New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. A
3. D
4. B
5. B
6. B
7. C
8.C
9. A
10. A
11. D
12. D


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? D [homer vagyok, na]
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B
4. Manningnek 90 feletti lesz a QB Rating? A
5. Hány futott TD-nk lesz? C
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? C
7. Eli mennyi INT-et dob a meccsen? B
8. Hány yardot passzol ellenünk az Eagles összesen? C
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnünk lesz ? B
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) D
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Srácok, este ha jöttök a Sugárba és láttok egy srácot Umenyiora mezben, az feltehetően én leszek!
Majd ne hagyjatok egyedül üldögélni ott 😊ironroy
Pont Osi mezben??booo 😛 JPP a király. 😊

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Srácok, este ha jöttök a Sugárba és láttok egy srácot Umenyiora mezben, az feltehetően én leszek!
Majd ne hagyjatok egyedül üldögélni ott 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. C)
3. E)
4. B)
5. C)
6. C)
7. C)
8. C)
9. C)
10.C)
11.C)
12.C)
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. B)
2. B)
3. D)
4. B)
5. B)
6. B)
7. B)
8. B)
9. A)
10. B)
11. C)
12. D)
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Futójátéknak mennie kell ezerrel. Passzjáték is működhet, persze ehhez egy normális TE sem ártana. Talán Beckumot és Ballardot néhány alkalommal megtalálja majd Eli. Bradshaw-t lehetne még megtalálni middle screen-nel. Semmiképp nem kéne nagy játékokra hajtani, szép lassan haladni!

Na nem mintha annyira optimista lennék, sima vereség lesz, egymás után fogjuk beszopni a big playeket. Kb. első félidőben el fog már dőlni a meccs...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egy picit elkéstek vele 😛Wyatt
Tavaly is kiakarták, csak nem sikerült. Cserébe Dodge-ot rúgták ki. 😊Newman
Igazából azért hülyeség ezen a punt return-ön ennyit lovagolni, mert az a meccs nem azon ment el. Egy teljesen szarrá vert ellenfelet hagytunk felállni a padlóról, ha nincs az a punt return akkor máshogy kaptunk volna ki, egyszerűen abban a stádiumban már akkora volt a lélektani hátrányunk amit már nem lehetett elbírni. Dodge sem emiatt lett kirúgva, hanem mert egész évben csinálta az ehhez hasonló balfaszságait.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy picit elkéstek vele 😛Wyatt
Tavaly is kiakarták, csak nem sikerült. Cserébe Dodge-ot rúgták ki. 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy picit elkéstek vele 😛

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem is nagyon titkolja a csapat, hogy szeretné kivonni DeSean punt returnjeit a játékból. Kifogják rúgatni a labdákat Weatheforddal.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Manningham hivatalosan is out.

Egyébként szerintem nagyon borúlátóak vagytok, én 3 pontos győzelmet sokkal valószínűbbnek tartok bármelyik oldalról, mint egy 15 körüli differenciát. Képesek vagyunk mi bármit elbaszni, ezt az elmúlt években mutattuk már.
Szesze: igen, Tuckot kellett volna említeni, az egy elég komoly hiba volt, valamiért teljesen kiesett fejemből. Punter-returnet párharc meg a bulvár kategória kicsit 😊
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. D)
2. C)
3. B)
4. B)
5. C)
6. C)
7. C)
8. D)
9. E)
10. A)
11. A)
12. D)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. D)
2. B)
3. A)
4. B)
5. C)
6. B)
7. C)
8. A)
9. A)
10. A)
11. D)
12. C)
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. D
2. C
3. B
4. B
5. C
6. C
7. B
8. C
9. A
10. A
11. A
12. D
Optimistán, elfogultan! Elvégre szurkoló lennék, nem tippmix-es
ironroy
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. D) Nyerünk (+döntetlen)
2. D)
3. B)
4. A)
5. C)
6. B)
7. B)
8. B)
9. A)
10. A)
11. D)
12. D)

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
De én a holnapit sem látom ilyen rossz előjelekkel, Phillips szed 2 picket a Vick rakétáknáll, és már nem is lesz kedve kidobálni a stadionból. Ha tavaly volt sanszunk ellenük, ráadásul akkor egy sokkal jobb formában lévő Vick ellen, akkor idén miért ne lehetne. A coaching staffnak nagyot kell durrantania hozzá, legalább akkorát, mint az SB-n a Pats ellen, és a D-linenak is hasonlót kell játszania, meg Elinek összeszednie magát.
Én úgy gondolom, ha a csapat a maximumot nyújtja, akkor nyerhetünk, ha nem akkor természetesen nagy zakó is lehet, de a játékosokba benne van, hogy hozzuk ezt a meccset.iason
Elnézést, tévedtem Ross szed 2 picket 😊
Látjátok, én mondtam, hogy nyerünk. 😀 Csak motiváljon ez minket és hozzuk a következő 4 meccset, és akkor a Pats ellen egy önbizalommal teli csapat megy fel. Jah és nem tudom, hogy ki és hogyan motiválta meg így a srácokat, de ilyen elszántságot nagyon rég nem lehetett látni a csapattól.
ui: Cruz for president! És a Ricsi meg kapja be!

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Es egyre tobben emlegetik Randy Moss nevet a csapattal kapcsolatban.....lotus86
Ehh... ennyi erővel, akkor jöhetne már TO is, ő legalább elmondja Romo meg Andy Reid féltve őrzött, több éves titkait 😀Winters
Neki most reparaltak a terdeit, szoval inkabb Moss. De a legjobb lenne, ha Cruz elovenne a tavalyi pre-season formajat, es romma gyalazna mondjuk Samulet, de erre meglehetosen kicsi az esely.

Ja, Beckum jatszhat.....nagy ko esett most le a szivemrol. (Nem am, csak kamuzok, vele max. tobben leszunk 😀 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény?A) 14+ ponttal kikapunk B) Több, mint 7 ponttal kikapunk B) Kikapunk, 0-7 ponttal, C) Nyerünk (+döntetlen)
Sok lesz a B 😊Wyatt
legalább is kevés lesz az A 😊Szesze
Én úgy gondoltam, hogy két B-jelű lehetőség is van, ami talán több, mint kéne 😀Wyatt
jah azt meg én nem vettem észre 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1. Mi lesz a végeredmény?A) 14+ ponttal kikapunk B) Több, mint 7 ponttal kikapunk B) Kikapunk, 0-7 ponttal, C) Nyerünk (+döntetlen)
Sok lesz a B 😊Wyatt
legalább is kevés lesz az A 😊Szesze
Én úgy gondoltam, hogy két B-jelű lehetőség is van, ami talán több, mint kéne 😀

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Győzünk és Vick-et hordágyon küldjük le a pályáról. Hajrá Giants!iason
Ehhez csak azért nem fűzök "szép" kommentárt mert még friss ember vagy s talán nem szoktál hozzá az itteni hozzászólások stílusához....

Amúgy szerintem az elmúlt heti Atlanta elleni meccset elnézve nyugodtan számíthattok ránk is, hajlamosak vagyunk segíteni az ellent a győzelemben 😛 Én egy nagyon kis győzelemmel is bőven elégedett leszek ellenetek. A Sugárba pedig jó szurkolást azoknak akik ott lesznek majd eldöntitek ki fizet kinek 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az eddigi hsz-eket olvasva elég borúlátó vagyok. Mégis, én remélem, hogy a legutóbbi hazai vereség miatt revansot akarnak venni a srácok. Győzünk és Vick-et hordágyon küldjük le a pályáról. Hajrá Giants!iason
Azlesz tuti, h revansot akarnak venni, aztán, h sikerül-e az más kérdés 😊 De azért tényleg biztos, h lesz egy ilyen plusz motiváció a részünkről.
több mint 13 éve
iason New York Giants 58
Az eddigi hsz-eket olvasva elég borúlátó vagyok. Mégis, én remélem, hogy a legutóbbi hazai vereség miatt revansot akarnak venni a srácok. Győzünk és Vick-et hordágyon küldjük le a pályáról. Hajrá Giants!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény?A) 14+ ponttal kikapunk B) Több, mint 7 ponttal kikapunk B) Kikapunk, 0-7 ponttal, C) Nyerünk (+döntetlen)
Sok lesz a B 😊Wyatt
legalább is kevés lesz az A 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1. Mi lesz a végeredmény?A) 14+ ponttal kikapunk B) Több, mint 7 ponttal kikapunk B) Kikapunk, 0-7 ponttal, C) Nyerünk (+döntetlen)
Sok lesz a B 😊