New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
O-line érdekes kérdés.
-C: O'Hara a legidősebb o-lineman, és idén a szezon nagy részében sérült volt. Koets-szal most hosszabbítottunk 2 évet, és amikor játszott, jól teljesített. Most vele hosszabb távon számolunk? Jövőre azért úgy fest, h a C poszt kipipálva, bár kérdés h O'Hara és Seubert sérülései mennyire jönnek rendbe. (edit: és Koets is IR-en végezte idén.)De kicsit távolabb tekintve ki lesz a C? Koets, v. hozunk vkit?
-G: Snee és Seubert teljesen rendben. Persze ha felépül Seubert. Az ő pótlásán is el kell lassan gondolkodni, de az illető talán már rosteren is van. Botthe-val, Petrus-szal és esetleg Andrews-zal együtt szintén jónak tűnik még jövőre.
-T: Diehl és McKie adott, utóbbit kell majd hamarabb pótolni, de pár éve neki is van. Backup: Beatty, Andrews, Meredith (?). Sztem Beattyben bíznak, és javult is talán vmennyit. Nem volt olyan rossz, mikor pályára lépett, sacket nem engedett (inkább holdingolt helyette 😀 ), volt bemozdulása is...dehát kinek nem? 2. éve volt. Én nem temetem, lehet ő Diehl utódja LT poszton, pláne h utóbbi is elég fiatal még. Egy RT lehet jól jönne, de rá nem áldoznék most 1. kört, pláne h itt van McKie.
Nem mondom h bűn lenne az 1. körös OL, de nincs olyan nagy szükségünk rá, h ne várhasson kicsit későbbi körig (2.- 3.). Ha jön, akkor T, v. C, bár előbbi vszínűbb. G pick nem lesz sztem.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
de 1-2 jó év még bőven van bennük, sztem akkor sem lesz/lenne gond a futásunkkal, ha új RB-kel vágnánk neki a szezonnak.Szesze
A LT kérdés nagyon megoldatlannak látszik nekem még most is: Beattynek a rookie évében nagyobbat dobbantott mint idén a szezon második felében amikor a legnagyobb szükség lett volna rá. (Tudom műtét után jött vissza.)

Nem az a bajom, hogy hirtelen túl lassúvá vagy gyengévé válna mindenki varázsütésre a régi jó falunkból. Azért kéne elkezdeni a váltásokat, hogy minél előbb létrejöhessen egy olyan teljesen stabil, konzisztens fal ami egészen az idei szezonig megvolt. Ki fog bírni O'Hara, Seubert, Koets még egy évet sérülés nélkül? Nem fog az utolsó évére McKenzie is véglegesen lestrapálódni és megsérülni?salander
Az OL fiatalításra szorul szép fokozatosan ez jogos. Tavaly elkezdtük Petrus-al, de tackle posztra sztem mindenképp első v. max 2. körben fogunk húzni, de sztem ez nem idén lesz még. Ha mégis így lesz akkor azt is simán elfogadom majd, mert a falakat tartom ebben a játékban a legfontosabbnak, de sztem idén még a védelemre kellene áldozni a korai körös pickjeinket. Persze nagyon nem mind1, h hogy alakul az FA, utána tisztább lesz a kép.

A futó kérdésre jelenleg még nem lehet mit mondani. Mind3 futónk sorsa kérdéses jelenleg, várjuk meg hogy döntenek velük kapcsolatban. Azt továbbra is tartom, h nincs szükségünk sztár RB-kre egy jó futójáték megteremtéséhez. Sztem is elég lenne hátsó körökben hozni RBt, de azt tudni kell, h nálunk egy újonc max epizódszerepet fog kapni első évében, úgyh mindenképp kell elé két tapasztalt, a másik megoldás egy első v max 2. körös RB húzás aki már szezon felétől megkaphatná a carry-k felét.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
de 1-2 jó év még bőven van bennük, sztem akkor sem lesz/lenne gond a futásunkkal, ha új RB-kel vágnánk neki a szezonnak.Szesze
A LT kérdés nagyon megoldatlannak látszik nekem még most is: Beattynek a rookie évében nagyobbat dobbantott mint idén a szezon második felében amikor a legnagyobb szükség lett volna rá. (Tudom műtét után jött vissza.)

Nem az a bajom, hogy hirtelen túl lassúvá vagy gyengévé válna mindenki varázsütésre a régi jó falunkból. Azért kéne elkezdeni a váltásokat, hogy minél előbb létrejöhessen egy olyan teljesen stabil, konzisztens fal ami egészen az idei szezonig megvolt. Ki fog bírni O'Hara, Seubert, Koets még egy évet sérülés nélkül? Nem fog az utolsó évére McKenzie is véglegesen lestrapálódni és megsérülni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Emögött a fal mögött eddig kb bármelyik futó jó teljestményre volt képes és bár egyértelmű h némileg leszálló ágba került az OL (konkrétan kezd elöregedni), de 1-2 jó év még bőven van bennük, sztem akkor sem lesz/lenne gond a futásunkkal, ha új RB-kel vágnánk neki a szezonnak.Szesze
RB-t honnan hoznál, FA vagy draft?
én rb-t mindenképp csak későbbi körben mivel Ingram már nem hiszem h bent lesz, és am is csábító prospectek vannak első körben OLine poszton, ahol szvsz kell a fiatalítás mert te is említetted h kezdünk öregek lenni. Ha meg nem OLine akkor is inkább OLB
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
4. körös volt Jacobs, jó húzás, azévben csak 4-et draftoltunk ,sokba volt Eli az előző évben 😀))
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
>>"Brandon Jacobs left the locker room in a huff Monday, sounding very much like a player who does not expect to be back with the Giants next season.

"You’re all getting pictures of Brandon Jacobs leaving, wondering if he’ll ever return …," Jacobs said. " … That’ll be your caption tomorrow. #@&$ you all."<<

Na erre nem számítottam.

http://blogs.nfl.com/2011/01/03/giants-r-jacobs-offers-up-colorful-goodbye/salander
ha Jacobs itt hagy minket, kitérek a hitemből... és persze akkor elmehet a picsába, mert kedvencem 😕 😕ironroy
Nekem is ő volt az egyik kedvencem, de kicsit az a helyzet, mint Shockey-val.. könnyen lehet, h mindenki jobban jár ha elmegy.Szesze
Én azért remélem h marad!
Ha mégse, akkor kapunk érte vmit. 3. köröst tuti adna vki, de talán a 2. körös se kizárt.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
>>"Brandon Jacobs left the locker room in a huff Monday, sounding very much like a player who does not expect to be back with the Giants next season.

"You’re all getting pictures of Brandon Jacobs leaving, wondering if he’ll ever return …," Jacobs said. " … That’ll be your caption tomorrow. #@&$ you all."<<

Na erre nem számítottam.

http://blogs.nfl.com/2011/01/03/giants-r-jacobs-offers-up-colorful-goodbye/salander
ha Jacobs itt hagy minket, kitérek a hitemből... és persze akkor elmehet a picsába, mert kedvencem 😕 😕ironroy
Nekem is ő volt az egyik kedvencem, de kicsit az a helyzet, mint Shockey-val.. könnyen lehet, h mindenki jobban jár ha elmegy.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ward is #1 szintű tehetség lett emögött a fal mögött... Sztem Ware simán tudná hozni azt a szintet amit Ward hozott korábban, ráadásul a stílusuk is nagyon hasonló, elkapásban is használható lenne.Szesze
De Ward is csak a fix kettes számú RB volt. Plusz Wareből az évben returnökön kívül az egy szem Seahawksos garbage timeot láttunk.salander
Azért a fix kettes nem teljesen igaz. 2008ban a távozása előtt: 182 carry 1025 yard, 5,6os átlag, Jacobs: 219 carry, 1089 yard, 5,0. (mellesleg az akkor még teljesen noname Bradshaw is 5,3-as átlaggal futott ekkor).
Az az igazság, h inkább Jacobs volt az aki kinőtte magát erőfutóból első számúvá. Őt Tiki mögé hoztuk anno, h a short yard szitukat megoldja. Tiki némileg váratlan visszavonulása után azt gondolta mindenki, h szopás lesz futás terén, hisz az addigi klasszis all-down backünket vesztettük el. Aztán egy előzetesen nem sokra taksált, kezdőtapasztalat nélküli Jacobs-Ward-Droughns trióval SB győzelemig vittük, míg egy évre rá a Jacobs-Ward-Bradshaw trióval az utóbbi idők legjobb futóteljesítményét hoztuk össze..(ekkor lett végleg nyilvánvaló, h nem csak Tiki klasszisán múlt az éveken keresztül tartó jó futójátékunk). Emögött a fal mögött eddig kb bármelyik futó jó teljestményre volt képes és bár egyértelmű h némileg leszálló ágba került az OL (konkrétan kezd elöregedni), de 1-2 jó év még bőven van bennük, sztem akkor sem lesz/lenne gond a futásunkkal, ha új RB-kel vágnánk neki a szezonnak.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
>>"Brandon Jacobs left the locker room in a huff Monday, sounding very much like a player who does not expect to be back with the Giants next season.

"You’re all getting pictures of Brandon Jacobs leaving, wondering if he’ll ever return …," Jacobs said. " … That’ll be your caption tomorrow. #@&$ you all."<<

Na erre nem számítottam.

http://blogs.nfl.com/2011/01/03/giants-r-jacobs-offers-up-colorful-goodbye/salander
ha Jacobs itt hagy minket, kitérek a hitemből... és persze akkor elmehet a picsába, mert kedvencem 😕 😕
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ward is #1 szintű tehetség lett emögött a fal mögött... Sztem Ware simán tudná hozni azt a szintet amit Ward hozott korábban, ráadásul a stílusuk is nagyon hasonló, elkapásban is használható lenne.Szesze
De Ward is csak a fix kettes számú RB volt. Plusz Wareből az évben returnökön kívül az egy szem Seahawksos garbage timeot láttunk.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nah akkor jövőre lehet, kiderül h igaz-e az az állításom, h emögött a fal mögött bárki elszaladgál-e vagy sem 😊 Azért Jacobs elég sokat hisztizett már idén ahhoz, h ne legyen akkora meglepetés ez a dolog. Kiváncsi vagyok hogyan oldjuk meg az RB kérdést, így pláne benne van a korábban általam említett 1-2. körös RB draft, bár én nem örülnék ennek, fontosabb lenne a védelem erősítése az első körökben, bár ha sikerül megtartani a DL meghatározó embereit akkor belefér.Szesze
A végén kiderülne, hogy DJ Ware igazából #1 szintű tehetség. Legalább nem úgy, hogy elmegy valaha és rögtön ő kezd.salander
Ward is #1 szintű tehetség lett emögött a fal mögött... Sztem Ware simán tudná hozni azt a szintet amit Ward hozott korábban, ráadásul a stílusuk is nagyon hasonló, elkapásban is használható lenne.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nah akkor jövőre lehet, kiderül h igaz-e az az állításom, h emögött a fal mögött bárki elszaladgál-e vagy sem 😊 Azért Jacobs elég sokat hisztizett már idén ahhoz, h ne legyen akkora meglepetés ez a dolog. Kiváncsi vagyok hogyan oldjuk meg az RB kérdést, így pláne benne van a korábban általam említett 1-2. körös RB draft, bár én nem örülnék ennek, fontosabb lenne a védelem erősítése az első körökben, bár ha sikerül megtartani a DL meghatározó embereit akkor belefér.Szesze
A végén kiderülne, hogy DJ Ware igazából #1 szintű tehetség. Legalább nem úgy, hogy elmegy valaha és rögtön ő kezd.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nah akkor jövőre lehet, kiderül h igaz-e az az állításom, h emögött a fal mögött bárki elszaladgál-e vagy sem 😊 Azért Jacobs elég sokat hisztizett már idén ahhoz, h ne legyen akkora meglepetés ez a dolog. Kiváncsi vagyok hogyan oldjuk meg az RB kérdést, így pláne benne van a korábban általam említett 1-2. körös RB draft, bár én nem örülnék ennek, fontosabb lenne a védelem erősítése az első körökben, bár ha sikerül megtartani a DL meghatározó embereit akkor belefér.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na már a 49ers is keresi Fewellt, bár lehet itt is a Rooney Rule van a háttérben.

Mondjuk nem vagyok vidám, mert közben Coughlin is kinyögte - ha már Mara úgy mögé állt - hogy lehet mégis edzősködne még 6-7 évig!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruz egyelőre csak pár offseason meccsen bizonyított, valamint Barden sem mutatott túl sokat 2 év alatt...Smith-nek pedig 3rd downnál tudjuk nagyon nagy hasznát venni.Asbee
természetesen ezeket én is tudom de vezéráldozat nélkül nem ússzuk meg...


sztem itt vagyunk a legmélyebbek innen lehet engedni , mégha kockázatos is...

Cruzban itt is mindenki érezte a potenciált ( ami fontos a vezetők is) de muszájból IR-re tették , Barden pedig

újoncként ( + Nicks mögött ) nem kapott lehetőséget , idén pedig megsérült ugyebár...

vele megoldódhatna a magas elkapó problémánk is....yooker
Nekem ez akkor is elég gyér lenne. Nicks + Manningham és a többi zsákbamacska. Plusz az is kérdés Manningham milyen lábbal kelt fel. És még Boss sorsa is eléggé kérdéses. Plusz Smith szeret itt játszani, ő is törekedni fog arra, hogy összejöjjön az új szerződés, amellett, hogy azért biztos kérni fogja a magáét...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Cruz egyelőre csak pár offseason meccsen bizonyított, valamint Barden sem mutatott túl sokat 2 év alatt...Smith-nek pedig 3rd downnál tudjuk nagyon nagy hasznát venni.Asbee
természetesen ezeket én is tudom de vezéráldozat nélkül nem ússzuk meg...


sztem itt vagyunk a legmélyebbek innen lehet engedni , mégha kockázatos is...

Cruzban itt is mindenki érezte a potenciált ( ami fontos a vezetők is) de muszájból IR-re tették , Barden pedig

újoncként ( + Nicks mögött ) nem kapott lehetőséget , idén pedig megsérült ugyebár...

vele megoldódhatna a magas elkapó problémánk is....
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ez a Jacobs dolog nagyon megkavarhatja a terveket... úgy tűnik legnagyobb needünk a RB lehet
ezek után! viszont így AB bizonyára marad kettőjüket nem tudjuk pótolni...

első felindulás után a szezon nem is volt rossz ( a tavalyihoz képest) total off. és deff is fejlődött
2009-hez képest és elmaradtak a megalázó vereségek! egyértelmű LB sor nélkül is versenyben voltunk végig
ami feltétlen Fewell érdeme , ha jövőre megoldjuk a posztot akkor még jobb lesz a D ez egyértelmű
egyetértek azokkal akik shozdown cornert hoznának ez valszeg a sec. egész gondját megoldaná
mivel tehermentesítené a többieket...

ahonnan sztem lehet áldozni az a WR sor !jövőre lesz Barden és Cruz is aki várhatóan minőséget hoznak majd és Nicks ill. Marioval együtt jó lenne ez a gárda! tehát bármennyire is szeretem de Smith-t el lehetne engedni...
(ezért gondolom kapok majd.... )

akiket viszont feltétlen meg kellene tartani az Tuck és Osi ( ha jól tudom benne van hogy mehetnek...) nélkülük és
mondjuk a ( sérült ) Kiwi nélkül elfogynak a DE-k csak JPP marad! Itt kell áldozatot hoznunk!!

tehát sztem a legnagyonbb needek: 1. RB (?) 2. DE-k megtartása 3. MLB 4. CByooker
Cruz egyelőre csak pár offseason meccsen bizonyított, valamint Barden sem mutatott túl sokat 2 év alatt...Smith-nek pedig 3rd downnál tudjuk nagyon nagy hasznát venni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ez a Jacobs dolog nagyon megkavarhatja a terveket... úgy tűnik legnagyobb needünk a RB lehet
ezek után! viszont így AB bizonyára marad kettőjüket nem tudjuk pótolni...

első felindulás után a szezon nem is volt rossz ( a tavalyihoz képest) total off. és deff is fejlődött
2009-hez képest és elmaradtak a megalázó vereségek! egyértelmű LB sor nélkül is versenyben voltunk végig
ami feltétlen Fewell érdeme , ha jövőre megoldjuk a posztot akkor még jobb lesz a D ez egyértelmű
egyetértek azokkal akik shozdown cornert hoznának ez valszeg a sec. egész gondját megoldaná
mivel tehermentesítené a többieket...

ahonnan sztem lehet áldozni az a WR sor !jövőre lesz Barden és Cruz is aki várhatóan minőséget hoznak majd és Nicks ill. Marioval együtt jó lenne ez a gárda! tehát bármennyire is szeretem de Smith-t el lehetne engedni...
(ezért gondolom kapok majd.... )

akiket viszont feltétlen meg kellene tartani az Tuck és Osi ( ha jól tudom benne van hogy mehetnek...) nélkülük és
mondjuk a ( sérült ) Kiwi nélkül elfogynak a DE-k csak JPP marad! Itt kell áldozatot hoznunk!!

tehát sztem a legnagyonbb needek: 1. RB (?) 2. DE-k megtartása 3. MLB 4. CB
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért egy dologtól aggódok: Fewell egész jól összerakta ezt a D-t. Viszont elég sok helyről keresik HC-nak. Örülnék ha maradna dehát...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Sztem Poz lesz az a LB akikre Maráék céloztak, teljesen logikus választás lenne minden szempontból, némileg megmagyarázná azt is, h tavaly miért nem hoztunk senkit erre a posztra..(én mondjuk tavaly is erre gondoltam már, csak féltem h Goff nem lesz megoldás még erre az átmeneti évre sem, hát nem is lett az). Az OLB problémával kapcsolatban már egyáltalán nem vagyok biztos, h FA-n fogjuk megoldani, persze egy Poz+Greenway páros leigazolása elég jól megoldaná az LB problémáinkat 😀
Szesze
Mondjuk Tulloch is UFA lesz és nemigen akar visszamenni Nashvillebe.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
>>"Brandon Jacobs left the locker room in a huff Monday, sounding very much like a player who does not expect to be back with the Giants next season.

"You’re all getting pictures of Brandon Jacobs leaving, wondering if he’ll ever return …," Jacobs said. " … That’ll be your caption tomorrow. #@&$ you all."<<

Na erre nem számítottam.

http://blogs.nfl.com/2011/01/03/giants-r-jacobs-offers-up-colorful-goodbye/
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sztem Poz lesz az a LB akikre Maráék céloztak, teljesen logikus választás lenne minden szempontból, némileg megmagyarázná azt is, h tavaly miért nem hoztunk senkit erre a posztra..(én mondjuk tavaly is erre gondoltam már, csak féltem h Goff nem lesz megoldás még erre az átmeneti évre sem, hát nem is lett az). Az OLB problémával kapcsolatban már egyáltalán nem vagyok biztos, h FA-n fogjuk megoldani, persze egy Poz+Greenway páros leigazolása elég jól megoldaná az LB problémáinkat 😀
A drafton megint a secondary-re lesz helyezve a hangsúly. Grant esetleges hosszabbítása esetén is hoznunk kell egy safety-t, mert Chad Jones állapota több, mint bizonytalan. CB poszton is nagyon kevesen vagyunk így borítékolható egy korai húzás oda is. Ezzel nem is csorbulna az az ideális szitu, h az újoncoknak lenne idejük beépülni a csapatba, hisz a kezdőink megvannak mindkét poszton, így max a szezon második felétől vagy sérülések esetén kapnának szerepet első évükben.
DT-t most nem várok annyira korán, mert Joseph jövőre nagyon komolyan be fog kerülni a rotációba. Persze itt nagyon nem mind1, h sikerül-e megtartani Cofieldet, mert amennyiben nem akkor még egy első körös DT draft sem kizárt, lévén h olyan emberre lenne szükségünk itt akit már első évében is tudunk használni, ez meg max egy első körös klasszis DT lehetne.
A DE poszt érdekes lesz: Tuck-Osi-JPP nagyon erős hármas, de ha Tollefson és Kiwi is megy akkor absz semmi depth-ünk nincs az egyik legfontosabb posztunkon. Látható volt, h mekkora visszaeséssel jár, ha elfáradnak a DE-k, mindenképp szükség lesz emögött a 3 ember mögött 2 olyanra aki képes biztosítani némi pihenőidőt a kezdőknek. Nyilván Kiwi lenne az ideális megoldás az egyik helyre, de meglepne ha sikerülne itt tartanunk, ha egyáltalán felépül. Tollefson is jó lenne az egyik helyre, az ő itt tartására reálisabb esély van sztem + mögéjük esetleg egy draftolt, bár ha DT-re is szükség lesz akkor ez már csak max 4. körös lehetne és akkor az offense-be még nem jött senki.
Az offense nem volt jó idén, ennek okairól ugye megoszolottak a vélemények itt a fórumon belül is. Én mint már emltettem korábban elengedném Bradshawt és helyette inkább Ware-t tartanám meg + szükség lenne még 1 emberre... nos az ő személye érdekes kérdés, ugyanis extrém esetben, ha tényleg nem hosszabbítanánk Bradshaw-val akkor egy 1-2. körös RB húzás sem lenne meglepetés. Mondjuk erre kicsi az esély, mert nem is jellemző ránk ez, meg jó futókat későbbi körökben is lehet találni (Bradshaw például 7. körös volt anno..), de mégsem zárnám ki ennek a lehetőségét.
WR poszton ugye ott van Nicks-Manningham-Barden-Cruz.. ez így nagyon nem elég. Smith itt tartása kulcskérdése lesz ennek az offseason-nek, ha őt nem tudjuk megtartani akkor lehet itt bárki az off. coord. nagyon komoly visszaesés várható a passzjátékunkban. Persze ott van Plax, mint esetleges visszatérő, de ennek nem hiszem, h lenne realitása.
Az OL-el kapcsolatban idén kiderült, h megfelelő a depth. Ez asszem mindenkit meglepett, de legalább történt vmi pozitív is idén. Center poszton nincs gáz, mert O'Hara és Seubert mögött ott van Keutz is, így ez bőven elég. Persze ha mind3 megsérül mint idén akkor gáz van, de 3 center kiesését egyetlen csapat sem tudja megoldani, ez nyilvánvaló. Az LT(RT) poszt megoldása idén még nem létkérdés, sztem ez jövőre marad, mert ide muszáj lesz első (legrosszabb esetben 2.) körös embert hozni, idén ezekre pedig vannak nagyobb needek, ld fent. Diehl jövőre is LTben fogja nyomni, McKenzie pedig RT-ben, mögöttük pedig ott lesz az Andrews-Beatty páros. Snee RG poziciója megingathatatlan, Seubert LG, mögöttük Boothe aki idén bebizonyította, h mindkét poszton bevethető és Petrus bőven megfelelő.
TE-k.. sztem marad ugyanez a 3 és Hedgecock is maradni fog és én úgy gondolom h nagyon is szükségünk lesz rá is és Pascoe-ra is. Nem várok itt változást jövőre.
ST-be Blackburnre mindenképp szükségünk van! nagyon remélem, h maradni fog. Gondolom Dodge-nak megadjuk a lehetőséget jövőre is, hát nemtom, h ezzel jól járunk-e, nagyon nagy kockázat van benne és én arra helyezném jövőre a hangsúlyt, h próbáljuk minimalizálni a ki nem kényszerített hibáinkat (önhibás fumblik, INTek, szar puntokból eredő szívások), mert ez kulcskérdése a szereplésünknek. (pont emiatt cserélném le Bradshawt is és követnék el mindent annak érdekében, h megtartsuk Smith-t, úgyh megmondom őszintén én Dodge-ot is kibasznám ugyanezen okok miatt)
Meglátjuk hogy alakul, eleve bizonytalan még a jövő évi szezon is, de azért abban biztosak lehetünk h lesznek érzékeny veszteségeink, mert mindenkit nem fogunk tudni itt tartani azok közül akikre szükségünk lenne, úgy h még legalább egy komoly igazolásra (MLB) is szükségünk van.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az erőviszonyokat tekintve jó lenne ha a divisional meccsek nem odavissza rendszerben történnének, hanem csak 1 game lenne. a kieső 3 meccset pótolnám az AFC-ből, mivel másodikok lettünk ezért az AFC east mellett játszanánk: SD, ravens, jax

így egy nfc csapat 9 conf és 7 non-conf meccset tolna. ez kiegyenlítené a ligát és nem lenne akkora előny hulladék divízióban lenni (nfc west) és nem lenne akkora szopás egy erősben boxolni (nfc north)
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha lesz 2011-es szezon, akkor velük fogunk játszani...

...hazai pályán:

- NFC East
- St. Louis Rams
- Seattle Seahawks
- Buffalo Bills
- Miami Dolphins
- Green Bay Packers

...idegenben:

- NFC East
- Arizona Cardinals
- San Francisco 49ers
- New England Patriots
- New York Jets
- New Orleans Saints

Winters
Akkor 9 hazai és 7 idegenbeli meccsünk lesz. Jobb, mintha a Jets hazai pálya lett volna.

Az edző-játékos kérdésről majd később nyilatkozom, egyelőre emésztem a mások által leírtakat.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Figyelem wall of text következik. Szerintem egy darabig nem is csinálok majd ilyet.

A lista

Sorgi szerintem mehet útjára. Ha úgy látják, hogy van esély egy Wes Welker szerű visszatérésre, akkor fizessék meg jól Steve Smitht (Hixon fizuja lehet a referencia) mert idén kiderült, hogy elsősorban Eli védőhálója; és ez többszörösen igaz, ha az OC személye nem változik. Darius Reynaud "return specialist" (ROTFLMAO) CUT. Hagan, Clayton meg Hixon kaphat szerződést (utóbbi egy kisebbet ha belemegy), DE én inkább egy training camp meghívót javasolnék.

Most lehet hogy indulni fog a kövezés: Bradshaw ha nem sikerül hozni Free Agencyn valakit és meg lehet vele állapodni, hogy ne 3 millióra menjen fel a fizuja akkor maradjon; mert teljesen biztos hogy 3 kör fölött nem hozunk RB-t. Itt gáz a sérülésveszély. de nem szabad elfelejteni hogy tavaly amikor teljesen ő volt a kezdő BJ mennyire inkonzisztens volt. Inkább 3 RB-s rendszer kéne talán újra és nem egy BJ+másvalaki. (Plusz állítólag a Coltos incidens után AB vette rá BJ-t hogy ne akarjon elszerződni és vele van a legjobb kapcsolatban a csapatból.)

Boss az egyik kedvencem de ha túl sokat kér vagy ha az edzői stáb úgy gondolja hogy sikerült rommá törnünk az agyát idén, akkor szükségessé válik egy TE draft. Az erre szakosodott fórumban valaki azt írta, hogy idén nincsenek nagyon-nagy tehetségek, de a harmadik kör végén pont ezért talán még esély lehet egy atletikus blokkoló TE-re. Pascoe marad.

Bootheban pozitívat csalódtam az idén. Ha történik a nyáron pár olyan változás amire számítok (lent még írok majd) akkor maradhat csere G-nak. Jamon Meredith?

Cofieldet szerintem csak akkor tudjuk megtartani ha valahogy a szakszervezet meg a liga összeszerencsétlenkedik egy újabb salary cap nélküli évet; mert akkor idén is restricted free agent lenne. Kezdhetjük tanulmányozni az első-második körös DT prospecteket.

Kiwi meggyógyul teljesen? Hajlandó beállni negyedik DE-nek? De a legfontosabb kérdés amit ma Jerry Reese is felvetett (miközben kimondta, hogy amíg nincs CBA addig nem hosszabbítunk senkivel): elfogad-e egy 1 éves szerződést? Ha nem, akkor valószínűleg elválnak útjaink (ezt csak én teszem hozzá). A tender amit rádobtunk tavaly irgalmatlan fizetést csinált Tollynak, szerintem ez már túl sok egy 100%-ban rotációs játékosért - hiába szimpatikus. Viszont ha mindketten mennek, akkor valószínűleg sikerülhet kifizetni Cofield álomfizuját.

Blackburn sorsa az új (ha lesz) ST coach kezében van. Wilkinson túl sokat sérült, idén az ST-ben sem volt olyan durva átütő ereje és amikor fenn van LB-ként akkor meg gyenge + neki is rohadtul megugrott a tavalyi tenderelés miatt a fizetése. Bulluck ha elfogad egy újabb 1 éves hosszabbítást akkor maradni fog (az egyéb FA LB lépéseinktől függetlenül) biztosan. A szezon végére kezdett kimászni 2009 végi műtétjéből, csak olyan öreg hogy nyugodt szívvel nem adnék neki hosszabb szerződést. Állítólag nagyon jó mentalitása van az öltözőben.

Brian Witherspoon, Courtney Brown? Michael Johnsontól valószínűleg elbúcsúzunk. Deon Granttel ha nem kap valami egészen elképesztő ajánlatot máshol, akkor hosszabbítunk. Egyébként (meg amúgy is) elkezdhetjük nézegetni az első két körös CB-ket meg a 3-4 körös Safatyket is.

Más várható free agent lépések és komoly kérdések

- A Marák kimondták, hogy a Giants Linebacker problémája meg lesz oldva (!) idén nyáron. Ez legalább 1-2 biztos érkezőt jósol és nem a drafton.
- Shawn Andrews szerződését újra kell tárgyalni mindenképp. Ezzel a háttal nem fog bírni egy szezont sem végigjátszani; minimalizálni kéne a veszteséget.
- El kell dönteni, hogy Beatty-e a csapat LT-je. Ha nem akkor hozni kell egyet, ha nem akkor el lehetne indítani egy RT projektet McKenzie pótlására. Tavaly ő volt az egyik neuralgikus pont, de idén valószínűleg megnyerte a lehetőséget hogy leakassza a nagy lét és végigtolja a jövő évet.
- Mennyire súlyos egy kifordult térdkalács? Seubert agonizált a pályán konkrétan; vissza lehet ebből jönni? Kéne egy Centert hozni a drafton, esetleg egy free agentet is. Viszont akkor O'Harának vagy Seubertnek mennie kell majd, egyszerűen nem fér bele még egy szezon ahol a 3-4. centerünknek kell felmennie.
- Hedgecock: Drágának nem drága, DE az idei szezon után három kérdés: megengedhetünk magunknak egy olyan futásblokkolót aki nem bírja elkapni a labdát? Ha igen, semmi gond, Pascoe megy vissza TE-nek és ha Boss nem megy el akkor az a poszt meg van oldva. Ha nem: Pascoe-e a mi emberünk, ha rászánnak még egy évet? Vagy esetleg hozni kéne egy olyan fullbacket aki tudna 3. számú futót is játszani BJ + akármelyik másik RB mellett.
- Beckum: Ha nem változik meg az offense stílusa, akkor lehet el kéne engedni; zseniálisan lehetne vele crossing routokat meg rövid passzos dolgokat csináltatni, de ilyen felállások nem nagyon voltak nálunk és Gilbride jól láthatóan nem tudott vele kezdeni semmit. Annyit értünk el, hogy amikor KG felküldi egyedül az ellenfél már majdnem biztosan tudja hogy futni nem fogunk. Élénken él a fejemben, amikor egyszer Marioval közösen akartak utat nyitni Bradshawnak.
- Sintim és az elszakadt ACL-je szembenézhet Adrian Tracyvel a training campben. Sajnálom a srácot, de szerintem "igazi" LB nem lesz belőle soha; a special teamből hiányozna.
- Rocky Bernard fejlődés jeleit mutatta a szezon vége felé. Egy esélyt még kaphat, pláne ha elveszítjük Cofieldet.