New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
iason New York Giants 58
Jól hallottam Faragó Ricsitől, hogy Vick-nek eltört a keze? Melyik védőnk volt ilyen ügyes?
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha már a játékosoknak tilos hozzáérni a bírókhoz, akkor legyen igaz fordítva is. gyomrom felfordult, amikor a zebrák egymással tolongtak, hogy ki segítse fel szegény Vick fiút.
emelgessék a NT-ket ha ennyire humánusak 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem most is volt jó pár benézett holding a d-lineunkkal szemben, meg egy-két vicces büntetés; de a goalline szitunál az offside úgy hallom jogos volt. Grant kolbászolt a pálya szélén, bejött aztán próbált kimenni; szóval inkább 12. ember volt mint offside.salander
Lejtett a pálya rendesen, főleg a Rolle féle 15yardnál és az Eli elleni face-masknál volt felháborító a zebrák tevékenysége. Simán a meccsbe kerülhetett volna ez, de tegnap ezt is elbírtuk szerencsére.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért sokkal jobban indul így a hét, h nyertünk tegnap 😊
A Cardinals meccs sem lesz egyszerű, főleg mert már megint idegenben kell játszani. Mondjuk nem tűnnek túl meggyőzőnek eddig, de az az igazság, h annyira mi sem 😊 szoros meccset várok, de mivel NFC-s ellenfél lesz nagyon fontos lenne a győzelem. Ez a tegnapi egy nem számolt bravúr győzelem volt, de a igazából ezzel csak a Redskins elleni vereséget kompenzáltuk.Szesze
Szerintem ezt simán kéne hozni. Csak Fitzgeraldra kell dupla ember, Kolbász egy szer, főleg ha nyomás is van rajta, és ütik verik. A D ellen pedig Cam Newton passzolt 400+ yardot, akkor mi miért ne?
De nem szabad így kimenni a pályára, hanem úgy, olyan motiváltan, ahogy tegnap, és akkor nem lehet baj. 😊balu10
Tuti, h nem lesz sima, egyáltalán nem olyan gyengék, mi meg nem vagyunk olyan jók. Most jött a sok big play labdaeladás nélkül, de ez nem reális, hosszú távon ez nem fog így menni. Egyértelműen nyögvenyelős meccsre számítok.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szerintem most is volt jó pár benézett holding a d-lineunkkal szemben, meg egy-két vicces büntetés; de a goalline szitunál az offside úgy hallom jogos volt. Grant kolbászolt a pálya szélén, bejött aztán próbált kimenni; szóval inkább 12. ember volt mint offside.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért sokkal jobban indul így a hét, h nyertünk tegnap 😊
A Cardinals meccs sem lesz egyszerű, főleg mert már megint idegenben kell játszani. Mondjuk nem tűnnek túl meggyőzőnek eddig, de az az igazság, h annyira mi sem 😊 szoros meccset várok, de mivel NFC-s ellenfél lesz nagyon fontos lenne a győzelem. Ez a tegnapi egy nem számolt bravúr győzelem volt, de a igazából ezzel csak a Redskins elleni vereséget kompenzáltuk.Szesze
Szerintem ezt simán kéne hozni. Csak Fitzgeraldra kell dupla ember, Kolbász egy szer, főleg ha nyomás is van rajta, és ütik verik. A D ellen pedig Cam Newton passzolt 400+ yardot, akkor mi miért ne?
De nem szabad így kimenni a pályára, hanem úgy, olyan motiváltan, ahogy tegnap, és akkor nem lehet baj. 😊

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
elkényeztetett idén a sporttv és az espn, de a héten már sanszos hogy streamelni kell
több mint 13 éve
iason New York Giants 58
Az eddigi hsz-eket olvasva elég borúlátó vagyok. Mégis, én remélem, hogy a legutóbbi hazai vereség miatt revansot akarnak venni a srácok. Győzünk és Vick-et hordágyon küldjük le a pályáról. Hajrá Giants!iason
Mondj 5 számot légyszi 😉Szesze
Sajnos a lottónál nem működik a dolog, a héten kemény egy találatom volt. Az internet szolgáltatom tegnap megint alul múlta magát, ezért egyáltalán nem láttam a meccset. A Sport tv közvetítéséből tudtam meg, hogy nyertünk. Nagy volt az öröm, kitart jövő vasárnapig. Szép volt srácok, ilyen az igazi Giants!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
amit már a meccs alatt is beszéltünk hogy megfordultak a várt szerepek!

mi húztunk el az elején , ( Int !! , Smith drop ezen még most is röhögök!!! )
ők főleg futással ( meg kamu büntetésekkel ) kapszkodtak !
mi vezettük a gyors drivokat ők hosszabbakat...
a mi secondarynk durvult , az övék sehol nem volt...
csere elkapóink extra játékokat hoztak...
Eli >> Vick

( és most kivételesen lehet hogy jól is jártunk Mario sérülésével!!
persze azért jó lesz ha visszajön mert kell, de tegnap nem biztos hogy ezeket az extrákat hozta volna...)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért sokkal jobban indul így a hét, h nyertünk tegnap 😊
A Cardinals meccs sem lesz egyszerű, főleg mert már megint idegenben kell játszani. Mondjuk nem tűnnek túl meggyőzőnek eddig, de az az igazság, h annyira mi sem 😊 szoros meccset várok, de mivel NFC-s ellenfél lesz nagyon fontos lenne a győzelem. Ez a tegnapi egy nem számolt bravúr győzelem volt, de a igazából ezzel csak a Redskins elleni vereséget kompenzáltuk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jah és jut eszembe!ki droppolt Vick INT-nél? na ki, na ki?
Stívszmisz :cool:ironroy
beépített 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
jah és jut eszembe!ki droppolt Vick INT-nél? na ki, na ki?
Stívszmisz :cool:
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hazaértem én is a közös meccsnézésről!
Kumva jó meccs volt! pedig a zebrák hazafújtak erősen!
Mindenki fasza volt, végre fejben is nagyon ott voltak a fiúk, még ha néha túlpörögtek is!
JPP-nek ugye nincs komoly baja?ironroy
szerencsére úgy néz ki nincs.
És igazad lett tippjátékügyileg 😊Szesze
Beckum kuka, Cruz pedig Istenkirálycsászár!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hazaértem én is a közös meccsnézésről!
Kumva jó meccs volt! pedig a zebrák hazafújtak erősen!
Mindenki fasza volt, végre fejben is nagyon ott voltak a fiúk, még ha néha túlpörögtek is!
JPP-nek ugye nincs komoly baja?ironroy
szerencsére úgy néz ki nincs.
És igazad lett tippjátékügyileg 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hazaértem én is a közös meccsnézésről!
Kumva jó meccs volt! pedig a zebrák hazafújtak erősen!
Mindenki fasza volt, végre fejben is nagyon ott voltak a fiúk, még ha néha túlpörögtek is!
JPP-nek ugye nincs komoly baja?
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Pierre-Paul said he began cramping up before the ball was snapped on the last play of the game. He tried to signal over to the team's coaching staff, but they didn't see him, so Pierre-Paul finished off the play by sacking Philadelphia backup quarterback Mike Kafka.

"I just caught a cramp, I was cramping, that was it," Pierre-Paul said. "I probably had 60 or something snaps, but I feel alright."

The 21-year-old Pierre-Paul finished Sunday's game with nine tackles (seven solo) and two sacks. In three games so far this season, the second-year pro has certainly made his presence felt, recording 4.5 sacks to go along with 17 tackles.

Azért ez sem semmi...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mellette Kenny és JPP játszott kegyetlen nagyot. No meg Ross! Csak folytassa is így...Asbee
Illetve Eli rég nem látott magabiztosságról tett tanúbizonyságot. 😊 😊

Off: Ez a Bears-Packers meccs veszélyesen unalmas. Bár lehet erre a kommentátorok is rátesznek pár lapáttal. 😛rattlesnk
A kis Cruz meg ha így folytatja könnyen közönségkedvenc lehet! :cool:Asbee
Cruz-tól nagyon kellett ez most.. ráadásuk mindezt Aso mellett, tényleg le a kalappal! reméljük így folytatja
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Williams tényleg kurva jó volt megint. Mondjuk már ideje volt, h feltűnjön vmi használható LB.Szesze
Mellette Kenny és JPP játszott kegyetlen nagyot. No meg Ross! Csak folytassa is így...Asbee
Illetve Eli rég nem látott magabiztosságról tett tanúbizonyságot. 😊 😊

Off: Ez a Bears-Packers meccs veszélyesen unalmas. Bár lehet erre a kommentátorok is rátesznek pár lapáttal. 😛rattlesnk
A kis Cruz meg ha így folytatja könnyen közönségkedvenc lehet! :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Williams tényleg kurva jó volt megint. Mondjuk már ideje volt, h feltűnjön vmi használható LB.Szesze
Mellette Kenny és JPP játszott kegyetlen nagyot. No meg Ross! Csak folytassa is így...Asbee
Illetve Eli rég nem látott magabiztosságról tett tanúbizonyságot. 😊 😊

Off: Ez a Bears-Packers meccs veszélyesen unalmas. Bár lehet erre a kommentátorok is rátesznek pár lapáttal. 😛
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Williams tényleg kurva jó volt megint. Mondjuk már ideje volt, h feltűnjön vmi használható LB.Szesze
Mellette Kenny és JPP játszott kegyetlen nagyot. No meg Ross! Csak folytassa is így...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nem találok semmit JPP sérüléséről. Ez talán jó hír.gyurczi
én is azt nézem mindenfele.. reméljük nem komoly, elképesztően fontos láncszem lett, főleg h Tuck ma halványabb volt. (sztem az ő sérülése nem jött rendbe teljesen 😕 ma is mutatták 1x, h fájlalta a nyakát)
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nem találok semmit JPP sérüléséről. Ez talán jó hír.

Na mire leírom, maradt a cramping and he's fine.

Na ez nagyon jó hír

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Amit a mai meccsről kiemelnék: Eli 16 jó átadásából 5 ment bradshawnak, és 2 jacobsnak.Lance
És abból 2 TD :cool:
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Én még mindig nem hiszem ezt el 😊

lotus86: Úgy emlékszem, hogy Hynoskinak már múlt héten is ment passz, csak nem volt sikeres az elkapás. A sportv fantasztikus műsorstruktúrája miatt az ismétléseket nem tudtam megnézni, angolul szereztem be a meccset, mit szólt be Ricsi?

Amit a mai meccsről kiemelnék: Eli 16 jó átadásából 5 ment bradshawnak, és 2 jacobsnak.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Williams tényleg kurva jó volt megint. Mondjuk már ideje volt, h feltűnjön vmi használható LB.