New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
ja és a srácok már kezdhetik foglalni jan 5.-től a golfpályákat... hiába a Lovie Smith nyilatkozat leadják a meccset a packersnek, az eagles meg monnyon le.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Pro Bowl: Rolle és O'Hara nem érdemli meg ( utóbbi legalább elismerte). rolle jó volt, de nem ezért fizetnék egy játékosnak annyi pénzt... Fewell rendszerében a safetyknek kellene inteket gyártania, erre csak ez nem történt! Kenny is picit csalódás volt nekem idén, sokkal többet vártam tőle, de ő mág ráfoghatja a sérülésre... Grant megbízható volt néhány kivételt eltekintve.

drafttal kapcsolatban egyre jobban úgy érzem, hogy nem az MLB a legfontosabb poszt. egyetlen egy meccsen kaptunk ki futás miatt (indy) dehát ott rengetegszer álltunk fel nickelbe, a vnapi 404 yard sem goff hibája, az tuti. a kezdő futót nem is tom hirtelen 2.es átlagon tartottuk v vmi hasonló? Kuhn-tól benyeltünk egy hosszabb futást előfordul még a legjobb mlb-nél. Hiába lenne itt mondjuk Rolando, nem hiszem, hogy sokat fejlődnénk. Amit asszem Szesze írt, egy igazi passrush OLB kellene ide (Sintim mi a fa**-nak draftoltunk ha még blitzelni sem tudsz), mert Boley-t nem lehet erre állandóan használni!

Igazából én a CB-kel nem vagyok megelégedve. Ross-nak kezdőnek kellene lennie, de ki sem tudja szorítani sem Webstert, sem Thomas. Náluk szépen mutat a 9int összesen, de futás ellen sok gondjuk van, és ilyen fontos meccseken ha jobb QB dobál ellenük, akkor esélytelenek. Egy igazi shutdown corner kellene ide, aki az első opciót földbe döngöli.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
hát ez a Pro Bowl dolog teljesen érdektelen (sajnos) ! engem soha nem tudott lekötni...

pont a sava-borsa nincs meg benne a játéknak!
igaza van annak aki szerint
sokkal jobb lenne ha kiegészítenék ügyességi versenyekkel ( futók,elkapók,Qb-k ,stb )
pl : Brady vs. Peyton Brees vs. Vick erre már odakapcsolnék 😊

Season is over.. :

a külön szívás ebben a ( nem továbbjutó ) 2. helyben hogy ha jól hallottam az Atlanta meccs

alatt jövőre sokkal nehezebb sorsolásunk lesz mint pl. a Dallasnak... ( mi 3 csoport 2.-t ők 3 csoport 3.-vagy4.-t kapnak majd... )

amúgy tudja valaki melyik csoporttal fogunk jövőre játszani??

a Skins meccsen kiderül hogyan is állnak a játékosok TC-hez!
mert egy látványos összeomlás nagyon edzőbuktatás szagú lenne.....
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Season is over.

Sok pénzt fel mernék tenni a GB győzelmére. A Maciknak nincs miért játszani. Az Atlanta nyerni fog, mert ha veszít a Saints lesz a csoportgyőztes, ha legyőzi a Tampát.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kikapott az eagles. a bears motivációk erősen csökkennek, mert az atlanta ellen küzdhetnének a seed 1-ért, de az atlanta 7kor játszik, a bears meccs meg 10kor lesz, szóval tudni fogják az eredményt

a bears a seed2-t se bukhatja a phi ellen, mert győztek az eagles ellen az alapszakaszban

jobb is így, nem kell idén playoff. a GB nem akkora balfék banda mint a Denver, akiknek 2 éve csak a friscót kellett volna verniük otthon a PO-ért és nem jött össze
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Eddig is tudtuk h a pro bowl baromság.
O'Hara bent van kb 5 játszott meccsel. LOL!!! Nicks helyett meg olyan is befért, akinek ugyanannyi yardja, és majdnem feleannyi td-je van.
Rodgers se lett pro bowler idén. No comment.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megszületett a végeleges roster (bár ezt félve mnodom ki 😊 ) és ugyan az a 3 ember bent van akiket korábban írtam plusz még O'Hara is bekerült. Amúgy szerintem ők megérdemlik talán Rolle és O'Hara bekerülése kicsit meglepő. Szegény O'Hara alig játszott 5 meccset idén, de az elmúlt évek alapján mindenképp ott a helye. Rolle pedig nem játszott rosszul idén, sőt de úgy érzem voltak nála jobb teljesítmények is (Harper, Rhodes) persze azért örülök hogy beszavazták. Mondjuk jobban örülnék ha senki nem lenne ott mert következő héten megjelenésük lenne Dallasban. 😀
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Egyébként ma hozták nyilvánosságra a pro bowl kerteket és mi 3 játékost adunk az NFC-nek. Névszerint: Snee, Tuck és Rolle.rattlesnk
Ha igaz akkor mindhárman megérdemlik. Snee évek óta a falunk legjobban teljesítő tagja, Tuck & Rolle meg nem csinálnak egetverő hülyeségeket, s talán még értékelhetően is játszanak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként ma hozták nyilvánosságra a pro bowl kerteket és mi 3 játékost adunk az NFC-nek. Névszerint: Snee, Tuck és Rolle.rattlesnk
az csak egy tipp. hajnali 1kor lesz listakristof
Valóban, kösz a korrigálást. Akkor majd a C.S. Bowl szünetében ránézek. 😊 Kicsit furcsáltam is hogy Rolle bent van, de Rivers helyett Cassel került az AFCbe. 😊 Amúgy mikor derül ki hogy Vick vagy Tommyboy lesz az MVP?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként ma hozták nyilvánosságra a pro bowl kerteket és mi 3 játékost adunk az NFC-nek. Névszerint: Snee, Tuck és Rolle.rattlesnk
az csak egy tipp. hajnali 1kor lesz lista
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Itt is két sacket írnak: http://scores.espn.go.com/nfl/boxscore?gameId=301226009

Egyébként ma hozták nyilvánosságra a pro bowl kerteket és mi 3 játékost adunk az NFC-nek. Névszerint: Snee, Tuck és Rolle.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A week ago, FS Antrel Rolle (-4.9) guaranteed victory for the Giants and that they would make the playoffs. He followed this up with one of the worst games of his career. He allowed four of the six balls thrown his way to be caught for 124 yards, with 91 of them coming after the catch. He was one of the worst Giants at stopping the run, and didn’t help when he blitzed. The Giants didn’t make good on his guarantee, and he was part of the reason why.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Statisztikailag Kristofnak van igaza. Azonban a playnél egyszerűen kicsúszott Áron kezéből a labda.

Mondjuk nem mindegy az az egy pont ide vagy oda.gyurczi
Sztem statisztikailag sincs igaza kristofnak, ez ilyenkor nem sack-nek számít, hanem fumble-nak. Nem is írtak jóvá senkinek emiatt sacket, ha ez mégis megtörténik akkor módosítani fogom.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
mondom nekem mind1, mert sztem nem is a Bre tippeltem csak feltűnt h a statoknál más van.
de akkor evezzünk vissza kicsit TChez: http://www.nypost.com/p/sports/giants/you_can_debate_his_fate_but_finale_tvqQDT26a5KfDvfUNAH3yL
itt ez a cikk, sztem érdemes elolvasni pro/kontra érvekkel. bár ahogy a cím mondja ha nem verjük a skinst akkor repül szvszkristof
Oké, de ha nem verjük a Skinst akkor az egy teljesen más szitu, mintha verjük. Annak már lenne egyéb üzenete is, ennek a két vereségnek nem volt sztem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondom nekem mind1, mert sztem nem is a Bre tippeltem csak feltűnt h a statoknál más van.
de akkor evezzünk vissza kicsit TChez: http://www.nypost.com/p/sports/giants/you_can_debate_his_fate_but_finale_tvqQDT26a5KfDvfUNAH3yL
itt ez a cikk, sztem érdemes elolvasni pro/kontra érvekkel. bár ahogy a cím mondja ha nem verjük a skinst akkor repül szvsz
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Statisztikailag Kristofnak van igaza. Azonban a playnél egyszerűen kicsúszott Áron kezéből a labda.

Mondjuk nem mindegy az az egy pont ide vagy oda.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nem írják annak (nem is volt az), csak Tuck-nak van beírva az 1 sack az nfl.com-on is.Szesze
nem akarok itt szőrözni meg ilyenek, csak ha már elkezdtem nem hagyom abba 😀
http://sports.yahoo.com/nfl/boxscore?gid=20101226009 itt rodgers statjainál 2 sack van írva, play by playben pedig ez: 3rd-1, GB36 - 0:47 - A. Rodgers sacked. A. Rodgers fumbled. J. Kuhn recovered fumble

http://www.nfl.com/gamecenter/2010122611/2010/REG16/giants@packers#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-boxscore itt meg van olyan pont h "Times Sacked (Number-Yards)" és a green baynek ez: 2-8kristof
Rodgers dobni akart de kipördült a kezéből a labda, nem ért hozzá senki, sztem az nem sack hanem csak 1 sima fumbleKGB
na akkor mégiscsak jól mondtam, pár HSZ-sal ezelőtt :cool:
több mint 13 éve
KGB 79
nem írják annak (nem is volt az), csak Tuck-nak van beírva az 1 sack az nfl.com-on is.Szesze
nem akarok itt szőrözni meg ilyenek, csak ha már elkezdtem nem hagyom abba 😀
http://sports.yahoo.com/nfl/boxscore?gid=20101226009 itt rodgers statjainál 2 sack van írva, play by playben pedig ez: 3rd-1, GB36 - 0:47 - A. Rodgers sacked. A. Rodgers fumbled. J. Kuhn recovered fumble

http://www.nfl.com/gamecenter/2010122611/2010/REG16/giants@packers#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-boxscore itt meg van olyan pont h "Times Sacked (Number-Yards)" és a green baynek ez: 2-8kristof
Rodgers dobni akart de kipördült a kezéből a labda, nem ért hozzá senki, sztem az nem sack hanem csak 1 sima fumble
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem írják annak (nem is volt az), csak Tuck-nak van beírva az 1 sack az nfl.com-on is.Szesze
nem akarok itt szőrözni meg ilyenek, csak ha már elkezdtem nem hagyom abba 😀
http://sports.yahoo.com/nfl/boxscore?gid=20101226009 itt rodgers statjainál 2 sack van írva, play by playben pedig ez: 3rd-1, GB36 - 0:47 - A. Rodgers sacked. A. Rodgers fumbled. J. Kuhn recovered fumble

http://www.nfl.com/gamecenter/2010122611/2010/REG16/giants@packers#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-boxscore itt meg van olyan pont h "Times Sacked (Number-Yards)" és a green baynek ez: 2-8
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
az 1. nem volt sack mert akkor már nem volt nála a labda, mert kipördült a kezéből előtte és azt szedte össze a Kuhn... ha jól emlékszem :rolleyes:ironroy
elbizonytalanítottál de megnéztem és nfl.comon meg yahoon is sacknek írjákkristof
nem írják annak (nem is volt az), csak Tuck-nak van beírva az 1 sack az nfl.com-on is.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
az 1. nem volt sack mert akkor már nem volt nála a labda, mert kipördült a kezéből előtte és azt szedte össze a Kuhn... ha jól emlékszem :rolleyes:ironroy
elbizonytalanítottál de megnéztem és nfl.comon meg yahoon is sacknek írjákkristof
akkor most én néztem valamit kurvára félre!!! 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az 1. nem volt sack mert akkor már nem volt nála a labda, mert kipördült a kezéből előtte és azt szedte össze a Kuhn... ha jól emlékszem :rolleyes:ironroy
elbizonytalanítottál de megnéztem és nfl.comon meg yahoon is sacknek írják
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tippjáték 15. forduló - helyes válaszok
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 (senki)
Szesze
2szer sackeltük Rodgerst: először a 3. negyed végén amikor fumble lett de Kuhn szedte össze, meg a 4. negyed elején még egyszer Tuck
ja és grat jól sikerült a tippsorod 😉kristof
az 1. nem volt sack mert akkor már nem volt nála a labda, mert kipördült a kezéből előtte és azt szedte össze a Kuhn... ha jól emlékszem :rolleyes:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték 15. forduló - helyes válaszok
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 (senki)
Szesze
2szer sackeltük Rodgerst: először a 3. negyed végén amikor fumble lett de Kuhn szedte össze, meg a 4. negyed elején még egyszer Tuck
ja és grat jól sikerült a tippsorod 😉
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Összesített állás 15. forduló után:

1. Szesze 62 pont (4+5+7+2+1+5+5+5+3+4+3+4+5+2+7)
2. Chevy 60 pont (4+4+5+4+4+2+7+5+0+7+5+4+3+4+2)
3. kristof 59 pont (3+3+6+3+4+4+5+7+3+3+5+4+3+3+3)
4. Szsziszika 55 pont (5+2+3+3+5+3+7+6+1+3+6+2+3+-+6)
5. Forti 53 pont (-+1+6+1+5+7+5+5+4+1+3+2+6+3+4)
6. vadibandi 52 pont (3+3+5+4+4+4+3+6+0+4+4+3+4+1+4)
7. G-men 49 pont (6+0+6+3+4+2+4+6+3+3+3+3+3+1+2)
Asbee 49 pont (6+2+6+5+4+2+3+3+3+1+4+2+1+4+3)
9. ironroy 47 pont (5+2+3+2+4+2+3+9+0+2+3+4+3+2+3)
10. yooker 46 pont (-+3+3+4+5+6+4+6+2+2+3+2+4+1+1)
11. balu10 45 pont (5+2+4+3+7+1+3+6+1+1+2+5+4+1+-)
12. Lance 44 pont (5+-+-+-+-+3+5+8+0+3+6+5+6+2+1)
13. Badman 43 pont (7+2+3+2+1+3+6+4+0+2+5+3+2+2+2)
14. csebi 40 pont (6+4+4+3+3+4+3+-+2+2+2+-+5+2+-)
15. Buchek8 38 pont (-+2+2+-+4+4+3+6+2+5+4+0+3+3+-)
16. Winters 37 pont (-+2+8+1+6+4+3+-+3+-+5+-+3+0+2)
17. salander 30 pont (-+-+-+-+-+5+4+5+3+2+3+-+3+4+1)
18. rattlesnk 25 pont (-+-+-+-+-+-+-+3+4+2+2+4+1+4+5)
19. deny79 17 pont (-+-+-+-+-+4+-+-+-+1+-+-+-+7+5)
20. vittore 12 pont (-+-+-+-+6+2+4+0+-+-+-+-+-+-+-+-)
21. Nightboy 0 pont (-+-+-+-+-+-+0+-+-+-+-+-+-+-+-)