New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
helyből force quit volt az egész netből, és idáig vissza se bírtam nézni. dodge-ot vágjuk ki a faszba, meg az egész ST-t, de ez még a legkevesebb... ilyen gyönyörű félidő után így felengedni, ez a mentalitás már korábban is rohadt gáz volt, most meg - egy ilyen meccsen - teljesen elfogadhatatlan. mondjuk a D-t se lehet ezért teljesen hibáztatni ilyen langyos O mellett. van amikor zseniális, de ha beomlik akkor semmi pihenést nem hagy a védelemnek, azok meg zuhannak vele. komolyan az az érzésem van csomószor, hogy Eli-ék felmennek dobálózni, aztán ha nem megy simán akkor lejönnek, merthogy a D majd úgyis elintézi...

nem tudom mit jelent ez a vereség a szezon szempontjából mert ez még tanulságos sem volt, csak simán megalázó. tök mind1, hogy vick-ről van szó 130 yardot futó qb nem létezhet ebben a ligában, ilyen nincs. ahogy a negyedik negyedben történtek nagyrésze sem történhetett volna meg. kiváncsi vagyok, hogy egy ekkora pofon leterít vagy inkább épít mint mondjuk a titans után történt, mindenesetre ez most szégyen volt.Blues
az biztos, h nem épít, egyedül az a kérdés, h képesek leszünk-e felállni a totális padlóról.. sajnos ez egy akkora lélektani pofon volt amiből nemtom, h van-e visszaút. Ennél egy 50-0ás vereség is jobb lett volna.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
most értem haza az első közös meccsnézésből (emlékezetesre sikeredett... 😊 )

nem káromkodom,nem szidok senkit ( bár nagyon tudnék) megteszitek ezt helyettem is...
inkább előre próbálok nézni!


úgy érzem a csapat pozitívan fog reagálni erre a tragikus vereségre és nagyon elkalapáljuk a Packerst és a Skinst

aztán irány a play off !!!!

U.I: azért jó volt hogy tudtunk találkozni a rájátszás meccseinket is nézhetnénk majd együtt !!! 😉 😉
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Do or Die lesz a lembón

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ha ma vesztenek, akkor nem oszt nem szoroz a dolog ilyen szempontból.
Egyedül a Tampa miatt lehet gázos egy kikapás ott. (feltéve, hogy ők nyernek jövő héten a DET ellen, de ez már nem olyan egyértelmű mostanság.)Winters
A Tampa most kapott ki a Lionstól...
ők valszeg 9-7el zárnak, a Seahawksot verik, de a Saintset nem.Szesze
ok jogos, akkor viszont mázlink van, mert a DET-et vertük, úgyhogy a TIE-breaker nekünk állWinters
nem a Tampával van a gond, hanem a GB-Chi párossal, mert ugye a Saints és az Atlanta fixen PO-s. A Bears ráadásul verni fogja ezt a gyenge Vikingsot holnap..
több mint 13 éve
Blues 12
helyből force quit volt az egész netből, és idáig vissza se bírtam nézni. dodge-ot vágjuk ki a faszba, meg az egész ST-t, de ez még a legkevesebb... ilyen gyönyörű félidő után így felengedni, ez a mentalitás már korábban is rohadt gáz volt, most meg - egy ilyen meccsen - teljesen elfogadhatatlan. mondjuk a D-t se lehet ezért teljesen hibáztatni ilyen langyos O mellett. van amikor zseniális, de ha beomlik akkor semmi pihenést nem hagy a védelemnek, azok meg zuhannak vele. komolyan az az érzésem van csomószor, hogy Eli-ék felmennek dobálózni, aztán ha nem megy simán akkor lejönnek, merthogy a D majd úgyis elintézi...

nem tudom mit jelent ez a vereség a szezon szempontjából mert ez még tanulságos sem volt, csak simán megalázó. tök mind1, hogy vick-ről van szó 130 yardot futó qb nem létezhet ebben a ligában, ilyen nincs. ahogy a negyedik negyedben történtek nagyrésze sem történhetett volna meg. kiváncsi vagyok, hogy egy ekkora pofon leterít vagy inkább épít mint mondjuk a titans után történt, mindenesetre ez most szégyen volt.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
csakhogy idegenben egy ki-ki meccsen, egy ilyen vereség után kibaszottul nem nekünk áll az a meccs sem és akkor még extrém finom voltamSzesze
ha ma vesztenek, akkor nem oszt nem szoroz a dolog ilyen szempontból.
Egyedül a Tampa miatt lehet gázos egy kikapás ott. (feltéve, hogy ők nyernek jövő héten a DET ellen, de ez már nem olyan egyértelmű mostanság.)Winters
A Tampa most kapott ki a Lionstól...
ők valszeg 9-7el zárnak, a Seahawksot verik, de a Saintset nem.Szesze
ok jogos, akkor viszont mázlink van, mert a DET-et vertük, úgyhogy a TIE-breaker nekünk áll
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Nagyszerű csapat a Giants!Majdnem elkezdtem beírni ide a 3. negyed vége felé,hogy a labda mind2 oldalán jobbnak bizonyultok....aztán jött az utolsó negyedbeli csoda.Ez a comeback már a mi érdemünk ,de ennek ellenére PO-ban van ennek a csapatnak a helye.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Will the Giants make the playoffs this year?
Yes
37%
No
63%
egy kis elkeseredés a fanok részéről így frissében...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A végére tényleg elfáradtak. Na meg a LB sor és a ST. Az meg, hogy egy first down nincs meg, amikor nagyon kellene, áh. Egy meccsbe sűrűsödött a tavalyi összeomlás. Remélem ez a gyomrost kiheverik vasárnapig.

Gyorsan megnéztem 2007-ben a 15. héten zakó volt a Skinstől. Egy hét múlva a győzelemmel meg volt a wild card. Most se lesz másképp. ha nyerünk a Lembón meglesz.gyurczi
csakhogy idegenben egy ki-ki meccsen, egy ilyen vereség után kibaszottul nem nekünk áll az a meccs sem és akkor még extrém finom voltamSzesze
ha ma vesztenek, akkor nem oszt nem szoroz a dolog ilyen szempontból.
Egyedül a Tampa miatt lehet gázos egy kikapás ott. (feltéve, hogy ők nyernek jövő héten a DET ellen, de ez már nem olyan egyértelmű mostanság.)Winters
A Tampa most kapott ki a Lionstól...
ők valszeg 9-7el zárnak, a Seahawksot verik, de a Saintset nem.
még most is nehéz kiszámolni a végét, de sztem ha kikapunk jövő héten akkor ennyi volt, ha nyerünk akkor vszínű bent vagyunk
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ezt a faszságot, mint ez a köcsög meccs. nem igaz, hogy ehhez a 2 gusztustalan féreghez (1, seggel hátrafelé TD-t futó szarfaszú idióta: nem emlékszem az Atlanta ellen baszták nyakon? utánanézek, ki volt, mától ő a kedvenc játékosom 2, kutyabaszó, kutyaszaron nevelkedett, kutyatippmix kavaró szűzbajusz-vitéz) nem lehet odaérni. bassza meg az anyját a D is, nem a Lions/Vikings irányítóját kell szétütni, hanem például ma kellett volna királykodni. A spec team-et 100%ban ki kell basznivittore
látom neked sem sikerült teljesen lehiggadnod még 😉
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Egyszó, mint száz a playoff reményeink még nem haltak el, sőt, csak most egy kicsit izgalmasabb lesz a vége.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A Lembau fielden csak akkor lennénk mi az esélyesebbek, ha Rodgers még jövő héten sem játszhatna, de ez szinte kizárt. Ez még nem is lenne akkora gond, ha a rákövetkezendő héten a Bears megverné a GB-t a Lembaun. Hogy ez ne legyen tét nélküli, jövőhéten a Jetsnek nyernie kell a Soldier fielden.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
A végére tényleg elfáradtak. Na meg a LB sor és a ST. Az meg, hogy egy first down nincs meg, amikor nagyon kellene, áh. Egy meccsbe sűrűsödött a tavalyi összeomlás. Remélem ez a gyomrost kiheverik vasárnapig.

Gyorsan megnéztem 2007-ben a 15. héten zakó volt a Skinstől. Egy hét múlva a győzelemmel meg volt a wild card. Most se lesz másképp. ha nyerünk a Lembón meglesz.gyurczi
csakhogy idegenben egy ki-ki meccsen, egy ilyen vereség után kibaszottul nem nekünk áll az a meccs sem és akkor még extrém finom voltamSzesze
ha ma vesztenek, akkor nem oszt nem szoroz a dolog ilyen szempontból.
Egyedül a Tampa miatt lehet gázos egy kikapás ott. (feltéve, hogy ők nyernek jövő héten a DET ellen, de ez már nem olyan egyértelmű mostanság.)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
de kibaszottul megfájdult a fejem...azt nem tudom, hogy most mi a fasz lesz...
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ezt a faszságot, mint ez a köcsög meccs. nem igaz, hogy ehhez a 2 gusztustalan féreghez (1, seggel hátrafelé TD-t futó szarfaszú idióta: nem emlékszem az Atlanta ellen baszták nyakon? utánanézek, ki volt, mától ő a kedvenc játékosom 2, kutyabaszó, kutyaszaron nevelkedett, kutyatippmix kavaró szűzbajusz-vitéz) nem lehet odaérni. bassza meg az anyját a D is, nem a Lions/Vikings irányítóját kell szétütni, hanem például ma kellett volna királykodni. A spec team-et 100%ban ki kell baszni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csakhogy idegenben egy ki-ki meccsen, egy ilyen vereség után kibaszottul nem nekünk áll az a meccs sem és akkor még extrém finom voltamSzesze
Coughlinon múlik most sztem minden: ha elhiteti a srácokkal h folyamtosan úgy tudnak játszani mint az első félidőben akkor elvileg nem lehetne gond, kérdés ez mennyire sikerül neki
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jól van na. Csak próbáltam pozitív lenni, hogy ne egyen szét az ideg. Ennyire futotta 😊gyurczi
Sztem most nem tudsz olyat mondani 😊
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Jól van na. Csak próbáltam pozitív lenni, hogy ne egyen szét az ideg. Ennyire futotta 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A végére tényleg elfáradtak. Na meg a LB sor és a ST. Az meg, hogy egy first down nincs meg, amikor nagyon kellene, áh. Egy meccsbe sűrűsödött a tavalyi összeomlás. Remélem ez a gyomrost kiheverik vasárnapig.

Gyorsan megnéztem 2007-ben a 15. héten zakó volt a Skinstől. Egy hét múlva a győzelemmel meg volt a wild card. Most se lesz másképp. ha nyerünk a Lembón meglesz.gyurczi
csakhogy idegenben egy ki-ki meccsen, egy ilyen vereség után kibaszottul nem nekünk áll az a meccs sem és akkor még extrém finom voltam
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
A végére tényleg elfáradtak. Na meg a LB sor és a ST. Az meg, hogy egy first down nincs meg, amikor nagyon kellene, áh. Egy meccsbe sűrűsödött a tavalyi összeomlás. Remélem ezt a gyomrost kiheverik vasárnapig.

Gyorsan megnéztem 2007-ben a 15. héten zakó volt a Skinstől. Egy hét múlva a győzelemmel meg volt a wild card. Most se lesz másképp. Ha nyerünk a Lembón meglesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Én csöndben felvágom az ereim. Vick az egész negyedik negyedben amint átlépte a D-Linet olyan légüres térben mozgott hogy hihetetlen... Ilyen nincs. Nem hiszem el.

Jackson még el is ejti, de nem ér oda a franc se. Az egész ST (főleg akiket csak ezért tartunk, jó pénzért) - edzőstül - mondjon le. Meg a D-ből is akik érzik hogy szarok voltak.salander
Az ST-t Ware-en, DeOssie, Tynes-on kívül én is egy az egyben kib*sznám a kukába az edzővel együtt.
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ezt hogy hoztátok össze... Részvétem. Megyek megnézni az összefoglalót :rolleyes:
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A védelem egy tökéletes első negyedet produkált, a második félidőre elfáradt és szétesett. Ettől függetlenül ez egy bukhatatlan meccs volt, pláne ilyen formában, elképesztően kiakasztó tényleg.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én csöndben felvágom az ereim. Vick az egész negyedik negyedben amint átlépte a D-Linet olyan légüres térben mozgott hogy hihetetlen... Ilyen nincs. Nem hiszem el.

Jackson még el is ejti, de nem ér oda a franc se. Az egész ST (főleg akiket csak ezért tartunk, jó pénzért) - edzőstül - mondjon le. Meg a D-ből is akik érzik hogy szarok voltak.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Szétvertem magam körül mindent.

Bassza meg az egész csapat!
370 offense yardot kaptunk a 2. félidőben.

Mindenki elbaszta, nincs kivétel.
Dodge-ot meg vágjuk ki, elegem van most már belőle.

Egy tetves döntetlent ugyanis mindenképpen megérdemeltünk még volna.

Relatíve régóta nézek NFL-t, és vele egyidőben Giants meccseket, de ez volt az eddigi legfájóbb vereség, amit valaha végig kellett néznem.