New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
De nyerni kell, mert innen nem lesz wild card csapat.salander
Azért ne legyünk ennyire pesszimisták. A Bucs és a Falcons sem tűnik idén annyira acélosnak. Ők is balfaszkodnak rendesen. Pl. mi volt ez a 3-48 a hétvégén a Bucs-tól? Az NFC West-et csak annnyival tartom jobbnak a tavalyinál, hogy most van 1 csapat, amelyik feltehetően pozitív mérleggel fog zárni. Én egyáltalán nem írnám le a WC-helyet az NFC Eastnek különösen nem 5 forduló után. NÉzzük meg a 11. hét után, mi a helyzet, onnantól lehet komolyabban beszélni a WC-esélyes másik csapatról. (ja, és csak zárójelben jegyzem meg, hogy mi is kezdtünk 5-0-val 2009-ben, aztán hol volt a PO? A Lions is járhat így...)
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
az 1-4 ellenére az eagles topik inkább optimista. ha fogadni kellene, sztem a dallas nyeri a csoportotvittore
jelenleg én is rájuk tennék, de még bármi lehet, eleve rengeteg csop.meccs van még hátraSzesze
Ha a fal nem lenne ennyire tropa jobban bíznék magunkban, de így is nagyon szoros lesz a vége szerintem. A Dallas meg az Eagles is hasonlóan balfasz idén, én pedig nem hiszek a Rézbőrűekben. De nyerni kell, mert innen nem lesz wild card csapat.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
az 1-4 ellenére az eagles topik inkább optimista. ha fogadni kellene, sztem a dallas nyeri a csoportotvittore
jelenleg én is rájuk tennék, de még bármi lehet, eleve rengeteg csop.meccs van még hátra
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az 1-4 ellenére az eagles topik inkább optimista. ha fogadni kellene, sztem a dallas nyeri a csoportot
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
- A defensünket bárki szívatja aki képes no huddle offenset tolni.salander
ezt néztem már én is tegnap ( + Rams pl. )és
folyton a későbbi New England meccs jutott eszembe...
:/
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kareem utódja talán Brewer lehet majd talán...Jövőre elsődlegesen OL-t kell drafton helyrehozni + Manningham és TT.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Néhány gondolat...

- Azért nehéz mert egy csomó ember játszott jól, de mégis sikerült elkreténkedni...
- Az tuti, hogyha a falat nem tudják kikalapálni akkor itt nem lesz playoff. A futás döglődik, pass protection meg vagy van; vagy akkora lyukak nyílnak, hogy Eli már nem is tud semmit csinálni. Beatty viszonylag jó, Diehl szar, Baas épp kezdett összeszokni a többiekkel, Sneet nem akarom bántani, de a múlt heti meccsen ő is saras volt, McKenzie meg... Én RT-t szerettem volna az első körben mert tudtam hogy nem lesz olyan éve még egy mint tavaly; de hogy ennyire hurka legyen az gáz. Nagyon sokat kell ezen dolgozni, hogy itt "elit" fal legyen.
- Ha idén sem vágják ki Quinnt a spec.team éléről, akkor megkérdőjelezem a vezetőség józan eszét. [Ezt mondjuk már idén is megtettem.]
- Legalább volt TE/FB játék a pálya közepén, amit nem szoktunk meg Killdrivetól meg az emberanyagtól.
- Most elkezdhetném ekézni Cruzt, de tök értelmetlen mert ha nincsenek meg big playek akkor sehol sem lettünk volna. Ezek sajnos - ha valaki nem klasszis - akkor könnyen kéz a kézben járnak.
- Szerintem Snee sérülése rúgta ki a széket alólunk, Osi (+ sec) hülyesége meg a kötelet tette a nyakunkba.
- Én nem értettem azt amikor offensive pass interferencet dobtak Nicksre, Bradshaw futásánál. Valaki el tudja magyarázni?
- A defensünket bárki szívatja aki képes no huddle offenset tolni.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
érdekes hogy ha 1 meccset kellett volna mondani az év elején ami
mindenképpen win akkor erre tippeltem volna...
(félreértések elkerülése végett , grat. a Hawksnak ) de ezért lesz még nehezebb feldolgozni...

valahogy úgy érzem a fórum is csendesebb lesz a héten
pont jókor jön holnaptól a szabadság , sem Tv sem internet ,
csak majd vasárnap az újabb meccs! 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kurva ideges voltam, csak ma bírtam ismét ide felnézni. Hát ez kegyetlen szar volt...Kíváncsi vagyok mit hozunk majd a Bills ellen, de ott nyerni kell, ha PO-ról akarunk beszélni. Bye week után jöhet Dolphins, azt is hozta kell, utána viszont fel lehet majd kötni a gatyát. Sérültek remélem minél hamarabb visszatérnek, futójátékot össze kell kapni, no meg az OL-t (nem tudom mennyire volt jó döntés O'Hara és Seubert kivágása). D# azért elég pofás volt még így is, Osi run play ellen is villantott egyet, ha a secondary nem hozza a bénázást, akkor stabilak vagyunk. ST meg no comment...Hihetetlen, hogy Thomas minek indul el sokszor, mikor térdelhetne is. Semmire nem mentünk a balfaszkodással. Na de következő 2 meccset hozni kell, aztán utána indul igazán a szezon.Asbee
O'Hara-t és Seubertet elsősorban sérülés miatt vágtuk ki, jelenleg sem játékra képesek, emiatt kellett Baas-t leigazolni. Nyilvánvaló, h ezzel nagyot gyengült a falunk, de ez kényszermegoldás volt, nem edzői baklövés. Igazából kiderült, h Boss és Smith elengedése se volt hiba, Cruz és Ballard remekül pótolja őket egyelőre. Lehetett tudni, h az OL játéka meghatározó lesz az szezont illetően és az is vszínű volt, h nem fognak nagyon brillírozni, főleg ha még bejönnek plusz sérülések. Hát sajnos most bejöttek, ezzel nehéz mit kezdeni, emiatt nem megy a futás sem és a passz blokk is elég gyenge így sajnos, de végül is logikus, h ez van, Baas visszatérése azért javítani fog ezen, bár vele sem annyira jó ez a fal sajnos. Ami engem a legjobban zavar az a gyenge futás elleni védekezés, ezen sztem lehetne és kell is javítani a jövőben, mert ez kulcskérdés lesz a későbbiekben is.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Dallas ellen szokott működni a pass rush, Romo hajlamos
kapkodni és rossz döntéseket hozni ilyen helyzetben ( 1-2 sack után pláne )
valamint náluk is vastagon benne van a bénázás faktor szinte bármelyik meccsükön , ezért reménykedem hogy jók lehetünk...(pláne visszatérőkkel a csapatban )
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
szerintem a serulesek, meg a fal atalakulasa miatt, plusz egy-ket jatekos formaja miatt nem vagyunk po kaliber team, jelenleg, de ez valtozhat

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kurva ideges voltam, csak ma bírtam ismét ide felnézni. Hát ez kegyetlen szar volt...Kíváncsi vagyok mit hozunk majd a Bills ellen, de ott nyerni kell, ha PO-ról akarunk beszélni. Bye week után jöhet Dolphins, azt is hozta kell, utána viszont fel lehet majd kötni a gatyát. Sérültek remélem minél hamarabb visszatérnek, futójátékot össze kell kapni, no meg az OL-t (nem tudom mennyire volt jó döntés O'Hara és Seubert kivágása). D# azért elég pofás volt még így is, Osi run play ellen is villantott egyet, ha a secondary nem hozza a bénázást, akkor stabilak vagyunk. ST meg no comment...Hihetetlen, hogy Thomas minek indul el sokszor, mikor térdelhetne is. Semmire nem mentünk a balfaszkodással. Na de következő 2 meccset hozni kell, aztán utána indul igazán a szezon.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
szerintem a serulesek, meg a fal atalakulasa miatt, plusz egy-ket jatekos formaja miatt nem vagyunk po kaliber team, jelenleg, de ez valtozhat

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sztem a Dallas annyira nem fekszik nekünk, sztem örülhetünk ha 1-1re hozzuk azt a párosítást. Ezzel a tegnapi vereséggel nagyot léptünk vissza sajnos, mondjuk amíg a többiek is gyengélkednek a csoportban addig van remény tényleg. Meglátjuk, a Bills ellen így már mindenképpen nyernünk kell és még az sem hozná vissza ezt a vereséget, lévén h a Seahawks NFCs volt.. nagyon fog hiányozni ez a meccs a végén az tuti.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nehéz mit mondani mert ez a kurva bosszantó vereségek közé sorolandó...
a döntő drive INT-nél ha jól láttam Cruz elcsúszott a stopnál és így lett végképp reménytelen a passz ,de ez már lényegtelen ugye.
a teljesítmények alapján azt elmondhatjuk hogy ezen az 5 meccsen gyenge
és nagyon gyenge ellenfelek (kivétel Skins? :/ ) ellen nyertünk ( nehezen ) vagy kaptunk ki , ez nem jó hír!a csoport gyengécskének néz ki most ,tehát gyanús hogy meg kell nyerni ha PO-t akarunk !
ez még mindenképpen megoldható mert a többiek sem villognak nagyon...
Skinsnek visszavágunk, Dallas fekszik nekünk (ha Romo játszik 😊 ) Phillyt majd
meglátjuk...
a játékunk tud nagyon jó is lenni bízom benne hogy összeállunk !
és hogy Tuck rendben lesz mert tényleg nagyon-nagyon kellene !
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mondjuk az OL az elejétől fogva szar volt, de tény h nem jött jókor Snee sérülése.. más kérdés, h így is megvolt a GW drive, csak a döntő szituban Eli rossz döntést hozott, ahelyett, h a tök üresen, tőle 2 méterre álló Bradshawnak pöttyintette volna oda a labdát (minimum 5 yard összejött volna abból, ami 1st&goal-nál több, mint jó, ráadásul teljesen kockázatmentesen), bedobta 3 védő közé, pontatlanul.. ez a körülbelül 10. durva hiba amit elkövettünk a meccsen már nem fért bele..
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ha nem kellett volna az utolsó playekben variálni az o-lineban ide-oda, akkor ez megvan. Vagy ha a defense a fejében tartja hogy offsidekor megy a play... Kár érte, a sok turnover pedig szar. Így most nem nagyon tudok mondani semmit.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amikor Cruzhoz kerül a labda, akkor kezd olyan érzésem lenni, mint tavaly Bradshaw-val kapcsolatban. Nem akarom bántani, mert sokat tett azért, hogy egyáltalán partyban legyünk, az a felpattanó elkapása fantasztikus volt, de nekem olyan furcsának tűnik a labdacipelése/mozgása.
Lance
nagyon fiatal és tapasztalatlan ellenben kikúrt mód lazán kezel mindent, bármikor benne van a labdavesztés, mint ahogy a big play is. neki ez a tanuló év (mint pl Bradshawnak én a tavalyit tekintettem annak) ha megtanul néhány dolgot, a jövőben hihetetlen hasznos lesz a csapat számára. türelmesnek kell vele lennyi, ennyi.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Amikor Cruzhoz kerül a labda, akkor kezd olyan érzésem lenni, mint tavaly Bradshaw-val kapcsolatban. Nem akarom bántani, mert sokat tett azért, hogy egyáltalán partyban legyünk, az a felpattanó elkapása fantasztikus volt, de nekem olyan furcsának tűnik a labdacipelése/mozgása.

Már a mérkőzés előtt is féltem a következő heti összecsapástól, de még akkor úgy gondoltam hogy ezt simán behúzzuk. Most nem látok esélyt a jövőheti W re 😕
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Total return yardage: 180-12 oda... még az 5 turnover ellenére is megnyertük volna, ha nem fossa össze magát az ST megint..
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Eddig sem voltak illlúzióim a szezont illetően, hát most már pláne nincsenek. Ennyi durva hibát egész szezonban nem szabadna elkövetni, mint amit mi ezen a meccsen bemutattunk. Ma már a szerencse sem segített, ez már a második olyan vereség ami nem volt benne előzetesen..(ráadásul mindkettő NFC-s ellen) még 1 ilyen és bye-bye PO.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. A
2. D
3. A
4. B
5. C
6. A
7. B
8. B
9. C
10. C
11. A
12. D
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Íme az Seattle elleni meccsre a kérdések.
1. B
2. C
3.C
4.A
5. B
6C
7.B
8.C
9. F
10.B
11.A
12.D
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.E
3.C
4.A
5.C
6.C
7.B
8.C
9.A
10.B
11.A
12.D
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mai inaktívak: G Mitch Petrus, T James Brewer, WR Michael Clayton, DE Justin Tuck, CB Prince Amukamara, C David Baas, RB Brandon JacobsLance
hejj de lassú vagyok 😉ironroy
Pedig én még szerkesztettem is 😛
A héten nem olvastam híreket, van valami fejlemény Amukamarával kapcsolatban, vagy még mindig csak le-fel futkározik a pálya mellett?Lance
Kicsit lassabban halad a gyógyulása a vártnál, egy darabig még biztos nem játszik.