New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Persze, hogy meg akarjuk tartani! Nagyon komoly zsebbenyúlás lesz, szerintem Brown ezért lett elküldve, mert Bushrod egy jó iparos, aki kevesebb pénzért is játszik, így marad Nicksre lóvé. Drága lesz, de megéri. Igazából Stinch és Goodwin nem tudom meddig bírja még, mindketten 31 évesek. Goodwinnal még mindig úgy vagyok, hogy amint lehet lecserélném, de Stinchcomb más eset, ő az egyik kedvencem a csapatból.Gyurma Pappa
Goodwin szerintem pont addig lesz kezdő, amíg Tennant-ről azt nem gondolják, hogy elég jó, Stinchomb-nál is lehet ugyanez a helyzet Brown-nal, de ő lehet marad LT. Mondjuk látszik, hogy Bushrod-nak most kellett volna adni egy hosszútávú, nem túl zsíros szerződést. (Csak tenderrel van itt, ő se lesz olcsó egy jó szezon után. Bár lehet, hogy már jövőre Brown kezd helyette. :/) És 2-3 éven belül lett volna egy Brown-Nicks-Tennant-Evans-Bushrod falunk. Nem hangzik rosszul, bár kettőjük még soha nem játszott az NFL-ben... 😐
Szerk.: Ha van egy kis esze az FO-nak, match-csel akármilyen ajánlatot, amit adnak Nicks-re. 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg kell nézni mit műveltünk futásban Nicks előtt, és mit azóta, amióta kezdő. Nagy őrültség lenne elengedni.
Nem tudom hogy valaha játszott-e az NFL-ben egyszerre egy csapatban két ilyen jó G.atapapa
Igen, ez a gond, hogy Evans már ugye megkapta a nagy lóvét, talán Nicksnek még több jár. Én mondjuk hoznám Pittsburghbe 1+3as tenderért simán 😀tenorx
1+3-t lehet hogy megérne (bár nem tudom hogy G-ért adtak-e valaha ekkora ellenértéket), de ha melléteszed azt, hogy mekkora fizetést kell majd neki adni, akkor már szerintem kevés GM vállalná be.atapapa
Úgyse vagyunk mi ilyen tradelgetős csapat 😀 De mindenképp érdekes lesz látni, hogy mit fogtok az ő szerződésével szenvedni 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 990 — #neverpunt
Meg kell nézni mit műveltünk futásban Nicks előtt, és mit azóta, amióta kezdő. Nagy őrültség lenne elengedni.
Nem tudom hogy valaha játszott-e az NFL-ben egyszerre egy csapatban két ilyen jó G.atapapa
Igen, ez a gond, hogy Evans már ugye megkapta a nagy lóvét, talán Nicksnek még több jár. Én mondjuk hoznám Pittsburghbe 1+3as tenderért simán 😀tenorx
1+3-t lehet hogy megérne (bár nem tudom hogy G-ért adtak-e valaha ekkora ellenértéket), de ha melléteszed azt, hogy mekkora fizetést kell majd neki adni, akkor már szerintem kevés GM vállalná be.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg kell nézni mit műveltünk futásban Nicks előtt, és mit azóta, amióta kezdő. Nagy őrültség lenne elengedni.
Nem tudom hogy valaha játszott-e az NFL-ben egyszerre egy csapatban két ilyen jó G.atapapa
Igen, ez a gond, hogy Evans már ugye megkapta a nagy lóvét, talán Nicksnek még több jár. Én mondjuk hoznám Pittsburghbe 1+3as tenderért simán 😀
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 742 — Egyéb témák lakó
Nicks egy állat, kíváncsi vagyok mennyibe fog nektek fájni jövőre, ha meg akarjátok tartani egyáltalán.tenorx
Persze, hogy meg akarjuk tartani! Nagyon komoly zsebbenyúlás lesz, szerintem Brown ezért lett elküldve, mert Bushrod egy jó iparos, aki kevesebb pénzért is játszik, így marad Nicksre lóvé. Drága lesz, de megéri. Igazából Stinch és Goodwin nem tudom meddig bírja még, mindketten 31 évesek. Goodwinnal még mindig úgy vagyok, hogy amint lehet lecserélném, de Stinchcomb más eset, ő az egyik kedvencem a csapatból.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Nicks egy állat, kíváncsi vagyok mennyibe fog nektek fájni jövőre, ha meg akarjátok tartani egyáltalán.tenorx
Hát nagyon remélem, hogy itt lesz tartva, és nem rajta fogunk spúrkodni. Evans-szintű szerződést gondolom nem fog kapni, de valami hasonlót kéne neki. De félek, több OL el lett már engedve... :/
Még beszéltük szezon előtt, hogy ha Jammal Brown is itt maradt volna, milyen komoly fal lehetne itt. Őszintén, örülök egy kicsit, hogy Bushrod maradt, nagyon jól játszott tegnap, és nem is volt sérült, fiatalabb, jobb megoldásnak tűnik. 3-4 ellen mondjuk előre várom, hogy szívatják össze-vissza, de végül is Allen is nagyjából semlegesítve volt, és ami fontos, hogy az NFC döntővel ellentétben csak kevés segítséget kapott/kellett kapnia.

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 492 — !SuPeR6BoWL!
Grt a győzelemehez

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 990 — #neverpunt
Meg kell nézni mit műveltünk futásban Nicks előtt, és mit azóta, amióta kezdő. Nagy őrültség lenne elengedni.
Nem tudom hogy valaha játszott-e az NFL-ben egyszerre egy csapatban két ilyen jó G.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nicks egy állat, kíváncsi vagyok mennyibe fog nektek fájni jövőre, ha meg akarjátok tartani egyáltalán.tenorx
Megtartani?! 😀 Innét vonuljon vissza! 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nicks egy állat, kíváncsi vagyok mennyibe fog nektek fájni jövőre, ha meg akarjátok tartani egyáltalán.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 990 — #neverpunt
Egyénileg a D legjobbja szvsz Greer volt, 5 szerelés, 2 a LOS mögött, 2 PD
Az O - és a meccs - legjobbja nálam Nicks volt. Én még nem láttam embert, aki Pat Williams-t úgy pakolgatta volna arrébb, ahogy én vállfákat a gardróbban.

Kijött az idei America's Game, TYT-n keressétek
(aki nem tudja mi ez: NFL Network által készített és a szezon elejére időzített, az aktuális bajnokcsapatról készített film)

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 742 — Egyéb témák lakó
Ja igen: és Morstead bruuutális!

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 742 — Egyéb témák lakó
A látottak alapján nem tudom eldönteni igazán, hogy a D tényleg ennyire erős lenne-e, vagy csak a tata rozsdásodott be nagyon.
Szerintem Brees is rendben volt, elkapni nem tudja a labdát a többiek helyett. A WR-ek a kezében hagytak vagy 50 yardot meg egy TD-t.atapapa
Szerintem a sec. kiemelkedően teljesített, egy-két apróság volt, pl. amikor Porteren túlfutott a TE. Jenkins egy állat, Greer még mindig a liga legjobb emberfogó CB-i között van (attól függetlenül, hogy a TD-nél ő is kicsit beugrott a fake route-nak. Az igazi "meglepetés" Harper volt, ő ugye alapvetően support SS-ként alkotott nagyokat, de a második félidőben nagyon szép védekezései voltak. Negatív hős Gay volt, aki gyakorlatilag azt sem tudta, hogy hol van a pályán.
Az LB sor meglepően jó volt, Shanle, Dunbar nekem nagyon pozitív meglepetések voltak, Mitchell szintén meglepett. AP sok futkosása ellenére azt mondom, hogy a DL sem volt rossz, sajnos nem értek oda elégszer az öreghez, Smith-től kicsit többet várok, remélem magához tér. Ellis sackjének nagyon örültem, egyébként.
Amit kiemelnék, hogy Williams ritkán hívott rossz playt, talán a TD-nél hibázott, bár inkább azt mondanám, hogy ott az öreg jól ismerte fel a lehetőséget. Tény, hogy Childress elég kiszámítható is volt.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 990 — #neverpunt
A látottak alapján nem tudom eldönteni igazán, hogy a D tényleg ennyire erős lenne-e, vagy csak a tata rozsdásodott be nagyon.
Szerintem Brees is rendben volt, elkapni nem tudja a labdát a többiek helyett. A WR-ek a kezében hagytak vagy 50 yardot meg egy TD-t.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 317 — Do Your Job
Hartley:
“Both of them were completely on me. The snap and the hold were great. Things like that are inexcusable at this level. I just need to go back to my techniques and understand what I did wrong. I need to come out next Monday night against the 49ers and put some points on the board"

korrekt.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 106 — Saints fan
Igazából úgy nyertünk, h senki nem nyújtott kiemelkedőt, kivéve az O fal. A guard-októl már megszokhattuk a kiemelkedő játékot, de szerintem Bushrod is kimondottan jó volt. Tavaly komolyabb DE-kel szemben még sokszor ki kellett segíteni, de tegnap egyedül vette le a pályárol Allent. Az O egyéb részeiben sok idegesítő hiba volt, a D viszont szépen lehozta a meccsett. Summa-summárum (a vikes szurkolókat nem megbántava) egy nagyon gyengén játszó csapatot vertünk tegnap. A hibákat javítva ettől több fog kelleni sok csapat ellen. A lényeg viszont hogy elsőre megvan az első W...és ezt nem kell magyarázni :cool:
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 317 — Do Your Job
Huhhhhhhh!
De megvan a W!
TWO DAT!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 990 — #neverpunt
Gyorsan végignéztem a nagyobb oldalakat, érdekelt hogy ha nyer a bajnok az első meccsén, akkor is benyomják-e valahol Favre-t a címlapra.
jó volt a sejtésem 😛
http://sports.yahoo.com/nfl;_ylt=Am9gG.3iLN4auxjXzPLB3qC8vLYF

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 742 — Egyéb témák lakó
Azt hittem kétszer ennyi pont lesz
Sok hiba volt, de inkább most rontson Hartley, mint a PO-ban.atapapa
Ugyanezt akartam beírni, hogy inkább SB-n vagdossa be 😀

Még nincs meg a ritmus teljesen, de jó lesz, és ráadásul W, szóval nem parázok.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 990 — #neverpunt
Azt hittem kétszer ennyi pont lesz
Sok hiba volt, de inkább most rontson Hartley, mint a PO-ban.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 990 — #neverpunt
Üdv Saints fanok, jöhet ma a visszavágó.
Óriási csatát várok és AP meg a Dfal vezérletével Vikes győzelmet !Toca
Brees-t nem bántani! :cool:

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 106 — Saints fan
Na akkor sikerekben gazdag szezont mindenkinek! TWO DAT!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 990 — #neverpunt
Pesszimista vagyok az idénnyel kapcsolatban, de a tippelésénél próbáltam "erősnek" tűnni

1. Hány győzelem lesz a csoportellenfelek ellen? 5
2. Sikerül-e pluszban zárni a AFC-s ellenfélek ellen? Nem
3. Hány győzelemmel zárjuk az idényt? 13
4. Meg lesz-e a playoff? Igen.
5. Idén hányadik lesz összesített yardok tekintetében az O? 2.
6. Lesz-e olyan futó, aki 1000 yard fölé kerül futott yardokban? Igen
7. Hány elkapó lesz 1000 yard felett? 1.
8. Sikerül-e kombinált yardban (elkapás + futás) 1000 yard fölé kerülnie valamelyik játékosunknak? Igen
9. Hányan fognak bekerüli az all pro csapatba? 4
10. Lesz-e kitüntetett játékosa vagy edzője a csapatnak igen
11. Mennyi lesz a labdaszerzés-labdaeladás különbözet idén? +4
12. Sikerül javítani a D tavalyi összetett helyezésén, kapott yardok tekintetében? Igen
13. 5000 yard fölé kerül Brees? Nem.
14. Hány pontot csinálunk átlagosan meccsenként? 27
15. Hány pontot kapunk meccsenként? 21.
16. Hány TD-t visz a D idén? 3
17. A special team hány TD szerez? 3
18. Hány rookieból lesz idén kezdő játékos legalább 8 meccsre? 0
19. Hány kezdő fog IR-re kerülni? 4
+1 kérdés: MOST hány %-ot adnál a SB győzelemnek? 80%

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 990 — #neverpunt
hargrove látom probable, mi várható tőle ma szerintetek?briareos
Én személy szerint nem sokat... Számokban és játékban. Lehet, hogy viszonylag sok snapet lesz pályán, de a kezdő 4 játékoson kívül még Wilkerson és Galette is hamarabb esélyt kaphat. csabi19
Galette úgy néz ki nem
ők az inaktívak
Ivory, Reis, Arnoux, Clark, Strief, Graham, Arrington, Galette.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
hargrove látom probable, mi várható tőle ma szerintetek?briareos
Én személy szerint nem sokat... Számokban és játékban. Lehet, hogy viszonylag sok snapet lesz pályán, de a kezdő 4 játékoson kívül még Wilkerson és Galette is hamarabb esélyt kaphat. Meg hát elég sok 3-4 lesz játszva, ott viszont lehet DE-ként sokszor lesz fönn. Mégiscsak sérült.
De aki tud pontosabbat, szóljon, ez csak az én véleményem. 😊 3-4 szinte tuti, bár a gyorsabb LB-k hiányában (Arnoux, Casillas, Ingram) vagy sérülése (Vilma) és a DL gyenge depthje miatt nem tudom, mennyire fog ez feküdni... :/ Mondjuk LB az van sok.