New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Will Blackmon ment elvileg IR listára. Ugye ő CB, de itt rúgásokat és puntokat hordott vissza. Brian Witherspoon érkezhet a rosterre a helyére, 2008 óta van a ligában, ő is visszahord (átlagban 80 rúgásból 23.6 yardot, 26 puntból 10.8-at), meg 22 meccsen volt 16 szerelése. Volt Jaguár 2008-ban és idén, meg idén volt Oroszlán is.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Én sem szeretném ha JMD jönne, de TC távozása időszerű lenne. Nekem is szimpatikus és nagyon jó edzőnek tartom de az utóbbi két év nagyon sok fejfájást okozott, főleg hogy simán meglehetett volna a PO és mindig az edzői balfaszságokon ment el. De én 95%-ra biztos vagyok abban hogy maradni fog.rattlesnk
TC a Super Bowl győzelemmel pályája csúcsára ért annak idején !
bár jó edző de nem gondolom hogy ezt megfogja tudni ismételni , pláne hogy
abban a csapatban azért volt egy Strahan , AP ,Plax, Spangli,.... akik
nélkül más ez a mostani csapat , pótlásuk ugye messze nem teljesen megoldott...
mivel egyébként is bizonyos posztokon fiatalítani kellene

és az öregnek lehet még max. 1-3 éve nem látom értelmét hogy maradjon!
a draft stratégiánk ugye a fokozatos (1-2 éves) beépítésekre épül ezért sokkal jobb lenne ha már

egy új edző a saját elképzeléseinek megfelelően tudna válogatni
a következő évtől , ezzel megalapozva a saját elképzeléseit, így hamarabb túlesnék a vérfrissítésen mint ha mondjuk TC és KG próbálkozna még 1-2 évet ! úgyhogy maximális respect mellett távozni kellene év végén...

(de maradni fog... )

JMD-t és sem szeretném a csapatnál vezetőnek , de off. cord-nak egy kemény HC mellett akár jó lehetne...
érdekes hogy ha a D javult viszont az Off. romlott tavalyhoz képest...
jó lenne egy kiegyensúlyozott jövő év.....
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Napokig nem volt kedvem irogatni ide a fórumba, nagyon magam alatt voltam. Vasárnap is ezt mondtam, most is tartom, a GB ellen nem most vasárnap veszítettünk, hanem már egy héttel azelőtt.

Most nem bocsátkoznék mélyebb elemzésekbe, sokan megtettétek itt az elmúlt napokban, lényegében, 1-2 kérdésben mutatkozó nézetkülönbség mellett ugyanazokat az okokat felemlegetve.

Magam részéről csupán annyit emelnék ki az idei szezonból, hogy abszolút a védelem teljesítményén múlott az, hogy nyerünk-e egy meccsen vagy sem. 15 meccsből összesen 1-szer tudtunk akkor győzni, ha 20 pontnál többet kaptunk (ugye a cowboys ellen idegenben), egyébként a másik 14 meccsen ez volt a döntő. Szóval egyetértek azokkal, akik szerint az Off nálunk nem képes olyan dominanciát mutatni, ami a Def szarabb napjain is sorra hozza a meccseket. Valószínűleg az egész csapat alapfilozófiája a védelem teljesítményére épül. ezért is esett össze az eagles elleni meccs utosló 8 percében a támadásunk, ahogy sorozatban kaptuk a TD-ket. Ezért minden másnál jobban kellene egy vezéralak a védelembe, egy Strahan!

Összességében a mrleget tekintve, pedig, ha hozzuk a redskins elleni nekünk álló győzelmet, akkor 10-6-os szezonunk volt 2010-ben, amiről 10 hónnappal ezelőtt itt a fórumon csak a legelvakultabbak (köztük én is) álmodtak. A józanabb és tapasztaltabb többség 7-9 és 9-7 közötti mérlegeket vízionált, a konszenzus valahol 8-8 körül volt. Ehhez viszonyítva nyertünk 2 olyan meccset (az egyik mindenképpen a Vikings ellen, a másik már nem ennyire egyértelmű, talán a Bears-Texans-Seahawks győzelmekből az egyik), amivel a többség előzetesen nem kalkulált, és kivétel nélkül elbuktuk az összes többi olyat, ami ugyancsak nem nekünk állt a szezon előtt: colts, titans, 2 eagles, packers, 1 cowboys. De ez a szezon előtti várakozásokhoz képesti mérleg.

A szezon közbeni, aktuális formát figyelembevevően a cowboys elleni vereséget tekintem a legváratlanabb meglepetésnek és a legdrámaibbnak, mely úgy tűnik, a PO-nkba került. Az után a vereség után tudtuk, hogy a 2 eagles és 1 GB meccs közül is nyernünk kell legalább 1-et úgy, hogy a maradékon sem hibázunk a PO-ért. Ha ott akkor megverjük a cowboyst, akkor ez a három vereség is belefért volna, így viszont legalább egy teljes meccsen keresztül át kellett volna lépnünk a saját árnyékunkon, ami nem sikerült csak 3,5 negyeden keresztül.

Ugyanígy persze a Bears elleni győzelmünk hasonlóan meglepetés volt pozitív értelemben az akkori formákat tekintve. Erre alapozva fogok nekik drukkolni a PO-ban, he mi már nem jutunk be. Ha nem mi, akkor legalább olyan csapat nyerje az SB-t, akiket mi megvertünk.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nicks-nek eltört a bal nagylábujja, úgyhogy lehet kihagyja a hétvégi meccset 😕ironroy
Mielőbbi gyógyulást neki! Bár vszínűleg nem oszt, nem szoroz h pályán lesz-e. A Skins-t elvileg nélküle is verni kell (ha nem megy, nem az ő hiányán múlik majd sztem). A félgőzzel játszó Bears-t meg több mint vszínű, h üti majd az életéért küzdő Packers.Szsziszka
nem akarok fasz lenni, de nem érzek magunkban annyit,az esetleges PO-ba jutás után wild-cardon kiüssük az igülszt... de Packers megteszi helyettünk majd(ami persze sovány vigasz)
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nicks-nek eltört a bal nagylábujja, úgyhogy lehet kihagyja a hétvégi meccset 😕ironroy
Mielőbbi gyógyulást neki! Bár vszínűleg nem oszt, nem szoroz h pályán lesz-e. A Skins-t elvileg nélküle is verni kell (ha nem megy, nem az ő hiányán múlik majd sztem). A félgőzzel játszó Bears-t meg több mint vszínű, h üti majd az életéért küzdő Packers.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nicks-nek eltört a bal nagylábujja, úgyhogy lehet kihagyja a hétvégi meccset 😕
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
JMD-t én is rühellem. Ennek ellenére nem tagadom, h jó oc. Ha Ortonból ezt hozta ki, Eli-ból újra pro bowlert faragna. De nem szívesen látnám a Giants háza táján.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Jövőre AFC East (ezt már írtátok) és NFC West jön, ez utóbbi nagyon jó hír, igaz mindenkinek a csoportban...G-men
akkor mellé a GB és a Saints, mint csoportmásodikok

a 18-as rendszerben az a spekulácio hogy a 2 további meccs a saját confbol lesz: mégpedig azokból a divízókból, amelyekből a 16 meccses rendszerben 1-1 ellenfél van.

a div gyoztes phily esetében alapbol játszanak az elsőkkel: chi és atl. a további meccsek pedig a div másodikokkal lennének: nekik GB és NO

a Giants pedig a két második mellé megkapná a két elsőt is 😕

így 8 conf, 6 divisional és 4 non conf meccs lenne
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Jövőre AFC East (ezt már írtátok) és NFC West jön, ez utóbbi nagyon jó hír, igaz mindenkinek a csoportban...
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én sem szeretném ha JMD jönne, de TC távozása időszerű lenne. Nekem is szimpatikus és nagyon jó edzőnek tartom de az utóbbi két év nagyon sok fejfájást okozott, főleg hogy simán meglehetett volna a PO és mindig az edzői balfaszságokon ment el. De én 95%-ra biztos vagyok abban hogy maradni fog.rattlesnk
Én továbbra is azt mondom, h az idei év >>> tavalyi év. Nem hiszem, h kirúgnák és nem hiszem, h indokolt lenne a kirúgása.Szesze
Kirúgni majdnem 100%, hogy nem fogják, még akkor sem ha a csapat fogja és elszabotálja a 'skins elleni meccset. (Mondjuk akkor pár játékos tuti repülne.) Maximum ő maga dönthet úgy hogy egy évvel korábban visszavonul.

Remélem azért akár marad, akár nem; lesz egy kis rendrakás a pozíciós edzők háza táján.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én sem szeretném ha JMD jönne, de TC távozása időszerű lenne. Nekem is szimpatikus és nagyon jó edzőnek tartom de az utóbbi két év nagyon sok fejfájást okozott, főleg hogy simán meglehetett volna a PO és mindig az edzői balfaszságokon ment el. De én 95%-ra biztos vagyok abban hogy maradni fog.rattlesnk
Én továbbra is azt mondom, h az idei év >>> tavalyi év. Nem hiszem, h kirúgnák és nem hiszem, h indokolt lenne a kirúgása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én sem szeretném ha JMD jönne, de TC távozása időszerű lenne. Nekem is szimpatikus és nagyon jó edzőnek tartom de az utóbbi két év nagyon sok fejfájást okozott, főleg hogy simán meglehetett volna a PO és mindig az edzői balfaszságokon ment el. De én 95%-ra biztos vagyok abban hogy maradni fog.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Cowherrel még az a probléma van, hogy 3-4-es edző és a mi személyi állományunk teljesen alkalmatlan rá. Nem látom hogy olyan totális szívóágra kerültünk volna vagy kerülnénk a jövőben, ami lehetővé tenné, hogy lenyomjuk a váltást a közeljövőben. Kellene 2-3 új kiemelkedő, de inkább elit játékos a védelembe; olyat meg magasan draftolva nem kap az ember könnyen. És akkor még fel se tettük a kérdést, hogy akarjuk-e?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
balu bazz van fantázia abban amit mondasz JMD-vel kapcsolatban!!!ironroy
Ez csak akkor történhetne meg ha TC-t kirúgják, és vele együtt Gilbride is távozik. Erre pedig elég kevés az esély. JMD-t én is szívesen megnézném, ki tudja mit tudna kihozni Eli-ből. Mit szólnátok egy Cowher-JMD-Fewell hármashoz edzői téren?Badman
szó se róla kurva jó lenne, de szerintem is csak párosan repülne TC és Killdrive, arra meg kicsi az esély..ironroy
Én utálom JMD-t, nagyon remélem h nem kerül hozzánk, bár sztem erre egyébként sincs semmi esély. Jövőre mindenképp maradnia kéne mindkét edzőnek, aztán Coughlin úgyis nyúgdíj, az új edző meg úgyis hozza majd a saját embereit vszínű.
A draftról még korai beszélni, nagyon sok a kédőjel még, kurvára nem mindegy, h kit tudunk/akarunk megtartani, kit hozunk FA-ről, maradnak-e az edzők, milyen irányba változik a játékrendszer stb.. amíg ezek nem tusztázottak addig nem igazán lehet eldönteni, h milyen posztra kell draftolni.
CB kérdés: Webster sztem is a legjobb cornerünk még mindig (egyébként vki kérdezte: 2008ban kötöttünk vele egy 5 éves, 45 misis szerződést, úgyh rá nincs gond egy darabig), de Thomas is egyre jobb, bár pl idén mindkettőnek volt nagyon jó és kifejezetten gyenge meccse is, kicsit jó lenne ha stabilabban tudnának teljesíteni, de simán jó CBpáros a jövőre nézve is. (Thomast ugye 2008ban draftoltuk, vele lassan aktuális lesz egy szerződéshosszabbítás). Ross nickelbacknek jó, de tényleg sérülékeny sajnos, hiába volt ő az első körös és a másik kettő második, egyelőre úgy néz ki a sérülései miatt kisebb karriert tud befutni majd, mint Thomasék. Mindenképpen indokolt egy CB draftolása, sztem 2-4. kör környékén fogunk is húzni valakit.

salander: köszi a gartulációt és viszont! 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
JMD-vel nem tudjátok mi lesz? Hova megy? Én nem bánnám, ha idejönne hozzánk O Cordinatornak, szerintem sokra vihetné Elivel.

A Draftról pedig annyit, hogy én első körben tuti egy jó futót hoznék.balu10
balu bazz van fantázia abban amit mondasz JMD-vel kapcsolatban!!!ironroy
Ez csak akkor történhetne meg ha TC-t kirúgják, és vele együtt Gilbride is távozik. Erre pedig elég kevés az esély. JMD-t én is szívesen megnézném, ki tudja mit tudna kihozni Eli-ből. Mit szólnátok egy Cowher-JMD-Fewell hármashoz edzői téren?Badman
szó se róla kurva jó lenne, de szerintem is csak párosan repülne TC és Killdrive, arra meg kicsi az esély..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
JMD-vel nem tudjátok mi lesz? Hova megy? Én nem bánnám, ha idejönne hozzánk O Cordinatornak, szerintem sokra vihetné Elivel.

A Draftról pedig annyit, hogy én első körben tuti egy jó futót hoznék.balu10
balu bazz van fantázia abban amit mondasz JMD-vel kapcsolatban!!!ironroy
Ez csak akkor történhetne meg ha TC-t kirúgják, és vele együtt Gilbride is távozik. Erre pedig elég kevés az esély. JMD-t én is szívesen megnézném, ki tudja mit tudna kihozni Eli-ből. Mit szólnátok egy Cowher-JMD-Fewell hármashoz edzői téren?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pro Bowl: hülyeség nem érdemes vele foglalkozni
draft: mlb, olb, oline, cb, rb(?) kellene (sorrend nélkül írtam) ebből mlb-t szvsz nem tudunk olyat szerezni aki jó lenne nekünk, olb-ből és cb-ből ellenben nagyon bő a class sok jó opciónk van rá szerencsére, olineba 1-3 körben tudunk értelmes embert hozni, rb viszont nem az igazi idén, ingram fasza de őt szvsz elviszik előlünk (kivéve ha nem tradelünk fel érte, én nem látnám éretlmét) ryan williams nem tudom h kijön-e ha igen akkor esetleg őt lehetne megpróbálni első körben, bár ahogy tenorx írta draft topikban sztem is olb-t kéne húznunk.

(esetleg ha van rá igény este megpróbálhatok egy hosszabb hsz-t írni h mik a needek és ki jöhetne oda.)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
JMD-vel nem tudjátok mi lesz? Hova megy? Én nem bánnám, ha idejönne hozzánk O Cordinatornak, szerintem sokra vihetné Elivel.

A Draftról pedig annyit, hogy én első körben tuti egy jó futót hoznék.balu10
balu bazz van fantázia abban amit mondasz JMD-vel kapcsolatban!!!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
offtopic: Látom Szesze te is behúztad a bajnoki címet fantasyban. Grat hozzá!
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
JMD-vel nem tudjátok mi lesz? Hova megy? Én nem bánnám, ha idejönne hozzánk O Cordinatornak, szerintem sokra vihetné Elivel.

A Draftról pedig annyit, hogy én első körben tuti egy jó futót hoznék.

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jövőre az afc-ből az east következik
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem mlb is kell, meg olb is. Nekem mindegy h draft v fa, csak legyen. Külön passrusher olb-t nem hoznék, inkább Sintimet jobban bevenném a rotációba. Azért passrusherként ő nagyon jó volt college-ban. Ha nincs pályán, nyilván nem tud passrusholni.
Cb se lenne rossz. Nem tudom, h Websternek meddig tart a szerződése (gondolom jövőre még lesz), de még egy ilyen kaliberűt én nem adnék neki.
Sztem S-ben megvagyunk, már ami a kezdőket illeti. Rolle-t sokat hívták be a boxba futás ellen, coverage-ben lehetett volna kicsit jobb...fejben rendbe kéne rakni. A kérdés itt abból fakad, h 2 jó S kevés. Sztem Grant megy, ő kezdő akar lenni. Chad Jones???? Szóval backup érkezhet.
Dl-re én még mindig azt mondom, h teljesen rendben. Cofieldet megtartanám, idén ő volt a legjobb dt-nk.
Ami az O-t illeti: wr nem kell, még akkor se, ha esetleg Smith nem marad.
Sztem Te sem.
Ol építését folytatni kell. Különösen a C posztra leszek kíváncsi. O'Hara azért már nem fiatal, bár jó. Koets-szal most hosszabbítottunk. Nem tudom, h mennyire számolnak vele komolyan. Persze az Ot se lepne meg, ha jönne, de sztem nem égető szükség.
Rb jöhet sztem. Sok a fumbli, Jacobs-szal tippem sincs mit akarnak majd szerződése lejártával.

Amúgy nem tudom már melyikőtök hozta most fel, de ez a wr coach-ból qb coachot csinálunk dolog már annak idején is "érdekes" volt. Nem tudom, mennyi szerepe lehetett ennek Eli intjeiben, v inkább abban, h nem tudta normálisan összeszedni magát. Ezt ott nyilván jobban látják, de ez a házon belülről benyomunk vmi havert a megüresedett posztra politika már egyszer bukott tavaly. Csak azt akarom mondani, h ha nincs kéznél olyan hozzáértő, és adott területen némi tapasztalattal rendelkező szakember, akkor máshol is körül lehetne nézni.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Pro Bowl: Az egész szavazásban leginkább az érthetetlen hogy melyik emberek lesznek pontosan a jelöltek a csapatból az adott posztra. Non-sense, hogy O'Hara indult nálunk centerként, FB-ként meg Hedgecock. Már amikor kiírták a szavazást látható volt pontosan, hogy akár több mint a fél szezont ki fogják hagyni.

Rolle: Sokan vádolják a fizetése miatt. Hullámzó volt a teljesítménye tényleg, ehhez képest túl van fizetve, de a szakszervezet miatt ez egy ilyen elcseszett szezon volt free agency szempontjából. Azt kifejezetten tudom rühellni hogy időnként láthatóan nem szakad meg, de azt INT kérdést nem hoznám ide... Fewell rendszerében, optimális esetben így kéne hogy legyen. Mi meglehetősen messze voltunk az optimálistól (MLB / OLB / safety OLB helyen problémakör).

Goff: Rohadtul nem fedi le azt a zónát amit Fewellnél le kéne. Majd próbálok keríteni deflected pass / coverage statisztikát összevetve a Tampás MLB-kkel. Még ilyen "futásbetömésben" a legjobb de csak akkor ha a line betereli az útjába és neki csak mennie kell előre. Ha ez (a terelés) nem sikerült, akkor a tacklet már Thomas vagy Rolle csinálta meg. Nem tud hátrahúzódni, és nincs meg benne ami Pierceben megvolt, hogy zseniálisan olvassa a playeket. Ez maximum az elmegy kategória, pláne hogy azt nézzük hogy neki kéne a kulcsembernek lenni a védelemben. Pont ezek miatt a srác nem is egy "every-down linebacker" (ilyenünk az egy szem Boley van) ami szintén non-sense ha a Tampa / Cover-2 dolgot komolyan gondoljuk.

CB: Corey Webster "Success Rate vs. Targets %"-a amikor valaki a BBV-n beszúrt statisztikát messze verte TT-t. Nem is dobnak rá annyiszor láthatóan (lásd a tackle számukat). Jelenleg ő a legjobb CB-ünk. Volt pár kifejezetten zseniális meccse idén, de elitnek ő sem elit. Ráadásul ezen a héten mindenki szar volt. CB mindig jól jön, pláne hogy Ross papírból van. + Többször láttam olyat (tudom, mindig a rosszra emlékszik az ember) hogy valamelyik LB-nek kellett volna átvennie embereket a CB-től... de az LB sosem érkezett meg, ekkor a CB kiváltott az emberéről befele és megcsinálta 5-10 yarddal később a tacklet.

Draft: MLB draftra nem számítok. Túl sok feltételnek kéne megfeleljen: Illenie kéne a sémába (ami alapvetően ritka), kivételes játékintelligenciája kéne hogy legyen, és benn kéne maradnia elég ideig és ha Coughlin marad az edző akkor jó eséllyel úgy sem játszana. Zseniális lenne ha tudnánk fogni egy ilyet, de könnyen lehet hogy nem is lesz ilyen a drafton. A FA piacon talán, de egy ilyen MLB drága kincs - hiába jár le Poznak meg Ruudnak is a szerződése idén - könnyen lehet hogy rájuk dobják a franchise taget. A szezon elején még optimista voltam ilyen szempontból, mert mindkettőjüknek gondjai voltak a csapatukkal (Poznak az átállás miatt, Ruudnak meg mert nem sikerült aláíratni a hosszabbítást), de mostanra ezek a hangok mind elhaltak. :/ Az OLB sokkal esélyesebb, mert tényleg kéne passrusher (tartok tőle hogy Kiwi karrierjének már annyi) meg egy every-down OLB is. Itt biztos nagyobb lesz a választék. Tovább kell majd dolgozni a fal felújításán (az hogy ez melyik körre marad az nagyban függ hogy mennyire elégedettek Beattyvel illetve hogy felhasználnak-e valakit/kiket a falból cserealapnak valami FA manőverhez). A játékosmozgások függvényében kellhet még DT (ha Coefield elmegy Rocky Bernard nem lesz jó/elég Canty mellé), RB, TE/FB.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
"Updated playoff scenerio. We win and Packers fall to the Bears. We are in."

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mily meglepő, h kikapott a Philly... mondjuk amúgy sem voltak illúzióim.