New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Szinte biztosnak tűnik az IR 😕 kurva jó, főleg h Manningham állapota se túl szívderítő, hétvégén tuti nem játszik ő sem, de vszínű nem ússzuk meg ennyivel.Szesze
Ez már hivatalos:
"BREAKING NEWS: WR Steve Smith will have season ending knee surgery."

Hogy jó k**** életbe!!! Már elnézést! :orattlesnk
amikor legjobban kéne az idény végén ááááááá :mad:Chevy
Smith sérüléséhez annyit, hogy jó nagy gebasz... :mad:
Barden IR
Hixon IR
Cruz IR
Smith IR

Oké Nicks-ünk még van, meg talán Mario is felépül + Hagan...nagyon remélem Calhoun,Clayton,Thomas van olyan fasza, hogy betudjon segíteni! Meg persze többet kéne Beckum-ot is játszatni, meg Boss-t... hát nem egyszerű Killbride dolga, de ha ilyen jól megy a futás azzal ugyebár meg lehet alapozni a passzjátékot...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Steve Smithnek műteni kell a bal térdét. :/

Dühös vagyok Coughlinra emiatt. Valahol megértem, hogy a meccs előtti sok szívás (meg a nem ideális felkészülés) miatt úgy érezhette hogy kellenek a frissen visszajött elkapók... De ahogy emlékszem Nicksnek és Smithnek még a negyedik negyedben is volt elkapása, amikor már rég megnyertük a meccset, amikor már láthatták hogy Mario sérülése is súlyos.

Sintim: Tudom, hogy van köztetek aki sokat várt tőle, de lehet hogy most jött el az a pillanat, amikor ha leírni nem is kell... De körülbelül az lesz a jövője (a legjobb esetben), hogy nyáron megküzd valamelyik roster helyért a 6. körös Div.2-ből idehozott Adrian Tracyvel. Hát azért nem egy komoly karrier.

Én egyenlőre OLB draftot tippelek az első körre, legkésőbb a másodikra. Illetve nem is tippelem, hanem csak remélem... A front officet ismerve best pick available lesz. Egy darab Boley az nem LB-sor. ILB-t meg nincs értelme draftolni mert úgysem játszana azonnal... Igen, tudom Goff a második Tuck mögött a TfLossban, de akkor is, nagyon remélem hogy tudunk szerezni valahonnan komoly LB-t nyáron... Csak tartok tőle hogy a "Tampás" csapatok inkább rádobják az MLB-jükre a franchise taget, annyira hiánycikk.salander
A draftról még korai beszélni, de sztem tuti nem első körben fogunk OLBt húzni. (másodikban is csak nagyon indokolt esetben)
Smith sérülése nagyon fájó, de ha Manningham felépül, akkor Hagannal még mindig elég jó WR-hármasunk van.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Steve Smithnek műteni kell a bal térdét. :/

Dühös vagyok Coughlinra emiatt. Valahol megértem, hogy a meccs előtti sok szívás (meg a nem ideális felkészülés) miatt úgy érezhette hogy kellenek a frissen visszajött elkapók... De ahogy emlékszem Nicksnek és Smithnek még a negyedik negyedben is volt elkapása, amikor már rég megnyertük a meccset, amikor már láthatták hogy Mario sérülése is súlyos.

Sintim: Tudom, hogy van köztetek aki sokat várt tőle, de lehet hogy most jött el az a pillanat, amikor ha leírni nem is kell... De körülbelül az lesz a jövője (a legjobb esetben), hogy nyáron megküzd valamelyik roster helyért a 6. körös Div.2-ből idehozott Adrian Tracyvel. Hát azért nem egy komoly karrier.

Én egyenlőre OLB draftot tippelek az első körre, legkésőbb a másodikra. Illetve nem is tippelem, hanem csak remélem... A front officet ismerve best pick available lesz. Egy darab Boley az nem LB-sor. ILB-t meg nincs értelme draftolni mert úgysem játszana azonnal... Igen, tudom Goff a második Tuck mögött a TfLossban, de akkor is, nagyon remélem hogy tudunk szerezni valahonnan komoly LB-t nyáron... Csak tartok tőle hogy a "Tampás" csapatok inkább rádobják az MLB-jükre a franchise taget, annyira hiánycikk.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
8. B
9. D
10. BSzsziszka
jogos, javítottam, bocsi
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Steve Smith sérülése komolyabb mint hittük, lehet hogy IR-re kerül.Badman
Szinte biztosnak tűnik az IR 😕 kurva jó, főleg h Manningham állapota se túl szívderítő, hétvégén tuti nem játszik ő sem, de vszínű nem ússzuk meg ennyivel.Szesze
Ez már hivatalos:
"BREAKING NEWS: WR Steve Smith will have season ending knee surgery."

Hogy jó k**** életbe!!! Már elnézést! :orattlesnk
amikor legjobban kéne az idény végén ááááááá :mad:
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Steve Smith sérülése komolyabb mint hittük, lehet hogy IR-re kerül.Badman
Szinte biztosnak tűnik az IR 😕 kurva jó, főleg h Manningham állapota se túl szívderítő, hétvégén tuti nem játszik ő sem, de vszínű nem ússzuk meg ennyivel.Szesze
Ez már hivatalos:
"BREAKING NEWS: WR Steve Smith will have season ending knee surgery."

Hogy jó k**** életbe!!! Már elnézést! :orattlesnk
Ez rossz hír, de ennek ellenére is szerintem nyerünk a hétvégén. Idegenben is fordítottunk csak az utolsó negyedbeli balf...kodásnak köszönhetően buktuk el a meccset. (JPP, Eli) A D újra nagyon jó, és ha Eli összekapja magát nem lehet gond. Sőt továbbmegyek, szerintem mindhárom hátralévő meccsünket hozni fogjuk, a hétvégi - általam biztosnak vélt - győzelem szárnyakat fog adni a csapatnak. :cool:
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Giants re-signed LB/DE Alex Hall.
Hall will give the team some depth and special teams help with Clint Sintim (torn ACL) out for the season.

Mario Manningham ma nem edzett ,de elvileg holnap már fog.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Wednesday's "injury report" a vasárnap esti közös meccsnézésre:
yooker - full participation
vadibandi - probable
ironroy - questionable
többiek - out

Páran még nem jeleztek. A listát folyamatosan update-elem.G-men
Családi program miatt IR, semmiképp sem érnék fel Veszprémből. Ha februárban aktuális lenne, szabaddá tenném magam mindenáron.... 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Steve Smith sérülése komolyabb mint hittük, lehet hogy IR-re kerül.Badman
Szinte biztosnak tűnik az IR 😕 kurva jó, főleg h Manningham állapota se túl szívderítő, hétvégén tuti nem játszik ő sem, de vszínű nem ússzuk meg ennyivel.Szesze
Ez már hivatalos:
"BREAKING NEWS: WR Steve Smith will have season ending knee surgery."

Hogy jó k**** életbe!!! Már elnézést! :o
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
13. forduló - helyezések:

1. Forti 6 pont
Lance 6 pont
3. csebi 5 pont
Szesze 5 pont
5. yooker 4 pont
balu10 4 pont
vadibandi 4 pont
8. Winters 3 pont
ironroy 3 pont
salander 3 pont
Chevy 3 pont
Buchek8 3 pont
kristof 3 pont
G-men 3 pont
15. Szsziszka 2 pont
Badman 2 pont
17. rattlesnk 1 pont
Asbee 1 pontSzesze
Sztem nekem 3 pontom lett:
8. B
9. D
10. B
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Idén én is IR.
Jövőre, szinte biztos, hogy megyek
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Pedig múlt héten már örültem, hogy normális WR sorral állhatunk fel az Eagles ellen :mad:

Nálam a pont/meccses lista lesz a hivatalos 😊 Szegény Nightboy meg egyszer tippelt, akkor semmit sem talált el, és ezzel el is ment a kedve a játéktól 😊

Pár oldallal visszább páran szóvá tették, hogy sok (szerintük) felesleges komment szól a tippelésekről.
Egy másik oldalon hasonló tippelés google form-mal lett megoldva. Csináltam egy mintát a múltheti kérdésekkel ez hogy is nézne ki:

űrlap, ahol tippelni kell

adott heti tippelések

öszesített táblázat

Először csináltam ilyet, a nick ribrikát lehagytam, így amikor később beszúrtam már csak az utolsó oszlopba rakta a táblázatban. Valahogy azt is be lehet állítani, hogy csak adott időintervallumban legyen elérhető az űrlap, de ezt hirtelen nem találtam meg.

Szesze: gondolom a februárig hátralevő időre már felesleges variálni, de ha máshogy gondolod és kell segítség egy ilyen űrlap létrehozásához, akkor dobj meg egy e-maillel.Lance
Köszi, jövőre majd visszatérünk rá, idén már marad ez a forma sztem, akit zavart már úgysem jár ide 😉

Egyébként az az űrlapos pl tök jónak tűnik.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Steve Smith sérülése komolyabb mint hittük, lehet hogy IR-re kerül.Badman
Szinte biztosnak tűnik az IR 😕 kurva jó, főleg h Manningham állapota se túl szívderítő, hétvégén tuti nem játszik ő sem, de vszínű nem ússzuk meg ennyivel.Szesze
De legalább Nicks van. 😊 Nincs mese, a futást kell erőltetnünk a hétvégén, főképp hogy az Eagles-nél hiányozni fog a kezdő MLB ha jól tudom.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Pedig múlt héten már örültem, hogy normális WR sorral állhatunk fel az Eagles ellen :mad:

Nálam a pont/meccses lista lesz a hivatalos 😊 Szegény Nightboy meg egyszer tippelt, akkor semmit sem talált el, és ezzel el is ment a kedve a játéktól 😊

Pár oldallal visszább páran szóvá tették, hogy sok (szerintük) felesleges komment szól a tippelésekről.
Egy másik oldalon hasonló tippelés google form-mal lett megoldva. Csináltam egy mintát a múltheti kérdésekkel ez hogy is nézne ki:

űrlap, ahol tippelni kell

adott heti tippelések

öszesített táblázat

Először csináltam ilyet, a nick ribrikát lehagytam, így amikor később beszúrtam már csak az utolsó oszlopba rakta a táblázatban. Valahogy azt is be lehet állítani, hogy csak adott időintervallumban legyen elérhető az űrlap, de ezt hirtelen nem találtam meg.

Szesze: gondolom a februárig hátralevő időre már felesleges variálni, de ha máshogy gondolod és kell segítség egy ilyen űrlap létrehozásához, akkor dobj meg egy e-maillel.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én messze lakom, és fiatal(abb) is vagyok szal anyám nem engedne. talán téli szünetben
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Steve Smith sérülése komolyabb mint hittük, lehet hogy IR-re kerül.Badman
Szinte biztosnak tűnik az IR 😕 kurva jó, főleg h Manningham állapota se túl szívderítő, hétvégén tuti nem játszik ő sem, de vszínű nem ússzuk meg ennyivel.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Én is IR-re teszem magam, család és munka miatt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Steve Smith sérülése komolyabb mint hittük, lehet hogy IR-re kerül.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
full participation




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Wednesday's "injury report" a vasárnap esti közös meccsnézésre:
yooker - full participation
vadibandi - probable
ironroy - questionable
többiek - out

Páran még nem jeleztek. A listát folyamatosan update-elem.G-men
Engem a család IR-re rakott
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Wednesday's "injury report" a vasárnap esti közös meccsnézésre:
yooker - full participation
vadibandi - probable
ironroy - questionable
többiek - out

Páran még nem jeleztek. A listát folyamatosan update-elem.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szórásnégyzet-felbontást nem kívánsz készíteni, te nagy statisztikus? 😊

Szerintem nekem a legegyenletesebbek a pontjaim 13-ból 10 alkalommal kaptam 3 vagy 4 pontot.vadibandi
Én a legutolsaó 5 fordulóban egyaránt 3 pontot szereztem.

Ha minden kérdésre gondolkodás nélkül A-t vagy B-t írok, az 5 pont lett volna, ááá
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Rendesen visszaestem...Asbee
nem kell elkeseredni ! ha az élen állók elfelejtenek tippelni

egy telitalálattal máris átveszed a vezetést!! 😊 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rendesen visszaestem...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szórásnégyzet-felbontást nem kívánsz készíteni, te nagy statisztikus? 😊

Szerintem nekem a legegyenletesebbek a pontjaim 13-ból 10 alkalommal kaptam 3 vagy 4 pontot.