NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyébként én tegnap nem éreztem annyira amiről írsz, sőt sztem Ricsi inkább nekünk szúrkolt. Szesze
Hát nem tudom, szurkolni nekünk szurkolt, de: A meccs elején elmondta, hogy nem érzi jogosnak, hogy Eli Pro Bowl kerettag, de arról 1 szót sem ejtett, hogy Cruzzal baj lenne, hogy nem került be. És végig lejött a hangjából és a mondataiból, hogy Romot sokkal többre tartja. Végig azt mondogatta, hogy mekkora szezonja van és arról szót sem ejtett, hogy Elinek mégnagyobb.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most nézem az összefoglalókat, hogy a GB hogy nyert a Detroit ellen. Azért a GB ellen mindenkinek nagyon nehéz lesz a PO-ban, mert egyrészt Lambeau Field, másrészt hideg (az NFC play off csapatok közül csak mi vagyunk hozzászokva a hideghez) és ráadásul ekkora bírói hátszéllel nehéz lesz őket bárkinek is megverni.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Faragó Ricsi: "Hát igen, Manning nem játszott ma olyan rosszul, amikor kellett odatette magát." Bazdmeg! 24/33 346 yard és 3 TD 0 INT (és 14 futott yard :p)! Mi az anyámat akarsz még?balu10
Tegnap (is) azt hittem többször megkaparom a tévét, amikor Ricsike velünk foglalkozott. Minden mondatából sütött az utálat a csapat felé.

Idénre már úgy voltam vele, hogy nem érdekel, miket mondogat rólunk, úgyis nézem eredeti közvetítéssel, ha nem akarom hallgatni a rinyáló hangját. Aztán pár hete olyan haverokkal néztem a GB elleni meccsünket, akik nem vérbeli NFL-szakértők, csak ha tehetik, megnézik a sport tévés közvetítéseket, és ott egyértelműen bebizonyosodott, hogy Ricsi durván befolyásolja ellenünk a semleges nézőket. Ezek a laikus srácok gyakorlatilag kiröhögték a Manning mezemet, hogy az milyen egy béna játékos, stb. Ekkor jöttem rá, hogy ők totál elhiszik, amit hétről-hétre hallanak Ricsikétől velünk kapcsolatban, és nyilván így van ezzel több tízezer koca NFL-néző is. Felháborító!

Nem gondolom, hogy Sanyi túlontúl oda lenne a Giants-ért, de az, hogy hétről-hétre ő véd meg bennünket Ricsivel szemben, sok mindent elmond. Tegnap is volt vmi parázsabb vitájuk a témában, már amennyire hallottam az éjszakai suttogós tévé hangüzemmódban.G-men
SB-t kell nyerni idén és akkor minden koca szurkoló is a helyére kerül 😛
Egyébként én tegnap nem éreztem annyira amiről írsz, sőt sztem Ricsi inkább nekünk szúrkolt. Nekem most nagyon jól jött ez a közvetítés mert még mindig nem csinálták meg a netemet rendesen és így legalább nem kellett azon idegeskedni, h a legfontosabb pillanatokban elmegy a net.

Eli-t egyébként a Giants szúrkolókat leszámítva valamiért szinte senki nem ismeri el kellőképpen, de ez az itteni rendszeresen nfl meccseket nézők jó részére is igaz. Erre is megoldás az első mondatom 😊
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
szerintem kezdhettek remegni, megyünk... 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Faragó Ricsi: "Hát igen, Manning nem játszott ma olyan rosszul, amikor kellett odatette magát." Bazdmeg! 24/33 346 yard és 3 TD 0 INT (és 14 futott yard :p)! Mi az anyámat akarsz még?balu10
Tegnap (is) azt hittem többször megkaparom a tévét, amikor Ricsike velünk foglalkozott. Minden mondatából sütött az utálat a csapat felé.

Idénre már úgy voltam vele, hogy nem érdekel, miket mondogat rólunk, úgyis nézem eredeti közvetítéssel, ha nem akarom hallgatni a rinyáló hangját. Aztán pár hete olyan haverokkal néztem a GB elleni meccsünket, akik nem vérbeli NFL-szakértők, csak ha tehetik, megnézik a sport tévés közvetítéseket, és ott egyértelműen bebizonyosodott, hogy Ricsi durván befolyásolja ellenünk a semleges nézőket. Ezek a laikus srácok gyakorlatilag kiröhögték a Manning mezemet, hogy az milyen egy béna játékos, stb. Ekkor jöttem rá, hogy ők totál elhiszik, amit hétről-hétre hallanak Ricsikétől velünk kapcsolatban, és nyilván így van ezzel több tízezer koca NFL-néző is. Felháborító!

Nem gondolom, hogy Sanyi túlontúl oda lenne a Giants-ért, de az, hogy hétről-hétre ő véd meg bennünket Ricsivel szemben, sok mindent elmond. Tegnap is volt vmi parázsabb vitájuk a témában, már amennyire hallottam az éjszakai suttogós tévé hangüzemmódban.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
na akkor meccsnézés???

ja és a tippjátékban remélem aki a kikapunkra tett többé nem néz be ide 😀csebi
Egyértelmű!

Kezdhetjük keresni a helyet!
Mivel este 7órás meccs, gyakorlatilag bármilyen kocsma szóba jöhet, ahol tévé van. Azért persze nem ártana egy nagy méretű kivetítő...
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Faragó Ricsi: "Hát igen, Manning nem játszott ma olyan rosszul, amikor kellett odatette magát." Bazdmeg! 24/33 346 yard és 3 TD 0 INT (és 14 futott yard :p)! Mi az anyámat akarsz még?

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Kegyetlen jó volt ma a csapat, ha ezt át tudjuk menteni jövő hétre is, akkor az Atlantát verhetjük szerintem! A DL összeállt csak a végére, bár a CB-k ma sem villogtak. Eli-Cruz-Nicks trió kibaszott jó. JPP pedig DPOY nálam az tuti!

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mennyire lesz jó nekünk a hazai pálya, mert úgy tűnik, hogy visszatértünk a szokásos road warrior életmódhoz?gerle
Ez elmúlt két hétben New Yorkban nyertünk, ha nyerünk az Atlanta ellen akkor meg már csak idegenbe megyünk (kivéve, ha a Lions először veri a Saintset, utána meg a GB-t).

több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
21-0-nál bealudtam, de a lényegen nem változtat, hogy örömbódottá.
Az alapszakaszt tekintve nem lett volna rossz, ha Eli eléri az 5k yardot és a 30 TD-t.
Amit szezon előtt (meg úgy mondjuk két hete és a szezon közben sokszor) nem gondoltam volna, hogy ez a csapat csoportelsőként rájátszásba jut.
Mennyire lesz jó nekünk a hazai pálya, mert úgy tűnik, hogy visszatértünk a szokásos road warrior életmódhoz?

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ha jól számolom Cruz 33 yarddal Welker mögött a 3. helyen végzett az elkapott yardok tekintetéven. 1. évében ez nem is rossz 😊

Ha 4 negyeden keresztül tudunk olyan nyomást gyakorolni Mattre, mint most Romora tudtunk ~3 alatt, akkor van keresni valónk a PO-ban! 2 hete ezt nem hittem volna.
szerk: Ma kifejezetten tetszett a 4 Hynoski passz, ezt korábban hiányoltam. Lehet a PO-ra tartogattuk 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
na akkor meccsnézés???

ja és a tippjátékban remélem aki a kikapunkra tett többé nem néz be ide 😀csebi
Bandi kabalából mindig ellenünk tippel 😊

Megvan a PO és azért a meccs nagy részében meggyőző, jó játékkal. (azért a második félidőben amikor feljöttek 7 pontra nem voltam nyugodt, h finom legyek, de szerencsére a végére megint összeállt az offense).
Eli és Cruz extrém szezont produkált, le a kalappal.
De ami a PO szempontjából sokkal fontosabb, ha a deffense kurva sokat javult az utsó két meccsen és az OL is sokkal jobb, mint a szezon elején. Ha kihozzuk magunkból amit tudunk akkor bárkit megverhetünk, pont a legjobbkor állt össze a csapat, jó lenne a POban is hozni ezt a szintet.
Egy ilyen nehéz sorsolásból szép a 9-7, pláne a csoportgyőzelem, bár ehhez azért kellettek a többiek is.
Jövő héten jön az Atlanta, kemény lesz, de nyerni kell.
Szép volt fiúk!!

Jah és BÚÉK mindenkinek, szerencsére jól indult az év 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát ez behúzva...Eli + Cruz állat! D line is visszatért alapszakasz végére, Osi nagyon hiányzott. 1. félidő igen tetszett, viszont ahogy a 2. félidőre kijöttünk :rolleyes: Olyat többet nem akarok látni. Este 7-kor játszunk Atlanta ellen, ha lesz közös meccsnézés megyek!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
na akkor meccsnézés???

ja és a tippjátékban remélem aki a kikapunkra tett többé nem néz be ide 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tippelde az alapszakasz utolsó meccsére!
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? B
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B
4. 110 futott yard alatt tartjuk a Cowboys offenset? A
5. Ki szerez több pontot (TD 4 pont,INT 3 pont, sack 2 pont,FF 1 pont, tackle-ért nem jár pont mert akkor JPP nyerne 😊 )? A
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B
7. Manning vagy Romo dob először INT-et a meccsen? A
8. Hány yardot szerez a Dallas támadóegysége összesen? A
9.Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? D
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? B
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) B
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) B
és BUÉKironroy
BELÉD IS. :]
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. A
2. B
3. A
4. B
5. A
6. B
7. A
8. B
9. A
10. B
11. A
12. B
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.B
3.B
4.A
5.A
6.B
7.B
8.B
9.A
10.A
11.C
12.B
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
1. A
2.B
3.B
4. A
5.A
6.B
7.A
8.A
9.D
10.B
11.C
12.B
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Igazad van. Szóval még semmi nem biztos 😊Szesze
Annyi már biztos, hogy a Saintsel az nfc east győztes max a főcsoport döntőben találkozik. (Ha a 49 ers nem bénázza el a végét)
Továbbá mivel az Eagles nyert ma, ők tuti csoport 2. helyen végeznek.Lance
Még nem tuti 😀
De mondjuk olyan 99.99% 😀Wyatt
Igaz, ha döntetlent játszunk a Dallassal, akkor csak 3. lesz az Eagles. De most egyik csapatban sem játszik McNabb 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kivétel ha a NY és az Atlanta nyer a WC meccsen.
Akkor GB-Atl.Bazzani
Igazad van. Szóval még semmi nem biztos 😊Szesze
Annyi már biztos, hogy a Saintsel az nfc east győztes max a főcsoport döntőben találkozik. (Ha a 49 ers nem bénázza el a végét)
Továbbá mivel az Eagles nyert ma, ők tuti csoport 2. helyen végeznek.Lance
Még nem tuti 😀
De mondjuk olyan 99.99% 😀

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Na a söröket megvettem a meccsre, hihetetlenül várom a meccset, ennyire talán csak az uccsó PO meccsünket vártam...
giants.com-on nézzétek meg a nyitó videót: WE ARE ALL INN!!!csebi
Azért Eli kicsit erőltetett 😊Szesze
jó hát igen Eli az összes ilyen párbeszédben erőltetett

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Nah akkor most már biztos, h a mi meccsünk győztese az Atlantával játszik majd. Remélem mi leszünk azok 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Na a söröket megvettem a meccsre, hihetetlenül várom a meccset, ennyire talán csak az uccsó PO meccsünket vártam...
giants.com-on nézzétek meg a nyitó videót: WE ARE ALL INN!!!csebi
Azért Eli kicsit erőltetett 😊
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Na a söröket megvettem a meccsre, hihetetlenül várom a meccset, ennyire talán csak az uccsó PO meccsünket vártam...
giants.com-on nézzétek meg a nyitó videót: WE ARE ALL INN!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
És annak a meccsnek a győztese játszik a GB-el.Szesze
Kivétel ha a NY és az Atlanta nyer a WC meccsen.
Akkor GB-Atl.Bazzani
Igazad van. Szóval még semmi nem biztos 😊Szesze
Annyi már biztos, hogy a Saintsel az nfc east győztes max a főcsoport döntőben találkozik. (Ha a 49 ers nem bénázza el a végét)
Továbbá mivel az Eagles nyert ma, ők tuti csoport 2. helyen végeznek.