New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
15. forduló - helyezések:

1. Szesze 7 pont
2. Szsziszka 6 pont
3. rattlesnk 5 pont
deny79 5 pont
5. vadibandi 4 pont
Forti 4 pont
7. Asbee 3 pont
kristof 3 pont
ironroy 3 pont
10. Badman 2 pont
Winters 2 pont
Chevy 2 pont
G-men 2 pont
14. Lance 1 pont
salander 1 pont
yooker 1 pont
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tippjáték 15. forduló - helyes válaszok

1. Mi lesz a végeredmény? D) kikapunk (csak vadibandi)
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D) 351-400 (9 találat)
3. Hány táma0dó-yardot szereznek ellenünk összesen? E) 400+ (csak rattlesnk)
4. Hány passzolt és futott TD-t szerzünk összesen a meccsen? B) 2 (csak vadibandi)
5. Jacobsnak vagy Bradshawnak meglesz a 100 futott yard? B) nem (6 találat)
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? C) Goff (5 találat)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C) Rolle (10 találat)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C) G. Jennings (4 találat)
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 (senki)
10. Hány sacket szedünk be? B) 1 (6 találat)
11. Szerez ellenünk sacket C. Matthews? B) nem (5 találat)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B) 1 (3 találat)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Természetesen nyert a Saints, úgyh az a vonal kilőve. Nem mintha bíztam volna benne.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ma sokat gondolkodtam a dolgon és végül abban maradtam, hogy talán az lenne a legoptimálisabb megoldás, ha Coughlin azt mondaná hogy még kitölti az utolsó szerződésbe foglalt évét, de közben hajlandó változtatásokat eszközölni a segédedzői posztokon hogy az utódjának könnyebb dolga legyen. Jövőre, ha nem történik valami csoda úgyis visszavonulna valószínűleg.

A Marák meglehetősen türelmesek, de a Special Team edzőnek és pár másiknak mennie kell. Pl. át kéne gondolni hogy jó ötlet volt-e a WR edzőből QB edzőt csinálni, hogy átvegye a helyét a Quality Controllért felelős edző, akit meg a Gillbride fia (?) váltott fel.

Ilyen zsúfolt edzőkeresési piacon talán jobb esélyünk van mondjuk egy fiatalabb és mellé tehetséges OC kifogni, mint hirtelen leakasztani egy vezetőedzőt... (pl. mi lesz Jason Garrettel?) Így nem egy lépésben kéne felborogatni mindent.

Hiszem hogy Gillbride szerintem nem tudja kihozni a playbookkal az Eliban rejlő potenciált. Illetve egyszerűen a stílusa nem fekszik a viszonylag "egyszerű" és emellé pluszban még tapasztalatlan WR-einknek. Itt főleg Manninghamra gondolok, de Nicks is bejátszhat - Smith viszont ki tudja használni. Hány meg hányszor fordult elő ugye, hogy 1-1 INT-nél illetve ember közelébe se menő labdánál Elinak a playbookra mutogatva vagy amúgy osztania kellett az észt a srácoknak, hogy mit csesztek el a routeon.

Sajnos kétlem, hogy Coughlin ilyenbe belemenne.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nem-pocket jelző alatt nem a futó qb-ket, hanem a zsebből remekül kimozgó és passzolókat értem: Big Ben, Jake the Snake, McNabbvittore
Rodgersnél jobban szerintem senki nem tudja mikor és hogyan kell menekülni a zsebből. Néha úgyérzem van vagy 8 szeme minden oldalon.JayB
valóban kurva jó, ezt el kell ismerni
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
nem-pocket jelző alatt nem a futó qb-ket, hanem a zsebből remekül kimozgó és passzolókat értem: Big Ben, Jake the Snake, McNabbvittore
Rodgersnél jobban szerintem senki nem tudja mikor és hogyan kell menekülni a zsebből. Néha úgyérzem van vagy 8 szeme minden oldalon.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem-pocket jelző alatt nem a futó qb-ket, hanem a zsebből remekül kimozgó és passzolókat értem: Big Ben, Jake the Snake, McNabb
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
én az utsó 9 percet nem bírtam már megnézni pedig direkt hírzárlat volt nálam meg minden...
sajnos gyengék voltunk kulcs szitukban...
bízok a macikban, meg a solymokban meg a kalózokban, meg a jóistenben is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha nem lenne a Pats idén erre is ellenpélda, azt mondanám, egyre több csapatnál megfigyelhető, hogy az OL-en spórolnak és a megtakarított pénzt/draftot más hiányposztok erősítésére fordítják. legjobb példa erre a Steelers, de a GB is ilyesmi. ha ez tendencia lesz, akkor a pocket QB-k hátrányba kerülnek és a zsebből kikolbászoló irányítók felértékelődnek.vittore
érdekes, hogy a Packerst írtad, mert a legutóbbi drafton az első választottjuk Bulaga volt, aki ugye OL. szóval ez így nem igaz. az egy dolog, hogy elképzelhető, hogy a mai QB-k jobb atléták, ezért jobban tudnak menekülni. de tendenciának nem érzem.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha nem lenne a Pats idén erre is ellenpélda, azt mondanám, egyre több csapatnál megfigyelhető, hogy az OL-en spórolnak és a megtakarított pénzt/draftot más hiányposztok erősítésére fordítják. legjobb példa erre a Steelers, de a GB is ilyesmi. ha ez tendencia lesz, akkor a pocket QB-k hátrányba kerülnek és a zsebből kikolbászoló irányítók felértékelődnek.vittore
ez tök igaz!

van egy ilyen trend! ha megnézzük inkább a nagy "öregek" (Brady,Payton,Favre,Eli?) a klasszikus pocket

qb-k

az újakra sokkal jellemzőbb a sokoldalúság ami a többi poszt megváltozását is maga után vonhatja majd!yooker
Ez így azért nem teljesen igaz. 😊 A színesbőrű irányítók azok, akik sokoldalúbbak és mobilisabbak, viszont nekik nagyon kevés kivételtől eltekintve nincs meg a megfelelő pontosság a passzaikban. A fiatal irányítók közül például Ryan vagy Flacco sem futásban erős, Rodgers is inkább pocket QB és még sorolhatnám. És ez nem is fog változni szerintem, mert túl nagy a rizikó a mobilis irányítókkal kapcsolatban, már ami az esetleges sérülést illeti.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt most miért írtátok? ugye nem Newtont akarjátok draftolni? 😀
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ha nem lenne a Pats idén erre is ellenpélda, azt mondanám, egyre több csapatnál megfigyelhető, hogy az OL-en spórolnak és a megtakarított pénzt/draftot más hiányposztok erősítésére fordítják. legjobb példa erre a Steelers, de a GB is ilyesmi. ha ez tendencia lesz, akkor a pocket QB-k hátrányba kerülnek és a zsebből kikolbászoló irányítók felértékelődnek.vittore
ez tök igaz!

van egy ilyen trend! ha megnézzük inkább a nagy "öregek" (Brady,Payton,Favre,Eli?) a klasszikus pocket

qb-k

az újakra sokkal jellemzőbb a sokoldalúság ami a többi poszt megváltozását is maga után vonhatja majd!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha nem lenne a Pats idén erre is ellenpélda, azt mondanám, egyre több csapatnál megfigyelhető, hogy az OL-en spórolnak és a megtakarított pénzt/draftot más hiányposztok erősítésére fordítják. legjobb példa erre a Steelers, de a GB is ilyesmi. ha ez tendencia lesz, akkor a pocket QB-k hátrányba kerülnek és a zsebből kikolbászoló irányítók felértékelődnek.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ha jól emlékszem D. Ward is egy 1000 yardos szezon után ment....yooker
így van, ez nem jelent semmit. DeAngelo Williams extrém jó futó, de gyakorlatilag kizárt, h hozzánk kerüljön, nagyon sokat kéne érte fizetni és annyira nem nagy need az RB poszt, h ezt megtehessük.Szesze
én ezt nem is vitatom csak gondolom azért engedtük el Ward-ot mert már AB bontogatta a "szárnyait", vagy mit 😀 ha viszont tényleg menne AB a draft nem lenne megoldás... Jacobs-ware?-rookie rb= szopóág! de szerintem AB maradni fog...ironroy
Ward azért ment el mert FA lett és máshol kezdő pozicióra számíthatott, míg nálunk 2. számú lehetett volna max, ráadásul Bradshaw már feljövőben volt így nem volt olyan nagy szükség rá. Most Bradshaw-t akkor lehet elengedni, ha hozunk helyette valakit ez nyilvánvaló. Én sem akarom, h mindenáron menjen, de ez a rengeteg fumbli egyszerűen nem fér bele és én úgy látom, h teljesen meg kéne változtatnia a futási technikáját, h ezt levetkőzze. Olyan lazán fogja a labdát és lóbálja maga mellett, h kb minden tackle-nél benne van, h kiüssék neki.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ha jól emlékszem D. Ward is egy 1000 yardos szezon után ment....yooker
így van, ez nem jelent semmit. DeAngelo Williams extrém jó futó, de gyakorlatilag kizárt, h hozzánk kerüljön, nagyon sokat kéne érte fizetni és annyira nem nagy need az RB poszt, h ezt megtehessük.Szesze
én ezt nem is vitatom csak gondolom azért engedtük el Ward-ot mert már AB bontogatta a "szárnyait", vagy mit 😀 ha viszont tényleg menne AB a draft nem lenne megoldás... Jacobs-ware?-rookie rb= szopóág! de szerintem AB maradni fog...ironroy
Azért ha elengedjük Bradshawt, és ha Ingram lecsúszna hozzánk (nem fog) gondolkodás nélkül behúznám lehet még bent akármilyen O-line ember, nem érdekelne. És így már nagyon nem szopóág. Csak az a gáz, hogy ebbe sok a ha.
Bár személy szerint remélem, hogy tudjuk marasztalni. Valaki régebben belinkelte, hogy Tiki is első néhány évében rohadt sokat fumblizott, utána meg rohadt keveset. Hátha ez lesz Ahmaddal is
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Bradshaw ugyebár ha jól tudom, jövőre FA lenne... nem hiszem, hogy hagynánk elmenni egy 1000 Yard feletti szezon után...ha mégis menne akkor, Leon Washington jövőre free lesz, nem tudom, hogy mennyire Seattle-ben képzeli el a jövőt de elég jó returner, nem mellesleg ugyebár RB-is bár ő nem lenne megoldás,hacsak nem mint Jacobs cseréjeként.
másik ötlet DeAngelo Williams idén sérült volt és jövőre ő is free, nem tudom Caroline-ban számolnak-e vele de ott Stewart és Goodson "pótolni tudta"ironroy
ha jól emlékszem D. Ward is egy 1000 yardos szezon után ment....yooker
így van, ez nem jelent semmit. DeAngelo Williams extrém jó futó, de gyakorlatilag kizárt, h hozzánk kerüljön, nagyon sokat kéne érte fizetni és annyira nem nagy need az RB poszt, h ezt megtehessük.Szesze
én ezt nem is vitatom csak gondolom azért engedtük el Ward-ot mert már AB bontogatta a "szárnyait", vagy mit 😀 ha viszont tényleg menne AB a draft nem lenne megoldás... Jacobs-ware?-rookie rb= szopóág! de szerintem AB maradni fog...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Bradshaw ugyebár ha jól tudom, jövőre FA lenne... nem hiszem, hogy hagynánk elmenni egy 1000 Yard feletti szezon után...ha mégis menne akkor, Leon Washington jövőre free lesz, nem tudom, hogy mennyire Seattle-ben képzeli el a jövőt de elég jó returner, nem mellesleg ugyebár RB-is bár ő nem lenne megoldás,hacsak nem mint Jacobs cseréjeként.
másik ötlet DeAngelo Williams idén sérült volt és jövőre ő is free, nem tudom Caroline-ban számolnak-e vele de ott Stewart és Goodson "pótolni tudta"ironroy
ha jól emlékszem D. Ward is egy 1000 yardos szezon után ment....yooker
így van, ez nem jelent semmit. DeAngelo Williams extrém jó futó, de gyakorlatilag kizárt, h hozzánk kerüljön, nagyon sokat kéne érte fizetni és annyira nem nagy need az RB poszt, h ezt megtehessük.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Bradshaw ugyebár ha jól tudom, jövőre FA lenne... nem hiszem, hogy hagynánk elmenni egy 1000 Yard feletti szezon után...ha mégis menne akkor, Leon Washington jövőre free lesz, nem tudom, hogy mennyire Seattle-ben képzeli el a jövőt de elég jó returner, nem mellesleg ugyebár RB-is bár ő nem lenne megoldás,hacsak nem mint Jacobs cseréjeként.
másik ötlet DeAngelo Williams idén sérült volt és jövőre ő is free, nem tudom Caroline-ban számolnak-e vele de ott Stewart és Goodson "pótolni tudta"ironroy
ha jól emlékszem D. Ward is egy 1000 yardos szezon után ment....
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Bradshaw ugyebár ha jól tudom, jövőre FA lenne... nem hiszem, hogy hagynánk elmenni egy 1000 Yard feletti szezon után...ha mégis menne akkor, Leon Washington jövőre free lesz, nem tudom, hogy mennyire Seattle-ben képzeli el a jövőt de elég jó returner, nem mellesleg ugyebár RB-is bár ő nem lenne megoldás,hacsak nem mint Jacobs cseréjeként.
másik ötlet DeAngelo Williams idén sérült volt és jövőre ő is free, nem tudom Caroline-ban számolnak-e vele de ott Stewart és Goodson "pótolni tudta"
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Futófumbli:
Futni a labdával technikailag kétféleképpen lehet, pontosabban két ellentétes feltételnek kell megfelelni vagy, ha így plasztikusabb egy potméter két végpontja között a beállítható tetszőleges köztes érték.
Szóval vagy a biztonságra helyezve a hangsúlyt ráfogsz a másik kezeddel könyékig aztán futsz "derékon alulról" vagy a gyorsaságra helyezed a hangsúlyt, egy kézzel fogod a labdát és futsz egész testtel a felsőtestet is használva.vadibandi
ez azért így túlzás 😊. mármint alapból igaz, hogy két kézzel a biztonságos, de egy kézzel is lehet biztosan és kevésbé biztosan fogni. amikor láttam, amit írtál, ez a kép ugrott be, mint egykezes, de tökéletesen biztonságos fogás. persze kinn majd ezt jobban tudják, de lehet fejleszteni a labdabiztosságot, lásd AP.

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
jó sok minden előkerült így inkább címszavakban :

1. vezér kell a csapatba (sajnos Eli úgy tűnik nem lesz az)
minden sikeres csapatnál van egy vagy több ilyen ember. Brees, Peyton,Brady-BB,,Big Ben,Urlacher,Ray Lewis,stb ) TC sem az sajnos ,az idegeskedése minden csak nem a játékosok feltüzelése...
megoldásom viszont nincs....
2. edzői poszton egyetértek azokkal akik új Off. edzőben gondolkodnak túl konzervatív a játékunk elszalad mellettünk a többi csapat . Special team érdekes ,lehet hogy egy normális returnerrel sokkal jobbak lennénk..
3. Eli egyértelműen megfelelő a WR sorral együtt .jövőre itt jók leszünk
4. az off. falnál hibának tartom hogy kiválóan teljesítő sorba visszahoztuk az eredetileg kezdő (de sérülésből visszakerült játékosokat)
5. nem állhat egy lábon a D (pass rush ) ezt nem bírják el egész évben
valszeg ha lesz normális LB sorunk ez a helyzet is javul .
6.a fútó dolgot nem tudom eldönteni , de lehet hogy egy későbbi körös biztoskezű RB megoldást jelentehet...

a vezetésen most sok múlik ( és nehéz a helyzetük mert azért egy erős közepes csapatunk van )
akarnak-e teljes vérfrissítést , mert akkor TC out és vele együtt KG is. + komoly játékosmozgás(!)

vagy marad az öreg és megpróbáljuk nagyjából ezzel a gárdával megint....
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
"A deff oldalon kell rendbe tenni a dolgokat úgy, h ne legyünk ennyire kiszolgáltatva a DL-nek. Ha ez sikerül akkor az offense is sokkal jobb lesz egyből, mert jóval kisebb nyomás alatt játszhat majd"


Mondjuk az nem megoldás, hogy az O teljesítménye függjön a D line-étól.gyurczi
Nem megoldás, de baromira összefügg a D és az O teljesítménye. De épp azt szajkózom, h a DL-ben és sztem a sec-ben már nincs több és nem is kell több tőlük. Az LB sort kell felhozni lehetőleg úgy, h a másik két egység se veszítsen jelentősen a játékerejéből. Persze ezt rohadt nehéz lesz elérni, mert nem lehet mindenkit megtartani, de akkor is ez a cél.Szesze
ezzel csak azt akartam mondani, hogyha fárad a D az o igenis maradjon fenn több percet a pályán, és nem azonnal 3&out, mint a philly ellen az utolsó 8 percben. Idén nem láttam azt, hogy amikor nyomás volt az O-n megcsinálták. Ez a legnagyobb bajom az O-val, Eli-al, meg KG-val.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Futófumbli:
Futni a labdával technikailag kétféleképpen lehet, pontosabban két ellentétes feltételnek kell megfelelni vagy, ha így plasztikusabb egy potméter két végpontja között a beállítható tetszőleges köztes érték.
Szóval vagy a biztonságra helyezve a hangsúlyt ráfogsz a másik kezeddel könyékig aztán futsz "derékon alulról" vagy a gyorsaságra helyezed a hangsúlyt, egy kézzel fogod a labdát és futsz egész testtel a felsőtestet is használva.




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a macik sztem szeretnének még bizonyítani a sajtfejűek meg sztem jobban fognak tartalékolnikristof
miért tartalékolnának? nekik az ugyanilyen fontos meccs leszSzesze
ezt már majdnem részegen írtam, így nagyon mellé, sajnos nem emlékszem mit is akarhattam írni 😀

a többi témához: én leginkább Szeszével értek egyet h ha a D nem teljesít magas szinten akkor az O nem tudja megnyerni a meccset. Fewell biztos megtartanám, csak hoznék neki olyan alapot amivel újra top5ös D-t tudna építeni nekünk, szerencsére ehhez nem kell sok minden mert a DLine fasza (kicsit öreg, drafton lehet hoznék vmi project playát, de nem első körben). Linebacker sor viszont eszméletlen gáz OLB mintha ott se lennének de középen is nincs igazi vezér ide hoznék egy embert FAről aki tapasztalt, megbízható és igazi vezéregyéniség és összefogja a részleget, ha Ő jönne a front-sevennel nem lenne gond és olyan pass rush lenne h öröm lenne nézni 😊 Secondary átlagos safety párossal nincs gond, esetleg jöhetne egy fiatal cb (aki gyors, és esetleg returner is). Egy ilyen védelemmel szvsz tudnánk biztosítani azt, hogy a nagycsapatok ellen ne omoljunk össze rendre, és ne állítsuk lehetetlen feladatokat elé az O-t
Ha már O. Eli sztem fasza kis pocket QB, ha agyban mindig tudna koncentrálni (és a WRek fognák a labdát) drasztikusan csökkenne az INTjeink száma. WR corp rohadt erős, sérülés esetén is van pótlásra lehetőség. RB pároson én személy szerint nem változtatnék, hiába sok a fumble (bár ez ellen nem tudom mit lehetne kezdeni, talán hozzanak össze a TCben különedzést Tiki Barberrel 😛) O-Line, na ide hoznék embert (konkrétan Castonzót) hiába van depth, KELL a frissítés. ja és én kibasznám KGt néha falramászok a playcallingtól. Coughlin remélem marad
ST meg... ebbe inkább nem mennék bele
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az Offense kulcsa szerintem az lenne, hogyha újra sikerülne sínre tenni a futójátékot vagy legalább még egy WR felnőne a Nicks, 'Ham, Smith átlagosan jó szintre; mert akkor nem kéne csak azért is triple coveragebe dobálni.

Ezekhez meg az O-Line rendbetételén át vezet az út. Akkor például kevesebb embert kéne blokkolásban benntartani, lenne több üres ember.salander
De hidd el, h jó ez az OL! Kurva sokat futottunk egész évben, ha nem lett volna ez a rengeteg fumble akkor lehet, h a Bradshaw-Jacobs párost úgy lehetne emlegetni, mint az egyik legjobb futótandem az NFLben. Abban egyet értünk, h a futójátékot kéne stabiizálni, Te úgy látod OL erősítéssel, sztem meg Bradshaw csere szükséges.