New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Néztem a Gb meccset. Futni nagyon nem tudtak, ráadásul ellenük lehetett futni. A Lembón nyilván másképp lesz, de a két futónk megnyerheti a meccset, a D meg egydimenzióssá kényszerítheti őket. A meccs előtt nem hittem abban , hogy nyerhetünk, de a látottak alapján azt mondom bőven van esélyünk.gyurczi
Igazából absz kedvező ellenfél nekünk a Packers, persze ha Rodgers-ra nem tudunk kellő nyomást gyakorolni akkor szopó, de épp arra alapozom az állításom, h fogunk tudni..
A Philly jóval szarabb ellenfél számunkra, de otthon az is minimum 50-50% még így is.
Persze először a Vikingsot kéne megverni ami bár nem annyira fontos meccs, mint az előbb említett kettő, de egy esetleges győzelemmel lépéselőnybe kerülnénk az NFC North-al szemben és mivel a sorsolása a GB-nek és a Chicagonak is húzós, így ez kurva nagy lépés lenne a PO felé, szélső esetben még a Philly-GB kettős vereség is beleférhetne.
Mondjuk kakukktojásként még ott van a Tampa is, nekik két nyerhető meccsük van és az utsó fordulóban a Saints, akiknek lehet, h nem is lesz már tét, úgyh még mindenképp számolni kell a Bucs-szal is.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Néztem a Gb meccset. Futni nagyon nem tudtak, ráadásul ellenük lehetett futni. A Lembón nyilván másképp lesz, de a két futónk megnyerheti a meccset, a D meg egydimenzióssá kényszerítheti őket. A meccs előtt nem hittem abban , hogy nyerhetünk, de a látottak alapján azt mondom bőven van esélyünk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a GB vereséggel saját kezünkbe raktuk a tökünket 😀
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az időjárástól rohadt sok minden függ!Na meg attól hogy Nicks és Smith jászik-e...
1. B)
2. D)
3. D)
4. C)
5. B)
6. A)
7. B)
8. A)
9. B)
10. A)
11. A)
12. E)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
1. B
2. C
3. C
4. B
5. A
6. A
7. B
8. B
9. C
10. B
11. B
12. D
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát igen, sajnos muszáj lesz saját kezünkbe venni a sorsunk...
több mint 13 éve
Blues 12
olyan közel volt, hogy a boyz átadja nekünk az előnyt... de klasszikusan olyan meccs, hogy két play-n úszott el az egész, viszont ha még az utolsó héten bennük lesz az ambíció simán el is kaphatják a sasokat. mondjuk nekünk az mindegy, holnap még tartani kell a tempót és utána jövő héten jersey-ben dől el a dolog számunkra.

mellesleg vick már szinte csak a zsebből dobált, és oda is értek rá sokszor, úgyhogy ha az erős arcát mutató védelmünk áll ki, akkor benne van, hogy eléggé szétkaphatjuk.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Nem hittem volna, hogy valaha is ilyet írok ebbe a topicba, de HAJRÁ COWBOYS!!!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. B
3. B
4. A
5. B
6. A
7. C
8. B
9. C
10. B
11. B
12. B


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
1. B)
2. D)
3. C)
4. D)
5. A)
6. A)
7. B)
8. B)
9. C)
10. B
11. A)
12. C)

A Touchback az 20+nak számít kickoff ill. punt esetén? 😀balu10
nem 😊
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. B)
2. D)
3. C)
4. D)
5. A)
6. A)
7. B)
8. B)
9. C)
10. B
11. A)
12. C)

A Touchback az 20+nak számít kickoff ill. punt esetén? 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték 13. forduló - tippelni a meccskezdésig lehet, akármikor is lesz az...(jelen állás szerint kedd hajnali 2:00). A 12. kérdést módosítottam az eddigiekhez képest, csak szólok 😊

1. Mi lesz a végeredmény? B) 7-14 ponttal nyerünk
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D) 351-400
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? B) 221-270
4. Hány TD-t szerzünk a meccsen összesen? C) 4
5. Sikerül 100 yard alatt tartani Adrian Petersont? B) nem
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A) Tuck
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C) Rolle
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C) Manningham
9. Hány sacket szerzünk? E) 5 vagy több
10. Hány sacket szedünk be? B) 1
11. Jacobsnak meglesz a 100+ futott yard? B) nem
12. Hány 20 yardnál hosszabb kickoff/illetve 10 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C) 2 Szesze
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
ez nem jött be 😊Szesze
Jól van na. Hihetetlen ez a pecc passing attack. Remélhetőleg meg lesz ez a meccs nekik és akkor jobbra fordul az eddig szar hétvége.gyurczi
döbbenetes mennyire nem zavarja a Patriotsot a hóesés....

oké hogy Bostonban is szokott esni meg minden de akkor is...yooker
Igen ezt, nem hittem volna, azért írtam a 3-0-át. A Miami meg közben veri a Jetset, ha így marad a Jetsnek must win lesz a Bears elleni, ez meg nekünk nagyon kellene.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Mindegy, Jackson mozgékonyabb, gyakorolhatunk a jövőhétre. Chicagoban űber körülmények vannak.

Vmelyik nyer 3-0-ragyurczi
ez nem jött be 😊Szesze
Jól van na. Hihetetlen ez a pecc passing attack. Remélhetőleg meg lesz ez a meccs nekik és akkor jobbra fordul az eddig szar hétvége.gyurczi
döbbenetes mennyire nem zavarja a Patriotsot a hóesés....

oké hogy Bostonban is szokott esni meg minden de akkor is...
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Mindegy, Jackson mozgékonyabb, gyakorolhatunk a jövőhétre. Chicagoban űber körülmények vannak.

Vmelyik nyer 3-0-ragyurczi
ez nem jött be 😊Szesze
Jól van na. Hihetetlen ez a pecc passing attack. Remélhetőleg meg lesz ez a meccs nekik és akkor jobbra fordul az eddig szar hétvége.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mindegy, Jackson mozgékonyabb, gyakorolhatunk a jövőhétre. Chicagoban űber körülmények vannak.

Vmelyik nyer 3-0-ragyurczi
ez nem jött be 😊
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Mindegy, Jackson mozgékonyabb, gyakorolhatunk a jövőhétre. Chicagoban űber körülmények vannak.

Vmelyik nyer 3-0-ra

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Eszement volt ez a Lions meccs (jövőre nagyon jók lesznek) , de kell még a Bears bukta is ugyebár...
Magyar idő szerint mikor lesz ameccs hétfőn?? Csak hogy hányra húzzam az órát (éjjel).. 😊 😊
Kösz!

1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? D
4. Hány TD-t szerzünk a meccsen összesen? C
5. Sikerül 100 yard alatt tartani Adrian Petersont? A
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)?A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? E) Grant
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot?B
9. Hány sacket szerzünk? D
10. Hány sacket szedünk be? C
11. Jacobsnak meglesz a 100+ futott yard?B
12. Hány 20 yardnál hosszabb kickoff/illetve 10 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na az öreg se biztos abban, hogy játszani fog. Pedig drukkoltam neki, hogy próbálja meg elérni a 300-at. Kellet volna a játéka nekünk.gyurczi
Elég egy snapre bemenni aztán csere bár nyilván elég látványos lenne és méltatlannak érezné így elérni a 300-t majd kiderül sztem túl éli ha e nélkül fejezi be a karrierjét nem hiszem, hogy belekezd újabb 300-ba 😛
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Na az öreg se biztos abban, hogy játszani fog. Pedig drukkoltam neki, hogy próbálja meg elérni a 300-at. Kellet volna a játéka nekünk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Lions tett nekünk egy szívességet, megverték a GB-t aki a legnagyobb WC riválisunk. (Rodgers agyrázkódást szenvedett, így egy félidőt játszott csak kb). Sajna a Tampa megverte a Washington-t, így ők is 8-5-el állnak.
BAZDMEG! Most látom, h a Redskins mégis megcsinálta a TD-t, Gano meg kihagyta az XPt azok után, h előtte kihagyott két huszon-yardos FG-t, beszarás!
és mi még szídtuk Tynes-t..Szesze
Hát ezen én is nagyot mérgelődtem de itt nem Gano volt a hibás hanem a snappet nem bírta megfogni a holder így esélye sem volt kihagyni már előtte elment grrrr. Titeket meg nem irigyellek, bár jó lenne nekünk ha kikapnátok de kívánom, hogy a cspat egészsége ne szenvedje meg ezt a tortúrátokat!dande
Jah, most már láttam, h mi volt, ettől függetlenül Ganon ment el a meccs.. de a lényeg, h a GB kikapott, ez nektek is ugyanolyan jó, mint nekünk
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lions tett nekünk egy szívességet, megverték a GB-t aki a legnagyobb WC riválisunk. (Rodgers agyrázkódást szenvedett, így egy félidőt játszott csak kb). Sajna a Tampa megverte a Washington-t, így ők is 8-5-el állnak.
BAZDMEG! Most látom, h a Redskins mégis megcsinálta a TD-t, Gano meg kihagyta az XPt azok után, h előtte kihagyott két huszon-yardos FG-t, beszarás!
és mi még szídtuk Tynes-t..Szesze
Hát ezen én is nagyot mérgelődtem de itt nem Gano volt a hibás hanem a snappet nem bírta megfogni a holder így esélye sem volt kihagyni már előtte elment grrrr. Titeket meg nem irigyellek, bár jó lenne nekünk ha kikapnátok de kívánom, hogy a cspat egészsége ne szenvedje meg ezt a tortúrátokat!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csapat megérkezett Detroitba. A képek alapján ott se sokkal jobb az idő.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Lions tett nekünk egy szívességet, megverték a GB-t aki a legnagyobb WC riválisunk. (Rodgers agyrázkódást szenvedett, így egy félidőt játszott csak kb). Sajna a Tampa megverte a Washington-t, így ők is 8-5-el állnak.
BAZDMEG! Most látom, h a Redskins mégis megcsinálta a TD-t, Gano meg kihagyta az XPt azok után, h előtte kihagyott két huszon-yardos FG-t, beszarás!
és mi még szídtuk Tynes-t..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Isten áldja a Lionst! 😀 😀 Végre valami jó hír. 😊