New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest plays/Games - Giants

12. Hot-potato trick play beats Browns
Dátum: 1958. december 21.
Ellenfél: Cleveland Browns
Főszereplők: Charley Conerly, Frank Gifford


"First-quarter touchdown and Giants defense tops Cleveland."



"In the first quarter, New York reached the Cleveland 19-yard line when Charley Conerly called a brand-new play the team had practiced all week. Conerly handed-off to right halfback Alex Webster, who was heading left while guard Al Barry pulled to the right. Left halfback Frank Gifford slipped behind fullback Mel Triplett heading to the right and took a handoff from Webster on a reverse. Gifford cut upfield between Al Barry blocking Bob Gain and Dick Yelvington closing off Willie McClung on the inside. Gifford faked a lateral to get Gain to rise up and lean the wrong way as Gifford slid by. With linebacker Galen Fiss closing from the sideline and safety Ken Konz coming from the goal line, Gifford the lateraled the ball out to the sideline, where Conerly caught the ball at the 10. Gain and Konz were out of position, but safety Junior Wren hustled over to drill the 37-year-old Conerly as he dove into the end zone with what proved to be the only touchdown of the game."

11. Jason fleeces the Eagles
Dátum: 2001. január 7.
Ellenfél: Philadelphia Eagles
Főszereplő: Jason Sehorn


"Sehorn's pick plucks Philadelphia."

"Late in the second quarter, cornerback Jason Sehorn made a diving interception from Donovan McNabb, then got back up and returned it 32 yards for a touchdown to increase the Giants lead to 17-0."



http://www.youtube.com/watch?v=nn2r8Ft5wWs

10. Super cool
Dátum: 2008. január 20.
Ellenfél: Green Bay Packers
Főszereplő: Corey Webster


"Webster's overtime interception brings redemption and victory over the Packers."

"Green Bay won the coin toss to start the extra period, but on the second play of overtime Favre's pass, which would be his last as a Packer, was intercepted by Giants defensive back Corey Webster, who returned the ball 9 yards to the Green Bay 34-yard line. The Giants gained five yards on three plays and then sent Tynes out to try his fifth field goal of the game, and his longest attempt of the day (47 yards). Just as Matt Bahr had done seventeen years prior to the day, Tynes connected on the game-winning field goal, clinching a fourth NFC Championship for the Giants and their first since 2000."



http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d80621d36/NFC-Championship-Favre-INT

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A lényeg, hogy az Eagles ne kedvező mezőnypozícióból kezdje a drivejait; ha nem jönnek be a turnovereik akkor nem olyan acélosak.

Csak ne most kezdjenek a futók megint fumbleözni meg Eli ne a CB-k kezébe dobáljon... "A mieink kékben játszanak!" 😀 A héten Dodge elég jól puntolt, remélem a ST sem szerencsétlenkedik majd.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem 60%ban futnunk kéne, és erőltetni a 10 perces driveokat
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
full participationvadibandi
Akkor 3-an vagyunk biztosra (te, yooker, én), ironroy-nál még gondolom, vasárnapig eldől.

Helyszín nektek okés? Legends Sport Bar az Erzsébet hídnál.
Barátom most csekkolja, hogy biztos adják-e a meccset, de szerintem tuti, mert ESPNA-s.

Rád emlékszem a Hungarian Bowl-ról, úgyhogy fel foglak ismerni.G-men
holnapra már biztosra megmondom, mert a tegnapi vizsga pótlása hétfő reggel lesz(holnapra lesz eredmény) :/
ha sikerült szabad a vasárnap estém és megyek 😛ironroy
tuti hogy nem valami Bundesliga 2-t fognak adni a helyen vasárnap?? 😊
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Smith sérüléséről ez van a honlapon:
"Smith was hurt while making a 16-yard reception on the first play of the fourth quarter, his only catch of the game. He was hooked around the shoulder pads on the right sideline by linebacker Chad Greenway and as Smith tried to stay up, his foot got caught on the turf and his knee bent awkwardly. "
Ez eldönti a vitát, hogy 4. negyed volt-e stb...
Valszeg azért volt mg bent, mert nem volt még elkapása, és nem akarták, hogy anélkül érjen véget a visszatrő meccs. Gondolom olyan ez, mint soccer-ben, amikor azzal rúgatják a tizit, akinek nem mennek a be helyzetei.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Barden IR
Hixon IR
Cruz IR
Smith IR
ironroy
Már írtuk korábban is: most tényleg nagyon visszaüt, hogy Victor Cruz-t taktikai megfontolásból IR-re tettük.
Szar ez így!

Smith-szel 51-49-ra magunkat tartottam esélyesnek, most 51-49-re a sasokat mondom.
Bár tény, azon fog múlni, hogy működik-e a futás. Ha úgy megy, mint a vikingek ellen, akkor Nicks is elég lesz, ha nem, akkor viszont nagyon kéne Smith.G-men
nem nagyon kell majd szerintem Nicks felé dobálni vasárnap:CB Asante Samuel was a full participant in Wednesday's practice.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
full participationvadibandi
Akkor 3-an vagyunk biztosra (te, yooker, én), ironroy-nál még gondolom, vasárnapig eldől.

Helyszín nektek okés? Legends Sport Bar az Erzsébet hídnál.
Barátom most csekkolja, hogy biztos adják-e a meccset, de szerintem tuti, mert ESPNA-s.

Rád emlékszem a Hungarian Bowl-ról, úgyhogy fel foglak ismerni.G-men
holnapra már biztosra megmondom, mert a tegnapi vizsga pótlása hétfő reggel lesz(holnapra lesz eredmény) :/
ha sikerült szabad a vasárnap estém és megyek 😛
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
full participationvadibandi
Akkor 3-an vagyunk biztosra (te, yooker, én), ironroy-nál még gondolom, vasárnapig eldől.

Helyszín nektek okés? Legends Sport Bar az Erzsébet hídnál.
Barátom most csekkolja, hogy biztos adják-e a meccset, de szerintem tuti, mert ESPNA-s.

Rád emlékszem a Hungarian Bowl-ról, úgyhogy fel foglak ismerni.G-men
Ez kölcsönös.




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Rodgers nem edzett a héten az agyrázkódása után, sanszos h kihagyja a Pats elleni meccset.. mondanom se kell, h ez nekünk mennyire jól jönne. Egy esetleges Packers vereség esetén könnyen lehet, h elég lenne a Redskins legyőzése a hátralévő 3 meccsen a POhoz.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
full participationvadibandi
Akkor 3-an vagyunk biztosra (te, yooker, én), ironroy-nál még gondolom, vasárnapig eldől.

Helyszín nektek okés? Legends Sport Bar az Erzsébet hídnál.
Barátom most csekkolja, hogy biztos adják-e a meccset, de szerintem tuti, mert ESPNA-s.

Rád emlékszem a Hungarian Bowl-ról, úgyhogy fel foglak ismerni.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Meg szombati rájátszás meccsek!
Akkor nincs sulid 😊G-men
de anyja van 😊Szesze
Megígérjük neki, hogy vigyázunk rá, és csak alkoholmentes sört iszik 😊G-men
akkor meg nem érdemes elmennie 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Már írtuk korábban is: most tényleg nagyon visszaüt, hogy Victor Cruz-t taktikai megfontolásból IR-re tettük.
Szar ez így!
G-men
Há jah, de ki a franc gondolta volna akkor, h a Nicks-Smith-Manningham-Hagan-Barden 5-ös mellett szükség lesz majd rá, WRek ráadásul kevésbé szoktak lesérülni az átlagnál.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
én messze lakom, és fiatal(abb) is vagyok szal anyám nem engedne. talán téli szünetbenkristof
Meg szombati rájátszás meccsek!
Akkor nincs sulid 😊G-men
de anyja van 😊Szesze
Megígérjük neki, hogy vigyázunk rá, és csak alkoholmentes sört iszik 😊
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Barden IR
Hixon IR
Cruz IR
Smith IR
ironroy
Már írtuk korábban is: most tényleg nagyon visszaüt, hogy Victor Cruz-t taktikai megfontolásból IR-re tettük.
Szar ez így!

Smith-szel 51-49-ra magunkat tartottam esélyesnek, most 51-49-re a sasokat mondom.
Bár tény, azon fog múlni, hogy működik-e a futás. Ha úgy megy, mint a vikingek ellen, akkor Nicks is elég lesz, ha nem, akkor viszont nagyon kéne Smith.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
én messze lakom, és fiatal(abb) is vagyok szal anyám nem engedne. talán téli szünetbenkristof
Meg szombati rájátszás meccsek!
Akkor nincs sulid 😊G-men
de anyja van 😊
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
én messze lakom, és fiatal(abb) is vagyok szal anyám nem engedne. talán téli szünetbenkristof
Meg szombati rájátszás meccsek!
Akkor nincs sulid 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ha valaki nem teljesen egészséges (mint Smith ?) akkor akaratlanul is a másik testrészére terhel

jobban (lsd. másik térd ) és ez könnyen vezethet a sérüléshez !

sajnos el tudom képzelni hogy vele is ez történt....yooker
Oké, de ilyen alapon a játékosok 90%-át nem kéne játszatni, mert mindnek vannak sérülései kb
Túl fontos minden meccs ahhoz, h érdemben lehessen pihentetni az embereket, ez egy ilyen sport, a játékosok is mind játszani akarnak ilyenkor.Szesze
most igenis lett volna lehetőség pihentetni ! egy várhatóan hozható meccsért

fontos Eagles meccs előtt ,komoly p.off esélyekkel

megérte-e siettetni (!) a visszatérést és valószínű ezzel I.R-re tenni az 1. (2. ) számú elkapónkat....yooker
De valószínű ugyanilyen kockázattal játszatták Nickset meg pl Diehlt is. Nélkülük egyáltalán nem biztos, h meglett volna ez a meccs, sőt. Diehl kurva jól megfogta Allent, igaz, h 1 sack bejött róla, de ezen kívül momentuma sem volt, ráadásul Jacobs 70+os futásánál pl úgy kiblokkolta Allent, h hozzá se tudott szagolni az eseményekhez. Asszem az belátható, h erre Beatty nem lett volna képes. Ha Diehl megsérül akkor rá is mondható lett volna, h minek játszatták.. nélküle ez a meccs nem lett volna meg, ezt állítom.
Az Eagles meccs nem ezen fog múlni, sérülések mindenhol vannak, ez a játék része, azért van az 53as keret, h a cserék megoldják a kezdők helyett. Nálunk ez idén kimagaslóan jól sikerült eddig, épp ezért lehetünk bizakodók. A Nicks-Manningham-Hagan hármas elég lehet a rájátszásra. Nekem Smith egyértelműen a kedvenc elkapóm, nagyon sajnálom a kiesését, de ez benne van sajnos.
Egyébként ha ugyanez a sérülés a Philly meccs közben jön ki (amire simán meglett volna az esély akkor is, ha még 1 hetet pihen), akkor sokkal szarabb a helyzet, mint így..
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Sztem sem volt ezzel gond, egyszerűen peches szitu volt és kész. Nem rásérült az előző problemre, hanem a másik térde ment gallyra, ez tényleg benne van sajna. A 4. negyedben egyébként nem játszott már, mikor kijött ez a sérülés utána már nem jött vissza, inkább azért volt gáz a helyzet, mert Manningham is kiesett addigra és Nicks sem volt 100as, így az amúgy is szar napot kifogó Eli-nak alig volt elkapója. Még szerencse, h a futás ennyire ment, különben kb 6-3 lett volna az eredmény valakinek.Szesze
ha valaki nem teljesen egészséges (mint Smith ?) akkor akaratlanul is a másik testrészére terhel

jobban (lsd. másik térd ) és ez könnyen vezethet a sérüléshez !

sajnos el tudom képzelni hogy vele is ez történt....yooker
Oké, de ilyen alapon a játékosok 90%-át nem kéne játszatni, mert mindnek vannak sérülései kb
Túl fontos minden meccs ahhoz, h érdemben lehessen pihentetni az embereket, ez egy ilyen sport, a játékosok is mind játszani akarnak ilyenkor.Szesze
most igenis lett volna lehetőség pihentetni ! egy várhatóan hozható meccsért

fontos Eagles meccs előtt ,komoly p.off esélyekkel

megérte-e siettetni (!) a visszatérést és valószínű ezzel I.R-re tenni az 1. (2. ) számú elkapónkat....
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én nem értel egyet veled Smith esetében. Nem ugyanaz a sérülése mint ami volt, a térdsérülés mindig benne van egy meccsben. Ilyen alapon Eli-t sem kellene pályán hagyni 3TD-s vezetésnél?Badman
Sztem sem volt ezzel gond, egyszerűen peches szitu volt és kész. Nem rásérült az előző problemre, hanem a másik térde ment gallyra, ez tényleg benne van sajna. A 4. negyedben egyébként nem játszott már, mikor kijött ez a sérülés utána már nem jött vissza, inkább azért volt gáz a helyzet, mert Manningham is kiesett addigra és Nicks sem volt 100as, így az amúgy is szar napot kifogó Eli-nak alig volt elkapója. Még szerencse, h a futás ennyire ment, különben kb 6-3 lett volna az eredmény valakinek.Szesze
ha valaki nem teljesen egészséges (mint Smith ?) akkor akaratlanul is a másik testrészére terhel

jobban (lsd. másik térd ) és ez könnyen vezethet a sérüléshez !

sajnos el tudom képzelni hogy vele is ez történt....yooker
Oké, de ilyen alapon a játékosok 90%-át nem kéne játszatni, mert mindnek vannak sérülései kb
Túl fontos minden meccs ahhoz, h érdemben lehessen pihentetni az embereket, ez egy ilyen sport, a játékosok is mind játszani akarnak ilyenkor.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Én nem értel egyet veled Smith esetében. Nem ugyanaz a sérülése mint ami volt, a térdsérülés mindig benne van egy meccsben. Ilyen alapon Eli-t sem kellene pályán hagyni 3TD-s vezetésnél?Badman
Sztem sem volt ezzel gond, egyszerűen peches szitu volt és kész. Nem rásérült az előző problemre, hanem a másik térde ment gallyra, ez tényleg benne van sajna. A 4. negyedben egyébként nem játszott már, mikor kijött ez a sérülés utána már nem jött vissza, inkább azért volt gáz a helyzet, mert Manningham is kiesett addigra és Nicks sem volt 100as, így az amúgy is szar napot kifogó Eli-nak alig volt elkapója. Még szerencse, h a futás ennyire ment, különben kb 6-3 lett volna az eredmény valakinek.Szesze
ha valaki nem teljesen egészséges (mint Smith ?) akkor akaratlanul is a másik testrészére terhel

jobban (lsd. másik térd ) és ez könnyen vezethet a sérüléshez !

sajnos el tudom képzelni hogy vele is ez történt....
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én nem értel egyet veled Smith esetében. Nem ugyanaz a sérülése mint ami volt, a térdsérülés mindig benne van egy meccsben. Ilyen alapon Eli-t sem kellene pályán hagyni 3TD-s vezetésnél?Badman
Sztem sem volt ezzel gond, egyszerűen peches szitu volt és kész. Nem rásérült az előző problemre, hanem a másik térde ment gallyra, ez tényleg benne van sajna. A 4. negyedben egyébként nem játszott már, mikor kijött ez a sérülés utána már nem jött vissza, inkább azért volt gáz a helyzet, mert Manningham is kiesett addigra és Nicks sem volt 100as, így az amúgy is szar napot kifogó Eli-nak alig volt elkapója. Még szerencse, h a futás ennyire ment, különben kb 6-3 lett volna az eredmény valakinek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Steve Smithnek műteni kell a bal térdét. :/

Dühös vagyok Coughlinra emiatt. Valahol megértem, hogy a meccs előtti sok szívás (meg a nem ideális felkészülés) miatt úgy érezhette hogy kellenek a frissen visszajött elkapók... De ahogy emlékszem Nicksnek és Smithnek még a negyedik negyedben is volt elkapása, amikor már rég megnyertük a meccset, amikor már láthatták hogy Mario sérülése is súlyos.

Sintim: Tudom, hogy van köztetek aki sokat várt tőle, de lehet hogy most jött el az a pillanat, amikor ha leírni nem is kell... De körülbelül az lesz a jövője (a legjobb esetben), hogy nyáron megküzd valamelyik roster helyért a 6. körös Div.2-ből idehozott Adrian Tracyvel. Hát azért nem egy komoly karrier.

Én egyenlőre OLB draftot tippelek az első körre, legkésőbb a másodikra. Illetve nem is tippelem, hanem csak remélem... A front officet ismerve best pick available lesz. Egy darab Boley az nem LB-sor. ILB-t meg nincs értelme draftolni mert úgysem játszana azonnal... Igen, tudom Goff a második Tuck mögött a TfLossban, de akkor is, nagyon remélem hogy tudunk szerezni valahonnan komoly LB-t nyáron... Csak tartok tőle hogy a "Tampás" csapatok inkább rádobják az MLB-jükre a franchise taget, annyira hiánycikk.salander
Én nem értel egyet veled Smith esetében. Nem ugyanaz a sérülése mint ami volt, a térdsérülés mindig benne van egy meccsben. Ilyen alapon Eli-t sem kellene pályán hagyni 3TD-s vezetésnél?
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Manningham azt mondja, h rendben lesz vasárnapra (persze mi mást mondana - remélem tényleg így lesz). Elvileg ő fog szélen játszani, és Hagan Smith helyén slotban.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Steve Smithnek műteni kell a bal térdét. :/

Dühös vagyok Coughlinra emiatt. Valahol megértem, hogy a meccs előtti sok szívás (meg a nem ideális felkészülés) miatt úgy érezhette hogy kellenek a frissen visszajött elkapók... De ahogy emlékszem Nicksnek és Smithnek még a negyedik negyedben is volt elkapása, amikor már rég megnyertük a meccset, amikor már láthatták hogy Mario sérülése is súlyos.

Sintim: Tudom, hogy van köztetek aki sokat várt tőle, de lehet hogy most jött el az a pillanat, amikor ha leírni nem is kell... De körülbelül az lesz a jövője (a legjobb esetben), hogy nyáron megküzd valamelyik roster helyért a 6. körös Div.2-ből idehozott Adrian Tracyvel. Hát azért nem egy komoly karrier.

Én egyenlőre OLB draftot tippelek az első körre, legkésőbb a másodikra. Illetve nem is tippelem, hanem csak remélem... A front officet ismerve best pick available lesz. Egy darab Boley az nem LB-sor. ILB-t meg nincs értelme draftolni mert úgysem játszana azonnal... Igen, tudom Goff a második Tuck mögött a TfLossban, de akkor is, nagyon remélem hogy tudunk szerezni valahonnan komoly LB-t nyáron... Csak tartok tőle hogy a "Tampás" csapatok inkább rádobják az MLB-jükre a franchise taget, annyira hiánycikk.salander
Sajnos egyet kell h értsek, pedig én drukkoltam Sintimnek. Ezzel most nagyban csökkentek az esélyei h meghatározó playa legyen nálunk. Szerződése lejártával viszont egy 3-4-es csapatban brutál olb lehet. Én azért mindenképp hoznék az első 2 kör vmelyikében egy lb-t (akár középre, akár oldalra) mégiscsak ez a legnagyobb hiány. És igen, kell egy rendes mlb vhonnan.
Ami Smith-t illeti, Manningham kieséséével, biztos vezetésnél lehetett volna óvatoskodni, de Smithnek is újra formába kellett volna lendülnie, szüksége volt a játékra, h újra felvegye a ritmust. Rohadt nagy pech, és nem hibáztatom különösebben TC-t.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
8. B
9. D
10. BSzsziszka
jogos, javítottam, bocsiSzesze
Köszi!