NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó

majd a NO elintézi őket...ironroy
ebben azért ne legyél annyira biztos
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A falcons fanok örülnek, hogy hozzánk jönnek, elég magabiztosak, remélem nagy pofára esés lesz belőle nekik.
gyurczi
ezt miből szűrted le? sztem az nem nagyképűség, hogy örülünk h egy kb velünk egy súlycsoportban lévő csapattal kell játszani, és nem a jelenleg másik ligában játszó packerssel v saintsel 😛peach
igazság szerint, mi is jobban örülünk nektek mint ha Detroit jött volna ide 😛
majd a NO elintézi őket...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A falcons fanok örülnek, hogy hozzánk jönnek, elég magabiztosak, remélem nagy pofára esés lesz belőle nekik.
gyurczi
ezt miből szűrted le? sztem az nem nagyképűség, hogy örülünk h egy kb velünk egy súlycsoportban lévő csapattal kell játszani, és nem a jelenleg másik ligában játszó packerssel v saintsel 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Rolle int-je gyönyörű play hívás volt Perrytől... Rolle embere a jobb flatbe mozgott, és ott volt egy corner zónán, oda lehetett volna passzolni, de 1-1be voltak vszeg takle lehetett volna, de ha jól emlékszem ott a deff fal jobb oldalán hoztunk olyan pressure-t h kizárt, hogy Tony látott arra bmit is... igazából a pressure miatt csak gyors közép passz lehetett de azt meg a zóna miatt gyönyörűen védekeztük le

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha sikerülne nyerni, akkor a Saintset el kellene kerülni, inkább a Lembó, őket már megszorongattuk.
gyurczi
szerintem meg inkább a friszkó, a főcsoport döntőben jöhetne a GB 😀ironroy
Saint-szel "legkorábban" a konferencia döntőben találkozhatunk.
Ha neadjisten továbbjutnánk, akkor GB vagy SF attól függően, hogy a DET nyer-e.G-men
hát nekik kell szurkolni hogy üssék a NO-t 😊
bár addig nincs miről beszélni míg nem vertük a verebeket...
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha sikerülne nyerni, akkor a Saintset el kellene kerülni, inkább a Lembó, őket már megszorongattuk.
gyurczi
szerintem meg inkább a friszkó, a főcsoport döntőben jöhetne a GB 😀ironroy
Saint-szel "legkorábban" a konferencia döntőben találkozhatunk.
Ha neadjisten továbbjutnánk, akkor GB vagy SF attól függően, hogy a DET nyer-e.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha sikerülne nyerni, akkor a Saintset el kellene kerülni, inkább a Lembó, őket már megszorongattuk.
gyurczi
szerintem meg inkább a friszkó, a főcsoport döntőben jöhetne a GB 😀
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Eli idei megítéléséről csak annyit, hogy aki nem látott minden Giants meccset, márpedig az nfl rajongók zöme nem, az nem látta mit művelt a negyedik negyedekben. A remek statok mellett nfl rekordot is döntött. A pro-bowl meg csak egy igazi hamisítatlan amerikai őrület, amivel megint csak el lehet adni a show-t. Eli soha nem lesz úgy megítélve, mint amekkora a tudása, de mindegy, az a lényeg, hogy a csapatunknak van egy qrva jó irányítója, aki remélhetőleg pár évig még az idei szint közelében játszik. Nem sok csapat mondhatja el azt magáról, hogy ilyen jó a qb-je.

A D javulása nagyon jó lehet a későbbiekben, Rolle intje esetleg lehet egy jó jel arra, hogy Fewell rendszere működhet. Én már korábban is írtam, hogy nem biztos, hogy csak Fewell tehet a D korábbi gyengélkedéséről. Tavaly jó volt ez a D, idén meg komoly sérülések hátráltatták végig, ennyi rookiet TC szerintem a korábbi idényekben összesen nem játszatott, mint idén. Az utolsó két, ráadásul must win meccsen nagyon jól öszeálltak, bizakodó vagyok. Persze lehet, hogy jön a hullámvölgy megint, és a one and done, de én nem leszek elkeseredve. Átalakulóban a csapat és mégis megnyertük a csoportot. Sok remek élményt adtak idén a fiúk, a már korábban megszokott bosszankodások mellett.

A falcons fanok örülnek, hogy hozzánk jönnek, elég magabiztosak, remélem nagy pofára esés lesz belőle nekik.
Ha sikerülne nyerni, akkor a Saintset el kellene kerülni, inkább a Lembó, őket már megszorongattuk.

Innentől számomra már hab a tortán a szezon.

Ja és JPP DPOY!!!

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Legyen jó hideg!

http://www.weather.com/weather/wxdetail/10012?dayNum=6




több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
meccs előtt Baas-tól tartottam, de amennyire tudtam nézni, okés volt
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
A sec se volt sztem olyan rossz, igazából a védelem egész végig nagyon jól játszott, főleg az eddigiekhez képest. Ennél többet már tényleg kapzsiság lenne elvárni. Nyilván a DL a fő tényező, az ő játékuk határozza meg elsősorban a D teljesítményét de ezt eddig is tudtuk és mindig is erre építettük a védekezésünket, így ez nem meglepő. A secet tekintve Rolle nagyon szép INTet szerzett és voltak neki kulcs tackle-jei, úgyh ő absz kiemelendő, Philips és Webster átlagosat nyújtott (Webster mondjuk az első TDnél nagyon bealudt), talán Ross volt kicsit gyengébb, de azért ő sem volt vészes. Soha rosszabb ne legyen ennél, főleg h a D többi része kurva jó volt szinte végig. Ha ezt tudnánk hozni POban is akkor az bárki ellen elég lehet, ha az offense is kihozza magából amit tud.Szesze
most, hogy így mondod Rolle-t, javítsatok ki lehet, hogy tévedek 😊 de Rolle fogta Austin-t és ő kifele indult el és Rolle befele... Austin tök üresen volt a szélen, mégis középre ment a passz Witten-nek most vagy Rolle kumva jól olvasta a play-t, hogy neki megy a labda, pedig Blackburn és Boley is ott volt Witten környékén... vagy Romo elbaszta...ironroy
Hát igen, Rolle leváltott az emberéről, viszont én úgy láttam, h utána Austin se maradt egyedül hanem vki más vette át. Igazából nagyon szép védekező playhívás volt ami tökéletesen sült el, mert a pass-rush miatt Romonak nem volt ideje variálni, benyomta Wittennek a passzt ami Rolle nélkül se lett volna meg sztem, de minimum necces volt, mert Wittennen is állt szorosan ember, de így h Rolle tökéletes ütemben ért oda incomplete helyett INT lett, úgyh a lehető legjobban alakult számunkra. (más kérdés, h ez abban a periodusban volt amikor az offense-ünk behalt és kb semmit nem tudtunk kihozni a szituból sajna)
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A sec se volt sztem olyan rossz, igazából a védelem egész végig nagyon jól játszott, főleg az eddigiekhez képest. Ennél többet már tényleg kapzsiság lenne elvárni. Nyilván a DL a fő tényező, az ő játékuk határozza meg elsősorban a D teljesítményét de ezt eddig is tudtuk és mindig is erre építettük a védekezésünket, így ez nem meglepő. A secet tekintve Rolle nagyon szép INTet szerzett és voltak neki kulcs tackle-jei, úgyh ő absz kiemelendő, Philips és Webster átlagosat nyújtott (Webster mondjuk az első TDnél nagyon bealudt), talán Ross volt kicsit gyengébb, de azért ő sem volt vészes. Soha rosszabb ne legyen ennél, főleg h a D többi része kurva jó volt szinte végig. Ha ezt tudnánk hozni POban is akkor az bárki ellen elég lehet, ha az offense is kihozza magából amit tud.Szesze
most, hogy így mondod Rolle-t, javítsatok ki lehet, hogy tévedek 😊 de Rolle fogta Austin-t és ő kifele indult el és Rolle befele... Austin tök üresen volt a szélen, mégis középre ment a passz Witten-nek most vagy Rolle kumva jól olvasta a play-t, hogy neki megy a labda, pedig Blackburn és Boley is ott volt Witten környékén... vagy Romo elbaszta...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
A sec se volt sztem olyan rossz, igazából a védelem egész végig nagyon jól játszott, főleg az eddigiekhez képest. Ennél többet már tényleg kapzsiság lenne elvárni. Nyilván a DL a fő tényező, az ő játékuk határozza meg elsősorban a D teljesítményét de ezt eddig is tudtuk és mindig is erre építettük a védekezésünket, így ez nem meglepő. A secet tekintve Rolle nagyon szép INTet szerzett és voltak neki kulcs tackle-jei, úgyh ő absz kiemelendő, Philips és Webster átlagosat nyújtott (Webster mondjuk az első TDnél nagyon bealudt), talán Ross volt kicsit gyengébb, de azért ő sem volt vészes. Soha rosszabb ne legyen ennél, főleg h a D többi része kurva jó volt szinte végig. Ha ezt tudnánk hozni POban is akkor az bárki ellen elég lehet, ha az offense is kihozza magából amit tud.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ST:
- hogy ezek a visszahordások miért nem mennek???
Hétvégén Falcons! már alig várom! remélem esni fog 😊ironroy
Izzo megtanította a srácokat tacklet csinálni ezért ott sokat javultunk; de a visszafutásoknál még mindig Quinn sémája lehet szar.salander
igen igen úgy értem én is, hogy mi nem tudunk visszafutni a labdával, már valahogy odaérnek a srácok a visszahordó játékoshoz és szerelik is, de hogy mi nem tudunk egy épkézláb visszahordást felmutatni 16 meccs alatt :mad:
tán a PO-ban? kétlem...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
ST:
- hogy ezek a visszahordások miért nem mennek???
Hétvégén Falcons! már alig várom! remélem esni fog 😊ironroy
Izzo megtanította a srácokat tacklet csinálni ezért ott sokat javultunk; de a visszafutásoknál még mindig Quinn sémája lehet szar.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha pedig a közvetítések: Atlanta elleni meccsünknél Szaniszló Csaba lesz, tavaly volt már 1-2 PO meccsen, emiatt tuti rendesen felkészül majd! Mivel itt koliban nincs tv-m, így streamen néztem, kb. megszoktam már ezt, viszont angol stream volt, amcsi kommentátorokkal, reklámnál kapcsoltak stúdióba, de azért mondtak ott is igen jó dolgokat. Ricsinél SB győzelem óta lehetünk tüskék.
Igazából beleszarok a közvetítésekbe is, valamint abba is, hogy Eli elit QB-e, vagy nem. Idén az offense-t Cruzzal együtt vitte, kegyetlen jó teljesítményt nyújtott. Ha van olyan kétkedő, akit most sem győzött meg, akkor őt már nem is fogja 😊
Ugyan ma talán csak egyszer használtuk, de igen jól meg lehet találni Ware-t a middle screen passzokkal. Meg amúgy is örülök, hogy feljavult idén és meg is kapja a lehetőséget, van megint 3 használható futónk. No és Hynoskinak is volt pár hasznos elkapása.
A D line múlt hét óta újra életre kelt, az pedig látszik mennyire hiányzott Osi. Oké nem a Cowboys-nak van a legerősebb támadófala, de visszajött és egyből 2 sack. Futást kegyetlen szépen megállítottuk, viszont passzjáték ellen szívtunk rendesen, ha nem volt pressure.
Boley-nak volt két kegyetlen szép megmozdulása, mikor nem engedte tovább Wittent, majd utána 4th downnál levadászta Romo-t.
Secondary viszont teljes katasztrófa. Rolle pick-je szép volt, Websternek volt pár szép tackle-je, de ezen kívül homály. Tele vagyunk abban a csapatrészben első és második körös pickekkel, ennek ellenére Romo sérült kézzel is azt csinált velünk amit akart. Nincs mese, a passrush-nak végig pörögnie kell.
Végre tetszett az, ahogy kezdéskor kimentünk a pályára. Közönség is nagyon élt, jó lenne mindig ilyen hangulat. Az első félidő mesés volt, utána törvényszerű volt a visszaesés. Igaz nem ekkora...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Csoda szép napot mindenkinek!
Nem jöttem este eredménykövetőbe, beállítottam az órát, mert a KC-Denver meccs nézhetetlen volt.
Én is szeretném megdicsérni a csapatot az edzői stábbal is elégedett voltam a játék hívások remek voltak (respect Killdrive), pár helyen olvastam meccs előtt, hogy Barden és Beckum ideje eljött a bizonyításra, ahhoz képest Pasco és Hynoski villogott.
Offense:
- néha égnek állt a hajam, hogy Eli milyen helyzetekből szabadult ki és oldotta meg tökételesen a szitukat ( 1 lábról passz, zsebből kimozgás, fumble rec 😊 )
- Cruz-Nicks remek volt!
- a futás érzésem szerint továbbra is döcög, (Jacobsnak lassan leáldozott az ideje, hiába nagy kedvencem) de megint bejött az ha 100 yard fölött futunk akkor megnyerjük a meccset!
- OL remek volt, Boothe-t figyelgettem, marha jól játszik a srác már meccsek óta, függetlenül attól milyen poszton játszik
Defense:
- DL állat volt, még a futás ellen is. Linval+Canty páros nagyon jó ott!
egyértelmű passz szitukban ez a Osi-JPP-Tuck-Kiwi(Tollefson) felállás is brutál jó!
- secondery, hát nem tudom... most nem bántom őket elég erős ez a Witten-Austin-Dez-Robinson sor...
ST:
- hogy ezek a visszahordások miért nem mennek???
Hétvégén Falcons! már alig várom! remélem esni fog 😊
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
érdemes megnézni Atlanta 6 vereségét: a két NO oboa mellett mind a 4 meccsük defensive battle volt, bőven 42 pont alatti meccsekkel. a chicago, tampa és a houston védelem nem fekszik nekik . ebből a chi és a texans top5 rush defense (4. és 5.)

a többpontos vereségeik közül a NO rush D a 12. .............a NYG a 19. 😕(



és kiket győztek le? csak egy playoff csapatot, a lionst idegenben, dómban. nem fedett stadionban a mérlegük 2-2 (carolina és seattle W..... tampa és chi L)

az egy db playoff csapat legyőzése nálunk is megvan: NEvittore
Egyértelműen bízhatunk a szabadtéri körülményekben és a januári időjárásban (na nem olyanban, ami tegnap volt, mert az inkább volt október végi...), meg abban is, hogy ők is ki tudtak szívni hullagyenge ellenféllel szemben, ami ugye nekünk is összejött párszor.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
érdemes megnézni Atlanta 6 vereségét: a két NO oboa mellett mind a 4 meccsük defensive battle volt, bőven 42 pont alatti meccsekkel. a chicago, tampa és a houston védelem nem fekszik nekik . ebből a chi és a texans top5 rush defense (4. és 5.)

a többpontos vereségeik közül a NO rush D a 12. .............a NYG a 19. 😕(



és kiket győztek le? csak egy playoff csapatot, a lionst idegenben, dómban. nem fedett stadionban a mérlegük 2-2 (carolina és seattle W..... tampa és chi L)

az egy db playoff csapat legyőzése nálunk is megvan: NE
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
F. Ricsi ismerete a Giantsról egyszerűen felületes. Ez érthető is, órák mehetnek el a KC majmolással, a soccerrel, sport tv-s bohóckodással. Gyakorlatilag 0 új háttérinfo érkezik a közvetítésekhez, arra nincs idő/kedv, hogy minimálisan utánanézzenek a csapatnak. Pedig elég lenne fülelni, mit mondanak a fox/nbc kollegák. Az összes NYG meccset láttam a sporttv-n, de ha innen informálódnék, semmit nem tudnék ezekről:
- undrafted free agent Cruz sorra dönti a rekordokat, és ez igenis sztori a javából (Tom Brady 7/196 a drafton, azt persze 80szor hallottam)
- Herzlich fiú cancer fighter, ami persze még nem akkora történet mint Lance Armstrongé, de két mondatban talán beleférne
- EM idei statisztikái nagyon komolyak, ha FR nem hisz a szemének, legalább a számokból olvashatna, szóval Brees, Rogers, Brady után idén a 4. legjobb (ráadásul a GB és a Pats esetén a def a 31.és32. a ligában, tehát van keresnivaló a PO-ban)vittore
Én is egyet értek azzal, h egyre inkább felületesek ezek a közvetítések. Sajnos Sanyi is egyre kevesebb infot gyűjt a csapatokról, sokszor elavult, előző években szerzett ismeretekből von le következtetéseket ő is. Egyértelműen Márk lépett elő első számú szakkommentátorrá, talán mert ő még lelkes és jobban felkészül a meccsekre.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Blevi, szerintem is a Saints fekszik legkevésbé a Giantsnak.
több mint 12 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Azért szerintem az igazság a kettő között van valahol. Én elismerem Elit de nem tartom top QB-nek. Stafford jobb volt nála idén pld. 5 jobb irányítót lehet nála mondani a ligában. Az meg hogy a GB és a NO ligautolsó bekapott yardokban. Semmit nem számít, pld GB-nek van a legtöbb labda szerzése. Azért a Ti védelmetek sem Top D#. Szerintem a Saints nektek nagyon rossz matchup, ott nem Udfa guardok védik az irányítót. Ja a csopotgyőzelemhez gratulálok. Azért sok sikert a PO-ban. 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
F. Ricsi ismerete a Giantsról egyszerűen felületes. Ez érthető is, órák mehetnek el a KC majmolással, a soccerrel, sport tv-s bohóckodással. Gyakorlatilag 0 új háttérinfo érkezik a közvetítésekhez, arra nincs idő/kedv, hogy minimálisan utánanézzenek a csapatnak. Pedig elég lenne fülelni, mit mondanak a fox/nbc kollegák. Az összes NYG meccset láttam a sporttv-n, de ha innen informálódnék, semmit nem tudnék ezekről:
- undrafted free agent Cruz sorra dönti a rekordokat, és ez igenis sztori a javából (Tom Brady 7/196 a drafton, azt persze 80szor hallottam)
- Herzlich fiú cancer fighter, ami persze még nem akkora történet mint Lance Armstrongé, de két mondatban talán beleférne
- EM idei statisztikái nagyon komolyak, ha FR nem hisz a szemének, legalább a számokból olvashatna, szóval Brees, Rogers, Brady után idén a 4. legjobb (ráadásul a GB és a Pats esetén a def a 31.és32. a ligában, tehát van keresnivaló a PO-ban)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eli-t egyébként a Giants szúrkolókat leszámítva valamiért szinte senki nem ismeri el kellőképpen, de ez az itteni rendszeresen nfl meccseket nézők jó részére is igaz. Erre is megoldás az első mondatom 😊Szesze
Szerintem nem megoldás a SB győzelem se erre, mert nyert már egyet és nem is akárki ellen és nem is akárhogy! Aki az után nem ismerte el, az sose fogja. Szerintem az itteniek közül, aki tényleg fan (lát évi 20-25 meccset minimum), az elismeri.
De ha megkérdezed aki nem ismeri el, hogy miért nem, 10-ből 9 azt válaszolja, hogy azért, mert bambán szokott nézni...no comment! (Bár idén nem nézett sokszor úgy!)

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Egyébként én tegnap nem éreztem annyira amiről írsz, sőt sztem Ricsi inkább nekünk szúrkolt. Szesze
Hát nem tudom, szurkolni nekünk szurkolt, de: A meccs elején elmondta, hogy nem érzi jogosnak, hogy Eli Pro Bowl kerettag, de arról 1 szót sem ejtett, hogy Cruzzal baj lenne, hogy nem került be. És végig lejött a hangjából és a mondataiból, hogy Romot sokkal többre tartja. Végig azt mondogatta, hogy mekkora szezonja van és arról szót sem ejtett, hogy Elinek mégnagyobb.balu10
Hát igen, akárcsak Romonak, Elinak is ez volt a legjobb szezonja eddig és emellett Eli rengeteg kulcs szituációs fordítást mutatott be idén amivel nem lehet kérdéses az, h helye van a pro bowl keretben (aminek egyébként számomra nem sok jelentősége van, de mind1). Vszínű Ricsi nincs képben a Giants-et illetően kellőképpen, én úgy vettem észre h még a Chiefs kapcsán is csak felületes információkkal rendelkezik, így nem kell elvárni tőle h reális képet alkosson, végül is ezért vannak mellette a szakértők. Nem kell ezt az egészet ennyire felfújni sztem.