New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. B
2. C
3. B
4. C
5. A
6. A
7. B
8. A
9. C
10. B
11. B
12. D
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
szerintem leszek én is
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Lesz vki éjjel?Szesze
én minden bizonnyal ideülök a géphez! ülve még nem sikerült elaludnom, csak részegen... :cool:ironroy
Delay Manning 😊 egyébként absz nem értem, h ebben miért nem tud fejlődni Eli, nem egy akkora dolog odafigyelni az órára...Szesze
Nem tudom most vagy a végletekig figyeli a védelem a felállását, hogy honnan jönnek a blitzek és ahhoz rendezgeti az embereket. Vagy lassan hívja killbride a playeket és azzal megy el az idő...így gyakorlatilag mindig 1-2-3 másodperc marad a snappre
lehet kicsit ez is az is...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Lesz vki éjjel?Szesze
én minden bizonnyal ideülök a géphez! ülve még nem sikerült elaludnom, csak részegen... :cool:ironroy
Delay Manning 😊 egyébként absz nem értem, h ebben miért nem tud fejlődni Eli, nem egy akkora dolog odafigyelni az órára...
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
én is nézem, kéne vmi cbs minőségű link
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Lesz vki éjjel?Szesze
Holnap meló de tuti nézem. :cool:
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Lesz vki éjjel?Szesze
én minden bizonnyal ideülök a géphez! ülve még nem sikerült elaludnom, csak részegen... :cool:
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:

1. B)
2. D)
3. D)
4. B)
5. A)
6. B)
7. B)
8. B)
9. B)
10. A)
11. B)
12. B)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1.B
2.C
3.C
4.B
5.B
6.D
7.C
8.A
9.D
10.C
11.B
12.E
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Basszus most realizálódott bennem, hogy ezt a meccset sehogy nem tudom megnézni.
1:20-kor kezdődik, de nekem holnap munka van, az ESPNA meg az MNF-et fogja közvetíteni 😕

Hát akkor reggel óriási izgalommal kattintok majd az nfl.com-ra, hogy megnézzem az eredményt....

Fuck!

Aki esetleg nézni tudja majd a meccset feltétlenül írjon velős összefoglalót róla plz!

Félig off:
TV2-es híradóban bent volt a Vikings stadion tetejének beomlása. Rohadt gáz volt, hogy "Vikingsz"-nek ejtette a riporter a csapat nevét.

Hála égnek a Giants-et kibírta rendesen mondani.Winters
nekem szerencsére sikerült megoldanom a holnapot egy szabival, bár ha nem jött volna össze akkor is megnézném élőben, idén még nem hagytam ki meccset, nem is tervezem 😊
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Basszus most realizálódott bennem, hogy ezt a meccset sehogy nem tudom megnézni.
1:20-kor kezdődik, de nekem holnap munka van, az ESPNA meg az MNF-et fogja közvetíteni 😕

Hát akkor reggel óriási izgalommal kattintok majd az nfl.com-ra, hogy megnézzem az eredményt....

Fuck!

Aki esetleg nézni tudja majd a meccset feltétlenül írjon velős összefoglalót róla plz!

Félig off:
TV2-es híradóban bent volt a Vikings stadion tetejének beomlása. Rohadt gáz volt, hogy "Vikingsz"-nek ejtette a riporter a csapat nevét.

Hála égnek a Giants-et kibírta rendesen mondani.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Lesz vki éjjel?
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.B
2.C
3.C
4.B
5.B
6.A
7.B
8.C
9.C
10.B
11.B
12.D
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Giants

17. Pete Previte Special burns Birds
Dátum: 1961. november 12.
Ellenfél: New York Giants
Főszereplő: Erich Barnes, Y. A. Tittle


"Equipment manager's play results in a touchdown."

"Az első félidő utolsó játékára Allie Sherman vezetőedző elkapóként pályára küldte a New York-i védelem leggyorsabb embereit, a két cornerbacket, Jim Pattont és Erich Barnes-t. A fly pattern-t futó Barnes meg is kapta a labdát Tittle-től, és a 62 yardos TD révén 24-7-es, már-már behozhatatlan előnyre tett szert a hazai csapat."



16. Barber trims Redskins
Dátum: 2006. december 30.
Ellenfél: Washington Redskins
Főszereplő: Tiki Barber


"Record-setting grand finale drives Giants into the playoffs." Tiki Barber 234 yardot fut!



http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d8011bd4a/Giants-34-Redskins-28

15. Martin entraps Elway
Dátum: 1986. november 23.
Ellenfél: Denver Broncos
Főszereplő: George Martin


"Lineman scores Giants' only TD in win over Denver."



http://www.youtube.com/watch?v=5L1fT8LHTCU 0:15-től!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? C
4. Hány TD-t szerzünk a meccsen összesen? C
5. Sikerül 100 yard alatt tartani Adrian Petersont? A (Ellenem van fantasyban. :/ )
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C
9. Hány sacket szerzünk? C
10. Hány sacket szedünk be? B
11. Jacobsnak meglesz a 100+ futott yard? B
12. Hány 20 yardnál hosszabb kickoff/illetve 10 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C

Szerintetek kit kezdessek fantasyban este: Manninghamet vagy Nickset? - Még várok hátha kiszivárog valami Nicksről, kezdés előtt.salander
hát szerintem Mariot! Nicks játéka még neccesebb mint Smith-é...
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? C
4. Hány TD-t szerzünk a meccsen összesen? C
5. Sikerül 100 yard alatt tartani Adrian Petersont? A (Ellenem van fantasyban. :/ )
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C
9. Hány sacket szerzünk? C
10. Hány sacket szedünk be? B
11. Jacobsnak meglesz a 100+ futott yard? B
12. Hány 20 yardnál hosszabb kickoff/illetve 10 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C

Szerintetek kit kezdessek fantasyban este: Manninghamet vagy Nickset? - Még várok hátha kiszivárog valami Nicksről, kezdés előtt.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Mi számolgathatunk, de a csapat nyilván mindegyik meccsén nyerni akar, és ez így is van rendjén, hiszen a végén kellhet a Vikings elleni W is, ha "neadj'isten" újra szívunk a Philly ellen.
Kemény meccsek várnak ránk, a Washington ellenit érzem könnyebbnek.
A Vikes is nehéz feladat. Jó a D-jük, most már a passzvédekezésükre se lehet csak úgy legyinteni, mint tavaly. Meg persze ők is most táltosodtak meg h kivágták Childresst. Kíváncsi leszek, mit tudunk kezdeni Petersonnal - a lb-kig jó lenne ha minél ritkábban tudna eljutni. A passzjátékuk nem vmi fényes, ebben bízhatunk. Eli hozhatja nekünk a meccset, persze jó lenne ha megfelelő támogatást kapna a futójátéktól, de azért brutál a front 7-jük.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Most a GB és CHI veresége után azt mondom, 10-6-tal is meglehet a PO, amihez csak az kell, hogy a két W a PHI és a GB ellen legyen. Ebből a szempontból tehát ma éjszaka akár ki is kaphatunk, mert kábé semmit sem ér majd egy mai győzelem, ha PHI és a GB ellen bukunk.

Amúgy még akár bye-week is kinéz, ha csoportgyőztesként végzünk.

A lényeg, tehát, ha a PHI-t és a GB-t verjük, akkor nagyon sok mindennek egyszerre ellenünk kell fordulnia, hogy ne legyünk benne a rájátszásban.G-men
Hát ha a GB-t és a Phillyt is megverjük akkor nincs mit számolgatni 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. A
2. C
3. B
4. D
5. B
6. A
7. B
8. A
9. E
10. A
11. A
12. A




több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Most a GB és CHI veresége után azt mondom, 10-6-tal is meglehet a PO, amihez csak az kell, hogy a két W a PHI és a GB ellen legyen. Ebből a szempontból tehát ma éjszaka akár ki is kaphatunk, mert kábé semmit sem ér majd egy mai győzelem, ha PHI és a GB ellen bukunk.

Amúgy még akár bye-week is kinéz, ha csoportgyőztesként végzünk.

A lényeg, tehát, ha a PHI-t és a GB-t verjük, akkor nagyon sok mindennek egyszerre ellenünk kell fordulnia, hogy ne legyünk benne a rájátszásban.G-men
ilyenről még csak hallani sem akarok hogy kikaphatunk a Viks-től! 😊 főleg a tavalyi 44-7-ért minimum ilyen arányú győzelem jár a szurkolóknak! és Detroit város úgyis velünk lesz ma este 😛
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Most a GB és CHI veresége után azt mondom, 10-6-tal is meglehet a PO, amihez csak az kell, hogy a két W a PHI és a GB ellen legyen. Ebből a szempontból tehát ma éjszaka akár ki is kaphatunk, mert kábé semmit sem ér majd egy mai győzelem, ha PHI és a GB ellen bukunk.

Amúgy még akár bye-week is kinéz, ha csoportgyőztesként végzünk.

A lényeg, tehát, ha a PHI-t és a GB-t verjük, akkor nagyon sok mindennek egyszerre ellenünk kell fordulnia, hogy ne legyünk benne a rájátszásban.G-men
Ha megnézitek a sorsolást akkor nektek főként a GBel kell törődni, nekik ez a L sokkal rosszabb volt, mert így a csoporton belüli meccsek arányában is buknak velünk szemben, ergo jelenleg nagyobb esély van arra hogy a GB pályázik veletek a maradék WC helyre, de nem kell számolgatni, üssétek őket a meccseteken + a Pats üsse őket és akkor mindenki örül 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
espn a MNF-t adja gondolom 😕
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Most a GB és CHI veresége után azt mondom, 10-6-tal is meglehet a PO, amihez csak az kell, hogy a két W a PHI és a GB ellen legyen. Ebből a szempontból tehát ma éjszaka akár ki is kaphatunk, mert kábé semmit sem ér majd egy mai győzelem, ha PHI és a GB ellen bukunk.

Amúgy még akár bye-week is kinéz, ha csoportgyőztesként végzünk.

A lényeg, tehát, ha a PHI-t és a GB-t verjük, akkor nagyon sok mindennek egyszerre ellenünk kell fordulnia, hogy ne legyünk benne a rájátszásban.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ebben a szezonban az a furcsa, hogy teljesen kétarcú a csapat. Mind a két csapatrész hullámzik. 2008-ban nagyon ment mindenkinek, biztos volt a Po 1-2 helyen, 2009-ben D összeomlás, lehetett tudni a szezon végét.

Most azonban nem lehet megjósolni. Ha úgy játszunk mint a philly ellen a 3. negyedben vagy a Jags ellen a 2. félidőben, vagy a Skins elleni kezdést tartani tudjuk, akkor simán hozzuk a hátralévő meccseket. Jó az igles csücskös, de a többi sima w. De ha gyengébb napokat fognak ki, esetleg jönnek a turnoverek, akkor nagyon csúnya lehet a vége. Az is lehet, hogy 2-2 után 10-6-al meglesz a po.
Nagyon nehéz megjósolni.

A lényeg, hogy most nagyon jó a helyzetünk, nekünk áll a zászló.
Zúzni fog a D, Eli meg po-ba vezeti a csapatot!!!!!gyurczi
Én bizakodó vagyok. Annyira nem kétarcú a csapat, csak rengeteg volt a faszkodás, az eladott labdák, de ezek normalizálódni látszanak az utóbbi időben. A kulcs az, h a deffense rendben legyen és azért ez nagyrészt így is van. Az Indy ellen volt az egyedüli betli, de az bőven belefért. A Jax ellen az első félidő katasztrófa volt, de az ő stílusuk nem kedvez nekünk, mert a pass-rushunk nem tud érvényesülni egy olyan típusú csapat ellen, mint ők. A második félidőre viszont nagyon szépen rendezték a sorokat és mivel nem volt eladott labda, így meglett az a meccs ami sztem kulcsfontosságú volt a szezont illetően. A hátralévő csapatok közül a GB és a Redskins fekszik nekünk, a Vikings alapjáraton absz nem, de a sok sérültjük miatt egyértelműen mi vagyunk az esélyesek, a Philly pedig egy absz ki-ki meccs, kissé kedvezőtlen matchupokkal.
Most hogy visszajönnek a sérültjeink az egyik legerősebb csapat leszünk, mert az oké, h voltak meccsek amikor vagy az O vagy a D gyengébb volt , de amikor mind2 csapatrész jó napot fogott ki (ami a játékosállomány alapján simán reális) akkor simán nyertük a meccseket még az eladott labdákkal együtt is. Az OL kurva jó meccsek óta, ráadásul visszatér Diehl és O'Hara is, a futásunk újra fasza, Jacobs szárnyal, ráadásul mivel keveset játszott idén még fitt is, lassan visszajön a két elit elkapónk, újra összeállhat a Nicks-Smith-Manningham trió, amit ilyen futójáték és pass protection mellett + egy sztem még mindig alulértékelt, kritikus helyzetekben kurva jó QB-val, kibaszott nehéz megfogni. A védelemben van egy pici bizonytalanság, tőlük azért nem várható egész meccses dominancia, de azért ők is kurva jók, így h JPP ekkorát fejlődött még Kiwi hiányát se érezzük meg. Jól állunk, muszáj élnünk vele.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Ebben a szezonban az a furcsa, hogy teljesen kétarcú a csapat. Mind a két csapatrész hullámzik. 2008-ban nagyon ment mindenkinek, biztos volt a Po 1-2 helyen, 2009-ben D összeomlás, lehetett tudni a szezon végét.

Most azonban nem lehet megjósolni. Ha úgy játszunk mint a philly ellen a 3. negyedben vagy a Jags ellen a 2. félidőben, vagy a Skins elleni kezdést tartani tudjuk, akkor simán hozzuk a hátralévő meccseket. Jó az igles csücskös, de a többi sima w. De ha gyengébb napokat fognak ki, esetleg jönnek a turnoverek, akkor nagyon csúnya lehet a vége. Az is lehet, hogy 2-2 után 10-6-al meglesz a po.
Nagyon nehéz megjósolni.

A lényeg, hogy most nagyon jó a helyzetünk, nekünk áll a zászló.
Zúzni fog a D, Eli meg po-ba vezeti a csapatot!!!!!

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!