New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nekem is megy.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A meccset ingyen és bérmentve újralehet nézni klafa minőségben az nfl.com-on.

Még nekünk magyaroknak is megy 😊Winters
Ez komoly, én meg sem próbáltam, merthogy "Game is only available to users located within the United States" Ténlyeg tudjátok nézni?

Tegnap éjszaka idegbajt kaptam: kábé éjfélkor T-kábel azt mondta, hogy "ilyenkor már csak pár hülye internetezik, azok le vannak szarva, elmegyek kicsit offline" :mad: :mad:
Mobilon keresztül követtem az eseményeket nfl.com-ról, de Eli 2. INT-jénél 0-3-nál lefeküdtem..Aztán mivel háttérben ment a tévé a MNF-fel, arra riadtam fel 3-kor, hogy Ricsi bemondja 14-3-ra vezet a Giants a félidőben. nagyon szép ébredéés volt! És csodák csodája T-kábel is visszatért, úgyhogy a második félidőt már láttam. Azért a második negyedet megnézném teljes egészében.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azért az milyen pech már, hogy a sacknél pont Diehlt verte meg J. Allen. Be lehetett még kicsit rozsdásodva, akárcsak Eli az elején.

Amúgy annál a sack-nél is a lassítást elemezve kitűnt az óriási különbség, hogy Osi-nak miért sikerül szinte minden sack-jéből fumble-t kierőszakolni. Allen az irányító testére megy, hogy biztos legyen a sack. Osi pedig mindig a kezekre csap le hogy kiüsse a labdát, és csak utána vigye földre a QB-t. Klasszis játékos, meglepne, ha nem lenne idén pro-bowler.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ez vérbeli giants-es győzelem volt! Futójátékra és védelemre alapoztunk!

Ha a védelem ezt megközelítőleg tudja hozni a PHI ellen, akkor szerintem meglesz, főleg ha Eli éppen a "nem dobok interception" napját fogja ki. Nicks visszatérése óriási segítség, igaz a PHI secondary ellen nehezebb dolga lesz, de akkor jöhet Boss, hiszen ők hagyományosan szarok a TE-elleni védekezésben. Ettől függetlenül 1 TD-n belüli izgalmas meccset várok vasárnapra!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Passzjáték akadozott, spec team továbbra se a legjobb, futás és védelem pedig fasza volt. Összességében megérdemelt győzelem! Passzjátékon én azt láttam, hogy az elkapók nemigen voltak 100%-os állapotban, ezért is akadozhatott. Plusz ugye Eli-nak nem a legkedvencebb ellenfele a Vikings. Van ilyen...OL továbbra is fasza, 6 meccsenként egy sack "belefér" 😉 😀 Remélem sérültekkel nem lesz akkora gáz, bár Sintimé nekem elég súlyosnak tűnt. :/ Szerintem őt idén már nem látjuk, de remélem jövőre be tudja verekedni magát a csapatba, kellene egy jó OLB. Goff-nak volt még az elején egy szép szerelése, kommentátorok mondták is, hogy összességében a tackle-k számát tekintve 9-dik a csapaton belül, de a tackle for loss-ban Tuck mögött a második.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez a zakó már kijárt a Vikingsnak.. Szokásos szar kezdés után nagyon sima győzelem, védelem teljes dominanciájával. (bővebben később)
Köv 2 meccsből, ha egyet nyerünk akkor meglesz a PO.
Jövő héten csoportdöntő, jó előjelekkel!Szesze
Hát grat, ekkora élettelen játékot rég láttam. Még jó hogy nem fogadtunk mert Bradshaw és Jacobs 8.7es átlaggal futottak. 😀
Booker TDje mennyire volt reálisan visszafújva ? Már aludtam akkor és még nem találtam meg neten.
Egyébként a spec teametek borzasztó volt. Aminél csak a mi offensünk volt szarabb 😀 Ilyen 30-40-50 yardos drivokat nem tudtunk levezetni szánalom.Toca
Köszi, ennyire jó és eredményes futójátékra azért én sem számítottam, de látható volt már a meccs elején, h most ezzel lehet majd megverni titeket. Szerencsére bejött ez a tippem, mert a passzjáték nagyon akadozott, Eli szokás szerint szarul játszott ellenetek, ráadásul mind3 elkapónk sérülésekkel bajlódott, végén már csak Nicks tudott visszajönni.
Booker visszahordásánál a középpályán volt egy kisebb visszahúzás amire a sporik bedobták a zászlót, ezáltal a félpályáról jöhettetek. Háát mit mondjak, láttam már olyat, h ilyet tovább engedtek.. ettől függetlenül minden bántás nélkül sztem ezt a meccset akkor sem tudtátok volna megnyerni, ha megadják, mert ahogy írtad tényleg nagyon élettelen volt a játékotok az egész meccsen.
A spec teamünk sajnos egész évben gyenge, bár az utóbbi meccseken volt fejlődés azért, ennél a meccsnél is voltak már nekik sokkal rosszabbak idén.. Ami nagy pozitívum, h Dodge egyre jobb, most is kifezetten jó puntokat mutatott be az egész meccsen. Sajnos a rteurner teljesítmény az nulla nálunk és most a visszahordásokkal szemben is volt gond 2x is.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ez a zakó már kijárt a Vikingsnak.. Szokásos szar kezdés után nagyon sima győzelem, védelem teljes dominanciájával. (bővebben később)
Köv 2 meccsből, ha egyet nyerünk akkor meglesz a PO.
Jövő héten csoportdöntő, jó előjelekkel!Szesze
Hát grat, ekkora élettelen játékot rég láttam. Még jó hogy nem fogadtunk mert Bradshaw és Jacobs 8.7es átlaggal futottak. 😀
Booker TDje mennyire volt reálisan visszafújva ? Már aludtam akkor és még nem találtam meg neten.
Egyébként a spec teametek borzasztó volt. Aminél csak a mi offensünk volt szarabb 😀 Ilyen 30-40-50 yardos drivokat nem tudtunk levezetni szánalom.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A csoport elsőséghez meg kell verni a phillyt mert rajtunk kivül még a vikingssal és a skinssel találkoznak amiket valószínűleg hozni fognak. Jó lenne megynerni a csoportot.rattlesnk
az a skins a cowboys, ami azért nem lesz sima.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Örülök a W-nek, meg a futójátéknak és a védelemnek :cool: ! Nem örülök a 2 intnek, meg a sérülteknek :mad: !
Smith: a változatosság kedvéért hamstring (Annyi hamstring sérülés van a ligában, de pontosan még nem sikerült kitalálnom h mi is az - combhajlítóra tippelek. Vki tudja esetleg?)
Manningham: hip flexor (?)
Sintim: lehet acl-szakadása van, de ezt még nem erősítették meg.
A wrekre azért nagy szükség lenne...remélem nem komoly a baj. Sintimet is sajnálnám ha kiesne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A csoport elsőséghez meg kell verni a phillyt mert rajtunk kivül még a vikingssal és a skinssel találkoznak amiket valószínűleg hozni fognak. Jó lenne megynerni a csoportot.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Kiváló futójáték, zúzós D, ez a decemberi futball.

A philly ellen nem tom mi lesz, de a lembótól már nem tartok annyira.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
A meccset ingyen és bérmentve újralehet nézni klafa minőségben az nfl.com-on.

Még nekünk magyaroknak is megy 😊
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
A defense nagyon kitett magáért, Jacobs & Bradshaw is 100 yard felett, Nick visszatért (szerintem meglesz neki idén az 1000 yard). Bradshaw sajna megsérült, állítólag a csuklájával van valami, remélem nem komoly.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez a zakó már kijárt a Vikingsnak.. Szokásos szar kezdés után nagyon sima győzelem, védelem teljes dominanciájával. (bővebben később)
Köv 2 meccsből, ha egyet nyerünk akkor meglesz a PO.
Jövő héten csoportdöntő, jó előjelekkel!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
jólvan akkor leszünk elég sokan, addig asszem én most alszom egyetSzesze
Én is leszek, csak legyen vmi jó stream is!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? E
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? C
4. Hány TD-t szerzünk a meccsen összesen? C
5. Sikerül 100 yard alatt tartani Adrian Petersont? A
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
9. Hány sacket szerzünk? E
10. Hány sacket szedünk be? A
11. Jacobsnak meglesz a 100+ futott yard? B
12. Hány 20 yardnál hosszabb kickoff/illetve 10 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? D
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:20kor kezdünk ugye?rattlesnk
Igen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:20kor kezdünk ugye?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
jólvan akkor leszünk elég sokan, addig asszem én most alszom egyet
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy darabig én is leszek.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Lesz vki éjjel?Szesze
Alap!! 😊 😊
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Tippjáték 13. forduló

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 15 ponttal nyerünk
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? E) 400+
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? C) 271-330
4. Hány TD-t szerzünk a meccsen összesen? C) 4
5. Sikerül 100 yard alatt tartani Adrian Petersont? A) igen
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B) Osi
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B) Thomas
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B) Nicks
9. Hány sacket szerzünk? D) 4
10. Hány sacket szedünk be? A) 0
11. Jacobsnak meglesz a 100+ futott yard? B) nem
12. Hány 20 yardnál hosszabb kickoff/illetve 10 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C) 2
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem én is leszek. Nem is bírnék aludni, folyton meccsen kattogna az agyam. 😊
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én majd csak reggel rohanok a géphez vmi jó hírre várva.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Én most nem leszek sajna, mert holnap vizsga. Remélem behúzzuk simán ezt is. 😊