New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nem is a L vagy a mutatott szar játék basz fel leginkább, hanem az, hogy alapból JÓ játékosaink vannak csak képtelenek konstansan a saját szintjükön játszani. így nem érdemlünk PO-t.kristof
mutass a defben 4 jó játékost...csebi
JPP, Tuck, Osi, TT...Csak úgy példaként. Ebből másfél egészséges. De amíg ilyen a hozzáállás addig tökmind1 milyen képességű csapattal állunk ki.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Hát igen. Ami bejött az O esetén az offseasonben, az totál mellé ment a D esetében. Nem lehetett házon belül megoldani a problémákat, plusz a sérülések. Az tény hogy Fewell rendszeréhez ez egy gyenge sec állomány. Amu döbbenetesen szar volt. Grant, Rolle, Ross katasztrófa, KP se az igazi. A LB sor meg hát tudjuk... A D-lineban látom azt, hogy van talent, de kevés a produkció.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Antrel Rolle said "We're 10 times better than what we showed out there today."
ahahahah a szöveg megint meg van
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
nem is a L vagy a mutatott szar játék basz fel leginkább, hanem az, hogy alapból JÓ játékosaink vannak csak képtelenek konstansan a saját szintjükön játszani. így nem érdemlünk PO-t.kristof
mutass a defben 4 jó játékost...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem is a L vagy a mutatott szar játék basz fel leginkább, hanem az, hogy alapból JÓ játékosaink vannak csak képtelenek konstansan a saját szintjükön játszani. így nem érdemlünk PO-t.
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
első negyedig bírtam, utána találtam jobb dolgot is vasárnap estére.
Ha jövő héten verjük a Jets-et, a Philly meg a Cowboys-t, akkor még mindig van esélyünk.
Csak minimálisWinters
nem kell a philly győzelem, elég ha következő 2 meccset hozzuk, és akkor bki játszhat bmit...csebi
jogos, de ettől még az esély minimális maradtWinters
Csak nehogy fekete karácsonyunk legyen.....a ma látottak alapján annak sajnos nagyobb az esélye 😕
több mint 12 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
első negyedig bírtam, utána találtam jobb dolgot is vasárnap estére.
Ha jövő héten verjük a Jets-et, a Philly meg a Cowboys-t, akkor még mindig van esélyünk.
Csak minimálisWinters
nem kell a philly győzelem, elég ha következő 2 meccset hozzuk, és akkor bki játszhat bmit...csebi
jogos, de ettől még az esély minimális maradt
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
első negyedig bírtam, utána találtam jobb dolgot is vasárnap estére.
Ha jövő héten verjük a Jets-et, a Philly meg a Cowboys-t, akkor még mindig van esélyünk.
Csak minimálisWinters
nem kell a philly győzelem, elég ha következő 2 meccset hozzuk, és akkor bki játszhat bmit...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
első negyedig bírtam, utána találtam jobb dolgot is vasárnap estére.
Ha jövő héten verjük a Jets-et, a Philly meg a Cowboys-t, akkor még mindig van esélyünk.
Csak minimális
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szégyen, kibaszott nagy szégyen, egész csapat bassza meg magát! Így nem lehet kimenni meccsre...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
For the 1st time in his career, Eli Manning had 0 TD passes and at least 3 interceptions in the same game

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Közben Kansas-ben kiírhatják, hogy
perfect season DENIED!

(azért kíváncsi vagyok, Ricsike most hogy fog érezni...)
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nekem már rég nincsenek illúzióim ezzel a deffense-el kapcsolatban (éppen ezért a POval is így vagyok), de azért azt hittem, h ez ellen a Skins offense ellen legalább egy közepes teljesítmény elvárható még tőlük is. Hát nem. Ezért mondom, h Fewellnek mennie kell de sűrgősen, mert teljesen megbukott akárcsak ez elődje 😕Szesze
Fewell duplán, mert fényévekkel több talent van a csapatban, mint Sherridennél.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
az egész NFL bírói kar és velük együtt Fewell is mondjon le...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
csalódott vagyok nagyon de reálisan lehetett azért sejteni hogy ez a D egyszerűen nem képes átlépni
a saját árnyékán! ezt tudják :rolleyes: és kész...

az O tényleg nem tehet csodát minden meccsen...
és tényleg röhej hogy még van esélyünk...
még jó hogy a leggyengébb csoportban vagyunk... :rolleyes:yooker
Nekem már rég nincsenek illúzióim ezzel a deffense-el kapcsolatban (éppen ezért a POval is így vagyok), de azért azt hittem, h ez ellen a Skins offense ellen legalább egy közepes teljesítmény elvárható még tőlük is. Hát nem. Ezért mondom, h Fewellnek mennie kell de sűrgősen, mert teljesen megbukott akárcsak ez elődje 😕
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
csalódott vagyok nagyon de reálisan lehetett azért sejteni hogy ez a D egyszerűen nem képes átlépni
a saját árnyékán! ezt tudják :rolleyes: és kész...

az O tényleg nem tehet csodát minden meccsen...
és tényleg röhej hogy még van esélyünk...
még jó hogy a leggyengébb csoportban vagyunk... :rolleyes:
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Egy újabb szégyenteljes teljesítmény. A védelem ismét teljes katasztrófa volt ahogy azt már megszokhattuk idén. Ha az offense is balfaszkodik akkor annak ez a vége ellenféltől függetlenül.
Fewell teljesen megbukott, remélem kibasszuk a francba a holtszezonban mert ezt rossz nézni.Szesze
Így hogy a defense teljesen ellenállás képtelen, az egyetlen esélyünk ha Eli (és Nicks / Cruz) zseniálisan játszik.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egy újabb szégyenteljes teljesítmény. A védelem ismét teljes katasztrófa volt ahogy azt már megszokhattuk idén. Ha az offense is balfaszkodik akkor annak ez a vége ellenféltől függetlenül.
Fewell teljesen megbukott, remélem kibasszuk a francba a holtszezonban mert ezt rossz nézni.
több mint 12 éve
Hypofx 310
Hát eddig elég szarul kezdjuk ennel mar csak a redskin rosszabb😊 de hogy nem tudunk eddig offensive felmutatni valamit hihetetlen na nezzuk tovabb

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
a 7es kérdés biztos nem 😊kristof
előbb tippeltem és utána mentem követőbe , de
egyből röhögtem hogy ebből még gond lehet... 😉
mentségemre legyen mondva még hogy van aki képes volt Elira tenni ma??? 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a 7es kérdés biztos nem 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ugye még időben?? 😉

1. A
2.B
3.B
4. A
5.B
6. B
7. B
8.B
9.D
10. B
11.C
12.D
több mint 12 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. B
2. B
3. A
4. A
5. B
6. B
7. B
8. B
9. B
10. A
11. C
12. A
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. A
2. C
3. A
4. A
5. B
6. B
7. B
8. B
9. A
10. B
11. D
12. D
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. C)
6. B)
7. B)
8. B)
9. B)
10. C)
11. C)
12. B)