NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Az a baj, hogy az uj CBA miatt a cap 99%-at el KELL kolteni, nem lehet sporolgatni. Persze, ersositesre kell a penz, es nehany jatekos menni is fog, de sajnos elkerulhetetlen lesz par embert tulfizetni, vagy par aranytalanul sokat kereso jatekost megtartani.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Offseason elég "érdekesen" fog alakulni az egyszer biztos. Cap ügyileg nem mi állunk a legjobban és egyik pozíció, ahonnan lehetne spórolni, az a D line. JPP, Tuck, Osi, Tollefson és adott esetben Kiwanuka van DE-ben. Kiwit én mindenképp itt játszatnám, szvsz jóval hatékonyabb lenne itt. Szinte van 4 kezdő szintű játékosunk. Egy Osi trade-t simán megejtenék. Ez a poszt még elbírna egy ekkora gyengülést, inkább innen spóroljunk, mint máshonnan. Egy JPP, Tuck, Kiwi, Tollefson + egy esetleg hátsóbb körös draftolt játékos alkotta sor is elfogadhatóan hangzik. Meg hát Canty kissé nagy pénzt keres, jövőre pedig jön már Marvin Austin is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ez csak azt mutatja hogy otthon szokás szerint szarok vagyunk.gyurczi
Tudom 😊 De ez nálunk már "tradíció", szerintem az lehet az ok e mögött, hogy nagyon-nagyok az elvárások a szurkolóktól a csapattal szemben és ez miatt nagy a nyomás a játékosokon, ez lehet az oka annak is, hogy amikor egyértelmű esélyesek vagyunk akkor vagy kikapunk, vagy szenvedve győzünk. De ha nem vagyunk esélyesek és ráadásul idegenbe is megyünk, akkor nincs meg ez a nyomás és felszabadultan tudnak a játékosok játszani.
Vagy a másik indok, hogy amikor idegenbe megyünk, akkor elutazunk 1 nappal előtte és a játékosok nem "otthonról" jönnek és így a szállodában egymás társaságában jobban tudnak a meccsre koncentrálni.

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Ez csak azt mutatja hogy otthon szokás szerint szarok vagyunk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
* In 2007, the Giants struggled at home, finishing with a 3-5 mark at Giants Stadium. This season, they are currently 3-4 as the home team at MetLife Stadium.
A történelem (jó nagy) hátha ismétli önmagát...gyurczi
Ezzel csak 1 baj van: Ha 3-5-ös mérlegünk lesz otthon, akkor nem jutunk PO-ba... :/
De a PO és az SB része tényleg ismételhetné önmagát!

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
utolsó győztes PO meccs otthon?

2000-ben
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak most mi nyerjünk a Super Bowlt 😀

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Egy kis játék a betűkkel, izé számokkal 2007és 2011 tükrében...

* In 2007, the Giants started 6-2. Just as they did this season.

* In 2007, the Giants struggled at home, finishing with a 3-5 mark at Giants Stadium. This season, they are currently 3-4 as the home team at MetLife Stadium.

* In 2007, the Giants narrowly lost at home to the NFL's best team -- 38-35 to the undefeated New England Patriots. This season, it was a 38-35 loss to the then-undefeated Green Bay Packers.

* In 2007, the defense was shredded at times, giving up an average of 35.3 points in their six losses. This year, they've allowed 31.1 points in their seven losses.

* In 2007, the Giants had an awful Week 15 home loss to the Redskins, losing 22-10 in a crucial game. This year, it was a 23-10 home loss to the Redskins in Week 15.

* In 2007, the Giants rebounded in Week 16 with a big comeback road win against an AFC East team -- the Buffalo Bills. This year, it was the Jets.

A történelem (jó nagy) hátha ismétli önmagát...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Meccsnézésből végül lesz valami vagy túl későn van és mindenki pizsipartyban tolja otthon?

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Igazából ha mind3 jó formában van akkor én absz nem bánom, ha valamelyikük Canty mellett van bent DT-ként. Persze ennek csak akkor van értelme, ha teljes értékű mind3, különben rotálni kell őket DE-ben végig.Szesze
Szerintem csak úgy működne, ez a 3 DE+1 DT, amikor egyértelmű passzituáció van és Tuck van belül, mert fizikailag ő a legnagyobb felépítésű. JPP és Osi pont a sebességével tudja megverni az OL-eket, és ezt belül nem tudja kamatoztatni.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
A hírek szerint mindenkit összedrótoznak a Dallas elleni meccsre. Osi is visszatér végre (állítólag jó állapotban van) és ha Tuck megint ilyen jól tudna játszani, mint a Jets ellen akkor azért nagyságrendileg javulhat a védelem, ami kb a kulcsa lenne az egész meccsnek. A támadósor is kiegészülhet az eddigi sérültekkel, vszínű újra összeállhat a Nicks-Cruz-Manningham hármas + Ballard is kezd rendbe jönni, de az ő játéka azért még erősen kérdéses.
Megmondom őszintén Tuck (és Osi) miatt kifejezetten bizakodó vagyok, jó lenne ha éppen a legjobbkor állna össze a csapat. Nagyon várom már a meccset 😊Szesze
Csak ettől a Tuck + Osi dologtól Fewell nehogy megrészegüljön, aztán megint jöjjön a JPP DT-ként hülyeség. Meg nem lenne hátrány ha múlt heti meccsből okulva hagyná többet emberezni a secondaryt.salander
Igazából ha mind3 jó formában van akkor én absz nem bánom, ha valamelyikük Canty mellett van bent DT-ként. Persze ennek csak akkor van értelme, ha teljes értékű mind3, különben rotálni kell őket DE-ben végig.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A hírek szerint mindenkit összedrótoznak a Dallas elleni meccsre. Osi is visszatér végre (állítólag jó állapotban van) és ha Tuck megint ilyen jól tudna játszani, mint a Jets ellen akkor azért nagyságrendileg javulhat a védelem, ami kb a kulcsa lenne az egész meccsnek. A támadósor is kiegészülhet az eddigi sérültekkel, vszínű újra összeállhat a Nicks-Cruz-Manningham hármas + Ballard is kezd rendbe jönni, de az ő játéka azért még erősen kérdéses.
Megmondom őszintén Tuck (és Osi) miatt kifejezetten bizakodó vagyok, jó lenne ha éppen a legjobbkor állna össze a csapat. Nagyon várom már a meccset 😊Szesze
Csak ettől a Tuck + Osi dologtól Fewell nehogy megrészegüljön, aztán megint jöjjön a JPP DT-ként hülyeség. Meg nem lenne hátrány ha múlt heti meccsből okulva hagyná többet emberezni a secondaryt.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
A hírek szerint mindenkit összedrótoznak a Dallas elleni meccsre. Osi is visszatér végre (állítólag jó állapotban van) és ha Tuck megint ilyen jól tudna játszani, mint a Jets ellen akkor azért nagyságrendileg javulhat a védelem, ami kb a kulcsa lenne az egész meccsnek. A támadósor is kiegészülhet az eddigi sérültekkel, vszínű újra összeállhat a Nicks-Cruz-Manningham hármas + Ballard is kezd rendbe jönni, de az ő játéka azért még erősen kérdéses.
Megmondom őszintén Tuck (és Osi) miatt kifejezetten bizakodó vagyok, jó lenne ha éppen a legjobbkor állna össze a csapat. Nagyon várom már a meccset 😊Szesze
Pont jókor. Én úgy gondolom, ha felépülnek a sérültjeink, akkor a PO-ban is lenne keresnivalónk. Nekünk már elkezdődött a múlt héten és remélem, hogy minél tovább tart majd (bár azért a NO, DET, GB rtió túl erősnek tűnik, de végül is, ha azt nézzük, hogy a GB a bírókkal nyert ellenünk, akkor...)!balu10
Hát azért a Detroit nem egy kategória a másik kettővel. Az Atlanta és a Lions egál körül van velünk, úgyh a WC-on még mindenképp lenne keresnivalónk. A Saints és a GB egyértelműen esélyesebb, de éppen ezért rajtuk jóval nagyobb nyomás lenne ami akár még jól is elsülhet. Persze először be kéne jutni a POba, aztán lehet álmodozni 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A hírek szerint mindenkit összedrótoznak a Dallas elleni meccsre. Osi is visszatér végre (állítólag jó állapotban van) és ha Tuck megint ilyen jól tudna játszani, mint a Jets ellen akkor azért nagyságrendileg javulhat a védelem, ami kb a kulcsa lenne az egész meccsnek. A támadósor is kiegészülhet az eddigi sérültekkel, vszínű újra összeállhat a Nicks-Cruz-Manningham hármas + Ballard is kezd rendbe jönni, de az ő játéka azért még erősen kérdéses.
Megmondom őszintén Tuck (és Osi) miatt kifejezetten bizakodó vagyok, jó lenne ha éppen a legjobbkor állna össze a csapat. Nagyon várom már a meccset 😊Szesze
Pont jókor. Én úgy gondolom, ha felépülnek a sérültjeink, akkor a PO-ban is lenne keresnivalónk. Nekünk már elkezdődött a múlt héten és remélem, hogy minél tovább tart majd (bár azért a NO, DET, GB rtió túl erősnek tűnik, de végül is, ha azt nézzük, hogy a GB a bírókkal nyert ellenünk, akkor...)!

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
A hírek szerint mindenkit összedrótoznak a Dallas elleni meccsre. Osi is visszatér végre (állítólag jó állapotban van) és ha Tuck megint ilyen jól tudna játszani, mint a Jets ellen akkor azért nagyságrendileg javulhat a védelem, ami kb a kulcsa lenne az egész meccsnek. A támadósor is kiegészülhet az eddigi sérültekkel, vszínű újra összeállhat a Nicks-Cruz-Manningham hármas + Ballard is kezd rendbe jönni, de az ő játéka azért még erősen kérdéses.
Megmondom őszintén Tuck (és Osi) miatt kifejezetten bizakodó vagyok, jó lenne ha éppen a legjobbkor állna össze a csapat. Nagyon várom már a meccset 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Smith mondjuk tényleg ne jöjjön vissza. Ha úgy tudna teljesíteni, ahogy nálunk játszott, akkor az nyilván remek lenne, viszont emberi oldala is van a dolognak...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
- Nekem az az érzésem h Ballardot viszonylag normális pénzért itt lehetne tartani.
- Ami MM-t illeti: nem ez volt a legjobb szezonja, lehet h annyira nem lenne drága. Örülnék ha maradna, de ha megy se lesz gáz, szvsz pótolható (ha jól emlékszem nem 1 int lett idén abból h rossz route-ot futott). Remélem Jernigan mutat vmit jövőre!
- SS-t nem akarom újra Giants mezben látni.
- Ware mehet, sztem Goff is. (Kivéve ha Goffot nagyon olcsón itt tudjuk tartani - hosszú távon még mindig nem szívesen látnám őt kezdőként)
- McKie: akár megy, akár marad, a pótlásáról mihamarabb gondoskodni kell (draft korai kör OL)
- TT/Ross: Nehéz kérdés! Ross vszínű nem lenne olcsó. TT talán jobb játékos, de uabban a térdében másodszor szakadt el a keresztszalag, tehát rizikós. A legjobb lenne TT-t itt tartani egy 1 v 2 éves szerződéssel. Mindkettőt sztem nem kéne elengedni.

Tuti lesz majd vmi meglepetés is az offseason-ben, amire nem gondolunk. Na meg egy Osi műsor (amire gondolunk 😊 ). Őt tényleg jó lenne tradelni és visszaküldeni Kiwit De-nek.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
opció : Cruz még bizonyíthatna 1 évet :rolleyes: 😛 mondjuk kisebb pénzért ha lehet és akkor maradhatna MM is pl...
Ware mehet , inkább Jacobs maradjon + Scott lesz beugró ...yooker
Cruz jövőre tuti nálunk lesz, és 490.000 $-t keres, ezt már igazán nagy pofátlanság lenne csökkenteni, amikor a teljesítménye alapján a 10x-esét is megérdemelné! MM pedig sokat fog kérni, mert máshol (pl. Bears) tuti megkapná.
Felőlem Ware mehet, de Jacobs se ér 4 millió $-árt. Scott azért még bizonyíthatna, mert elég jó volt az előszezonban pl.balu10
Cruz pénzét nem tudtam , azt hittem már jövőre kellene egy giga szerződés... azt lehetett volna tologatni valahogy !ennyi nyilván belefér ! 😛
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=As8GLUBmqtBZmq_vxfQt_VNDubYF?slug=ap-cowboys-romo

bár a yahoo nem szakportál, de Romo akkor is limited 😀

az offseason témához: az idei év bizonyította, hogy Eli gyakorlatilag ismeretlen arcokkal, UDFA csávókkal is hozza az elvárt szintet, szóval ideje lenne a zsugát végre a defense-re költeni. kiborító érzés, hogy egy 4-11el álló clevelandban jobb arcok vannak az LB sorban, mint az egész NFC eastben (kivéve skins)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
opció : Cruz még bizonyíthatna 1 évet :rolleyes: 😛 mondjuk kisebb pénzért ha lehet és akkor maradhatna MM is pl...
Ware mehet , inkább Jacobs maradjon + Scott lesz beugró ...yooker
Cruz jövőre tuti nálunk lesz, és 490.000 $-t keres, ezt már igazán nagy pofátlanság lenne csökkenteni, amikor a teljesítménye alapján a 10x-esét is megérdemelné! MM pedig sokat fog kérni, mert máshol (pl. Bears) tuti megkapná.
Felőlem Ware mehet, de Jacobs se ér 4 millió $-árt. Scott azért még bizonyíthatna, mert elég jó volt az előszezonban pl.

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ha nagyon sarkítom a dolgot akkor igazi veszteség a D-ben az idei teljesítmények alapján csakis JPP lenne ő meg ugyebár biztosan marad!tehát jöjjön aminek jönnie kell... 😉
az O az már más tészta ott mindenképpen megoldás kell egy-két dologra:

Wr + TE poszton nagyon kellene 3 ember jövőre is ,hiszen (MM és Nicks is ) minden évben sérült valamennyit , tehát ha csak két minőségi elkapó marad az kevés...(sajnos Bardennel úgy néz ki tényleg benéztem , ő nem lenne használható )
de ha MM végül is megy akkor Ballardot kell mindenképp megtartani mert a kettő együtt már sok lenne (sztem egyikük biztos marad) !
opció : Cruz még bizonyíthatna 1 évet :rolleyes: 😛 mondjuk kisebb pénzért ha lehet és akkor maradhatna MM is pl...

Ware mehet , inkább Jacobs maradjon + Scott lesz beugró ...
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jövőre még nagyobb veszteségek várhatók FA-n, mint idén, erre jobb ha mindenki felkészül sztem.Szesze
Ha már ennyire a jövőbe haladunk, akkor leírom, hogy szerintem ezért lenne érdemes Osit még a mostani offseasonba eltradelni, akár pickért, akár egy jobb MLB/OL-ért, mert jövőre, tuti, hogy akkora pénzt akar majd, amit esélytelen, hogy megadunk.
De most nézem én is, hogy a jövő évi FA, még durvább lesz sokkal: Cruz, Beatty, Osi, Kenny, Kiwi, Jacobs, Ware. Szóval ezért lenne érdemes, ha már edzőt akarunk a jövőben váltani, akkor most megszabadulni TC-től (attól függetlenül, hogy idén esetleg még PO-ba is juthatunk), mert akkor az új edzőnek lenne 1 éve eldönteni, hogy közölük ki kell neki.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Tudom korai még, de pont nézegettem a jövő évi FA piacot 😊 ironroy
Én ezeket csinálnám:
Fontosabb FA-k: - Mario Manningham: Nicks-Cruz-Jernigan trió lesz szerintem jövőre, MM túl drága lenne nekünk, attól függetlenül, hogy úgy néz ki a 2012-es FA piac kurva erős lesz WR-ekben. Gondoljunk csak bele, kellene neki adni minimum 3 millát, ami azért fura lenne, mert Nicks sem fog keresni 1 millánál többet és Cruz még 500k-t se. (Bár genyládaság volt tőle, hogy az Eagleshez ment idén és ráadásult TD-t is vitt ellenünk, de én még nem írnám le azt sem, hogy SS-t visszahozzuk olcsón)
- Jake Ballard: meg kell tartani, mert nincs a TE a csapatban <- ezt adom én is, bár minél előbb kellene vele szerződni, mert a többi csapat is felfedezni, hogy tehetség ő azért!
- Kareem McKenzie: nagyon sokat keresne és amit idén művelt, az alapján nem kell. Ha O'Harát és Seubertet ki tudtuk rakni, akkor vele se fogunk hosszabbítani, nem véletlen húztuk Brewert idén (bár én a falba húznék idén első körben)
- Jonathan Goff: ha olcsón maradna (nem fog) akkor megtartanám, de itt van helyette két újonc is, akik egy normális offseasonnal jobbak lesznek, mint amit Goff tud hozni.
- Terrell Thomas: reméljük ő sem kér sokat és akkor nagyon hasznos tagja lehet a csapatnak jövőre ismét
Aaron Ross: szerintem tök felesleges lenne őt megtartani, főleg úgy, hogy egy szezonba végig kezdő volt, úgyhogy nagy pénzt akar majd. Keserítse máshol a fanok napjait!
Kevésbé fontos FA-k: Domenik Hixon: mikor volt utoljára nem sérült egyáltalán?
Devin Thomas: isten hírével...
Bear Pascoe: meg kell tartani mert tökéletes TE/FB kiegészítő ember, ezt adom én is
Dave Tollefson: nem kell, mert én visszahoznám Kiwit DE-be és akkor JPP-Tuck-Osi-Kiwi négyes NFL top lehetne (márha nem sérült egyik sem)!
Michael Coe: viszlát!balu10
Kicsit korai még ezzel a foglalkozni, mert csomó minden befolyásolhatja ezt az egészet még, de ha már előjött akkor én is hozzászólok. Eléggé máshogy látom a dolgokat, mint itt a többség, majd meglátjuk h kinek lesz igaza 😊
Manningham-re Cruz berobbanásával tulképp nincs különösebben szükségünk, persze jó lenne itt tartani, de szinte biztos, h lesznek olyan csapatok akiknek jóval többet fog megérni, mint nekünk.
Ballard-dal kb ugyanaz a helyzet, mint tavaly Boss-al. Papírforma szerint mindenképp itt kéne tartani, de ez a szezon azért megnövelte az ő értékét is, nem hiszem, h mindenáron ragaszkodni fogunk hozzá, könnyen lehet h hasonlóan járunk vele, mint tavaly Bossal.
McKenzie: sztem túlságosan leírta őt itt mindenki.. egyértelmű h visszaesett a játéka, de mindenképp nagyon hasznos lenne, ha a csapatnál tudnánk tartani több szempontból is. Persze nem mind1, h mennyiért.
Goff: sztem vele hosszabbítani fogunk. Nem hiszem, h túlságosan sok csapat igényt tartana rá, így nem lesz olyan magas az ára, nekünk viszont fontos láncszem lehetne jövőre.
Terrel Thomas - Aaron Ross: hááát. Ha kettejük közül csak egyiküket meg tudjuk tartani már örülhetünk, de sztem egyik sem lesz nálunk jövőre.
A többiek kiegészítő emberek, kevés pénzért bármelyiküket itt tarthatjuk, de ha vki komolyabban bejelentkezik értük akkor tuti nem fogunk egyikükért sem kapálózni.
Összességében sajnos az FA piacnak nem az a lényege, h a csapat megtartja az értékeket a gyengéket meg elengedi, plusz még igazol pár új klasszist hiányposztra. Jövőre még nagyobb veszteségek várhatók FA-n, mint idén, erre jobb ha mindenki felkészül sztem.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Most sajnos én nem tudok felmenni bp-re, de ha összejön PO ott leszek meccsnézésen, ha lesz!Asbee
ezt a mostani felejtős nekem is , de ha lesz PO , bármikor legyen is a meccs , ott leszek én is!! 😉
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Tudom korai még, de pont nézegettem a jövő évi FA piacot 😊 ironroy
Én ezeket csinálnám:
Fontosabb FA-k: - Mario Manningham: Nicks-Cruz-Jernigan trió lesz szerintem jövőre, MM túl drága lenne nekünk, attól függetlenül, hogy úgy néz ki a 2012-es FA piac kurva erős lesz WR-ekben. Gondoljunk csak bele, kellene neki adni minimum 3 millát, ami azért fura lenne, mert Nicks sem fog keresni 1 millánál többet és Cruz még 500k-t se. (Bár genyládaság volt tőle, hogy az Eagleshez ment idén és ráadásult TD-t is vitt ellenünk, de én még nem írnám le azt sem, hogy SS-t visszahozzuk olcsón)
- Jake Ballard: meg kell tartani, mert nincs a TE a csapatban <- ezt adom én is, bár minél előbb kellene vele szerződni, mert a többi csapat is felfedezni, hogy tehetség ő azért!
- Kareem McKenzie: nagyon sokat keresne és amit idén művelt, az alapján nem kell. Ha O'Harát és Seubertet ki tudtuk rakni, akkor vele se fogunk hosszabbítani, nem véletlen húztuk Brewert idén (bár én a falba húznék idén első körben)
- Jonathan Goff: ha olcsón maradna (nem fog) akkor megtartanám, de itt van helyette két újonc is, akik egy normális offseasonnal jobbak lesznek, mint amit Goff tud hozni.
- Terrell Thomas: reméljük ő sem kér sokat és akkor nagyon hasznos tagja lehet a csapatnak jövőre ismét
Aaron Ross: szerintem tök felesleges lenne őt megtartani, főleg úgy, hogy egy szezonba végig kezdő volt, úgyhogy nagy pénzt akar majd. Keserítse máshol a fanok napjait!
Kevésbé fontos FA-k: Domenik Hixon: mikor volt utoljára nem sérült egyáltalán?
Devin Thomas: isten hírével...
Bear Pascoe: meg kell tartani mert tökéletes TE/FB kiegészítő ember, ezt adom én is
Dave Tollefson: nem kell, mert én visszahoznám Kiwit DE-be és akkor JPP-Tuck-Osi-Kiwi négyes NFL top lehetne (márha nem sérült egyik sem)!
Michael Coe: viszlát!