannak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Uraim, gyönyörű volt, az elsőnap szenzáció, de ami tartásilag és gerincileg megborzongató a Hodges-Mauti páros, na ők adnak egy pszichés tartást akár az utsó lehelletig. Duplagerinc. Respect.
GH
"Every day I wake up and thank God because we could have just been forgotten about. God puts people in my life that are going to help me no matter the situation. He’s put coaches in my life that are going to help me out and further my career. Everything, it seems, is working out for the better. I know it might not seem like that ... but when you look deeper and deeper into bowl games and championships, (God) did this for a reason."


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na most jön a hosszú csend... 😕
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Az ifjú Carter-re kíváncsi vagyok, remélem a nevén kívül fel tud mutatni valamit mert csak abból nem fog sokra menni. Reméljük a gének gondoskodtak a tehetségéről, és ő lesz a csodagyerek nálunk 😊

több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
UDFA lista:
Colin Anderson, TE, Furman
Brandan Bishop, S, North Carolina State
Joe Bonadies, OL, Penn
Duron Carter, WR, Ohio State/Coffeyville JC/Alabama (Cris Carter fia)
Nicholas Edwards, WR, Eastern Washington
Darius Eubanks, LB, Georgia Southern
Erik Highsmith, WR, North Carolina
Marquis Jackson, DE, Portland State
Zach Line, RB/FB, Southern Methodist
Robbie Rouse, RB, Fresno State
Rayon Simmons, RB, Winona State
Rodney Smith, WR, Florida State
Collins Ukwu, DE, Kentucky
James Vandenberg, QB, Iowa
Camden Wentz, C, North Carolina State
Jerodis Williams, RB, Furman
Nathan Williams, DE/OLB, Ohio State
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sashes9y56wpger9wn6m
Top undrafted rookies following 2013 NFL Draft
Collin Klein, the former Kansas State star signal-caller, is one of the top rookie free agents who were available following the 2013 NFL Draft. Check out Gil Brandt's complete list.


ahogy látom nem voltunk passzívak 😊

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
3. körben aztán jött a móka. pl. Gratz hamarabb elkelt mint csapattársa Wreh-Wilson, igaz, legalább egy divízióba kerültek.😊 3/3-n Lions vitte Warford-ot, akiben jóval nagyob a potenciál mint a Bears 1/20-ban volt.😊 Cardinals megint hozta a D- draftot Honey Badger-rel, komolyan örültem akkor, hogy nem vagyok Arizona drukker. A Jets végre elkezdett hasznosan húzni és falembert vitt, ahogy a Saints is, csak Armstead akár még király is lehet. Megindult a második WR run T. Williams-szel és Keenan Allen-nel (kör végére már Stedman Bailey szinten jártunk). A Pats a tőlünk kapott pick-kel Logan Ryan CB-t húzta, akiről az életben nem hallottam még. A DB-k amúgyis potyogni kezdtek, felét még névről se ismertem, nem hogy láttam volna játszani. Komoly pénzben mernék fogadni, hogy ebből a 3. körből nem lesz 10 játékos, aki valaha is kezdővé avanzsál Csupa szituációs és rotációs ember kelt el. 2 körrel hamarabb, mint kellene... A Packers-nek volt esze, ők ki is trédeltek ebből a körből. A Bears-nek meg nem volt 3. köröse.

Szombaton aztán már mi is izgulhattunk, 5 pickünk volt (és lett belőle +1). Barkley 4/1-ig csúszott, vitte az Eagles. 4/2-n ment ki Nico Johnson LB, aki nem rossz, de ő is inkább egy rotációs emberke. A Cardinals Okafor-t vitte, aki 2. körös tehetség, de vmiért lecsúszott, és itt már bőven megérte behúzni, főleg az eddig borzalmasan draftoló Arizona-nak. A Titans vitte Schwenke-t aki nálam szintén steal, csak hát pont oda minek. A Panthers is bekezdett és elindította a ki tud hülyébb nevű játékost választani versenyt Kugbila-val. QB run is volt, gyorsan egymás után elkelt Nassib, Tyler Wislon és Landry Jones is. Rajtuk kívül főleg OL depth volt terítéken ekkor. Majd a Bears beindította a következő LB run-t Khaseem Greene-nel, aki steal és náluk még jó is lehet (nem örültünk), Sean Porter is kiment, és mi Gerald Hodges-t vittük. Mindhárom LB-ből lehet vmi, és mind jó helyre is kerültek. A Packers elvitte Franklin-t, hogy értelmes RB párossal menjen neki a szezonnak, elkelt Lattimore is (49ers), és kiment a kör végén az első FB. Néhány baromságtól eltekintve tetszetős kör volt, sokkal jobb volt a 3.-nál!😊

5. körben kelt el Denard Robinson, aki gyors interjújában rögtön bizonyította, hogy 20-as IQ-val is lehet vki draftolt focista. Jesse Williams szabadesését is megállították (a Seahawks vitte), a Colts pedig feltrédelt az utolsó értelmes DT-ért (Montori Hughes). A kör közepén mi beindítottuk a punter/kicker run-t - a Lions vitt is vmi tök ismeretlen csávót. Mocskos Packers Hawkeye-vitt, de szerencsére Micah hyde-tól nem kell nagyon tartanunk, kör végén még Josh Boyd-ot is választották, aki DT és már írtam korábban, a poszt Hughes-szal érdemben lezárult.😊 A Bears támadófalba húzott a jobb későn, mint soha alapon.

6. körben már sok érdekes dologra nem lehetett számítani, jött a várható Lions WR pick, Fuller, Swope helyett kicsit mosolyogtam is, aztán utóbbit 3 pick-kel később köszönte és vitte a végére belelendülő Cardinals. A Bears Cornelius Washington-t választotta, jó csereember lesz a védelmükben. Baccar(d)i Rambo is elkelt (Redskins), a Packers pedig egy noname LB-t vitt. Hozzánk jött (Chew)Baca OL depth-re, a Lions pedig a Riddick trilógia tiszteletére elhozta az azonos nevű futót a Notre Dame-ról.

7. körben már végképp csak depth-re mentek a csapatok, de azért akadt pár érdekes pick. Lions például a bajnok Alabama TE-jét választotta (jó pick!), és nálunk a Mauti választás is említésre méltó. Az Eagles itt húzta be Poyer-t, aki hatalmasat zuhant, a Broncos pedig elvitte Zac Dysert-et. Justice Cunningham TE lett Mr. Irrelevant.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Akkor kicsit bővebben is írok a draftról. Nálam első két pickünk nagy boldogság, sörbontás volt, és én is azt hittem, ennyi volt első napra, mikor láttam, hogy jövünk még1x. Sűrűn imádkoztam, hogy Patterson legyen és még véletlenül se T'eo, és CP lett. Nem izgat, mikor azt írják, hogy 1 éve volt csak mérvadó, mert abban az 1 évben olyan dolgokat produkált, amitől összefolyik a nyál egy focirajongó szájában. Ha mégis bust lenne (nem lesz!!!), akkor meg a riválisok legalább röhögnek egy jót.

Második nap is néztem a draftot, de tudtam, hogy nem fogunk húzni, még több picket nem áldozunk be feltrédért. 2/1-re ki is ment egy kedvenc, Cyprien, de a safety posztra húzás úgyis luxus lett volna. Jax-hez került, ergó 4 év múlva FA-n majd elhozzuk!😊 2/6-ra kiment Mentolos Tea is, kár hogy nem a Bears vitte, 2/8 volt Geno Smith, szerencsétlen ment a Jets-hez. 2/10 volt Robert Woods, és mivel Hunter már kiment, így innentől kezdve jött a "szakadék" a WR-ek között, ha nem trédelünk fel, nekünk 2. körre tuti nem maradt volna értelmes. Eztuán jó kis BPA húzások voltak, Watson, J. Banks, Kawann Short, majd jött a Cards is elvitte Minter-t. Persze itt Kevin már BPA volt, de akkor minek szerződtették Jasper Brinkley-t? 2. körben nem szokás a padra húzni, de mindegy, az Arizona amúgyis annyira hiánymentes csapat volt, hogy pár luxury pick simán jó nekik, elvégre csak egy 49ers és Seahawks van a csoportjukban. 2/16 jött Kiko Alonso, szerintem a Bills Minter-t akarta, de a Cards megtréfálta őket, ettől lett nagy sírás-rívás, és nyomtak egy ordas nagy reachet. De ezzel még nem volt vége az LB hullásnak, a Bears pár pick-kel később annyira beijedt, hogy elvitték Bostic-ot, akit én is szerettem volna nálunk, de semmiképp se a 4. kör előtt.😊 Feltrédünk méginkább tetszetősnek tűnt, hiszen a tréd nélkül lehet, nekünk nem is maradt volna már senki, és húztunk volna egy puntert mondjuk.😊

A Pats a tőlünk kapott pick-kel LB-t is húzott, Collins-t, de ő a mi sémánkba nem illett volna, meg kicsit reach itt, valszeg ők is kicsit bepánikoltak a nagy LB run miatt. Ravens is reagált, vitték Arthur Brown-t, aki nagyot zuhant, és szemmel láthatóan több LB need-es csapat is inkább passzolta... A kör végén elment 3 RB (Packers vitte Lacy-t) + Pats elvitte Dobson-t, akit én is nézegettem anno mint későbbi körös WR project.

Majd később folytatom 3. körtől.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem választottuk ki!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Reddick pedig bentmaradt! 😊ZoliZoltán
Akár még így is hozzánk kerülhet, bár ha nem ért meg egy 7. kört a csapatnak akkor lehet jobb is hogy nem jött. Ha Mauti nincs bent lehet behúzzuk, de AP dokijai biztosan ránéztek az eddigi leletekre és rábólintottak 😊 Legalábbis remélem hogy így volt, és van valami csoda módszerük 😀

Jó draft, izgalmas nyarunk lesz, alig várom a szeptemberi bemutatkozást. Optimista lettem, SKOL VIKINGS 😊

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Reddick pedig bentmaradt! 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
egyébként a szallagok pótlása hihetetlenül fejlődik. egy jo doki és megfelelő technika által az új szallag erősebb mint az errdeti. remélem értő kezek dolgoztak a srácon de aholhoztuk siman
megèr egy próbát hátha bejön. én elègedett vagyok a választásokkal. Pattersonnak a kezèbe kell juttatni a lasztit megfelelő playekkel a többit megoldja.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Remek kis 3 nap volt!
Jó lesz ez!
Imádok Viking lenni!!!

MAUTI!Nagyon szipmatikus videó!Lúdbőrzik tőle az ember!
állat!!!Jó lenne ha elkerülnék a sérülések!

SKOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
Miután kiörömködtem magam , jöjjön kicsit az árnyoldal.
Floyd pick szuper, Rhodes pickkel én lehet inkáb egy ILB-t húztam volna mert CB corpra is rafért a gyúrás de ILB-nk nincs vagyis 1 sérülékeny Mauti. Ha nem jön Dansby vagy Urlacher bajban lehetünk.
Pattersont én imádom, de sok a kérdés . 1 évet jatszott csak elit szinten , sokan azt mondják egy dropgép kell. Ráadásul sok pickkel mentünk érte. Én nem félek mondjuk, állat lesz szerintem . Bár 2 hónapja őt várom lehet elfogult vagyok 😀
Hodges szerintem idén max spec reamer lehet, bár a vékonyka LB sorunkba akár rotációban is megjelenhet, én mást hoztam volna itt.
Locke sokan támadják szerintem 5. Körben nem korai. Sajnos taval elég sokszor beragadt Ponder , kell egy jó punter. Kluwe igaz Vikings, de egyre rosszabb volt.
OL corps jó, depthnek mindenképpen. Biztos nagyon kinézték őket, itt minden lutri.
7.körbe meghoztunk két lehetséges impact embert sérülés vagy a képzetség hiánya hogy ideig csúsztak. Bármelyik bejön megérte. 3 ACL szakadás viszont sok, de majd rendbe teszik a szakik akik APvel is foglalkoztak 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner


Mondjuk Hodges is egy állat.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner


Az a 3 ACL-szakadás ne lett volna...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Véget ért a maratoni draft nézés 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Akkor kis értékelés:

1. kör, #23 (023) DT Sharrif Floyd - Álom, fantasztikus, szuper. És maga az ember is olyan, akiért tudsz szorítani.
1. kör, #25 (025) CB Xavier Rhodes - Tökéletes pick, és ua. mint Floyd, posztja ellenére egy normális, szerethető figura.
1. kör, #29 (029) WR Cordarrelle Patterson - playmaker. Díva esély, bár Simpson és Jennings ott van, hogy jó útra terelje/tartja. Legjobb WR a class-ban, top 20-as pick, még a trédet is simán megérte. K*rva jó lesz!!😊
4. kör, #23 (120) LB Gerald Hodges - Több, mint egy special teamer. Jobb mint M. Mitchell a keretünkben. B körüli értékelés a reális.
5. kör, #22 (155) P Jeff Locke - Nem tudjuk a hátteret, de hogy Kluwe-nak valszeg meszeltek, az így már biztos. Legjobb elérhető punter, aki évekre megoldja a posztot. Mivel utánunk nagyon beindult a rugók választása, így a pick is a helyén van szerintem.
6. kör, #28 (196) G Jeff Baca - Semmi extra, egy OL pick, akiből vagy lesz vmi, vagy nem, 6. kör végén nem vártam mást.
7. kör, #07 (213) LB Michael Mauti - Félelmetes tehetség, borzasztó sérülékenységgel. Nagyobb vezéregyéniség mint T'eo, és ha nem sérült, jobb is mint Manti, és ezzel mindent elmondtam róla. A 3 ACL szakadás, az viszont komoly. De 7. körben??!! No brainer.
7. kör, #08 (214) G Travis Bond - camp body. Ha ott jól teljesít, esetleg megéli a rostert. Inkább ilyen srácok, mint levitézlett veterán FA-k mondjuk.
7. kör, #23 (229) DT Everett Dawkins - 5. körös tehetség, de van mit tanulnia. Vele igen mély lett a D-Line, ami a védelmünk alapja, így ennek örülök.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
Hát nekem tetszett nagyon az egész. Mondjuk a Hodges pick talán nem annyira de Mauti ott hihetetlen steal. Persze lehet a serulesek miatt nem jon be de 7.korben ugyan már...
Jennnings -Patterson duóval Ponder megkapta a célpontot. Floyddal a D-Fal megkapta a nentről jö ő robbanékonyságot-pressuret. Rhodessal talán elérjük hogy AJ Jefferson csak ritkán akkor is inkabb nickelben idegesítsen minket. Lockekal szereztünk egy elég jónak tünő puntert(jobbat mint ami eddig volt) és még spórolunk is 1,5 millát. A két LBvel megfelelő depth és tehetség amiből Sing kihozhat sokkal többet mint amit hiszünk. Kaptunk még OLine depth-t. És fel van vezetve egy nagy MLB igazolásnak a terep Dansby vagy Urlacher vagy ... ? Kíváncsi vagyok , de álom draft nekem eddig simán 😊
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Íme a 2013-as draftoltjaink:

1. kör, #23 (023) DT Sharrif Floyd
1. kör, #25 (025) CB Xavier Rhodes
1. kör, #29 (029) WR Cordarrelle Patterson
4. kör, #23 (120) LB Gerald Hodges
5. kör, #22 (155) P Jeff Locke
6. kör, #28 (196) G Jeff Baca
7. kör, #07 (213) LB Michael Mauti
7. kör, #08 (214) G Travis Bond
7. kör, #23 (229) DT Everett Dawkins
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Az első három pickünkkel odatettük magunkat, hogy utánuk kijött, annyira már nem fontos, jó kis draft volt ez. Meglátjuk a két PSU-s LB-ből sikerül-e kezdőjátékost varázsolni, bár ugye Mauti tudása vitathatatlan, nála a sérülések zavarnak be.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0