New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
- A defensünket bárki szívatja aki képes no huddle offenset tolni.salander
ezt néztem már én is tegnap ( + Rams pl. )és
folyton a későbbi New England meccs jutott eszembe...
:/yooker
Fewell próbálja megoldani...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A körülményekhez képest "üresen" volt, ha pontos a dobás akkor nem is lett volna gond, de pont ez a veszély volt, h ha nem teljesen pontos akkor könnyen lehet INT. Én nem azt mondtam, h miért nem hívtunk futójátékot, hanem h miért nem passzolta a tőle jobbra lévő Bradshaw-nak aki tök üresen állt. Szesze
Nem vagyok benne biztos, de szerintem a passzolás alapja ugyan az, mint nálunk Mo-n (mikor még játszottam és amcsi volt az edző).
Minden playnél megvannak a prioritások/"olvasási sorrend":
Ha az 1. célpont üres, akkor oda kell dobni, ha nem akkor 2. célpontot nézni. Ha ő üres odadobni, ha nem....és így tovább. Általában az RB-k 3.-4. célpontok szoktak lenni sima passz szituációban. Cruz üresen volt és előbb volt az "olvasásban", mint Bradshaw ezért neki dobta. Nem is nézett még jobbra (Bradshaw felé), mert az első olvasásai balra voltak. Szerintem az nem Eli hibája, hogy felpattant Cruz kezéről és picksix lett. Az lehet az ő hibája, hogy nem volt teljesen pontos a labda + még az is hogy amikor Cruz elcsúszott nem ment tovább az "olvasásban."balu10
persze, ez így van, de mivel nem volt rajta nyomás, simán lett volna ideje jobb opciót keresni. Mondjuk ha pontos a dobás nem lett volna ez sem rossz megoldás, de sajna nem volt pontos 😕
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eredmények (jó fosul tippeltünk)
1. Mi lesz a végeredmény? D) kikapunk (+döntetlen)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C) 21-25
3. Hány pontot szereznek ellenünk a meccsen E) 31+
4. Giants vagy a Seahawks fut több yardot? B) Seahawks
5. Hány TD-t szerzünk ? B) 3
6. Hány sacket kapunk a meccsen? D)3+
7. Eli vagy T.J. dob először INT-et a meccsen? A) Eli
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Seahawks támadóegysége? D) 300+ yard
9. Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? C) Cruz
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnt nyelünk be? B)1
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) G) Umenyiora
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ross

"Pontverseny állása":
rattlensk:6+6+3+2
Kristof: 5+5+4+3+1
yooker: 5+8+2+3+3
balu10: 5+6+6+4
salander: 5+5+5+7+1
Forti : 4+4+2+5+0
Lance: 4+5+5+4+2
ironroy: 3+5+0+3+1
Chevy: 2+5+3+2+1
G-men: 5+4+2+3
vadibandi: 4+2+3+1
Winters: 6+6+0+2
Asbee: 3+2+2+2
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Jah és Curry Oaklandbe ment. 😕 Pedig szerintem nagyot javított volna az LB sorunkon és az értéke sem volt olyan magas, bár...balu10
Nehéz lett volna ide bezsúfolni a fizetését.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jah és Curry Oaklandbe ment. 😕 Pedig szerintem nagyot javított volna az LB sorunkon és az értéke sem volt olyan magas, bár...

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A körülményekhez képest "üresen" volt, ha pontos a dobás akkor nem is lett volna gond, de pont ez a veszély volt, h ha nem teljesen pontos akkor könnyen lehet INT. Én nem azt mondtam, h miért nem hívtunk futójátékot, hanem h miért nem passzolta a tőle jobbra lévő Bradshaw-nak aki tök üresen állt. Szesze
Nem vagyok benne biztos, de szerintem a passzolás alapja ugyan az, mint nálunk Mo-n (mikor még játszottam és amcsi volt az edző).
Minden playnél megvannak a prioritások/"olvasási sorrend":
Ha az 1. célpont üres, akkor oda kell dobni, ha nem akkor 2. célpontot nézni. Ha ő üres odadobni, ha nem....és így tovább. Általában az RB-k 3.-4. célpontok szoktak lenni sima passz szituációban. Cruz üresen volt és előbb volt az "olvasásban", mint Bradshaw ezért neki dobta. Nem is nézett még jobbra (Bradshaw felé), mert az első olvasásai balra voltak. Szerintem az nem Eli hibája, hogy felpattant Cruz kezéről és picksix lett. Az lehet az ő hibája, hogy nem volt teljesen pontos a labda + még az is hogy amikor Cruz elcsúszott nem ment tovább az "olvasásban."

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
DJ Williams állítólag az Eagles-be tart.. fasza hírSzesze
Igen, én is néztem. A helyükben inkább azon ügyködnék, hogy cut-oljam a sztárjátékosokat, mert a roster képességeihez mérve az idei teljesítmény idáig ultragáz. Újabb sztárokkal csak a blamázs nő. 😊G-men
Hát vele azért nagy kockázatot nem vállalnak
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
DJ Williams állítólag az Eagles-be tart.. fasza hírSzesze
Igen, én is néztem. A helyükben inkább azon ügyködnék, hogy cut-oljam a sztárjátékosokat, mert a roster képességeihez mérve az idei teljesítmény idáig ultragáz. Újabb sztárokkal csak a blamázs nő. 😊
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
DJ Williams állítólag az Eagles-be tart.. fasza hírSzesze
Az.

Sokat segítene de ettől még a dc szar

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
DJ Williams állítólag az Eagles-be tart.. fasza hír
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Amugy a false startok idegelnek halalra, az se ok hogy Beatty raparazik neha de Snee is rakezdett... Raadasul kulcsszituaciokban.

salander
Sajnos idéén nem számíthatunk a korábbi években ligaelit O-lineunkra, nagyobb a nyomás, több a sack, nem tudják annyira támogatni a futójátékot, és ezeket nyilván azok a játékosok is pontosan érzik, akik benne voltak az elit falban is, ott nem csináltak hülye false startokat, most ők is idegesebbek, most csinálnak.

Nagyon beszédes adat: amióta NFL-t és statisztikákat nézek sosem volt még ilyen hátul (28. hely) a futásból szerzett yardok tekintetében a csapat.G-men
Szezon előtt is beszéltük, h az OL játéka lesz a leginkább döntő a szezont illetően, ez egyelőre beigazolódni látszik. Azért annyira nem reménytelen a helyzet sztem, itt még simán lehet némi fejlődés a szezon előrehaladtával, persze csodát nem kell várni. Mondjuk az, h O'hara és Seubert egyszerre esett ki a falból érthető, h nagyon rányomja a bélyegét az OL teljesítményére és még örülhetünk neki, h Beatty egész jól bevált LT poszton.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Amugy a false startok idegelnek halalra, az se ok hogy Beatty raparazik neha de Snee is rakezdett... Raadasul kulcsszituaciokban.

salander
Sajnos idéén nem számíthatunk a korábbi években ligaelit O-lineunkra, nagyobb a nyomás, több a sack, nem tudják annyira támogatni a futójátékot, és ezeket nyilván azok a játékosok is pontosan érzik, akik benne voltak az elit falban is, ott nem csináltak hülye false startokat, most ők is idegesebbek, most csinálnak.

Nagyon beszédes adat: amióta NFL-t és statisztikákat nézek sosem volt még ilyen hátul (28. hely) a futásból szerzett yardok tekintetében a csapat.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az a safety Ballard sara volt, ra volt kiosztva a DE. Amugy a false startok idegelnek halalra, az se ok hogy Beatty raparazik neha de Snee is rakezdett... Raadasul kulcsszituaciokban.

Cruz uresen volt... Ha 3 ember 3-4 yardra teblabol az nem emberfogas az NFL-ben, meg elolre is tudott volna haladni az otosrol. Ja lehetett volna futast hivni, de ez nem az a nap volt, plane hogy epp varialtak a linet (szerintem mindenki tudja hogy Coughlin inkabb futtatna a labdat ha szemernyi esely van).salander
a körülményekhez képest "üresen" volt, ha pontos a dobás akkor nem is lett volna gond, de pont ez a veszély volt, h ha nem teljesen pontos akkor könnyen lehet INT. Én nem azt mondtam, h miért nem hívtunk futójátékot, hanem h miért nem passzolta a tőle jobbra lévő Bradshaw-nak aki tök üresen állt. Mondjuk most már tökmind1, szerencsétlen szitu volt az egyértelmű, de azért magunknak is köszönhetjük.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az a safety Ballard sara volt, ra volt kiosztva a DE. Amugy a false startok idegelnek halalra, az se ok hogy Beatty raparazik neha de Snee is rakezdett... Raadasul kulcsszituaciokban.

Cruz uresen volt... Ha 3 ember 3-4 yardra teblabol az nem emberfogas az NFL-ben, meg elolre is tudott volna haladni az otosrol. Ja lehetett volna futast hivni, de ez nem az a nap volt, plane hogy epp varialtak a linet (szerintem mindenki tudja hogy Coughlin inkabb futtatna a labdat ha szemernyi esely van).
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Baas edzésbe állt, vszínű játszik vasárnap a Bills ellen.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én még mindig sírok, pedig terápiás céllal és az időjárásra tekintettel a NY Giants sapkámat fejemre gyógyítottam.vadibandi
Szo se rola, nem volt szep meccs, es azert illett volna oket megverni, de erezni lehetett, hogy azt a tomenytelen mennyisegu hulyeseget, amit elkovettunk, nem fogjuk mindig meguszni. Azt remelem, hogy ez jo iranyba valtoztat a csapaton, bar ilyenkor visszanezem a Cardinals elleni center sacket, meg ezt a futasbol safetyt, es inkabb Xbox-ozni tamad kedvem.....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én még mindig sírok, pedig terápiás céllal és az időjárásra tekintettel a NY Giants sapkámat fejemre gyógyítottam.




több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Eleve eléggé ki lett forgatva az a nyilatkozata, de azért azt már tényleg nem mondta, h jobb mint Brady

igen, már csak azt kellene hozzátennünk hogy azt mondta, Brady összes nője neki már megvolt jóval korábban 😀

arra lennék kíváncsi hogy az INT közül hány % volt direkt INT és mennyi ami megpattant, felpattant, kipattant......

http://msn.foxsports.com/nfl/powerRankingsvittore
Az első durva, tavalyira emlékeztető INT szerintem ez a Cruzon megpattanó picksix volt. De volt ugye a Redskinses is, amit szintén nem neki adnék.

Kettő olyan volt ami alul volt dobva, de nem feltétlenül láthatta hogy a safety keresztbe fut a pályán.salander
sztem ennél az int-nél egyértelműen hibás volt Eli több szempontból is. Egyrészt szar volt a dobás, pontatlan volt, másrészt feleslegesen kockáztatott 1st&goal-nál egy három ember közé belőtt passzt amikor pl Bradshaw ott állt mellette tök üresen.Szesze
De meg az a szar dobas sem lett volna INT, ha Cruz nem csuszik el. Persze, most nem Cruz a hibas, vagy a talaj, tenyleg nem kellett volna oda dbnia, viszont messze nem arrol volt szo, hogy beledobta a vedo szajaba, es akornyeken sem volt tolunk senki.Termeszetesen hibas Eli, persze, hogy az, de lattam mar sokkal moslekabb dobast is, ami meguszta, hogy INT-e alakuljon. Felreertes ne essek, nem akarom ugy forgatni a szavakat, hogy a vegen aztan mindenki hibaja legyen, csak az ove nem. Rossz dontest hozott, de emlekezzunk vissza, hogy 3-4 evvel ezelott milyen int-eket dobalt, meg nezzuk meg ezt vagy a Redskinseset, vagy 7-8-at a tavalyiak kozul.
Mindezektol fuggetlenul pick 6 lett, elment rajta a meccs....habar ha azt a futasbol safety mutatvanyt Diehl nem hozza ossze (ugy emlekszem, hogy az ove volt), akkor nem kellett volna TD-re menni, eleg lett volna a FG a hosszabitashoz, lehet minden maskepp alakul.....de ezek meg megint csak "lehet"-ek es OT-ban is ki lehet kapni.

Mindegy, ez a meccs mar a mult nezzunk elore es......a francba, nincsen kedvem hozza. Szoval jon a Bills........


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Eleve eléggé ki lett forgatva az a nyilatkozata, de azért azt már tényleg nem mondta, h jobb mint Brady

igen, már csak azt kellene hozzátennünk hogy azt mondta, Brady összes nője neki már megvolt jóval korábban 😀

arra lennék kíváncsi hogy az INT közül hány % volt direkt INT és mennyi ami megpattant, felpattant, kipattant......

http://msn.foxsports.com/nfl/powerRankingsvittore
Az első durva, tavalyira emlékeztető INT szerintem ez a Cruzon megpattanó picksix volt. De volt ugye a Redskinses is, amit szintén nem neki adnék.

Kettő olyan volt ami alul volt dobva, de nem feltétlenül láthatta hogy a safety keresztbe fut a pályán.salander
sztem ennél az int-nél egyértelműen hibás volt Eli több szempontból is. Egyrészt szar volt a dobás, pontatlan volt, másrészt feleslegesen kockáztatott 1st&goal-nál egy három ember közé belőtt passzt amikor pl Bradshaw ott állt mellette tök üresen.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Eleve eléggé ki lett forgatva az a nyilatkozata, de azért azt már tényleg nem mondta, h jobb mint Brady

igen, már csak azt kellene hozzátennünk hogy azt mondta, Brady összes nője neki már megvolt jóval korábban 😀

arra lennék kíváncsi hogy az INT közül hány % volt direkt INT és mennyi ami megpattant, felpattant, kipattant......

http://msn.foxsports.com/nfl/powerRankingsvittore
Az első durva, tavalyira emlékeztető INT szerintem ez a Cruzon megpattanó picksix volt. De volt ugye a Redskinses is, amit szintén nem neki adnék.

Kettő olyan volt ami alul volt dobva, de nem feltétlenül láthatta hogy a safety keresztbe fut a pályán.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Eleve eléggé ki lett forgatva az a nyilatkozata, de azért azt már tényleg nem mondta, h jobb mint Brady

igen, már csak azt kellene hozzátennünk hogy azt mondta, Brady összes nője neki már megvolt jóval korábban 😀

arra lennék kíváncsi hogy az INT közül hány % volt direkt INT és mennyi ami megpattant, felpattant, kipattant......

http://msn.foxsports.com/nfl/powerRankings
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
JPP 7 sacknél jár idén, a második helyen áll, viszont az élmezőny tagjai közül messze neki van a legtöbb tackle-je (29, míg a többiek rendre 20 alatt maradnak), tehát ő a futás ellen is bitang jó, míg a többiek inkább az Osi-féle pass rusher kategóriát képviselik. Amúgy csapatszinten is átvettük a vezetést a 18 sackünkkel.

Erre a hétre ez a legpozitívabb, amit statisztika terén fel tudok hozni....G-men
Én tudok pozitívat felhozni. Eli 6. legtöbb passzolt yard a ligában, 5. legtöbb TD-t dobta, 4. legjobb a ratingje a mostani 3 INT ellenére is, 3. legjobb a passzokból megtett átlag yardban, 3. legtöbb 20+-os passz és 1. a 40+-os passzokban és 3 yard híján 300 yard az átlaga az eddigi meccseken.
Ezek szerint, tényleg komolyan gondolta, hogy jobb, mint Brady és tesz is ezért, ami nekem külön öröm, mert mindig is tudtam, hogy ekkora potenciál van benne. Ha marad ez a jó forma és a sérültek, főleg Tuck visszatér, akkor én még hiszek a PO-ban.balu10
Eleve eléggé ki lett forgatva az a nyilatkozata, de azért azt már tényleg nem mondta, h jobb mint Brady 😊
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
JPP 7 sacknél jár idén, a második helyen áll, viszont az élmezőny tagjai közül messze neki van a legtöbb tackle-je (29, míg a többiek rendre 20 alatt maradnak), tehát ő a futás ellen is bitang jó, míg a többiek inkább az Osi-féle pass rusher kategóriát képviselik. Amúgy csapatszinten is átvettük a vezetést a 18 sackünkkel.

Erre a hétre ez a legpozitívabb, amit statisztika terén fel tudok hozni....G-men
Én tudok pozitívat felhozni. Eli 6. legtöbb passzolt yard a ligában, 5. legtöbb TD-t dobta, 4. legjobb a ratingje a mostani 3 INT ellenére is, 3. legjobb a passzokból megtett átlag yardban, 3. legtöbb 20+-os passz és 1. a 40+-os passzokban és 3 yard híján 300 yard az átlaga az eddigi meccseken.
Ezek szerint, tényleg komolyan gondolta, hogy jobb, mint Brady és tesz is ezért, ami nekem külön öröm, mert mindig is tudtam, hogy ekkora potenciál van benne. Ha marad ez a jó forma és a sérültek, főleg Tuck visszatér, akkor én még hiszek a PO-ban.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
JPP 7 sacknél jár idén, a második helyen áll, viszont az élmezőny tagjai közül messze neki van a legtöbb tackle-je (29, míg a többiek rendre 20 alatt maradnak), tehát ő a futás ellen is bitang jó, míg a többiek inkább az Osi-féle pass rusher kategóriát képviselik. Amúgy csapatszinten is átvettük a vezetést a 18 sackünkkel.

Erre a hétre ez a legpozitívabb, amit statisztika terén fel tudok hozni....G-men
Igen, JPP gyakorlatilag Tuck szintű játékossá kezdi kinőni magát ami nem kell mondanom mennyire jó nekünk 😊
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
JPP 7 sacknél jár idén, a második helyen áll, viszont az élmezőny tagjai közül messze neki van a legtöbb tackle-je (29, míg a többiek rendre 20 alatt maradnak), tehát ő a futás ellen is bitang jó, míg a többiek inkább az Osi-féle pass rusher kategóriát képviselik. Amúgy csapatszinten is átvettük a vezetést a 18 sackünkkel.

Erre a hétre ez a legpozitívabb, amit statisztika terén fel tudok hozni....