New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amilyen dühöt éreztem a múlt héten most akkora szomorúság van bennem, ilyen impotens szar játékot. Én is bírom Coughlint de szerintem ideje lenne váltani. Új edzővel talán nem lenne ilyen fos játékunk minden kibaszott évben az utolsó 2-3 játékhéten. Kurva életbe. Elment a PO, én kb. 2%ot adok a PO-ra. De ha nem jutnánk be akkor inkább nézném a TB mnit ezt a GB, remek csapat de amit ma műveltek a ereménykövetőben a sajtfejűek, az nálam kiverte a biztosítékot. Az második félidőre le is léptem. Mindegy nagyon remélem hogy megverjük a 'skinst (ezek után kitudja) és a macik elporolják a packerst.

Bár engem nem érdekel annyira, de a tippjátékom is kövér 0 pontos lett. Nem néztem utána de ahogy visszaemlékszem gyakorlatilag semmi sem jött be. Kezet foghatok Eli-al.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tized annyira se vagyok mérges, mint múlt héten, de jelenleg úgy érzem,h a Redskins meccset se fogjuk tudni hozni, épp a legrosszabbkor zuhantunk össze sajnos.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
remélem maradSzesze
akkor már ketten vagyunkChevy
sztem viszont valaki repülni fog... ha nem is TC de a ST edző tuti,valakinek el kell vinnie a "balhét" mint tavaly Kill Sheridennek....ironroy
De aműgy ki a hibás? Mert most kb. totális összevisszaság van mindkét oldalon. És ezért hibáztathatják Cughlint szerintem. És lehet, hogy jogosan, csak mivel én bírom, remélem, hogy marad. Tavaly teljesen más volt a helyzet, mert bár kirívóan szar volt a D, de az O tette a dolgát.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én is sajnálom reméltem h ti mentek PO-ba az a legkissebb rossz ha mi már nem mehetünk. Mondjuk jövő héten bármi lehet.Blevi
5%-nál több esélyt nem látok erre, de összességében azt kell mondani, h nem is érdemelnénk meg.Szesze
a macik sztem szeretnének még bizonyítani a sajtfejűek meg sztem jobban fognak tartalékolni így én simán látok 40% esélyt is.
egyébként sztem megérdemelnénk a PO-t, ha a teljes szezont nézzük, nem csak az utolsó 2 meccsetkristof
miért tartalékolnának? nekik az ugyanilyen fontos meccs lesz
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is sajnálom reméltem h ti mentek PO-ba az a legkissebb rossz ha mi már nem mehetünk. Mondjuk jövő héten bármi lehet.Blevi
5%-nál több esélyt nem látok erre, de összességében azt kell mondani, h nem is érdemelnénk meg.Szesze
a macik sztem szeretnének még bizonyítani a sajtfejűek meg sztem jobban fognak tartalékolni így én simán látok 40% esélyt is.
egyébként sztem megérdemelnénk a PO-t, ha a teljes szezont nézzük, nem csak az utolsó 2 meccset
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ahhoz hogy po-ba juthassunk vernünk kell a Redskinst, és:

Bears veri a GB-t vagy Atlanta veri a Saintset holnap, és Tampa is elveri a saintset idegenben.

Szerencsére mindenkinek nyerni kell, mert a Bearsnek is kell a pihenő.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
borzasztó csalódott vagyok !! tényleg hittem benne hogy nyerünk , és bár küzdöttünk ( ez mondjuk minimun ) de

ez a meccs kiváló összefoglalója volt annak hogy miért is nem sikerült ez az évünk ( fumble,ic,eltett passzok, benyelt hosszú játékok , nem sorolom tudjátok...) ezek a hibák javíthatóak jövőre , de

ami nagyon szomorú hogy nincs olyan ember aki vezetné ezt a csapatot nehéz helyzetekben....yooker
Azért nem ez a meccs volt a jellemző az idei évre. Tavaly igen, idén nem. Ezen kívül a Colts vert meg minket hasonlóan, okokat ld fent. A múlt héten buktuk el a szezont, sajna egy olyan meccset nem lehetett volna elveszteni. Tavalyhoz képest előrelépett a védekezés, az LB sor feljavításával tovább lehet fejlődni. Az offense sajnos összességében elég gyenge volt idén, rengeteg volt az eladott labda, mind a fumble, mind az INT. A szerencse se volt mellettünk egész évben, ez is nyilvánvaló.Szesze
akkor mégiscsak a rentgeteg eladott labda volt a jellemző szerinted is.....

komoly csapatoktól sajnos rendre kikaptunk....
biztató jelek természetesen voltak de ez kevés lett idén!!! majd jövőre !!!yooker
igen, de ez a meccs nem az eladott labdák miatt ment el, csak azok miatt lett ilyen sima.
A teljes szezont nézve egyértelműen döntő volt ez a rengeteg turnover természetesen.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
borzasztó csalódott vagyok !! tényleg hittem benne hogy nyerünk , és bár küzdöttünk ( ez mondjuk minimun ) de

ez a meccs kiváló összefoglalója volt annak hogy miért is nem sikerült ez az évünk ( fumble,ic,eltett passzok, benyelt hosszú játékok , nem sorolom tudjátok...) ezek a hibák javíthatóak jövőre , de

ami nagyon szomorú hogy nincs olyan ember aki vezetné ezt a csapatot nehéz helyzetekben....yooker
Azért nem ez a meccs volt a jellemző az idei évre. Tavaly igen, idén nem. Ezen kívül a Colts vert meg minket hasonlóan, okokat ld fent. A múlt héten buktuk el a szezont, sajna egy olyan meccset nem lehetett volna elveszteni. Tavalyhoz képest előrelépett a védekezés, az LB sor feljavításával tovább lehet fejlődni. Az offense sajnos összességében elég gyenge volt idén, rengeteg volt az eladott labda, mind a fumble, mind az INT. A szerencse se volt mellettünk egész évben, ez is nyilvánvaló.Szesze
akkor mégiscsak a rentgeteg eladott labda volt a jellemző szerinted is.....

komoly csapatoktól sajnos rendre kikaptunk....
biztató jelek természetesen voltak de ez kevés lett idén!!! majd jövőre !!!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha nem lesz po, kíváncsi vagyok, hogy marad-e CoughlinChevy
remélem maradSzesze
akkor már ketten vagyunkChevy
sztem viszont valaki repülni fog... ha nem is TC de a ST edző tuti,valakinek el kell vinnie a "balhét" mint tavaly Kill Sheridennek....
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ha nem lesz po, kíváncsi vagyok, hogy marad-e CoughlinChevy
remélem maradSzesze
akkor már ketten vagyunk
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ekkora kibaszott szánalmas játékot... nem hiszem el... úgy ahogy van kurva szar volt az egész csapat... már megint a kibaszott labdavesztések... kb a 40. a szezonban...Rodgers-ék végig vidáman,mosolyogva hülyére vertek minket...Matthews állat,nekünk is kéne egy ilyen LB... szezon vége, ezek után már csak 1 csapatnak fogok szurkolni mindig az Ígülsz aktuális ellenfelének!!!ironroy
Én is sajnálom reméltem h ti mentek PO-ba az a legkissebb rossz ha mi már nem mehetünk. Mondjuk jövő héten bármi lehet.Blevi
5%-nál több esélyt nem látok erre, de összességében azt kell mondani, h nem is érdemelnénk meg.
több mint 13 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
ekkora kibaszott szánalmas játékot... nem hiszem el... úgy ahogy van kurva szar volt az egész csapat... már megint a kibaszott labdavesztések... kb a 40. a szezonban...Rodgers-ék végig vidáman,mosolyogva hülyére vertek minket...Matthews állat,nekünk is kéne egy ilyen LB... szezon vége, ezek után már csak 1 csapatnak fogok szurkolni mindig az Ígülsz aktuális ellenfelének!!!ironroy
Én is sajnálom reméltem h ti mentek PO-ba az a legkissebb rossz ha mi már nem mehetünk. Mondjuk jövő héten bármi lehet.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
borzasztó csalódott vagyok !! tényleg hittem benne hogy nyerünk , és bár küzdöttünk ( ez mondjuk minimun ) de

ez a meccs kiváló összefoglalója volt annak hogy miért is nem sikerült ez az évünk ( fumble,ic,eltett passzok, benyelt hosszú játékok , nem sorolom tudjátok...) ezek a hibák javíthatóak jövőre , de

ami nagyon szomorú hogy nincs olyan ember aki vezetné ezt a csapatot nehéz helyzetekben....yooker
Azért nem ez a meccs volt a jellemző az idei évre. Tavaly igen, idén nem. Ezen kívül a Colts vert meg minket hasonlóan, okokat ld fent. A múlt héten buktuk el a szezont, sajna egy olyan meccset nem lehetett volna elveszteni. Tavalyhoz képest előrelépett a védekezés, az LB sor feljavításával tovább lehet fejlődni. Az offense sajnos összességében elég gyenge volt idén, rengeteg volt az eladott labda, mind a fumble, mind az INT. A szerencse se volt mellettünk egész évben, ez is nyilvánvaló.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ekkora kibaszott szánalmas játékot... nem hiszem el... úgy ahogy van kurva szar volt az egész csapat... már megint a kibaszott labdavesztések... kb a 40. a szezonban...Rodgers-ék végig vidáman,mosolyogva hülyére vertek minket...Matthews állat,nekünk is kéne egy ilyen LB... szezon vége, ezek után már csak 1 csapatnak fogok szurkolni mindig az Ígülsz aktuális ellenfelének!!!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ha nem lesz po, kíváncsi vagyok, hogy marad-e CoughlinChevy
remélem marad
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
borzasztó csalódott vagyok !! tényleg hittem benne hogy nyerünk , és bár küzdöttünk ( ez mondjuk minimun ) de

ez a meccs kiváló összefoglalója volt annak hogy miért is nem sikerült ez az évünk ( fumble,ic,eltett passzok, benyelt hosszú játékok , nem sorolom tudjátok...) ezek a hibák javíthatóak jövőre , de

ami nagyon szomorú hogy nincs olyan ember aki vezetné ezt a csapatot nehéz helyzetekben....
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ha nem lesz po, kíváncsi vagyok, hogy marad-e Coughlin
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Írtam a meccs előtt, h mivel a Giants DL>>>Packers OL, a lelki tényezőket leszámítva nekünk kedvez a párharc. Sajnos kiderült, h az kiindulás teljesen hibás volt... persze így péppé vertek minket, mint minden olyan meccsen ahol nincs kellő pass-rush és ilyen erős QB az ellenfél. (pláne,h a WR sor is ligaelit). Kb a Colts meccs lekopírozása volt. Vszínű ennyi volt a szezon 😕
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
ilyen játékkal hagyjuk a francba a playoff-témát...

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1. c
2. d
3. c
4. d
5. a
6. c
7. c
8. c
9. d
10. b
11. a
12. d

Ha még nem késő 😀 Ha az, akkor meg mindegy, úgy is csak poénból szoktam ritkán tippelni 😀
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? E
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? C
4. Hány passzolt és futott TD-t szerzünk összesen a meccsen? D
5. Jacobsnak vagy Bradshawnak meglesz a 100 futott yard? A
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? A
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
9. Hány sacket szerzünk? E
10. Hány sacket szedünk be? B
11. Szerez ellenünk sacket C. Matthews? B
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? D
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt hiszem én is befekszek majd a tv elé, nem leszek se itt, se msn-n, de később majd lehet megjelenek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.C
2.D
3.D
4.D
5.A
6.A
7.C
8.A
9.C
10.C
11.A
12.C
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 104 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! A változatosság kedvéért mi Minnesota meccsünk is csúszik szerda hajnalra remélem hasonló eredménnyel járunk mint ti 😊
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. C
2. C
3. C
4. C
5. B
6. B
7. C
8. D
9. C
10.C
11. A
12. D