NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
amúgy egy pár helyen olvastam, hogy Nicks-et elkezdték kikezdeni érthető módon ugyanis kurva sokat droppol mostanság... nem tudom én sem, hogy mi van vele, viszont Cruz egyedül nem tudja megváltani a világot... a többi wr meg hulladék
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ami tetszett, még tegnap, az Weatherford egy-két puntja kritikus helyzetekben.gyurczi
most gondoljatok bele, ha még Dodge lenne itt, még emiatt is idegeskednénk állandóan... 😊
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Ami tetszett, még tegnap, az Weatherford egy-két puntja kritikus helyzetekben.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 061 — Giants fan
Nem meglepő, átrendezték a meccsünk időpontját 😊Buchek8
nah ez nekem jó nagy szívás, mert másodikán már dolgoznom kell.. persze ettől még nézem, meg tényleg egyértelmű volt, h át fogják rakni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem meglepő, átrendezték a meccsünk időpontját 😊
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
birókkal egy probléma volt sztem a ross féle fumb td sztem ott nem volt egyértelmű bizonyíték csak sejteni lehetett h földhöz ért de erre meg nem lehet megváltoztatni... többinél jó döntés született
végre amúgy shotgunból delayt is futottunk nem csak draw-r... bár nem volt több siker
eli a play áthívás int óta nem érdemli meg az NFL rekordot... revis-re dobja ráadásul egy teljesen formán kívüli nicksre...
jövő het közös meccsnezes?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
De, hogy ma sem tudtuk elfelejteni ezt a 3rd & 6-ra shotgunból futunk playt, több, mint gáz... :mad:

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Az AFC Eastet söpörni nem semmi. Nem sok csapat mondhatja el magáról. Már csak a Dallast kellene söpörni, mint két éve és beszenvednénk a PO-ba.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Romo sérüléséről láttam a videot akkora a keze most, mint a labda, úgy be van dagadva... persze a Romo vezette Dallas ellen lenne szép a győzelemironroy
Nekem az is jó, ha McGee vezette Dallast verjük 😊balu10
Itt a kép róla: http://twitpic.com/7xyjp9
Megnéztem a videót és továbbra is úgy gondolom, hogy jövő héten ezzel játszani fog. Egyszer még amikor játszottam én is jártam hasonlóan, csak én a saját falemberem sisakjába vertem bele a kezem (mert rámtolták) dobás közben/után és hasonló bedagadás lett a vége, de pár nap alatt elmúlt, minden törés, zúzódás nélkül.

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Boldog Karácsonyt minden kedves fórumozónak!
Jó h a Giants is hozzátett ehhez!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Romo sérüléséről láttam a videot akkora a keze most, mint a labda, úgy be van dagadva... persze a Romo vezette Dallas ellen lenne szép a győzelemironroy
Nekem az is jó, ha McGee vezette Dallast verjük 😊

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Kb 10 percig óbégattam, hogy 99 yard... 😂 Másik epic jelenet, mikor trashtalk közben megszólaltam, hogy kéne már egy turnover, erre jön a Kenny pick 😀 Zsírkirály győzelem D line állat volt nagyon! Aztán majd jövő héten eldől minden...Asbee
A D tényleg király volt. JPP 4 DPOY, Tuck is a legjobban játszott a szezonban és a pickek is jöttek. Az O-ból a második félidő futójátéka állat volt, Cruz OROY (sajnos nem lehet, mert hivatalosan 2. éve), Nick tanuljon meg elkapni és Eli ma borzasztó volt. Ha ő hozza azt, amit a szezon közepén és a D úgy játszik mint ma és a bírók is normálisan vezetik a meccset, akkor a Cowboys meg kell, hogy legyen, és ilyen teljesítményekkel akármi lehet!

ui: Romo megsérült ugye, de szinte biztos, hogy ma nem is küldik vissza, mert annak a meccsnek nincs tétje, de senki ne gondolja, hogy nem lesz jövő héten, mert az max. akkor elképzelhető, ha eltört valamilye...balu10
Romo sérüléséről láttam a videot akkora a keze most, mint a labda, úgy be van dagadva... persze a Romo vezette Dallas ellen lenne szép a győzelem
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Danke Schön! 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Kb 10 percig óbégattam, hogy 99 yard... 😂 Másik epic jelenet, mikor trashtalk közben megszólaltam, hogy kéne már egy turnover, erre jön a Kenny pick 😀 Zsírkirály győzelem D line állat volt nagyon! Aztán majd jövő héten eldől minden...Asbee
A D tényleg király volt. JPP 4 DPOY, Tuck is a legjobban játszott a szezonban és a pickek is jöttek. Az O-ból a második félidő futójátéka állat volt, Cruz OROY (sajnos nem lehet, mert hivatalosan 2. éve), Nick tanuljon meg elkapni és Eli ma borzasztó volt. Ha ő hozza azt, amit a szezon közepén és a D úgy játszik mint ma és a bírók is normálisan vezetik a meccset, akkor a Cowboys meg kell, hogy legyen, és ilyen teljesítményekkel akármi lehet!

ui: Romo megsérült ugye, de szinte biztos, hogy ma nem is küldik vissza, mert annak a meccsnek nincs tétje, de senki ne gondolja, hogy nem lesz jövő héten, mert az max. akkor elképzelhető, ha eltört valamilye...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Es masik nagy oromom, hogy vegre megihatom a pezsgomet mert a philly iden sem szerez gyurut. Minden evben iszom amikor ez biztossa valik 😀NightBoY
Egészségedre...szerintem én is bontok valamit 😀
Amúgy az mit dob, hogy Coughlin is megsérült?! 😊 😐
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kb 10 percig óbégattam, hogy 99 yard... 😂 Másik epic jelenet, mikor trashtalk közben megszólaltam, hogy kéne már egy turnover, erre jön a Kenny pick 😀 Zsírkirály győzelem D line állat volt nagyon! Aztán majd jövő héten eldől minden...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Vegre mar a birok sem tudtak velunk mit kezdeni, eskuszom a perreira a szezonban nem itelt volna nekunk semmit. Es masik nagy oromom, hogy vegre megihatom a pezsgomet mert a philly iden sem szerez gyurut. Minden evben iszom amikor ez biztossa valik 😀

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagy meccs volt, Cruz, JPP és Bradshaw elképesztőek voltak 😀 Megvertük a Jetset meg a bírókat is. Go Giants!!!
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Jets meccsre a kérdések!
1. B
2. B
3. B
4. A
5. B
6. B
7. A
8. A
9. D
10. A
11.B
12. B




több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Úgy tűnik mégis leszek mai is 😀, már csak az kell, hogy nyerjünk!

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.B
3.B
4.A
5.A
6.B
7.B
8.B
9.B
10.B
11.C
12.C

Boldog Karácsonyt!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Kellemes Ünnepeket!

Ez nem kellemes, de itt az inaktívak listája: 58 Herzlich, 63 Cordle, 72 Osi, 73 Kennedy, 79 Brewer, 82 Manningham, 85 Ballard
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. A
2. B
3. B
4. B
5. A
6. A
7. B
8. B
9. C
10. B
11. A
12. B

Boldog Karácsonyt és ma esti Giants-győzelmet mindenkinek!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. Nem)
6. B)
7. B)
8. C)
9. C)
10. A)
11. B)
12. C)

Az eheti videó: http://www.youtube.com/watch?v=eC_ucbiqKoQ 😊
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
én vmikor este megnézem felvételről kibéreltem erre a célra a nappalit
érdekes stat elihoz h nálunk van a ligában 2. legtöbb drop...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.