New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Gondolkoztam a védekezésünkön. Sajnos szezon végére, ahogy kiismerték a játékainkat, szétdobáltak minket. Grossman lett a hét legtöbb yardot dobott QB-ja. Sajnos ami nagyon látható volt, hogy ebben a cover2-ben a közepet szinte felkínáljuk és ilyen lassú és későn reagáló MLB-vel nem tudjuk ezt játszani. Sajnos Grant is nagyon visszaesett. Legszomorúbb, hogy KP és Rolle is leesett a szintjükre. Úgy, hogy votl nyomás Rexyn 330 yardot dobott ellenünk. Vagy védekezési sémát kellene váltanunk (mert nem szállt le a sas nálunk a szezonban a 2. felében főleg, mint ahogy a bölényeknél) vagy nagyon sűrgősen szereznünk kellene egy hiper gyors MLB-t (Ruud nem fog eljönni ilyen szezon után Tampából...).

DL-ból igazából elmehetne Bernard (annak ellenére h idén kellemes csalódás volt). Sztem kiwi maradni fog. Fewell imádja főleg, mert sok helyen lehet felhasználni, és jól teljesített, amíg nem lett IR.

Offenseben az volt a baj, hogy lesérült Steve Smith. Ő igazi számok közötti elkapó, ami 3rd down-nál jól jön. Sajnos sem Nicks, sem Mario nem érti meg h középen nem lehet felütni a labdát büntetlenül, oldalvonalnál könnyen meg lehet úszni, de középen nem. Futni meg nehéz 9 emberes box ellen...csebi
A végére már nagyon sok volt a kulcssérült az offenseben, nem csoda h szenvedős lett az egész.
Én Poz érkezésére számítok nem Ruud-ra.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Gondolkoztam a védekezésünkön. Sajnos szezon végére, ahogy kiismerték a játékainkat, szétdobáltak minket. Grossman lett a hét legtöbb yardot dobott QB-ja. Sajnos ami nagyon látható volt, hogy ebben a cover2-ben a közepet szinte felkínáljuk és ilyen lassú és későn reagáló MLB-vel nem tudjuk ezt játszani. Sajnos Grant is nagyon visszaesett. Legszomorúbb, hogy KP és Rolle is leesett a szintjükre. Úgy, hogy votl nyomás Rexyn 330 yardot dobott ellenünk. Vagy védekezési sémát kellene váltanunk (mert nem szállt le a sas nálunk a szezonban a 2. felében főleg, mint ahogy a bölényeknél) vagy nagyon sűrgősen szereznünk kellene egy hiper gyors MLB-t (Ruud nem fog eljönni ilyen szezon után Tampából...).

DL-ból igazából elmehetne Bernard (annak ellenére h idén kellemes csalódás volt). Sztem kiwi maradni fog. Fewell imádja főleg, mert sok helyen lehet felhasználni, és jól teljesített, amíg nem lett IR.

Offenseben az volt a baj, hogy lesérült Steve Smith. Ő igazi számok közötti elkapó, ami 3rd down-nál jól jön. Sajnos sem Nicks, sem Mario nem érti meg h középen nem lehet felütni a labdát büntetlenül, oldalvonalnál könnyen meg lehet úszni, de középen nem. Futni meg nehéz 9 emberes box ellen...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Eli-re is jellemző volt, hogy amikor megkapta az új szerződést, leeresztett – de ezzel sokan vannak így, pl Jacobs se úgy fut, mint amikor az új kontraktért futott

ti kit hoznátok a draft első körében a linebacker posztra?
egyben marad a DL?
visszatér e Plax?vittore
1. Sztem az első körben nem LB posztra fogunk húzni, mert FA-ról hozunk majd valakit. Legalább is remélem, h így lesz.
2. Szinte kizárt, h egyben maradjon ebben a formában, ahogy gyaníthatóan más posztokon is lesznek érzékeny veszteségeink
3. Ha vissza is tér sztem biztos nem nálunk fogja folytatni a pályafutását
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Eli-re is jellemző volt, hogy amikor megkapta az új szerződést, leeresztett – de ezzel sokan vannak így, pl Jacobs se úgy fut, mint amikor az új kontraktért futott

ti kit hoznátok a draft első körében a linebacker posztra?
egyben marad a DL?
visszatér e Plax?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nekem nem csalódás az idei teljesítménye. És igenis én speciel az edzőkre fogom azt, hogy túl sok az INT-je minden évben. Egy normális OC mellett sokkal de sokkal többet is ki lehetne hozni belőle, mert megvan benne a tehetség ahhoz, hogy Top5 irányító legyen a ligában.Badman
Az a furcsa, h ti még mindig úgy beszéltek Eli-ról mintha egy újonc lenne, pedig jövőre 30 éves lesz, a 8. évét kezdi az NFLben, Peyton után neki van a leghosszabb kezdő sorozata, úgyh most már nem annyira indokolt ki nem forrott tehetségről beszélni az ő esetében... Szó sincs róla, h én mást szeretnék látni nálunk irányító poszton, de Eli nem lesz/lett Top 5 QB (akik idősebbek és előtte vannak azoknak olyan sok jó év van már a hátuk mögött amit már kb akkor sem tudna behozni, h ha innentől minden éve PB-os lenne és a fiatalok között is jobb már nála a Rodgers-Ryan kettős mindenképp) és nem hinném, h ez az edzők hibája lenne.. Ettől függetlenül Eli egy jó QB, de most van egy fogadásom, h bárki lesz az OC nem lesz jelentősen jobb ennél. (egyébként azért azt is tegyük hozzá, h ilyen pass-protection mellett (például össze-vissza 16 sacket engedett idén az OL..) azért pláne elvárható lett volna a jobb teljesítmény)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A csapat bejelentette, hogy TC lesz jövőre is a hc.Lance
nagyon helyes
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A csapat bejelentette, hogy TC lesz jövőre is a hc.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nyilván vannak hibák, de azért sztem kissé túlságosan felmented Eli-t.. Eddig azt lehetett mondani, h folyamatos volt a fejlődése az elmúlt 5 évben, az idei teljestménye viszont egyértelműen csalódás tavalyhoz képest és nehogy már az edzőkre (akik ugyanazok, mint eddig) fogjatok mindent..Szesze
Előbb utóbb ki fog derülni, mert szerintem akárhogy is, de előbb lesz edzőváltás mint hogy olyan szívóágra jussunk, ahol van esély új franchise QB-t fogni.

Megyek megnézem a Ramst vagy kialszom magam inkább; tényleg lesz időnk a free agencyn, a drafton, az edzőkön, a general manager meg a tulajok döntésein rágódni még elég sokáig, ráérünk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
maradt a falcons és a pats...

amúgy a legszomorúbb h van 1 franchise QB-nk elvileg, aki holnap lesz 30 és a 6. szezonjában dobja messze a legtöbb intet.
10-6 nem szörnyű csak múlt héten kellett volna nyerni, nem most.csebi
Az INT-eket leszámítva egész jó statokat tett le Eli a szezonban. Miért van az, hogy Brees rekord (kétszer annyi mint tavaly) 22 INT-jén nem rugóznak ennyit New Orleansban?

Szerintem a playbook van ****re elcseszve: Nálunk miért nem látunk szinte soha szó szerint tök üres WR-eket mint pár másik csapatnál? Lehet hogy WR-ek csinálnak valamit szarul, de lehet dolgozni kéne a dolog "emberanyaghoz" meg Eli stílusához igazításán.salander
Nyilván vannak hibák, de azért sztem kissé túlságosan felmented Eli-t.. Eddig azt lehetett mondani, h folyamatos volt a fejlődése az elmúlt 5 évben, az idei teljestménye viszont egyértelműen csalódás tavalyhoz képest és nehogy már az edzőkre (akik ugyanazok, mint eddig) fogjatok mindent..Szesze
Nekem nem csalódás az idei teljesítménye. És igenis én speciel az edzőkre fogom azt, hogy túl sok az INT-je minden évben. Egy normális OC mellett sokkal de sokkal többet is ki lehetne hozni belőle, mert megvan benne a tehetség ahhoz, hogy Top5 irányító legyen a ligában.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Köszönet mindenkinek az üdvözlésért. Ha jól figyeltem félidőben vezetünk a Washington ellen és vezet a Chicago is éppen hogy csak. Eddig jó. Különben kedvenc állatom a Medve!iason
Üdv a csapatban!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
maradt a falcons és a pats...

amúgy a legszomorúbb h van 1 franchise QB-nk elvileg, aki holnap lesz 30 és a 6. szezonjában dobja messze a legtöbb intet.
10-6 nem szörnyű csak múlt héten kellett volna nyerni, nem most.csebi
Az INT-eket leszámítva egész jó statokat tett le Eli a szezonban. Miért van az, hogy Brees rekord (kétszer annyi mint tavaly) 22 INT-jén nem rugóznak ennyit New Orleansban?

Szerintem a playbook van ****re elcseszve: Nálunk miért nem látunk szinte soha szó szerint tök üres WR-eket mint pár másik csapatnál? Lehet hogy WR-ek csinálnak valamit szarul, de lehet dolgozni kéne a dolog "emberanyaghoz" meg Eli stílusához igazításán.salander
Nyilván vannak hibák, de azért sztem kissé túlságosan felmented Eli-t.. Eddig azt lehetett mondani, h folyamatos volt a fejlődése az elmúlt 5 évben, az idei teljestménye viszont egyértelműen csalódás tavalyhoz képest és nehogy már az edzőkre (akik ugyanazok, mint eddig) fogjatok mindent..
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
maradt a falcons és a pats...

amúgy a legszomorúbb h van 1 franchise QB-nk elvileg, aki holnap lesz 30 és a 6. szezonjában dobja messze a legtöbb intet.
10-6 nem szörnyű csak múlt héten kellett volna nyerni, nem most.csebi
Az INT-eket leszámítva egész jó statokat tett le Eli a szezonban. Miért van az, hogy Brees rekord (kétszer annyi mint tavaly) 22 INT-jén nem rugóznak ennyit New Orleansban?

Szerintem a playbook van ****re elcseszve: Nálunk miért nem látunk szinte soha szó szerint tök üres WR-eket mint pár másik csapatnál? Lehet hogy WR-ek csinálnak valamit szarul, de lehet át kéne dolgozni a dolgot az "emberanyaghoz" meg Eli stílusához. Meg nem a volt WR edzőt kéne QB coachként foglalkoztatni.salander
Ezeknek a megvitatására, sajna mostantól kezdve van pont 8 hónapunk...
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
maradt a falcons és a pats...

amúgy a legszomorúbb h van 1 franchise QB-nk elvileg, aki holnap lesz 30 és a 6. szezonjában dobja messze a legtöbb intet.
10-6 nem szörnyű csak múlt héten kellett volna nyerni, nem most.csebi
Az INT-eket leszámítva egész jó statokat tett le Eli a szezonban. Miért van az, hogy Brees rekord (kétszer annyi mint tavaly) 22 INT-jén nem rugóznak ennyit New Orleansban?

Szerintem a playbook van ****re elcseszve: Nálunk miért nem látunk szinte soha szó szerint tök üres WR-eket mint pár másik csapatnál? Lehet hogy WR-ek csinálnak valamit szarul, de lehet át kéne dolgozni a dolgot az "emberanyaghoz" meg Eli stílusához. Meg nem a volt WR edzőt kéne QB coachként foglalkoztatni.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
maradt a falcons és a pats...

amúgy a legszomorúbb h van 1 franchise QB-nk elvileg, aki holnap lesz 30 és a 6. szezonjában dobja messze a legtöbb intet.
10-6 nem szörnyű csak múlt héten kellett volna nyerni, nem most.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
mehet a csapat golfozni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sajnos idén sincs meg a rájátszás se. 😕 Remélem jól sikerül a draft idén, és azt is, hogy lesznek személyi változások az edzők terén.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv a csapatban. 😊

A Bears előtt le a kalappal, végig ott vannak a meccsben. De sajnos ez is kevés lesz valószínűleg.
több mint 13 éve
iason New York Giants 58
Köszönet mindenkinek az üdvözlésért. Ha jól figyeltem félidőben vezetünk a Washington ellen és vezet a Chicago is éppen hogy csak. Eddig jó. Különben kedvenc állatom a Medve!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Rendkívül "izgalmasak" voltak a 7 órás meccsek, főleg ahol csak az egyik csapat volt érdekelve 😊 ez előrevetíti, h mi várható GB-ben
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Üdvözlet minden Giants szurkolónak! Nagyon régóta vagyok én is szurkolójuk, és mindig olvasom a csapat fórumot is, de ha megengeditek most szólok először hozzá. Eddig nem tettem mert én csak szeretem ezt a játékot, de olyan mélyen nem értek hozzá, mint Ti.
A hsz: a következő lenne: Rosszul állunk, nem a mi kezünkben van a sorsunk, de még most is van remény, és mint tudjátok az hal meg utoljára. Megverhetjük a Redskinst? Igen! A Medvék - nem Macik, meg ne sértődjenek - győzhetnek idegenben? Igen! Ne adjuk fel, remélem a Csapat sem fogja!
Hajrá Giants!iason
Üdv a fórumon!

a playoffra tényleg nincs már reális esély de fontos lenne vernünk a Skinst
csak a csapat tartása miatt is...
jó lenne ha a küzdeni tudó arcunkat mutatnánk , és így búcsúznánk a szezontól...
ahogy látjuk a Tampa ezt teszi éppen...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Üdvözlet minden Giants szurkolónak! Nagyon régóta vagyok én is szurkolójuk, és mindig olvasom a csapat fórumot is, de ha megengeditek most szólok először hozzá. Eddig nem tettem mert én csak szeretem ezt a játékot, de olyan mélyen nem értek hozzá, mint Ti.
A hsz: a következő lenne: Rosszul állunk, nem a mi kezünkben van a sorsunk, de még most is van remény, és mint tudjátok az hal meg utoljára. Megverhetjük a Redskinst? Igen! A Medvék - nem Macik, meg ne sértődjenek - győzhetnek idegenben? Igen! Ne adjuk fel, remélem a Csapat sem fogja!
Hajrá Giants!iason
Legalább azzal nem lehet vádolni majd, h a legemelkedettebb pillanatban csatlakoztál 😊 Amúgy hello!
Sajna én teljesen pesszimista vagyok a Chicago meccset illetően, a kezdők sztem eleve nem is nagyon fognak játszani, nekik az egyetlen céljuk csak az lehet, h lehetőleg ne sérüljön meg senki.. ezért még vádolni sem lehet őket, sajnos magunknak hoztuk össze ezt a szitut a Philly meccs utsó 8 percével...
A mai nap egyetlen reális célkizűzése az lehet, h egy győzelemmel, emelt fővel zárjuk az idei évet.
több mint 13 éve
iason New York Giants 58
Üdvözlet minden Giants szurkolónak! Nagyon régóta vagyok én is szurkolójuk, és mindig olvasom a csapat fórumot is, de ha megengeditek most szólok először hozzá. Eddig nem tettem mert én csak szeretem ezt a játékot, de olyan mélyen nem értek hozzá, mint Ti.
A hsz: a következő lenne: Rosszul állunk, nem a mi kezünkben van a sorsunk, de még most is van remény, és mint tudjátok az hal meg utoljára. Megverhetjük a Redskinst? Igen! A Medvék - nem Macik, meg ne sértődjenek - győzhetnek idegenben? Igen! Ne adjuk fel, remélem a Csapat sem fogja!
Hajrá Giants!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Régen voltam ennyire nyugodt, már-már unott állapotban Giants meccs előtt..
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Webster nem játszik, Ross kezdChevy
se Nicks, se O'hara bár őket tudtuk azt hiszem...
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Webster nem játszik, Ross kezd