New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát én is nagyon várom a holnapi meccset. Ha kikapunk, sokkal obban fog fájni a múltheti utolsó 8 perc. Megint megjósolhatatlan, hogy mi lesz a végeredmény. Remélem vért isznak a srácok és TC továbbra is veretlen marad a lembón a Giants-el. Az biztos, hogy az esetleges jó játék számomra sem lesz vigasztaló akkor, ha kikapunk.

Azért bízok a csapatban. Meg van az esély. Jó lenne, ha a bűvös 7-es számot elérnénk az ellen QB-k leamortizálásában. Akkor tuti mienk a meccs.gyurczi
Na igen. Inkább nyerjünk szar játékkal, minthogy jó játékkal kikapjunk. Persze szar játékkal úgyse lehetne nyerni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Hát én is nagyon várom a holnapi meccset. Ha kikapunk, sokkal obban fog fájni a múltheti utolsó 8 perc. Megint megjósolhatatlan, hogy mi lesz a végeredmény. Remélem vért isznak a srácok és TC továbbra is veretlen marad a lembón a Giants-el. Az biztos, hogy az esetleges jó játék számomra sem lesz vigasztaló akkor, ha kikapunk.

Azért bízok a csapatban. Meg van az esély. Jó lenne, ha a bűvös 7-es számot elérnénk az ellen QB-k leamortizálásában. Akkor tuti mienk a meccs.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egész héten csak a holnapi meccset vártam/várom. 😊

Annyit kérnék a Jézuskától így utólag, hogyha ki is kapunk, azért legalább egy szoros meccsel ajándékozzon meg, mert ennyit megérdemlünk mi, lelkes szurkolók 😊Winters
hát ha kikapunk akkor nekem kb tökmind1, h mennyire. Egyetdül az idegesítene fel , ha nem küzdenénk eléggé, de erre igen csekély az esély 😊
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Egész héten csak a holnapi meccset vártam/várom. 😊

Annyit kérnék a Jézuskától így utólag, hogyha ki is kapunk, azért legalább egy szoros meccsel ajándékozzon meg, mert ennyit megérdemlünk mi, lelkes szurkolók 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem Matthews Top 3 Pass-rusher, de persze ez szubjektív. Plusz szerintem meg pont hogy nem volt dolga a falnak idén olyan baromi jó pass rusherekkel. Főleg az utóbbi hét meccsen. Maximum Ware, de szezon első felébe ő se villogott.rattlesnk
Pl Jared Allen Top1 pass-rusher 😊
Ware szintén elit, a Philly meg eleve blitzekre alapuló védekezést játszik.
Matthews sztem semmiképp sem Top3 pass-rusher, de így Raji-val együtt tényleg veszélyes, fiatal páros, akik később gyaníthatóan még jobbak lesznek, de az OL eddigi teljesítménye optimizmusra ad okot.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szerintem Matthews Top 3 Pass-rusher, de persze ez szubjektív. Plusz szerintem meg pont hogy nem volt dolga a falnak idén olyan baromi jó pass rusherekkel. Főleg az utóbbi hét meccsen. Maximum Ware, de szezon első felébe ő se villogott.rattlesnk
Azért az edzéseken baromi jó pass rusherek ellen dolgoznak a srácok 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Matthews Top 3 Pass-rusher, de persze ez szubjektív. Plusz szerintem meg pont hogy nem volt dolga a falnak idén olyan baromi jó pass rusherekkel. Főleg az utóbbi hét meccsen. Maximum Ware, de szezon első felébe ő se villogott.rattlesnk
ha megduplázzuk nem fog annyira virgonckodni, a packers dline többi tagját meg elvileg tudni kéne tartani
én egyedül rodgerstől fosok de bizakodó vagyok még így is a meccsel kapcsolatban
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Matthews Top 3 Pass-rusher, de persze ez szubjektív. Plusz szerintem meg pont hogy nem volt dolga a falnak idén olyan baromi jó pass rusherekkel. Főleg az utóbbi hét meccsen. Maximum Ware, de szezon első felébe ő se villogott.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem a legtöbb dolgot ott fog eldőlni hogy Matthews hányszor ér oda. Ha folyamatosan nyomás lesz Manningen tutti kikapunk. Colts meccsen is karrierje egik legrosszabb meccsét hozta pedig ott még viszonylag egybe volt a fal. Most hogy sok sérült van még könnyebb dolga lesz Matthwesnak aki a legjobb OL-ek ellen is képes 2-3 sackre akár egymaga is és hiába van futójátékunk de az se megy passzjáték nélkül. Szerintem nem Rogers megállítása lesz a döntő, persze az is de ne feledkezzünk meg Matthewsról sem. Már nagyon várom a meccset és remélem meg ajándékoznak minket a fiúk egy PO-val. 😊rattlesnk
Nem tudom elképzelni, h akkora terror alatt legyen Eli, Matthews ide vagy oda... eddig senkinek sem sikerült ez idén (az omizózus Indy meccs kivételnek tekinthető, de az a körülményeknek is köszönhető + marhára nem feküdt a falunknak a kurva gyors Freeney-Mathis páros), utsó 7 meccsen összesen 3 sacket kaptunk, pedig sokkal jobb pass-rusherek ellen is játszottunk, nem hiszem, h ettől annyira tartanunk kéne, sztem nem ez lesz a döntő.

Egyébként Boldog Karácsonyt mindenkinek!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a legtöbb dolgot ott fog eldőlni hogy Matthews hányszor ér oda. Ha folyamatosan nyomás lesz Manningen tutti kikapunk. Colts meccsen is karrierje egik legrosszabb meccsét hozta pedig ott még viszonylag egybe volt a fal. Most hogy sok sérült van még könnyebb dolga lesz Matthwesnak aki a legjobb OL-ek ellen is képes 2-3 sackre akár egymaga is és hiába van futójátékunk de az se megy passzjáték nélkül. Szerintem nem Rogers megállítása lesz a döntő, persze az is de ne feledkezzünk meg Matthewsról sem. Már nagyon várom a meccset és remélem meg ajándékoznak minket a fiúk egy PO-val. 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
hatalmas meccs volt, végignéztem és pihentem fél órát és mentem jogelméletből utána szigorlatozni, meg is lett 😀
mostani meccsel kapcsolatban azt olvastam, hogy nickelben kellene felállni sokat, passz játékot megfogni, és ha tudnak verjenek meg minket a futássalcsebi
Állítom úgy még a futást is könnyebben meg tudnánk fogni. Ha Kenny és Rolle mellé bejönne Grant egy LB helyére, ő legalább csinálna is valamit...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nagy nyomás lesz Rodgersen ez nem is kérdés, a Giants DL >>> Packers OL, ez nekünk mindenképp kedvező. Más kérdés, h ettől függetlenül komoly passzjáték várható tőlük, mert eleve erre épül az offense-ük, a futás pedig sztem nem fog működni ellenünk. Nem kedvezőtlenek a matchupok, normális esetben egyértelműen mi lennénk a favoritok, jelen helyzetben viszont ezt így nem lehet kijelenteni sajnos.Szesze
gyorsan feldíszítetted a fát ha betudtál nézni a fórumra... 😊
(én dolgozom azért érek rá... )

ne felejtsük el hogy profi ( nem NB-1 focista , nem szurkoló ) sportolókról van szó , akik nem eshetnek össze

még egy ilyen zakó után sem .Biztos vagyok benne hogy kurvára odateszik majd magukat !

Lehet hogy így is kikapunk majd , de biztos hogy nem a múlt héten történtek miatt...
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Boldog Karácsonyt minden Giants fan-nek 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nagy nyomás lesz Rodgersen ez nem is kérdés, a Giants DL >>> Packers OL, ez nekünk mindenképp kedvező. Más kérdés, h ettől függetlenül komoly passzjáték várható tőlük, mert eleve erre épül az offense-ük, a futás pedig sztem nem fog működni ellenünk. Nem kedvezőtlenek a matchupok, normális esetben egyértelműen mi lennénk a favoritok, jelen helyzetben viszont ezt így nem lehet kijelenteni sajnos.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
hatalmas meccs volt, végignéztem és pihentem fél órát és mentem jogelméletből utána szigorlatozni, meg is lett 😀
mostani meccsel kapcsolatban azt olvastam, hogy nickelben kellene felállni sokat, passz játékot megfogni, és ha tudnak verjenek meg minket a futássalcsebi
a Pats ellen éledezett a GB futása de , szerintem is a passzvédekezés amin múlni fog a dolog...
Rodgers borzasztó hidegvérrel, mosolyogva dobál ha nincs nyomás , ez ellen komolyan tenni kell ...

szóval a szokásos a helyzet : ha lesz pass rush ( végig... 😉 ) akkor van keresnivalónk ,
ha nincs akkor.... ( kevésbé van ) ,arra viszont vigyáznunk kell hogy Rodgers is igen mobilis tud lenni szorult helyzetben
de erre ugye van tapasztalatunk Vickel ez mindenképpen előny!!! + előny hogy a GB Off. line is a mezőny vége felé található...
a hazai pálya sokat számíthat nekik (nagyon pörögnek otthon) ezt kell kikapcsolnunk magunkban...
a statisztikák szerint bőven van bizakodnivalónk (persze egy meccs mindig más , de egyelőre ebből lehet okoskodni.. )
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
hatalmas meccs volt, végignéztem és pihentem fél órát és mentem jogelméletből utána szigorlatozni, meg is lett 😀
mostani meccsel kapcsolatban azt olvastam, hogy nickelben kellene felállni sokat, passz játékot megfogni, és ha tudnak verjenek meg minket a futással

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Boldog karácsonyt minden Giants-fannak!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
14. forduló - helyezések:

1. deny79 7 pont
2. Asbee 4 pont
rattlesnk 4 pont
Chevy 4 pont
salander 4 pont
6. kristof 3 pont
Buchek8 3 pont
Forti 3 pont
9. Badman 2 pont
Lance 2 pont
Szesze 2 pont
ironroy 2 pont
csebi 2 pont
14. yooker 1 pont
G-men 1 pont
balu10 1 pont
vadibandi 1 pont (ezért kár volt sürgetni 😛)
18. Winters 0 pontSzesze
szépen lehoztuk az 1 pontokat a nézőtársakkal... 😊yooker
Én is azt néztem, hogy a kocsmázók ugyanazt a teljesítményt hozták.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és GIANTS sikerekben gazdag Új Esztendőt kívánok mindenkinek!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sokat nem jelent ugyan de a szakértők minket várnak győztesnek. Reméljük igazuk lesz. 😊
http://espn.go.com/nfl/picks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy kis videó a harci tűz fokozására : http://www.nfl.com/gamecenter/2008012001/2007/POST20/giants@packers#tab:watch

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!yooker
Te jó ég!! Ez mekkora meccs volt. Épp a minap néztem vissza bánatomba. 😊
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
egy kis videó a harci tűz fokozására : http://www.nfl.com/gamecenter/2008012001/2007/POST20/giants@packers#tab:watch

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
14. forduló - helyezések:

1. deny79 7 pont
2. Asbee 4 pont
rattlesnk 4 pont
Chevy 4 pont
salander 4 pont
6. kristof 3 pont
Buchek8 3 pont
Forti 3 pont
9. Badman 2 pont
Lance 2 pont
Szesze 2 pont
ironroy 2 pont
csebi 2 pont
14. yooker 1 pont
G-men 1 pont
balu10 1 pont
vadibandi 1 pont (ezért kár volt sürgetni 😛)
18. Winters 0 pontSzesze
szépen lehoztuk az 1 pontokat a nézőtársakkal... 😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
otthon idén egy szopodájuk volt, a miami ellen: 20-23 (OT)

a dolphins 76 yardon tartotta a GB futást, és ebből logikusan következik, hogy 10 perccel többet volt náluk a labda
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
18. Winters 0 pontSzesze
Az igen.
Megyek lottózni, most biztos elkaptam a fonalat.