NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Korai még a verdikt.
Brees-nek is lehet még bőven rossz meccse, illetve Mahomes a rosszabb meccsein is iszonyat produktív.

BTW Brees-nek nagyon kijárna már a három 2. hely után.
atapapa
Korai. Pont ezért írtam, hogy "egyelőre"...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Korai még a verdikt.
Brees-nek is lehet még bőven rossz meccse, illetve Mahomes a rosszabb meccsein is iszonyat produktív.

BTW Brees-nek nagyon kijárna már a három 2. hely után.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ha nem lépünk le a gázpedálról, akkor nem lesz gond.

A Bye week óta a védelem, 19,8 pontot kapott, ezzel top5-ben lenne. Total engedett yardokban bejöttünk a top20-ba, és a passz is elmozdult az utolsó helyről. Nem tudom, hogy ez mennyiben az ellenfelek hibája vagy D érdeme, de most csütörtökön majd megmutatják, a Falcons tuti full gőzzel fog játszani nekik ez a NFC főcsoportdöntő (nem merem leírni, hogy Super Bowl, mert azt hiszik trollkodok 😛 )

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
unger, armstead, bushrod, peat, smith nem edzett ma
adam77
pihi van csütörtökre 😀



több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 635
unger, armstead, bushrod, peat, smith nem edzett ma
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Azt tudja valaki, hogy Brees miért van fenn 30-40 pontos vezetéseknél????
♉gaben♉
mert korábban bármikor képesek voltunk leadni egy ekkora előnyt is 😉
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
Azt tudja valaki, hogy Brees miért van fenn 30-40 pontos vezetéseknél????

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu

Matthew99
Ez milyen kibaszott jó kééép 😀


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Kinget beengedték a színfalak mögé a héten, érdemes rászánni az időt
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/11/19/new-orleans-saints-drew-brees-sean-payton-fmia-nfl-week-11-peter-king/?cid=fmiatw

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Miután a Rams ellen holtbiztos előnyről jött vissza az ellenfél, leszarom ha pakoljuk a pontokat még a negyedik negyedben is. Vagyis a védelmünkben még most se bízom, de kétségtelen hogy Apple adott némi stabilitást a sec-nek. Ezek az A-gapes blitzek is nagyon ülnek.

Mivel már a makulátlan szezon elszállt, nem kell szorongani a becsúszó zakók miatt, ha az nem kerül a hazai pályába (és Brees MVP-címébe....). Megmutatta már a csapat idén is, hogy tud küzdeni hátrányból eredményesen.

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Darálni kell, ez nem kérdés.

Ez a meccs sajnos nem sokat mond, a bajnoknál jórészt a B sor játszik egy ideje, nem találják sehogy sem a ritmust. Ettől még az O-nk brutál, ez tény, de a védelem teljesítményét nem értékelném túl.

Én nem hiszek abban, hogy vereség jót tenne a csapatnak, Payton azért tartja kint a kezdőket a végéig, mert menni kell, éles helyzeteben csinálni dolgokat stb. Szerencsére a kulcsjátékosaink nem injurty prone-k, most Warford kidőlése ad aggodalomra okot, de Tom jól játszik. Olyan nincs, hogy a Kapitány fejébe szálljon a dicsőség, és nagyon jó hatással van a fiatalokra az ő mentalitása.

A Falcons meccs nem lesz annyira egyszerű, Quinn összekapta a védelmet, de az OL náluk elég mehh, bár két hete úgy nézett ki, ahogy azt remélték az idény előtt, azért a Dallas ellen meg sikerült, hát... a közepes meccs. Mi vagyunk az esélyesek, de csoport meccs sosem lefutott, és amíg ott játszik a korszak egyik legjobb elkapója, én sosem írnám le őket. Az órát kell kontrollálnunk, ez a nagyon fontos lesz.

A Panthers nem az a csapat, ami 2-3 éve volt, Rivera kezdi elveszíteni mojo-ját (a csapatot ő sosem fogja), teljesen sótlanok, és nem vagyok biztos benne, hogy a hideg nekünk többet árt, mint nekik. Mióta Ingram visszatért a liga utolsó harmadából már a top 5 közelében van a futás, és továbbra is top 5 a futás elleni védekezés, és már nem csak azért, mert ráérnek passzolgatni.

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2 éve a szezonnyitót otthon kaptunk egy csúnya verést a gyenge Tampától, aztán SB lett belőle, szóval ez még jó jel is lehet 😉
Buga
Ezt egy Falcons fan írta itt az első forduló után... 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem legyen nagyon hideg a 15. héten Charlotte-ban, és bukjuk el azt a meccset.
De előtte ma azért a Rams kapjon ki a KC-től, így megmaradna az 1. helyünk az NFC-ben a 14-2 ellenére is.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Elnézve az idei szezont, ha meg lesz az első kiemelés, fél lábbal a SB-ban vagyunk (kopp-kopp vagy húszszor).

Williams meg egészen elképesztő mióta megkapta az NFC hét védője díjat, mint valami placebo hatás.
PEEtör
Nem akarok én itt vészmadárkodni, de szerintem túl jól megy minden. Kéne a csapatnak egy Rams féle vereség, hogy ne higgyék érinthetetlennek magukat. Jobban szeretném, ha szépen csendben mennénk be a playoffba.
Matthew99
Teljes mértékben igazat adok!
Csak az a meccs Ne! a következő legyen. 😁

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Azért én a cicáktól tartok.....(mindkét meccsen)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Elnézve az idei szezont, ha meg lesz az első kiemelés, fél lábbal a SB-ban vagyunk (kopp-kopp vagy húszszor).

Williams meg egészen elképesztő mióta megkapta az NFC hét védője díjat, mint valami placebo hatás.
PEEtör
Nem akarok én itt vészmadárkodni, de szerintem túl jól megy minden. Kéne a csapatnak egy Rams féle vereség, hogy ne higgyék érinthetetlennek magukat. Jobban szeretném, ha szépen csendben mennénk be a playoffba.
Matthew99
Az már nehezen fog menni. 😊 Mondjuk akkor, ha a döglött varjaktól kikapnánk, de azert csak nem fogok szorítani.
HajduImre
Max a Steelers meccset engedném ilyennek. A többit nem örülnék ha eladnánk emiatt. Tudod mit? Meggyőztél. Maradjon a fordulatszám és üssünk szét mindenkit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Elnézve az idei szezont, ha meg lesz az első kiemelés, fél lábbal a SB-ban vagyunk (kopp-kopp vagy húszszor).

Williams meg egészen elképesztő mióta megkapta az NFC hét védője díjat, mint valami placebo hatás.
PEEtör
Nem akarok én itt vészmadárkodni, de szerintem túl jól megy minden. Kéne a csapatnak egy Rams féle vereség, hogy ne higgyék érinthetetlennek magukat. Jobban szeretném, ha szépen csendben mennénk be a playoffba.
Matthew99
Az már nehezen fog menni. 😊 Mondjuk akkor, ha a döglött varjaktól kikapnánk, de azert csak nem fogok szorítani.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Elnézve az idei szezont, ha meg lesz az első kiemelés, fél lábbal a SB-ban vagyunk (kopp-kopp vagy húszszor).

Williams meg egészen elképesztő mióta megkapta az NFC hét védője díjat, mint valami placebo hatás.
PEEtör
Nem akarok én itt vészmadárkodni, de szerintem túl jól megy minden. Kéne a csapatnak egy Rams féle vereség, hogy ne higgyék érinthetetlennek magukat. Jobban szeretném, ha szépen csendben mennénk be a playoffba.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Teljesen hihetetlen... Csak ennyit tudok most mondani.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Félelmetesek vagyunk b*szki.. Nekem így a 4. negyedben ez ugrott be:

Colston, Meachem = Thomas, T. Smith
Bush, P. Thomas = Ingram, Kamara
Brees = Brees
🙃🙂

(Nyilván Smith-szel még óvatosan az ilyenekkel.)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok megérdemeltétek még ilyen arányban is. Csak a Chiefs s Reid miatt nem tudok végig nektek drukkolni, de hajrá!

Azért a műfűvel tehetnétek vmit, hogy a vendégeknek kevésbé legyen sérülésveszélyes 😉
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A Payton-korszakban regnáló bajnokot nem vertünk még meg.... Aztán bajnok még nem kapott ki így.
Ezt a majmot is ledobtuk.
A bltizeken néha ámulok, mintha GWill hívná a playeket

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Smith oké lesz, PO-ra elit lesz, itt olvastátok először
Gyurma Pappa
Nem semmi! Alakul ez.