New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a GB már valóban preplayoff meccs, az öreg a meccs után rosszul kalkulált, nem kell ütni a redskinst:

New York Giants (9-5) – Would clinch a playoff berth with a win at the Packers due to better strength of victory than the Buccaneers.

be is nézek a GB topikba, náluk milyen gondok vannak
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Biztos én értékelem túl a szerepüket. De egy csomószor azaz érzésem, hogy egy csomó ember messze a saját maximuma fölött játszik emiatt és ilyenkor könnyebben történhetnek hibák. Normális esetben pl. nem Tuck a megfelelő ember hogy TE-t vagy RB-t fogasson az ember; ha jól tudom (Tampa 2-ben / Cover 2-ben - gondolom Fewell (majd egyszer) ezt szeretne) ezt mind az LB-knek kéne csinálni. Valószínűleg nincs aki jobban tudná mint Tuck - már ha Fewell nem hülye - amit nem gondolok róla. Gáz. Ugyanígy mondhatjuk hogy a Vick futásoknál hogy Ross meg Grant cseszte el; de nálunk esélye sincs hogy valamelyik OLB-ben akadjon el így minden az ő kezükben is volt.

Ami viszont nem rajtuk múlt és nincs fenn a listán: amikor Thomas hiába jelezte Websternek (vagy fordítva) hogy zónázzon, ne embert fogjon - nem jutott el hozzá az infó - és így kb a legtisztább TD-t kaptuk.salander
ilyenkor pl hátrány hogy a közönség zajong a def. playeknél
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Biztos én értékelem túl a szerepüket. De egy csomószor azaz érzésem, hogy egy csomó ember messze a saját maximuma fölött játszik emiatt és ilyenkor könnyebben történhetnek hibák. Normális esetben pl. nem Tuck a megfelelő ember hogy TE-t vagy RB-t fogasson az ember; ha jól tudom (Tampa 2-ben / Cover 2-ben - gondolom Fewell (majd egyszer) ezt szeretne) ezt mind az LB-knek kéne csinálni. Valószínűleg nincs aki jobban tudná mint Tuck - már ha Fewell nem hülye - amit nem gondolok róla. Gáz. Ugyanígy mondhatjuk hogy a Vick futásoknál hogy Ross meg Grant cseszte el; de nálunk esélye sincs hogy valamelyik OLB-ben akadjon el így minden az ő kezükben is volt.

Ami viszont nem rajtuk múlt és nincs fenn a listán: amikor Thomas hiába jelezte Websternek (vagy fordítva) hogy zónázzon, ne embert fogjon - nem jutott el hozzá az infó - és így kb a legtisztább TD-t kaptuk.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
http://www.bigblueview.com/2010/12/19/1886401/seven-plays-that-doomed-the-giants?ref=yahoo

Dodge-nak meg gyűjtsünk xanaxra és bétablokkolókra 😀vittore
A hétből kettő, ha nem három a meccset eldöntő hiba mélyebb oka szerintem hogy nincsenek LB-ink. A többi már csak a porcukor volt a tortán. Kár, hogy mindig ilyen szituációkban derül ki amikor csak egy kis pluszt kéne beleadni.salander
Jó, de az benne van, h gyenge az LB sor, ezzel nincs mit tenni, de ezen kívül elvileg nincs gyenge pontunk. Minden csapatban vannak gyengébb egységek, ezzel mi még mindig a legjobbak között vagyunk. A kulcs hibák itt most nem elsősorban az LBk miatt történtek egyébként.
Mondjuk azért Dodge-nak ez a pánikolása tényleg elgondolkodtató. Ha ennyire nem bírja valaki a nyomást abból nehezen elképzelhető hosszabb távon is, h megbízható, stabil játékos legyen.. márpedig egy folyamatosan szerencsétlenkedő punter kurvára nem fér bele ez nyilvánvaló.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
http://www.bigblueview.com/2010/12/19/1886401/seven-plays-that-doomed-the-giants?ref=yahoo

Dodge-nak meg gyűjtsünk xanaxra és bétablokkolókra 😀vittore
A hétből kettő, ha nem három a meccset eldöntő hiba mélyebb oka szerintem hogy nincsenek LB-ink. A többi már csak a porcukor volt a tortán. Kár, hogy mindig ilyen szituációkban derül ki amikor csak egy kis pluszt kéne beleadni.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
eléggé felpörgött mindenki a meccsre, nehéz lesz a bukta után megismételni a Packers ellenvittore
ezt ne is ismételjük meg, ha lehet 😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
eléggé felpörgött mindenki a meccsre, nehéz lesz a bukta után megismételni a Packers ellen
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Másik topicból:
Nekem is megvan a győzelem és ezzel, h szaba nyert a feljutás is, de most annyira ez sem tud feldobni.Szesze
Nálam ugyanez van, ha az ellennél éjjel Julius Peppers nem szerez 30-cal több pontot mint Chad Greenway; de én is azt gondoltam hogy jobban fogok örülni. :/
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
http://www.nfl.com/videos/new-york-giants/09000d5d81d09767/Eagles-Giants-The-Aftermath

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kb mindenki leírt mindent. Egyet tudok mondani: 1 hétig nem akarok fociról hallani...Asbee
ugyanez az érzésem volt nekem is tegnap... nem is néztem utána már a sporttv, sem a SNF-et...ironroy
Én elég gyorsan szoktam regenerálódni, de ezt még nem sikerült megemészteni. Még az asszony se meri számon kérni a tegnapi műsort, látja h ez most komoly 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Kb mindenki leírt mindent. Egyet tudok mondani: 1 hétig nem akarok fociról hallani...Asbee
ugyanez az érzésem volt nekem is tegnap... nem is néztem utána már a sporttv, sem a SNF-et...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.bigblueview.com/2010/12/19/1886401/seven-plays-that-doomed-the-giants?ref=yahoo

Dodge-nak meg gyűjtsünk xanaxra és bétablokkolókra 😀vittore
A 3. pont megmagyarázhatatlan tényleg. Mi a büdös fasznak küldte coverbe Fewell Tuckot???? Tavaly ezt szoptuk folyamatosan, Sheridan találta ki ezt a baromságot, amivel 10edére csökkentjük a pass-rusht ami a legfontosabb lenne, főleg ha nem akarunk big playt szopni ami 31-10es állásnál eléggé értelemszerű lenne... ez már akkor is kiakasztott, pedig akkor még eszembe se jutott, h kikaphatunk.
egyébként jó összefoglaló a szívás okairól, egyet értek minddel.
például mi a büdös faszra figyeltünk az onside kicknél?? nem számítottunk rá?? a válasz, akármilyen döbbenetes: nem!Szesze
És nem csak egy ilyen play volt. Volt olyan, hogy nézem, hogy ki csinálta meg a tackle-t az oldalvonalnál passz után. Hát Osi.

No meg tegyük hozzá, hogy talán nem is kicsit lejtett nekünk a pálya. Az első TD-nél szerintem simán hajíthattak volna OPI-t.

Meg az Eagles fumbli után mák, hogy Reid nem dobta be a piros kendőt.




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
http://www.bigblueview.com/2010/12/19/1886401/seven-plays-that-doomed-the-giants?ref=yahoo

Dodge-nak meg gyűjtsünk xanaxra és bétablokkolókra 😀vittore
A 3. pont megmagyarázhatatlan tényleg. Mi a büdös fasznak küldte coverbe Fewell Tuckot???? Tavaly ezt szoptuk folyamatosan, Sheridan találta ki ezt a baromságot, amivel 10edére csökkentjük a pass-rusht ami a legfontosabb lenne, főleg ha nem akarunk big playt szopni ami 31-10es állásnál eléggé értelemszerű lenne... ez már akkor is kiakasztott, pedig akkor még eszembe se jutott, h kikaphatunk.
egyébként jó összefoglaló a szívás okairól, egyet értek minddel.
például mi a büdös faszra figyeltünk az onside kicknél?? nem számítottunk rá?? a válasz, akármilyen döbbenetes: nem!
Az Eli féle blitznél is, ha valamelyik WR visszafordul a 1st down vonalnál akkor simán meglett volna az elkapás, mert all-blitz jött, védő se volt rajtuk, erre mind a kettő elment hosszú route-ot futni, beszarás!
Ennyi hatalmas hiba az egész szezonra sok lenne, nemhogy egy meccs utolsó 10 percére...
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
http://www.bigblueview.com/2010/12/19/1886401/seven-plays-that-doomed-the-giants?ref=yahoo

Dodge-nak meg gyűjtsünk xanaxra és bétablokkolókra 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
szerintem nem volt rossz a Killdrive playcall. kicsit emlékeztetett a tavaly 4 and 2 Belicsekre. naszóval nálunk a D romokban, az edzők most nem igazán bízhattak abban, hogy a defense bármi értelmeset alkot az OT-ben. a 4. negyedben Osi-nak volt olyan pillanata, hogy a karját alig bírta felemelni. ezért akartak elvergődni a fg-ig.vittore
nem az volt a baj, h el akartunk vergődni FG-ig, hanem h 2 incomplete-tal megállítottuk nekik az órát.. ez nagyon amatőr volt, utána már Eli kénytelen volt benyelni a sacket ráadásul. h legalább ott ne álljon meg az óra. Szánalmas utolsó negyed volt egy totálisan szarrá vert csapat ellen.
Egyébként sajnos ezek szerint döntő volt Tollefson sérülése, mert a 4. negyedre elfáradt a 3 DE-nk, nem tudtunk rotálni és behalt a pass-rush. Más kérdés, h ezt a meccset 20 ember sérülésével is hozni kellett volna, ellenféltől függetlenül. Odaajándékoztuk az év legfontosabb, szarrá nyert meccsét ami iszonyat kiakasztó.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem nem volt rossz a Killdrive playcall. kicsit emlékeztetett a tavaly 4 and 2 Belicsekre. naszóval nálunk a D romokban, az edzők most nem igazán bízhattak abban, hogy a defense bármi értelmeset alkot az OT-ben. a 4. negyedben Osi-nak volt olyan pillanata, hogy a karját alig bírta felemelni. ezért akartak elvergődni a fg-ig.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én még mindig padlón vagyok, asszem ez egész héten így lesz. A GB még Rodgers nélkül is majdnem nyert a NE ellen idegenben, nem láttam a meccset (nem is érdekel most), de nem túl jó omen ez se. Ezzel annyival vagyunk beljebb, h ha a Bears megverné őket az utsó fordulóban akkor egy vereség is beleférhet ellenük,ha verjük a Redskinst. Persze ehhez szerencse is kéne, abból meg nekünk kibaszottul nem jutott idénre.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Egy kis alvás után...

Nem lehet lehúzni a keresztvizet csak egy emberről. KP óriásit hibázott Celek Td-je előtt. Nem INT-et kell vadászni ha szinte meg van a meccs. Valószínűleg nem csak a fárdtság nyomta le a D-t. Nagyon leülhettek amikor 31-10 volt a negyedik negyedben.Úgy meg nem lehet felpörögni, vagy inkább nehéz, hogy felmennek-lejönneket játszottak az utolsó negyedben. Az O teljesen tanácstalan lett a végére. Nem bírtak fennmaradni legalább 3-4 percre. Az Eaglesben pedig nagyon benne van a bigplay veszély, ezért nem lehet őket engedni egy percre sem, hogy elkapják a fonalat. Ellenük nincs megnyert meccs, csak ha a 60. percben vezetsz.

Egyszerűen nem lehet senkire sem zúdítani külön-külön a szart. Ezt együtt ...szták el, mindenki benne van vastagon.

Viszont amit az 1-3 negyedben láttam azt sem fogom elfelejteni. A liga legerősebb O-ét szétszedtük elemeire. Egyszerűen öröm volt nézni. Tudom már sokadszorra említem 2007-et, de bízom abban, hogy az akkor is a legerősebb O ellen egy hatalmas meccsen kaptunk ki, akkor eza L jó omen lesz a szezon végére.

Ez a szezon nagyon sokban hasonlít 2007-re. Hullámzó teljesítmény, folyamatosan erősödő D új koordinátorral, az előbbiek, a csoport győztestől 2 zakó a regularban, Szinte a legjobb passrush, jó futójáték, ha az utolsó előtti fordulóban nyerünk PO van.

Nincs elveszve még semmi. Kikaptunk egy hatalmas (egy már szinte megnyert) meccse, de ebből lehet tanulni, erőt meríten.

Egy kiderült tegnap este. Jó csapatunk van!!!!!!!

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pech... 2 óra alvás után sem jobb. :mad:
A negyedik negyedben csak 3 TD-t nyeltünk be.gerle
Jó lesz az 4 TD-nek is. 😕

Valószínűleg a Sport2-n is lehet majd nézni a meccsünket a jövő héten, mert a 10.15-ös idősávban lesz. És gondolom ezt fogják adni. Hétfő éjjel pedig szurkoljunk a Minnessotának, jövő héten pedig a Jets-nek a Bears ellen.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Pech... 2 óra alvás után sem jobb. :mad:
A negyedik negyedben csak 3 TD-t nyeltünk be.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kb mindenki leírt mindent. Egyet tudok mondani: 1 hétig nem akarok fociról hallani...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Senki se mondta, hogy csak ő hibázott.
Ugyan nem rajta el ment el a nyerés, de a döntetlen viszont igen.

Ha kikúrja oldalra, akkor a rendes defense ellen igen nagy valószínűséggel nem futotta volna le ezt a távot DeSean a maradék 12 másodpercben.Winters
A döntetlen ezen ment el:
New York Giants at 1:16, (1st play from scrimmage 1:10)
(1:10) (Shotgun) E.Manning pass incomplete short left to D.Hagan. 1-10-NYG 36
(1:06) (Shotgun) E.Manning pass incomplete deep middle to K.Boss. 2-10-NYG 36
(1:00) (Shotgun) E.Manning sacked at NYG 29 for -7 yards (T.Laws). 3-10-NYG 36
Timeout #1 by NYG at 00:14.Badman
tehát még egyszer: mások is hibáztak, de ettől ez még menthető lett volna, ha kikúrja a labdát, a 20 yard körül.Winters
Magas volt a snap, ezért nem tudta kirúgni oldalra. Le kellett volna futtatni az órát, és akkor nem került volna a csapat ilyen helyzetbe.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Azért ne varrjátok már Dodge nyakába a vereséget. Neki már pályára sem kellett volna lépnie a rendes játékidőben.Badman
Senki se mondta, hogy csak ő hibázott.
Ugyan nem rajta el ment el a nyerés, de a döntetlen viszont igen.

Ha kikúrja oldalra, akkor a rendes defense ellen igen nagy valószínűséggel nem futotta volna le ezt a távot DeSean a maradék 12 másodpercben.Winters
A döntetlen ezen ment el:
New York Giants at 1:16, (1st play from scrimmage 1:10)
(1:10) (Shotgun) E.Manning pass incomplete short left to D.Hagan. 1-10-NYG 36
(1:06) (Shotgun) E.Manning pass incomplete deep middle to K.Boss. 2-10-NYG 36
(1:00) (Shotgun) E.Manning sacked at NYG 29 for -7 yards (T.Laws). 3-10-NYG 36
Timeout #1 by NYG at 00:14.Badman
tehát még egyszer: mások is hibáztak, de ettől ez még menthető lett volna, ha kikúrja a labdát, a 20 yard körül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szezon közepére egy kicsit megszokta a dolgot és előző héten már jókat puntolt, de ahogy jött egy kis feszültség rögtön bedölt, mint az első meccsein. ilyen emberrel egyszerűen nem lehet PO-ba menni, egy superbowl-ról mentővel vinnék el reszketve.Blues
Azért ne varrjátok már Dodge nyakába a vereséget. Neki már pályára sem kellett volna lépnie a rendes játékidőben.Badman
Senki se mondta, hogy csak ő hibázott.
Ugyan nem rajta el ment el a nyerés, de a döntetlen viszont igen.

Ha kikúrja oldalra, akkor a rendes defense ellen igen nagy valószínűséggel nem futotta volna le ezt a távot DeSean a maradék 12 másodpercben.Winters
A döntetlen ezen ment el:
New York Giants at 1:16, (1st play from scrimmage 1:10)
(1:10) (Shotgun) E.Manning pass incomplete short left to D.Hagan. 1-10-NYG 36
(1:06) (Shotgun) E.Manning pass incomplete deep middle to K.Boss. 2-10-NYG 36
(1:00) (Shotgun) E.Manning sacked at NYG 29 for -7 yards (T.Laws). 3-10-NYG 36
Timeout #1 by NYG at 00:14.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
2nd down-nál futni kellett volna egyet, aztán 3rd-re még mindig meg lehetett volna próbálni a passzt és az időkérést (volt még 3), de az igazi megafaszság az volt, h Dodge nem rúgta ki a picsába oldalra a puntotSzesze
szezon közepére egy kicsit megszokta a dolgot és előző héten már jókat puntolt, de ahogy jött egy kis feszültség rögtön bedölt, mint az első meccsein. ilyen emberrel egyszerűen nem lehet PO-ba menni, egy superbowl-ról mentővel vinnék el reszketve.Blues
Azért ne varrjátok már Dodge nyakába a vereséget. Neki már pályára sem kellett volna lépnie a rendes játékidőben.Badman
Senki se mondta, hogy csak ő hibázott.
Ugyan nem rajta el ment el a nyerés, de a döntetlen viszont igen.

Ha kikúrja oldalra, akkor a rendes defense ellen igen nagy valószínűséggel nem futotta volna le ezt a távot DeSean a maradék 12 másodpercben.