New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Na asszem második helyre szorultunk az idei évben a philly meccsel, az év lúzerei versenyben. Ezt elkúrta a szénc. 😂gyurczi
jó lenne , de sajnos nem....
magasan "vezetünk" még mindig ! 😕
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az nfc west tud ilyeneket. pár éve az arizona 8-8al indult, aztán verték az atlantát, majd a seed2 pantherst idegenben....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na asszem második helyre szorultunk az idei évben a philly meccsel, az év lúzerei versenyben. Ezt elkúrta a szénc. 😂gyurczi
Várható volt, hogy nem lesz olyan sima meccs, mint ahogy azt sokan előrevetítették. A Saints védelem nem működött, tavalyhoz képest ebben estek vissza. A Seattle pedig otthon egy playoffmeccsen mindig veszélyes, főképp ha Hassi jó napot fog ki. És még így is megnyerte volna a Saints ha nincs az a Lynch futás, amit nagyon benéztek. A lényeg, hogy nem egy agyonvert csapat jött vissza a meccsbe 8 perc alatt, hanem végig fej-fej mellett haladtak, és apró dolgok döntöttek a végeredményről.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
mind2 meccsen megfigyelhető, hogy a sporik teljesítménye mennyit számít.
saints meccsen egy átlagos visszahordásnál bedobtak 2 zászlót (1 block in the back, 1 holding) na most mind2 szabálytalanság kevésbé volt látványos és megadható mint annál az ominózus jackson td-nél, csak hát a hype meg a nagy maszlag miatt eltekintettek ettől. ugyanezen a meccsen egyből dobták a zászlót az offal emberre ha a karja a DE nyakánál volt, nálunk egész szezonban jó ha 2-3 ilyet bedobtak, pedig mind tuck mind osi ellen számtalanszor csinálták meccsenként.
jets meccsen meg utolsó elkapásnál edwards kb ugyanannyira lökte el a cb-t mint packers meccsen asszem nicks, ott elvették tőlünk a TD-t, nekik meg nem repült a zászló.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na asszem második helyre szorultunk az idei évben a philly meccsel, az év lúzerei versenyben. Ezt elkúrta a szénc. 😂gyurczi
Engem az is idegesít, hogy szerintem a Jetsnél jobb csapat vagyunk. Lett volna csak a spec teamünk egy hangyányit jobb.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Na asszem második helyre szorultunk az idei évben a philly meccsel, az év lúzerei versenyben. Ezt elkúrta a szénc. 😂

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fewell valószínűleg kapni fog valahonnan egy HC ajánlatot (Denver,Carolina,Cleveland), aztán meglátjuk hogy elfogadja-e vagy sem. Ha távozik, akkor vagy Fox vagy pedig Jauron lesz a következő DC-nk. Drafton én első körben Mark Ingram-ot szeretném ha bentmarad a mi választásunkig. Ebben az esetben Jacobs biztosan menne, Bradshaw pedig valószínűleg.Badman
ez megerősíti az eddig bizonytalankodóknak is hogy Fewell jó munkát végzett nálunk !

amúgy nem hinném hogy Ingramet ne vinnék el előttünk....
de ha megszerezzük akkor sem megy Jacobs ÉS Bradshaw is szerintem!
az egyik maradni fog!yooker
Esélytelen hogy Ingram a 19. helyig csússzon. Ha azt nézzük hogy tavaly Spiller és Matthews is top12 volt, Ingram semmiképp sem rosszabb náluk, ráadásul idén nincs is akkora tehetség rajta kívül aki biztos első körös. Plusz a futóknál majdnem mindegy hányadik körben draftolod, Bradshaw is 7. körös volt és idei év legjobbja Arian Foster nem is lett kiválasztva a drafton, ahogy idény legjobb újonc RB-je, Blount sem. Én inkább védelmet erősíteném, bár ha valamilyen csoda folytán Ingram lecsúszik 19. helyig, nem lennék szomorú ha elhoznánk. 😀rattlesnk
Blount elsőkörös lett volna ha nincs az a balhéja még a Boise State elleni meccsen. Ingramot meg már láttam az első 20-on kívül is egy-egy mockban.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
kiket vártok az SB-be? én packers-ravensre számítokvittore
Én Jets vs. Falconsra számítok, de lehet az előző év döntője is akár.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fewell valószínűleg kapni fog valahonnan egy HC ajánlatot (Denver,Carolina,Cleveland), aztán meglátjuk hogy elfogadja-e vagy sem. Ha távozik, akkor vagy Fox vagy pedig Jauron lesz a következő DC-nk. Drafton én első körben Mark Ingram-ot szeretném ha bentmarad a mi választásunkig. Ebben az esetben Jacobs biztosan menne, Bradshaw pedig valószínűleg.Badman
ez megerősíti az eddig bizonytalankodóknak is hogy Fewell jó munkát végzett nálunk !

amúgy nem hinném hogy Ingramet ne vinnék el előttünk....
de ha megszerezzük akkor sem megy Jacobs ÉS Bradshaw is szerintem!
az egyik maradni fog!yooker
Esélytelen hogy Ingram a 19. helyig csússzon. Ha azt nézzük hogy tavaly Spiller és Matthews is top12 volt, Ingram semmiképp sem rosszabb náluk, ráadásul idén nincs is akkora tehetség rajta kívül aki biztos első körös. Plusz a futóknál majdnem mindegy hányadik körben draftolod, Bradshaw is 7. körös volt és idei év legjobbja Arian Foster nem is lett kiválasztva a drafton, ahogy idény legjobb újonc RB-je, Blount sem. Én inkább védelmet erősíteném, bár ha valamilyen csoda folytán Ingram lecsúszik 19. helyig, nem lennék szomorú ha elhoznánk. 😀
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
kiket vártok az SB-be? én packers-ravensre számítokvittore
Csak a fili meg a pecc ne jusson be! Egyébként mindegy.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Fewell valószínűleg kapni fog valahonnan egy HC ajánlatot (Denver,Carolina,Cleveland), aztán meglátjuk hogy elfogadja-e vagy sem. Ha távozik, akkor vagy Fox vagy pedig Jauron lesz a következő DC-nk. Drafton én első körben Mark Ingram-ot szeretném ha bentmarad a mi választásunkig. Ebben az esetben Jacobs biztosan menne, Bradshaw pedig valószínűleg.Badman
ez megerősíti az eddig bizonytalankodóknak is hogy Fewell jó munkát végzett nálunk !

amúgy nem hinném hogy Ingramet ne vinnék el előttünk....
de ha megszerezzük akkor sem megy Jacobs ÉS Bradshaw is szerintem!
az egyik maradni fog!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fewell valószínűleg kapni fog valahonnan egy HC ajánlatot (Denver,Carolina,Cleveland), aztán meglátjuk hogy elfogadja-e vagy sem. Ha távozik, akkor vagy Fox vagy pedig Jauron lesz a következő DC-nk. Drafton én első körben Mark Ingram-ot szeretném ha bentmarad a mi választásunkig. Ebben az esetben Jacobs biztosan menne, Bradshaw pedig valószínűleg.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
kiket vártok az SB-be? én packers-ravensre számítokvittore
Pecc - Széjnc !yooker
na az bebaszna, akkor meg sem nézem 😊Szesze
Azért jobb mint egy Jets-Philly... 😉
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
kiket vártok az SB-be? én packers-ravensre számítokvittore
Pecc - Széjnc !yooker
na az bebaszna, akkor meg sem nézem 😊
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
kiket vártok az SB-be? én packers-ravensre számítokvittore
Pecc - Széjnc !
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
http://www.giantsgab.com/2011/01/07/giants-off-season-needs/

Érdemes beleolvasni: elég jól összeszedett és van pár érdekes megállapítás is benne. Pl. "The Giants Cornerbacks were #2 in the league vs #1 WR (T.T or Cweb) - The Giants were 7th best in the league vs #2 WR (T.T. or Cweb) - The Giants were 31st vs all other WR. With their pass rush that is ridiculous." Mindenképp kell DB mélység a kezdőink mögé. Még akkor is ha AR visszabillenne játékszínvonalban az első két évének szintjére.

Meg felhívja a figyelmet rá, hogy kb egyedül Boley elvitte a hátán a TE meg RB coverage nagy részét; csak ugye nincs mélység, nincsenek playmakerek. Mert Boley futás ellen szar, Goff meg a futáson kívül mindenre. A cserék akik meg felmehetnének a helyükre, egy lyukas garast sem érnek.

Szerintem (meg a BBV-n van 1-2 hozzászóló szerint) nem hangsúlyozza eléggé az o-line szerepét.

Ez is megerősíti hogy drafton kell: OT (RT, de én nem venném rossz néven ha tud LT-t is), C, CB, ha Cofield megy akkor DT. Valami potenciállal rendelkező késői körös futó. Viszont ha az első két körben nem lesz kéznél megfelelő LB (mivel sokan sérültek és/vagy nem jönnek ki a draftra, pl az első körben csak Akeem Ayers lenne jó nekünk) akkor tök fölösleges még pluszban olyan embereket hozni akik be sem öltöznek jövőre (lásd Phillip Dillard).
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
olyan lesz ez a második eagles meccs mint a 3-2 Bernben (1954)vittore
Ezek szerint a Packers, amely elverte őket az alapszakaszban, most kikap amikor igazi tét van? 😕Gergőbácsi
lófaszt simán nyertek... ők utolsó 2 meccsükön L, ti meg 2Wironroy
ekkor szokott jönni a nagy pofon... de nem bánom, legyen igazad 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
olyan lesz ez a második eagles meccs mint a 3-2 Bernben (1954)vittore
Ezek szerint a Packers, amely elverte őket az alapszakaszban, most kikap amikor igazi tét van? 😕Gergőbácsi
lófaszt simán nyertek... ők utolsó 2 meccsükön L, ti meg 2W
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ravens-Packers SB

(Meglepi)
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
olyan lesz ez a második eagles meccs mint a 3-2 Bernben (1954)vittore
Ezek szerint a Packers, amely elverte őket az alapszakaszban, most kikap amikor igazi tét van? 😕

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
olyan lesz ez a második eagles meccs mint a 3-2 Bernben (1954)
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Hát igen. Olyan csapat ne nyerjen, akit 3,5 negyeden keresztül szétszedtünk, és mind a két meccsünkön szerencsével és saját f..ságunk miatt nyertek ellenünk.

Szénc vs. Pecc

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Saints/Packs-Pats/Pitts nekem mind1 csak ne madarak nyerjenek SB-t 😀
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
falcons (ryan 20-2 otthon asszem) és pats/steelers az kb döntetlen nekem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Siants-Steelers