New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
é
bár idén én kimaradok a tippelősdiből, de sztem Nicks-et vedd ki ebből, mert vele nem sok értelme van ennek a kérdésnek, nélküle viszont igen.Szesze
igazság szerint Manningham-et akartam A)-nak, csak ugye jó eséllyel nem játszik.Nos habár valóban Nicks képes bárkit egy az egyben megverni, sőt... de a rams ellen is csak 38 elkapott yardja volt... és valóban ő az első számú célpontja Manningnek, de ezt az ellenfélnél is tudják...ezért kéne valamelyik másik elkapónak, pl Cruznak v. Beckumnak (akit ha jól olvastam visszatér) villantania valamit! persze mindenki arra tippel akire akar, mert én is azt fogom tenni!ironroy
ok, de meglepne ha vki nem Nicksre tippelne.Szesze
én csak azért sem! :cool:
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Nicks B) Ballard C) Bradshaw D) Stockley E) Cruz F) Beckum
ironroy
bár idén én kimaradok a tippelősdiből, de sztem Nicks-et vedd ki ebből, mert vele nem sok értelme van ennek a kérdésnek, nélküle viszont igen.Szesze
igazság szerint Manningham-et akartam A)-nak, csak ugye jó eséllyel nem játszik.Nos habár valóban Nicks képes bárkit egy az egyben megverni, sőt... de a rams ellen is csak 38 elkapott yardja volt... és valóban ő az első számú célpontja Manningnek, de ezt az ellenfélnél is tudják...ezért kéne valamelyik másik elkapónak, pl Cruznak v. Beckumnak (akit ha jól olvastam visszatér) villantania valamit! persze mindenki arra tippel akire akar, mert én is azt fogom tenni!ironroy
ok, de meglepne ha vki nem Nicksre tippelne.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Nicks B) Ballard C) Bradshaw D) Stockley E) Cruz F) Beckum
ironroy
bár idén én kimaradok a tippelősdiből, de sztem Nicks-et vedd ki ebből, mert vele nem sok értelme van ennek a kérdésnek, nélküle viszont igen.Szesze
igazság szerint Manningham-et akartam A)-nak, csak ugye jó eséllyel nem játszik.Nos habár valóban Nicks képes bárkit egy az egyben megverni, sőt... de a rams ellen is csak 38 elkapott yardja volt... és valóban ő az első számú célpontja Manningnek, de ezt az ellenfélnél is tudják...ezért kéne valamelyik másik elkapónak, pl Cruznak v. Beckumnak (akit ha jól olvastam visszatér) villantania valamit! persze mindenki arra tippel akire akar, mert én is azt fogom tenni!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
én egészséges vagyok (egy orrtörés össz-vissz) de én max Tynes v Weatherford helyére lennék jó 😀kristof
Nekem semmi komoly nem volt, 2 éve ismerős poénból fellökött VOLTon, na ott ment szét bal térdem. Szakadás, törés nem volt, csak mikor jött a haverokkal a soccer akkor fél óra után rúgtam volna labdába erre ugyanúgy nyekk. Na ez vagy nyolcszor. Most nemrég voltam másodszor mr-n, kiderült, hogy kezd leválni a porc. Úgyhogy csak finoman szabad mindent...Asbee
Akkor csak ovatosan a Maddennel! 😉

Ha akarsz online jatszani, kuld el gamertagedet PM-ben. Instant win lenne reszedre, ugyanis ha nem a gep ellen kell jatszanom, nem vagyok tul acelos. (Es azert inkabb olyasvalaki verjen el, akit ismerek is, mint valami vadidegen. 😀 )lotus86
Off
A probléma az, hogy nem megvettem a játékot, hanem "megvettem". Szóval így live használat kilőve :/
On


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Nicks B) Ballard C) Bradshaw D) Stockley E) Cruz F) Beckum
ironroy
bár idén én kimaradok a tippelősdiből, de sztem Nicks-et vedd ki ebből, mert vele nem sok értelme van ennek a kérdésnek, nélküle viszont igen.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. C (jól eldugtad ezt a lehetőséget 😀)
2. C
3. B
4. A
5. B
6. B
7. A
8. B
9. A
10. C
11. F
12. D

Az indokolatlanul optimista szerepét játszom.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Es egyre tobben emlegetik Randy Moss nevet a csapattal kapcsolatban.....lotus86
Ehh... ennyi erővel, akkor jöhetne már TO is, ő legalább elmondja Romo meg Andy Reid féltve őrzött, több éves titkait 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
szerintem egy jó taktika van, 10 perces drive-kat kell vezetni, hogy a blökitippmixes csávó sokat tipródjon a pálya szélénvittore
Ez tenyleg jo taktika, mar csak az kell, hogy a Hixont es Manninghamet is elveszito Eli kibirjon 10 percet INT nelkul, es a feltehetoleg kiszamithato tamadojatekunk ne tunjon fel nekik. (Futni fogunk orrba szajba)

lotus86
ezért írtam én is hogy a 3 td még belefér mert benne van egy olyan forgatókönyv is hogy fogják a futást ( vagy INT) majd 1:30 alatt végigszaladnak a pályán.... :rolleyes:yooker
Jólvan azért nem kell túlzásba se esni a pesszimizmust illetően. Egyrészt az Eagles is képes balfaszkodni, másrészt azért nem vagyunk mi olyan gyenge csapat. Persze, h benne van a tönkrverődés lehetősége, de egyrészt pl engem az kevésbé zavarna, mint pl a tavalyi hazai meccs, másrészt majdnem akkora az esélye egy bravúrgyőzelemnek is sztem. Látható volt a Rams ellen, h ha van egy kis szerencsénk akkor pocsék játékkal is képesek vagyunk elhúzni, tavaly csak szoptuk az ilyen meccseket, idén talán megfordul a szerencse, mert azért anélkül nem nagyon megy. (mondjuk a sérüléshullám alapján ez a szezon se nevezhető eddig túl szerencsésnek..)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Íme az Eagles elleni meccsre a kérdések.
1. Mi lesz a végeredmény?A) 14+ ponttal kikapunk B) Több, mint 7 ponttal kikapunk C) Kikapunk, 0-7 ponttal, D) Nyerünk (+döntetlen)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-15 B) 16-20 C) 21-25 D) 26-30 E) 31+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-15 B) 16-20 C) 21-25 D) 26-30 E) 31+
4. Manningnek 90 feletti lesz a QB Rating? A) Igen B) Nem
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3+
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D) 6+
7. Eli mennyi INT-et dob a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D)3 +
8. Hány yardot passzol ellenünk az Eagles összesen? A)kevesebb 230 yardot B) 231-280 yard C) 281-350 yard D) 351+ yard
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Nicks B) Ballard C) Bradshaw D) Stockley E) Cruz F) Beckum
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnünk lesz ? A)0 B)1 C)2 D)3+
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) JPP B) Kiwanuka C) Boley D) Tuck E) Canty F) G.Jones G) Umenyiora ?
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ross B) Webster C) Rolle D)Phillips E) Grant F) Sash

nem sikerült túl optimistára...
köszi, az egyes kérdésnél tényleg sok volt a B)
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
szerintem egy jó taktika van, 10 perces drive-kat kell vezetni, hogy a blökitippmixes csávó sokat tipródjon a pálya szélénvittore
Ez tenyleg jo taktika, mar csak az kell, hogy a Hixont es Manninghamet is elveszito Eli kibirjon 10 percet INT nelkul, es a feltehetoleg kiszamithato tamadojatekunk ne tunjon fel nekik. (Futni fogunk orrba szajba)

lotus86
ezért írtam én is hogy a 3 td még belefér mert benne van egy olyan forgatókönyv is hogy fogják a futást ( vagy INT) majd 1:30 alatt végigszaladnak a pályán.... :rolleyes:
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
én egészséges vagyok (egy orrtörés össz-vissz) de én max Tynes v Weatherford helyére lennék jó 😀kristof
Nekem semmi komoly nem volt, 2 éve ismerős poénból fellökött VOLTon, na ott ment szét bal térdem. Szakadás, törés nem volt, csak mikor jött a haverokkal a soccer akkor fél óra után rúgtam volna labdába erre ugyanúgy nyekk. Na ez vagy nyolcszor. Most nemrég voltam másodszor mr-n, kiderült, hogy kezd leválni a porc. Úgyhogy csak finoman szabad mindent...Asbee
Akkor csak ovatosan a Maddennel! 😉

Ha akarsz online jatszani, kuld el gamertagedet PM-ben. Instant win lenne reszedre, ugyanis ha nem a gep ellen kell jatszanom, nem vagyok tul acelos. (Es azert inkabb olyasvalaki verjen el, akit ismerek is, mint valami vadidegen. 😀 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
szerintem egy jó taktika van, 10 perces drive-kat kell vezetni, hogy a blökitippmixes csávó sokat tipródjon a pálya szélénvittore
Ez tenyleg jo taktika, mar csak az kell, hogy a Hixont es Manninghamet is elveszito Eli kibirjon 10 percet INT nelkul, es a feltehetoleg kiszamithato tamadojatekunk ne tunjon fel nekik. (Futni fogunk orrba szajba)

En is egy sima vereseget josolok, azonban felek a kinos zakotol. A futasunk az elmult 2 meccs alapjan ugy ahogy mukodik, de most Eli-nak valami nagyot kellene dobbantania, es nem 4+ interceptionre gondolok. Minden bizodalmam a pass rushban van, remelem utik-verik VIcket folyamatosan, ami akar a korai lecserelesehez is vezethet, es azert "ideggyenge" Vince Young ellen joval konnyebb. (Kaffka meg pocket QB, szoval rajta meg jobban ulhet a pass rush)

Nagyon regen nem keszultem ennyire nyugodtan egy meccsre (kimenetel szempontjabol nem izgulok), viszont angyon regota nem feltem ennyire attol, hogy beleszaladunk valami irgalmatlan veresbe.

Ugy vagyok vele, hogy ha nyerunk, akkor hig anyagcsere vegtermeket fogok folyatni a labszaram aljan talalhato izuletre, ha kikapunk de 10 ponton belul leszunk, akkor valoszinu boldog leszek, szamomra meg a 3td-s kulonbseg koruli zako is emesztheto lenne, viszont attol felek, hogy a mi big play secondary-nk es az o big play offensuk nagyon egymasra fog talalni, es valami nagyon otvar meccs kerekedik az egeszbol.

Mondanam, hogy gyozzon a jobbik, de inkabb hajra Giants!

Ui:

Rolle, itt az ido, hogy vegre bizonyits is!!!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
én egészséges vagyok (egy orrtörés össz-vissz) de én max Tynes v Weatherford helyére lennék jó 😀kristof
Nekem semmi komoly nem volt, 2 éve ismerős poénból fellökött VOLTon, na ott ment szét bal térdem. Szakadás, törés nem volt, csak mikor jött a haverokkal a soccer akkor fél óra után rúgtam volna labdába erre ugyanúgy nyekk. Na ez vagy nyolcszor. Most nemrég voltam másodszor mr-n, kiderült, hogy kezd leválni a porc. Úgyhogy csak finoman szabad mindent...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem egy jó taktika van, 10 perces drive-kat kell vezetni, hogy a blökitippmixes csávó sokat tipródjon a pálya szélén
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
a kép viszonylag tiszta:


bombaerős sec. vs. gyenge támadósor + gyengélkedő irányító
gyenge sec. vs erős támadósor + Vick faktor !
itt jóval nagyobb különbséget érzek mint amennyi a futás és futás védekezés között lenne a mi javunkra...
ezért várható a kb 3 Td különbségű vereség !amennyiben meccsben maradunk az elején a végére akkor is elfáradhatunk a Vick kergetésben ezért akár ott is kialakulhat majd nagyobb különbség...

amennyiben buta hibák nélkül ( fumblik,hülye intek,felesleges szabálytalanságok,stb ) nem szétesve , kikapunk ,akár simán is,
egy szót nem szólok ,ez most benne van...
és ha a sec. kap 400+ yardot Vicktől sajnos még azt is el kell fogadni...

szóval Szesze véleményét osztva a sima vereségen túl most minden más erdmény ajándék lenne!! 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Eagles blogra született egy beharangozó, természetesen elsősorban Eagles szemmel közelíti meg a dolgokat (ezért gondolom pár dologgal nem is értettek egyet), illetve tárgyi tévedések lehetnek benne. Kritikák jöhetnek 😊
New York Giants at Philadelphia Eagles beharangozó. Múlt, mi várható, számok, rekordok, képek, videó. Hazai szezonnyitó http://philly.blog.hu/2011/09/24/week_3_vs_new_york_giantsDeny
Nincs benne semmilyen tárgyi tévedés, kritizálni sincs mit, teljesen korrekt. Egyértelműen ti vagytok az esélyesek: játékosállomány, forma, sok sérülés nálunk, hazai pálya.. minden nektek kedvez. Ettől függelenül, ha nem húztok el az elején akkor biztos, h kurvára fogunk küzdeni. A Weatherford-Jackson "párharc"-ot azért nem tartom ilyen jelentőségűnek, h külön ki kelljen emelni. Pár fontosabb kérdés pedig kimaradt azért. Nálatok kiemelted Cole-t és Babint is, nálunk csak JPP-t, pedig Tuck az egész liga legjobb DE-je sztem. Kérdés lesz, h mennyire tudják a támadófalak megfogni őket, igazából sztem egyik fal sem lesz képes erre érdemben és emiatt érdekes meccs várható. A másik kérdés a futás elleni védekezések. Nekünk eddig ez jól ment és konkrétan a futók ellen most is ezt várom, Vick persze más kérdés, őt nem igazán lehet kiszámítani, azért kérdés h egy agyrázkódás után mennyire fogja bevállalni a kényes helyzeteket, márpedig az tuti, h rengeteget fog kapni a meccs folyamán ahogy az tavaly is történt. A mi részünkről ha meccsben akarunk maradni akkor a futójátéknak mindenképpen működnie kell. Ha nem fog menni akkor esélyünk se lesz, mert kb kizárt h az eddig is pocsék közeli passzjátékunk éppen egy ilyen erős pass-rush+sec-el rendelkező csapat ellen legyen működőképes, főleg h a héten újabb két kulcssérülés jött az elkapósorban (Manningham, Hixon). Slotban és a TE védekezésben sebezhetőek lennétek még, de a liga egyik legjobb slotWR-e éppen hozzátok távozott tőlünk, Boss pedig szintén eligazolt. Sajnos jelenleg mindkét poszton nagyon gyengék vagyunk, így itt sem várható áttörés. Rövidre fogva kb egyedül a futójátékban bízhatunk és ha az működne akkor pár bravúros passzjáték talán ülhet. Ahhoz h esélyünk legyen a védelmünknek kéne extrát nyújtani (bennük azért még a sok sérülés ellenére is megvan a potenciál), de ahhoz a secondary-nek is fel kéne nőni a feladathoz ami ennyi sérülttel nem reális.
Összességében tényleg egyértelműen ti vagytok az esélyesek, de legalább ilyen jellegű teher most nincs rajtunk, teher nélkül pedig könnyebb játszani. A privát tippem sima vereség, de ha jól kezdenénk akkor azért bármi lehet.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles blogra született egy beharangozó, természetesen elsősorban Eagles szemmel közelíti meg a dolgokat (ezért gondolom pár dologgal nem is értettek egyet), illetve tárgyi tévedések lehetnek benne. Kritikák jöhetnek 😊
New York Giants at Philadelphia Eagles beharangozó. Múlt, mi várható, számok, rekordok, képek, videó. Hazai szezonnyitó http://philly.blog.hu/2011/09/24/week_3_vs_new_york_giants
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
"Szerencsere" Mosst nem tudom elkepzelni hogy a Patsen kivul mashova visszaterjen es oda sem akart.

Amikor Stockleyt hoztunk allitolag jart nalunk TJ Huizjordedi is, de a tryout felenel elkuldtek mert forman kivul volt.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
én egészséges vagyok (egy orrtörés össz-vissz) de én max Tynes v Weatherford helyére lennék jó 😀kristof
Nekem repedt meg gerinctuskem es torott mar labam is (mindketto) viszont az arcommal nem tortent meg komolyabb baj........bar anyu sokaig gyozkodott, hogy a 3 szem az tok normalis.

Es akkor kis hir a csapat rokkantjairol is:
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/09/giants_de_justin_tuck_misses_p.html

Hogy latnak minket a masik oldalrol:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Things-Eagles-vs-Giants.html

Ujabb volt Giantses fikaz minket, ezuttal Kehl
http://www.giants101.com/2011/09/22/former-new-york-giants-lb-bryan-kehl-claims-perry-fewell-coaches-players-to-fake-injuries/

Es egyre tobben emlegetik Randy Moss nevet a csapattal kapcsolatban.....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én egészséges vagyok (egy orrtörés össz-vissz) de én max Tynes v Weatherford helyére lennék jó 😀
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
nekem belső teljes bokaszalag szakadásom volt, de nem engedtem,hogy megműtsékcsebi
Nekem ugyanez csak külsővel. Mondjuk azóta kijár a bokám úgyh lehet, h jobb lett volna megműtetni.
Összességében úgy látom kijelenthetjük, h nyomorék az egész banda 😊Szesze
Nekem a jobb terdemben szakadt minden (A terdkalacs szalag vagy mi az ep maradt - Cadillac Williamsnek meg talan pont az szakadt el), de csak reszlegesen, szoval semmi mutet (gyogyulas majdnem egy evig tartott, a masik kompenzalt rendesen, szoval neha faj mindketto), raadasul en amerikai foci kozben szedtem be a serulest.

Tenyleg viharvert egy tarsasag vagyunk! Raadasul meg Ross is nalunk jatszik... 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Eagles fanok is Sugároznának vasárnap , írtam nekik hogy sportszerű
körülmények között akár nézhetnénk közösen a derbit !
remélem nem gond...yooker
akkor végszükség esetére elcsábítom a vízilabda csapatomat, ha nézet eltérés történik, akkor gyorsan lefolyjon 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nekem belső teljes bokaszalag szakadásom volt, de nem engedtem,hogy megműtsékcsebi
Nekem ugyanez csak külsővel. Mondjuk azóta kijár a bokám úgyh lehet, h jobb lett volna megműtetni.
Összességében úgy látom kijelenthetjük, h nyomorék az egész banda 😊
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Eagles fanok is Sugároznának vasárnap , írtam nekik hogy sportszerű
körülmények között akár nézhetnénk közösen a derbit !
remélem nem gond...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nekem belső teljes bokaszalag szakadásom volt, de nem engedtem,hogy megműtsékcsebi
ha már kitárgyaljuk ! 😊
nekem 3 bokatörés ( 2 műtét )
bátyámnak pedig megvolt az emlegetett térd....