New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Barden nem tudott sokat mutatni mert sérült volt !
Az biztos hogy ez az utolsó esélye , de nem a tehetségén fog múlni a dolog hanem hogy bírni fogja-e
további sérülések nélkül!
Gyakorlatilag tényleg az az 1 meccse volt ahol kapott játéklehetőséget és ott
nem volt rossz ( bár volt dropja is) de
Korai körös pick volt ,jó adottságokkal
(olyanokkal amik hiányoznak nálunk ), nagyon kellene az off.-be !
az én jóslatom szerint ha nem lesz sérült megragad a csapatban!!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
No, hat azert Sash helyet ne vegye at. O legalabb bizonyit, Jones meg meg egy deka meccset nem jatszott le karrierje soran, mert majdnem meghalt rogton az elejen. Az egy dolog, hogy az egyenes sebessege kezd visszaterni, az meg egy masik, hogy a palyan, felszerelesben, "kanyarban" hogyan muzsikal. Ha megeli az vegso rostert, akkor az kb. Harzlich fele cinderella story lenne.lotus86
Szerintem félreérted. Azt akartam kifejezni, hogy nem Chad Jones fogja átvenni Deon Grant helyét, hanem Sash... Jones meg mehet a rookie spec.team/Tom Coughlin-féle tanúvédelmi programba. :]


Bardenben valamiért nagyon bíznak, mielőtt lesérült tavaly épp Smith helyét kellett volna átvennie; volt is egy nagyon szép 3&sokas elkapása, bele is sérült rögtön. Beckumnak meg volt az előző meccsen 2 db szép blokkja [nem is hiszem hogy több playen fenn volt], de ő nagyon nem való ebbe az offensebe.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Barden meg szerintem nem oszt nem szoroz. En sokat vartam tole, de mindig serult.....gyakorlatilag Beckum klon. Remelem nem lesz igazam, de ugy erzem, nem sok vizet fog zavarni, es ev vegen mehet isten hirevel.lotus86
Én is így vagyok vele. És amikor egészséges volt, akkor se mutatott semmit...

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
közben Jones már 5 mp alatt futja a 40 yardot, jövőre lehet már ő fog karistolni Grant helyén?csebi
Ha lesz ez még jobb is, akkor akkor átveheti Sash helyét backupként [már ha őt Coughlin kiengedi a spec.teamből]. De az egész varázslatos ahhoz képest, hogy tavaly még azt is találgatták, hogy lábra fog-e tudni valaha állni. Csak ugye a jövő évi training campet egy rookie szintjéről fogja kezdeni.

Ugyan eléggé szívunk idén a sérülésekkel, de van nálunk rosszabb helyzetben is csapat... A szerencsétlen Ramsnél már csak a negyedik, ötödik, hatodik corner van meg, amiből az előbbit már eddig is folyamatosan abuzálták, az ötödik meg Al Harris akinek két éve majdnem véget ért a karrierje egy sérülés miatt és már a 14. szezonja az NFL-ben. Nagyon durva, és hatalmas mák, hogy el tudtuk hozni előttük Tryont.salander
No, hat azert Sash helyet ne vegye at. O legalabb bizonyit, Jones meg meg egy deka meccset nem jatszott le karrierje soran, mert majdnem meghalt rogton az elejen. Az egy dolog, hogy az egyenes sebessege kezd visszaterni, az meg egy masik, hogy a palyan, felszerelesben, "kanyarban" hogyan muzsikal. Ha megeli az vegso rostert, akkor az kb. Harzlich fele cinderella story lenne.

AMugy meg zsinorban 2. meccset hoztuk 4. negyedes comebackkel. Sracok annyit klaccsoskodnak, mint az elozo par evben osszesen. (remelem marad puskapor a Hawks ellen is.)

Barden meg szerintem nem oszt nem szoroz. En sokat vartam tole, de mindig serult.....gyakorlatilag Beckum klon. Remelem nem lesz igazam, de ugy erzem, nem sok vizet fog zavarni, es ev vegen mehet isten hirevel.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
közben Jones már 5 mp alatt futja a 40 yardot, jövőre lehet már ő fog karistolni Grant helyén?csebi
Ha lesz ez még jobb is, akkor akkor átveheti Sash helyét backupként [már ha őt Coughlin kiengedi a spec.teamből]. De az egész varázslatos ahhoz képest, hogy tavaly még azt is találgatták, hogy lábra fog-e tudni valaha állni. Csak ugye a jövő évi training campet egy rookie szintjéről fogja kezdeni.

Ugyan eléggé szívunk idén a sérülésekkel, de van nálunk rosszabb helyzetben is csapat... A szerencsétlen Ramsnél már csak a negyedik, ötödik, hatodik corner van meg, amiből az előbbit már eddig is folyamatosan abuzálták, az ötödik meg Al Harris akinek két éve majdnem véget ért a karrierje egy sérülés miatt és már a 14. szezonja az NFL-ben. Nagyon durva, és hatalmas mák, hogy el tudtuk hozni előttük Tryont.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Bye week után már jó lenne, ha számolhatnánk Amuval is, jön egy csomó pass-haevy offense csapat novemberben: Pats, 49ers, Eagles, Saints. Elképesztően durva lesz a november. Nem ártana 6-1-gyel fordulni, de ez persze álom-kategória. Hiába papíron egyik sem erősebb nálunk, de ez a Bills már nem az a Bills, és hát a Seahawks és a Dolphins is elkaphat ellenünk egy jó meccset.G-men
Az 5-1-es kezdés viszonylag könnyen meglehet, de elég sokszor kezdtük már jól a szezont (tavaly is már a playoffról, sőt a konferencia döntőről fantáziáltak elég sokan 7 hét után), hogy utána elcsesszük.salander
a következő 6-ból 3-at min. hozni kell , de a 4 lenne a megnyugtató!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Bardennek nagyon örülök ! hiányzott nagyon a magas elkapó !yooker
Mondjuk neki is az utolsó esélye, h bizonyítson.Szesze
Tehetségben nincs hiány , sokat dobna az off.-en ha stabilan tudna játszani,
de üvegből van a srác...
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
red zone deffel én nagyon meg vagyok elégedve... kulcs szitukban megfogták az ellenfelet, FG-re és ez sokat jelent...

közben Jones már 5 mp alatt futja a 40 yardot, jövőre lehet már ő fog karistolni Grant helyén?csebi
Igen örülnék neki


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
red zone deffel én nagyon meg vagyok elégedve... kulcs szitukban megfogták az ellenfelet, FG-re és ez sokat jelent...

közben Jones már 5 mp alatt futja a 40 yardot, jövőre lehet már ő fog karistolni Grant helyén?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Cards meccs eredményei:
1. Mi lesz a végeredmény? C)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? E)
3. Hány pontot kapunk a meccsen? D)
4. Manning vagy Kolb passzol több yardot? A)
5. Hány futott TD-nk lesz? C)
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? C)
7. Eli vagy Kolb dob először INT-et a meccsen? B)
8.Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Cardinals támadóegysége? D)
9. Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? A)
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnt nyelünk be? A)0
11. Ki szerez több pontot? G)
12. Ki szerez több pontot? C)

"Pontverseny állása":
rattlensk:6+6+3
Kristof: 5+5+4+3
yooker: 5+8+2+3
balu10: 5+6+6+4
salander: 5+5+5+7
Forti : 4+4+2+5
Lance: 4+5+5+4
ironroy: 3+5+0+3
Chevy: 2+5+3+2
G-men: 5+4+2
vadibandi: 4+2+3
Winters: 6+6+0
Asbee: 3+2+2
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Bardennek nagyon örülök ! hiányzott nagyon a magas elkapó !yooker
Mondjuk neki is az utolsó esélye, h bizonyítson.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Bardennek nagyon örülök ! hiányzott nagyon a magas elkapó !
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
80 %-os a Red Zone offense-ünk, ezzel vezetjük az NFL-t (10 látogatásból 8 TD), 2. a Bills 75%-kal.

A másik figyelemreméltó, amire meccsnézés közben mindig felkapjuk a fejünket: a red zone defense, a 10. az NFL-ben, tehát vannak nálunk szép számmal jobbak, viszont 10 %-kal jobbak vagyunk, mint tavaly. Ami ugyanakkor nagyon durva: utolsó előttiek vagyunk a red zone-unkban tett látogatásokat tekintve, meccsenként 4,8-szor kerülnek a vörös zónánkba. Aztán ebbe belegondolva, ez azért is lehet, mert talán idén még nem is kaptunk hosszú TD-t, pontosan nem emlékszem, de talán mindegyik TD-nket 20 yardnál közelebbről kaptuk., megnéztem: a 9-ből 8-at kaptuk így, 1-et meg nem, de sztem ez a Kerrigan-féle INT RET TD lesz, amit nem értem, hogy egyes helyeken miért számolnak a def által kapott TD-nek.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Bye week után már jó lenne, ha számolhatnánk Amuval is, jön egy csomó pass-haevy offense csapat novemberben: Pats, 49ers, Eagles, Saints. Elképesztően durva lesz a november. Nem ártana 6-1-gyel fordulni, de ez persze álom-kategória. Hiába papíron egyik sem erősebb nálunk, de ez a Bills már nem az a Bills, és hát a Seahawks és a Dolphins is elkaphat ellenünk egy jó meccset.G-men
A tippem bejött: Williamst rakták ki. Barden vissza fog jönni a nyolcadik hétre (ugye hetedik héten van a bye weekünk), ezért nem vártuk meg azt a pár hetet ami Stockley húzódása lett volna. Ugyanakkor nem számítok arra, hogy Amut játékba tudnák hozni a nyolcadik hét előtt, de inkább kilenc-tizedik lesz az. Jelenpillanatban úgy áll a rehabilitációja, hogy fel-le rohangál a pálya szélén edzések alatt; az nem sok tekintve, hogy TC-t is kihagyta.

Az 5-1-es kezdés viszonylag könnyen meglehet, de elég sokszor kezdtük már jól a szezont (tavaly is már a playoffról, sőt a konferencia döntőről fantáziáltak elég sokan 7 hét után), hogy utána elcsesszük.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Előbbivel párhuzamosan Stockley ment IR-re (ez gyors volt, de nem sikerült megdönteni a szezon negatív rekordját), Rosenfels-szel szerződésbontottunk; Jim Cordle (C) visszajött a patrice squadból a csapathoz, ha Baas nyakfájásából valami komoly lenne.

Valaki még repülni fog, szerintem Brian Williamsnek annyi ezzel és megpróbáljuk Tryonnal kihúzni harmadik CB-ként amíg Amu visszaáll edzésbe.salander
Bye week után már jó lenne, ha számolhatnánk Amuval is, jön egy csomó pass-haevy offense csapat novemberben: Pats, 49ers, Eagles, Saints. Elképesztően durva lesz a november. Nem ártana 6-1-gyel fordulni, de ez persze álom-kategória. Hiába papíron egyik sem erősebb nálunk, de ez a Bills már nem az a Bills, és hát a Seahawks és a Dolphins is elkaphat ellenünk egy jó meccset.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Előbbivel párhuzamosan Stockley ment IR-re (ez gyors volt, de nem sikerült megdönteni a szezon negatív rekordját), Rosenfels-szel szerződésbontottunk; Jim Cordle (C) visszajött a patrice squadból a csapathoz, ha Baas nyakfájásából valami komoly lenne.

Valaki még repülni fog, szerintem Brian Williamsnek annyi ezzel és megpróbáljuk Tryonnal kihúzni harmadik CB-ként amíg Amu visszaáll edzésbe.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érkezett Justin Tyron, CB. Fiatal és tapasztalt, nem rossz igazolás ez. 2 év Redskins (29 meccsen kezdő), 1 év Colts (12-ből 6 meccsen kezdő) meg idén is 3 hét Indyben, ez alatt 7 tackle, majd waiver.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A hétvégéhez még annyit, hogy sokan mosolyogtak Eli Brady-féle offseason-ös nyilatkozatán. Nos, a hétvégén pont olyan csapattal játszottam fantasyben, akinél Tommyboy volt az irányító, s bizony az én Eli-om több pontot ért el nála. (persze a végén kikaptam, de nem Eli-on múlt...)G-men
Dettó. 😀

Amúgy a múlt hét után most is jelölve van a hét játékosa díjra. Nagy meglepődésemre az előzőt Flacconak szavazta meg a nép és most pedig elég vitathatatlanul A-Rod kapja majd (megérdemelten) de azért nyomjátok. 😀

www.nfl.com/fedex
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Egyébként ez a Cards elleni végjáték tényleg kurvára hasonló volt a Pats elleni SB-éhoz. A hely kötelez 😊

Eli amúgy megint kurva jó volt a második félidőben: 16/20, 208yard, 2TD-s mutatóval zárt. (ezzel az utsó 3 meccs második félidejében: 32/40, 415yard, 4TD, 0INT a mutatója. Már csak az első félidőre kéne kitalálni vmit😊Szesze
Stat update:
Eli első négy meccsen az első 10 passzból: 40/17 (42,5%) 295 yrds, 3 TD, 1 INT
az 11. passzkísérlettől kezdve: 85/63 (74,1%) 771 yrds, 5 TD, 1 INT

Továbbra is látványosan gyengébb az első 10 dobása, mármint pontosság tekintetében, de meglepő módon ekkor is a 17 sikeres passzból 3 TD.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A TE passzjátékunk nem túl gyakori de talán éppen ezért
kritikus helyzetekben nagy biztonsággal tudjuk előhúzni
mert nem nagyon számítanak rá az ellenfelek !

Ballard elkapása sem volt semmi a TD-nél!
Ha jól emlékszem ( bár nem kapott nagyon sok passzt idén) de
mindet fogta ( és voltak nehezek benne) .
Abszolút Boss klón a srác még kinézetre is csak kicsit nagyobb tán és ezáltal ugye kicsit lassabb is!


!yooker
Boss-nak volt egy teljesen hasonló play-e az end zone végén most a Pats ellen, de ő nem tudta letenni mindkét lábát, az egyik lábfejével a vonalra lépett, mondtam is magamban, hogy akkor most Ballard jobb 😉
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A hétvégéhez még annyit, hogy sokan mosolyogtak Eli Brady-féle offseason-ös nyilatkozatán. Nos, a hétvégén pont olyan csapattal játszottam fantasyben, akinél Tommyboy volt az irányító, s bizony az én Eli-om több pontot ért el nála. (persze a végén kikaptam, de nem Eli-on múlt...)
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
A TE passzjátékunk nem túl gyakori de talán éppen ezért
kritikus helyzetekben nagy biztonsággal tudjuk előhúzni
mert nem nagyon számítanak rá az ellenfelek !

Ballard elkapása sem volt semmi a TD-nél!
Ha jól emlékszem ( bár nem kapott nagyon sok passzt idén) de
mindet fogta ( és voltak nehezek benne) .
Abszolút Boss klón a srác még kinézetre is csak kicsit nagyobb tán és ezáltal ugye kicsit lassabb is!


!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
"Even Giants quarterback Eli Manning agreed, saying "We got a break on that one, I think. I thought it was going to get ruled a fumble, and I saw it pretty clear. I don't know what the call was or why."

Iláj is úgy hitte, hogy elvesztitek a labdát. Ez a "He gave himself up" szabály ugyanolyan idiótaság, mint a Tuck rule szvsz...
Na mindegy, ígérem többet nem rugózok rajta.
Skins ellen is csak 1 ponttal buktunk, a Phillyt meg a Cowboyst rem. már verjük 😊 Bár nem érdemlitek meg, hogy ilyen jót tegyünk veletek 😛csongi
a szabály szar, de a bírók nem most tévedtek, hanem 1 v 2 éve a pats-chargers meccsen... ugyanígy vmeik chargers játékos lement a földre contact nélkül majd otthagyta, hogy menjen tovább a drive, ennek ellenére fumble és pats jött

amúgy igazából hiába szar a szabály a bírók dolgát könnyíti meg... ha lenn van, akkor lenn van és kész

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruz am úgy érezte hozzáértek, persze lassítást megnézve látta h hopp... Tanult a hülyeségből. Az viszont szimpatikus h nem akarta játszani a hero-t, inkább lement földre.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Egyébként ez a Cards elleni végjáték tényleg kurvára hasonló volt a Pats elleni SB-éhoz. A hely kötelez 😊

Eli amúgy megint kurva jó volt a második félidőben: 16/20, 208yard, 2TD-s mutatóval zárt. (ezzel az utsó 3 meccs második félidejében: 32/40, 415yard, 4TD, 0INT a mutatója. Már csak az első félidőre kéne kitalálni vmit😊Szesze
Nem tudom, hogy lehet-e köze ahhoz hogy ilyen markáns különbség van a két félidős teljesítmény között, hogy az elején Gillbride előre scriptelt playekkel jön ki...

Amúgy sok bírói mérlegeléses szitu van - ez is egy olyan -, gyakrabban előfordul hogy valaki csinált egy INT-et - közben a földre kerülve - nincs contact és belesípolnak mielőtt visszafuthatna vele - pedig lenne helye felállni és nem 3 ember gyűrűjében van.



Érdekes: Mivel DeOssinak fájt a háta, ezért a meccs előtt Beckum és Herzlich gyakorolták a longsnapelést.