New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? B
4. Hány passzolt és futott TD-t szerzünk összesen a meccsen? E
5. Jacobsnak vagy Bradshawnak meglesz a 100 futott yard? A
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? C
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C
8. Manningham-nek meglesz a 100 elkapott yard? A
9. Hány sacket szerzünk? D
10. Hány sacket szedünk be? B
11. Hány INT-et szerzünk a meccsen? B
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? D

😀 Most már úgyis mindegy.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.B
2.C
3.B
4.C
5.B
6.C
7.C
8.B
9.B
10.B
11.C
12.B
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. B
2. B
3. B
4. B
5. B
6. B
7. B
8. B
9. B
10. B
11. B
12. B
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
1. B
2. D
3. C
4. D
5. A
6. C
7. C
8. B
9. C
10. B
11. B
12. B
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
1. B)
2. D)
3. C)
4. C)
5. B)
6. B)
7. D)
8. B)
9. C)
10. A)
11. A)
12. C)

BUÉK mindenkinek! (Amúgy ez az idei első tippjáték..... 😛 )
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. B)
2. E)
3. B)
4. D)
5. A)
6. B)
7. C)
8. A)
9. C)
10. A)
11. C)
12. C)

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? E
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? B
4. Hány passzolt és futott TD-t szerzünk összesen a meccsen? D
5. Jacobsnak vagy Bradshawnak meglesz a 100 futott yard? A
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C
8. Manningham-nek meglesz a 100 elkapott yard? A
9. Hány sacket szerzünk? E
10. Hány sacket szedünk be? A
11. Hány INT-et szerzünk a meccsen? C
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1. B
2. D
3. B
4. A
5. A
6. D
7. C
8. B
9. C
10. B
11. C
12. C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. B)
2. E)
3. B)
4. D)
5. B)
6. A)
7. A)
8. A)
9. D)
10. A)
11. B)
12. C)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1.B)
2.D)
3.D)
4.D)
5.A)
6.B)
7.C)
8.B)
9.C)
10. A)
11. A)
12. C)
javítottam mert hülyeségeket irtam 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
aki bízik a bearsben az még kiegészítésként 4,75x pénzt is bekaszálhat 😀vittore
kb a 15x lenne a reális...esélytelen
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. A
2. E
3. A
4. E
5. A
6. A
7. A
8. A
9. E
10. A
11. A
12. A

Most poénból olyat tippelek, hogy csak A és E betű van benne.




több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
aki bízik a bearsben az még kiegészítésként 4,75x pénzt is bekaszálhat 😀
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 15 ponttal nyerünk
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? E) 420+
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? B) 221-270
4. Hány passzolt és futott TD-t szerzünk összesen a meccsen? D) 4
5. Jacobsnak vagy Bradshawnak meglesz a 100 futott yard? A) igen
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? C) Goff
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? A) Webster
8. Manningham-nek meglesz a 100 elkapott yard? A) igen
9. Hány sacket szerzünk? D) 4
10. Hány sacket szedünk be? A) 0
11. Hány INT-et szerzünk a meccsen? C) 2 vagy több
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C) 2
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? D
4. Hány passzolt és futott TD-t szerzünk összesen a meccsen? D
5. Jacobsnak vagy Bradshawnak meglesz a 100 futott yard?A
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)?C
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? A
8. Manningham-nek meglesz a 100 elkapott yard?B
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
10. Hány sacket szedünk be? E
11. Hány INT-et szerzünk a meccsen? C
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. C
2. C
3. B
4. C
5. B
6. B
7. E
8. B
9. B
10. A
11. B
12. B


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog új évet minden giants-fannak!!

Egy kis összeállítás az évről a Nemzeti Sporttól. 😊 http://www.nemzetisport.hu/nfl/az-elmult-ev-legparadesabb-nfl-jelenetei-2058261/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nah akkor itt van az idei utolsó tippjáték:

1. Mi lesz a végeredmény? D) kikapunk
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? A) 0-250
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? E) 370+
4. Hány passzolt és futott TD-t szerzünk összesen a meccsen? A) 0-1
5. Jacobsnak vagy Bradshawnak meglesz a 100 futott yard? B) nem
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? D) Bulluck
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? E) Grant
8. Manningham-nek meglesz a 100 elkapott yard?B) nem
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1
10. Hány sacket szedünk be? E) 4 vagy több
11. Hány INT-et szerzünk a meccsen? A) 0
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 Szesze
Remélem nem lesz sok pontom. 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 111 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nah akkor itt van az idei utolsó tippjáték:

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 15 ponttal nyerünk B) 7-15 ponttal nyerünk C) 1-7 ponttal nyerünk D) kikapunk
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? A) 0-250 B) 251-300 C) 301-360 D) 361-420 E) 420+
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? A) 0-220 B) 221-270 C) 271-350 D) 321-370 E) 370+
4. Hány passzolt és futott TD-t szerzünk összesen a meccsen? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
5. Jacobsnak vagy Bradshawnak meglesz a 100 futott yard? A) igen B) nem
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A) Canty B) Cofield C) Goff D) Bulluck
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? A) Webster B) Ross C) Rolle D) Philips E) Grant
8. Manningham-nek meglesz a 100 elkapott yard? A) igen B) nem
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
10. Hány sacket szedünk be? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 E) 4 vagy több
11. Hány INT-et szerzünk a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 vagy több
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy többSzesze
Ne légy ilyen pesszimista még nem biztos 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nah akkor itt van az idei utolsó tippjáték:

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 15 ponttal nyerünk B) 7-15 ponttal nyerünk C) 1-7 ponttal nyerünk D) kikapunk
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? A) 0-250 B) 251-300 C) 301-360 D) 361-420 E) 420+
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? A) 0-220 B) 221-270 C) 271-350 D) 321-370 E) 370+
4. Hány passzolt és futott TD-t szerzünk összesen a meccsen? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
5. Jacobsnak vagy Bradshawnak meglesz a 100 futott yard? A) igen B) nem
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A) Canty B) Cofield C) Goff D) Bulluck
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? A) Webster B) Ross C) Rolle D) Philips E) Grant
8. Manningham-nek meglesz a 100 elkapott yard? A) igen B) nem
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
10. Hány sacket szedünk be? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 E) 4 vagy több
11. Hány INT-et szerzünk a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 vagy több
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én csak azt az egy okot látom TC kirúgásában, hogy túl sokáig úgysem marad már, lehet érdemesebb lenne minél hamarabb elkezdeni építeni a jövőt...Emellett nem látom értelmét az elküldésének.

LB sorban egyrészt Sintimet én sem értem, másrészt pedig látjuk Goff milyen szar, miért nem próbálták ki Blackburnt helyette? Ezt a szintet ő is hozni tudná, plusz jobban fel tudná tüzelni a többieket a pályán.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
eleg regen irtam ide, mert a melom miatt nem is nagyon tudtam kovetni az NFL-t, meg idom sem volt ra. Most viszont lebetegedtem, tehat volt idom olvasgatni, es en is leirnam, amit gondolok.

Szinte mindenben Szeszevel ertek egyet. (Mondjuk ez nem ujdonsag, altalaban egy velemenyen vagyunk)

Nem ertem, hogy miert kellene Coughlint elkuldeni, mivel ugysem marad mar sokaig, plusz o egy jo edzo. Gillbride erdekes tema, neha tenyleg vannak baromsagai, de szerintem nem lenne jo kivagni. Fewell pedig hihetetlen munkat vegzett iden. Amit ebbol a vedelembol ki lehetett hozni, azt ki is hozta. A vedelmunk alapfelallasa a 4-3 de igazabol mi 4-1-et jatszottunk, mert Boley-n kivul a tobbi LB egy hatar szerencsetlenseg volt. Azert annak a ket embernek a majdnem totalis hianya sokszor allitotta megoldhatatlan feladat ele a csapatot. (Meg anno en irtam, hogy a D-line es a sec kozott van egy kb. 15 - 20 yardos vakum, ahol Boley szaladgal egyedul, tobb kevesebb sikerrel) A keves szerzett labda mar evek ota problema, iden is az volt, de nem szabad elfelejteni, hogy Rolle sokszor inbox safety volt, es o csinalta meg a tacklet, mert Goffon ugy atgyalaztak a blokkolok, mint a szaron. Szo se rola, egy igazi shutdown corner jo lenne, aki konzisztensen kepes az ellenfel top elkapoit lenullazni, egy Leon Hall vagy Revis szintu CB, persze rogton senki sem lesz szupersztar, de ha nem is draftolunk ide senkit, vagy csak a 6.-7. korben, akkor kar is varni a csodat, mert az csak neha jon be.

A mi vedelmunk a D-line jatekara epul. Ha nekik megy, akkor hihetetlen dolgokra vagyunk kepesek, offense-nek is nagy segitseg stb. DE. Nagyon kellene ket kezdo LB, foleg egy rogton kezdo szintu MLB lenne nagyon fontos ( FA, vagy szerencses draft), plusz erdekelne, hogy a `majd 260 fontos Sintim mi a faszert nem jatszik meg az egyertelmu passz szituaciokban sem? Ez tenyleg erdekelne, mert ahelyett, hogy ot toltuk volna egesz evben, es meglattuk volna, hogy mi van benne, hoztuk Bulluckot, aki egy fos, es Sintim megint ott van, hogy gyanus bust, de igazabol lehetoseget sem kapott. Lehet, hogy nem egy cover zseni, de istenem, collegben egy sack es tfl gyar volt, 3-4-es pass rusher, nem akarom elhinni, hogy NFL-ben arra sem alkalmas.....egyszeruen nem hiszem el. Es ha a 4 D-line emberen kivul mar egy 5. ember is rohanna a QB-ra (minden tiszteletem Boley-e, hiszen legjobb LB-nk, de a kemeny 220 fontos tomege azert ot is bizonyos korlatok koze szoritja, mig mondjuk egy Sintim meretu boszme allat azert lenyegesen nagyobb esellyel venne fel a harcot a tacklekkel es a fullbackekkel), mar sokkal konnyebb dolga lenne Tuckeknak, sot, ha esetleg egy blitzre alkalmas MLB-t is keritenenk, akkor meg aztan tenyleg lehetne elvezkedni a kismillio blitzvariacion, mig most.....es reszben Fewlell hibaja (Sintim mellozese), de a front office is ludas benne.

A SB gyoztes csapatban tudjatok kik voltak az OLB-k? Kawika Mitchell meg Kiwi (amig el nem torte a labat). Kawika nem volt egy speedy Gonzalez, Kiwi pedig legalabb olyan hulye volt coverben, mint Sintim(mivel DE-bol lett OLB), de a rendszer mukodott, mert mindkettot be lehetett kuldeni a falba daralni, es az esetek tobbsegeben jol is jottunk ki belole, mert ok alkalmasak voltak a blitzre. Boley sem rossz, csak o kicsit pihe, es ha nagyon eroltetjuk, meg a vegen leserul, Goff egyertelmuen kuka, Bulluck is, Sintimet meg nem engedik jatszani.
Akkor is megesett, hogy szetpasszoltak minket, mint pl. a Lions, Kitna vezetesevel, es sirtam is egy jo cover LB utan, de ma meg azokat a napokat sirom vissza.
Szerintem, ha egy vedelem ennyire az egyik csapatresz teljesitmneyere epit, akkor logikus lenne segiteni a bizonyos csapatresz munkajat. A draftunkkal ezt mar megtettuk JPP es Joseph formajaban, kivancsi vagyok, hogy az idei FA mit hoz.
Tudom, hogy nem egy sack gyar, de en azert bizom benne, hogy Minnesotaban blackoutot kapnak a fejesek, es nem szerzodtetik, tagelik Greenwayt. Esely nem sok van, meg igy Sintim vegleg kuka lenne, de nagyon boldog lennek.

Offense reszrol pedig a fejekben kellene rendet tenni, plusz eldonteni, hogy kit tartunk meg, kit engedunk el. Eli is le kellene, hogy uljon kicsit, mert hiaba nem tehetett sok INT-rol, azert o sem nyujtott hall of fame teljesitmenyt iden.
Bradshawban en latok fantaziat, es (ahogy linkeltem) Tiki is rengeteget fumblizott anno, de belevertuk a fejebe, hogy hogyan fogja azt az atkozott labdat. Kerdes, hogy Ahmad mennyiert maradna? Ha sokat ker, akkor menjen, mert latszik rajta, hogy meg nem az a komplett jatekos, aki nekunk tokeletes lenne, egy felig projektnek pedig ne adjunk kisebb vagyont.
Boss szerintem (remelem) marad. Jo es hasznos jatekos, ev vege fele kijott, hogy szezon kozben rengeteget amortizaltak. Vissza lehet nezni, szinte minden meccsen volt olyan, hogy akkorat kapott, hogy rossz volt nezni. Soha nem lesz egy Tony Gonzalez, de komplett TE, nekunk meg az kell.

WR kerdest millioszor atragtuk. Falat detto. Oromteli meglepetes volt, hogy a cserek mennyire jol jatszottak, de falba soha nem rossz draftolni, plusz Seubert es O`Hara is benne van a korban, Beatty meg meg nem tart ott, mint ahol mi szeretnenk, hogy tartson.

Vegul, azert ha megnezzuk, hogy ev eleje elott tobbsegeben pesszimistak voltunk, akkor el kell ismernunk, hogy ez az ev nem akkora kudarc. A veresegeink tobbsege nem ugy tortent, mit tavaly, hogy bedaraltak minket, mindenfele esely nelkul. Legtobb esetben meg volt a lehetoseg a gyozelemre, de eladtuk a labdat, rossz donteseket hoztunk. Persze, ezert ezek sokkal fajobbak, de megmutattak, hogy a potencial megvan a csapatban. A roster jo, nehol melysegbeli problemaink vannak, de meg igy is jo. Viszont a jot es a kivalot az kulonbozteti meg, hogy a kivalo nem hibazik, es kegyetlenul kihasznalja a lehetosegeket. Mi meg nem tartunk itt, de a lehetoseg adott, hogy jovore vagy 2 ev mulva kivaloak legyunk....na itt jon be a kepbe Coughlin es a tobbi edzo.lotus86
először is szép elemzés , rámutatva a dolgokra de a
TC kérdésben nem értek egyett ! írod hogy TC már úgysem marad sokáig
akkor miért ő draftol úgy , hogy kb elmegy mire beépülnek a csapatba...
,meghogy két év
múlva tökéletesek leszünk ( akkor meg minek menne el? )
nincs vele gondom jó edző de a jövő már nem az övé ezért megfontolandó hogy olyan építkezzen és ezzel hozzon hosszabbtávú döntéseket akivel hosszabb távon is gondolkodunk...
(mondjuk ha vele gondolkodunk akkor felejtő az egész ,de a kora miatt sem gondolnám ezt...)


BUÉK mindenkinekl!!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Holnap hajnalban Fiesta Bowl: megprobalom meglesni Travis Lewis, ha mar ugyis LB az egyik legnagyobb needunk. 😊
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
eleg regen irtam ide, mert a melom miatt nem is nagyon tudtam kovetni az NFL-t, meg idom sem volt ra. Most viszont lebetegedtem, tehat volt idom olvasgatni, es en is leirnam, amit gondolok.

Szinte mindenben Szeszevel ertek egyet. (Mondjuk ez nem ujdonsag, altalaban egy velemenyen vagyunk)

Nem ertem, hogy miert kellene Coughlint elkuldeni, mivel ugysem marad mar sokaig, plusz o egy jo edzo. Gillbride erdekes tema, neha tenyleg vannak baromsagai, de szerintem nem lenne jo kivagni. Fewell pedig hihetetlen munkat vegzett iden. Amit ebbol a vedelembol ki lehetett hozni, azt ki is hozta. A vedelmunk alapfelallasa a 4-3 de igazabol mi 4-1-et jatszottunk, mert Boley-n kivul a tobbi LB egy hatar szerencsetlenseg volt. Azert annak a ket embernek a majdnem totalis hianya sokszor allitotta megoldhatatlan feladat ele a csapatot. (Meg anno en irtam, hogy a D-line es a sec kozott van egy kb. 15 - 20 yardos vakum, ahol Boley szaladgal egyedul, tobb kevesebb sikerrel) A keves szerzett labda mar evek ota problema, iden is az volt, de nem szabad elfelejteni, hogy Rolle sokszor inbox safety volt, es o csinalta meg a tacklet, mert Goffon ugy atgyalaztak a blokkolok, mint a szaron. Szo se rola, egy igazi shutdown corner jo lenne, aki konzisztensen kepes az ellenfel top elkapoit lenullazni, egy Leon Hall vagy Revis szintu CB, persze rogton senki sem lesz szupersztar, de ha nem is draftolunk ide senkit, vagy csak a 6.-7. korben, akkor kar is varni a csodat, mert az csak neha jon be.

A mi vedelmunk a D-line jatekara epul. Ha nekik megy, akkor hihetetlen dolgokra vagyunk kepesek, offense-nek is nagy segitseg stb. DE. Nagyon kellene ket kezdo LB, foleg egy rogton kezdo szintu MLB lenne nagyon fontos ( FA, vagy szerencses draft), plusz erdekelne, hogy a `majd 260 fontos Sintim mi a faszert nem jatszik meg az egyertelmu passz szituaciokban sem? Ez tenyleg erdekelne, mert ahelyett, hogy ot toltuk volna egesz evben, es meglattuk volna, hogy mi van benne, hoztuk Bulluckot, aki egy fos, es Sintim megint ott van, hogy gyanus bust, de igazabol lehetoseget sem kapott. Lehet, hogy nem egy cover zseni, de istenem, collegben egy sack es tfl gyar volt, 3-4-es pass rusher, nem akarom elhinni, hogy NFL-ben arra sem alkalmas.....egyszeruen nem hiszem el. Es ha a 4 D-line emberen kivul mar egy 5. ember is rohanna a QB-ra (minden tiszteletem Boley-e, hiszen legjobb LB-nk, de a kemeny 220 fontos tomege azert ot is bizonyos korlatok koze szoritja, mig mondjuk egy Sintim meretu boszme allat azert lenyegesen nagyobb esellyel venne fel a harcot a tacklekkel es a fullbackekkel), mar sokkal konnyebb dolga lenne Tuckeknak, sot, ha esetleg egy blitzre alkalmas MLB-t is keritenenk, akkor meg aztan tenyleg lehetne elvezkedni a kismillio blitzvariacion, mig most.....es reszben Fewlell hibaja (Sintim mellozese), de a front office is ludas benne.

A SB gyoztes csapatban tudjatok kik voltak az OLB-k? Kawika Mitchell meg Kiwi (amig el nem torte a labat). Kawika nem volt egy speedy Gonzalez, Kiwi pedig legalabb olyan hulye volt coverben, mint Sintim(mivel DE-bol lett OLB), de a rendszer mukodott, mert mindkettot be lehetett kuldeni a falba daralni, es az esetek tobbsegeben jol is jottunk ki belole, mert ok alkalmasak voltak a blitzre. Boley sem rossz, csak o kicsit pihe, es ha nagyon eroltetjuk, meg a vegen leserul, Goff egyertelmuen kuka, Bulluck is, Sintimet meg nem engedik jatszani.
Akkor is megesett, hogy szetpasszoltak minket, mint pl. a Lions, Kitna vezetesevel, es sirtam is egy jo cover LB utan, de ma meg azokat a napokat sirom vissza.
Szerintem, ha egy vedelem ennyire az egyik csapatresz teljesitmneyere epit, akkor logikus lenne segiteni a bizonyos csapatresz munkajat. A draftunkkal ezt mar megtettuk JPP es Joseph formajaban, kivancsi vagyok, hogy az idei FA mit hoz.
Tudom, hogy nem egy sack gyar, de en azert bizom benne, hogy Minnesotaban blackoutot kapnak a fejesek, es nem szerzodtetik, tagelik Greenwayt. Esely nem sok van, meg igy Sintim vegleg kuka lenne, de nagyon boldog lennek.

Offense reszrol pedig a fejekben kellene rendet tenni, plusz eldonteni, hogy kit tartunk meg, kit engedunk el. Eli is le kellene, hogy uljon kicsit, mert hiaba nem tehetett sok INT-rol, azert o sem nyujtott hall of fame teljesitmenyt iden.
Bradshawban en latok fantaziat, es (ahogy linkeltem) Tiki is rengeteget fumblizott anno, de belevertuk a fejebe, hogy hogyan fogja azt az atkozott labdat. Kerdes, hogy Ahmad mennyiert maradna? Ha sokat ker, akkor menjen, mert latszik rajta, hogy meg nem az a komplett jatekos, aki nekunk tokeletes lenne, egy felig projektnek pedig ne adjunk kisebb vagyont.
Boss szerintem (remelem) marad. Jo es hasznos jatekos, ev vege fele kijott, hogy szezon kozben rengeteget amortizaltak. Vissza lehet nezni, szinte minden meccsen volt olyan, hogy akkorat kapott, hogy rossz volt nezni. Soha nem lesz egy Tony Gonzalez, de komplett TE, nekunk meg az kell.

WR kerdest millioszor atragtuk. Falat detto. Oromteli meglepetes volt, hogy a cserek mennyire jol jatszottak, de falba soha nem rossz draftolni, plusz Seubert es O`Hara is benne van a korban, Beatty meg meg nem tart ott, mint ahol mi szeretnenk, hogy tartson.

Vegul, azert ha megnezzuk, hogy ev eleje elott tobbsegeben pesszimistak voltunk, akkor el kell ismernunk, hogy ez az ev nem akkora kudarc. A veresegeink tobbsege nem ugy tortent, mit tavaly, hogy bedaraltak minket, mindenfele esely nelkul. Legtobb esetben meg volt a lehetoseg a gyozelemre, de eladtuk a labdat, rossz donteseket hoztunk. Persze, ezert ezek sokkal fajobbak, de megmutattak, hogy a potencial megvan a csapatban. A roster jo, nehol melysegbeli problemaink vannak, de meg igy is jo. Viszont a jot es a kivalot az kulonbozteti meg, hogy a kivalo nem hibazik, es kegyetlenul kihasznalja a lehetosegeket. Mi meg nem tartunk itt, de a lehetoseg adott, hogy jovore vagy 2 ev mulva kivaloak legyunk....na itt jon be a kepbe Coughlin es a tobbi edzo.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
És itt egy beszédes statisztika a meccsdöntő tényezők legfontosabbikáról Offense oldalon:

"The Giants are 7-0 when rushing for more than 120 yards."
(Értelemszerűen, 2-6 a mérlegünk, amikor 120 yardnál kevesebbet futunk.)