New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kiket vártok az SB-be? én packers-ravensre számítok
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
They can line up, and kiss my ass! http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/06/behind-closed-doors-coughlin-tells-critics-to-kiss-my-ass/#comments

eddig is bírtam 😊

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
ahogy így utána olvastam Foxhoz idei szezonra tampa 2-t írtak, hát ha marad goff mlb-ben akkor nagyon megszívtuk...(de nem fog úgysem remélem)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Fewell meg Fox lehet helyet cserélnek!
Már itt anno vezetett egy nagyon jó 4-3 védelmet, de sztem ő nem cover2-t irányítana!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Írtak egy hírt nem rég itt az oldalon :

A Minnesotától kirúgott Brad Childress visszatérhet korábbi állásába, 2010-től Phillyben lehet újra offensive coordinator
5:56 AM Dec 23rd, 2010 via

ha ez igaz , az jó , vagy rossz nekünk szerintetek??yooker
jó kérdés, erről az tud nyilatkozni aki emlékszik rá, hogy milyen volt akkor az ígülsz offense?
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
a frisco szerintem stanfordból hozna HC-tvittore
Jim Harbaugh fasza edző...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Írtak egy hírt nem rég itt az oldalon :

A Minnesotától kirúgott Brad Childress visszatérhet korábbi állásába, 2010-től Phillyben lehet újra offensive coordinator
5:56 AM Dec 23rd, 2010 via

ha ez igaz , az jó , vagy rossz nekünk szerintetek??
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a frisco szerintem stanfordból hozna HC-t
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na igen, ráadásul, ha ebből a sok rosszból csak egy nem következik be (például ha nyerjük a Philly meccset, ami egyébként statisztikailag a legnagyobb 4. negyedes comeback - értsd balfaszkodás - az NFL történetében), akkor most valószínűleg arról beszélgetnénk, hogy mit kellene változtatni a GB elleni második ütközeten 😕Winters
Ehhez az is elég lett volna ha nem dobnak be a zebrák egy totál kamu holdingot Chris Johnson 86 yardos TD-jénél a Bears ellen. :]

Reméljük sikerül produktívan működnünk a FA piacon és akkor szánhatunk bőven az olinera a pickjeinkből.

Legyen mar meg a rohadt CBA mert addig minden log a levegoben, meg a ST edzot se fogja kirakni a csapat amig nincs meg.

Kozben Fewellnek megjott a negyedik keroje a Broncos. Ez komoly is lehet, mert nekik biztos nem a Rooney Rule miatt kell. Jelenleg meg gondolkozik melyik interjukra mond igent mert - az ismerosei szerint - nem szereti ha csak disz-feketenek kell. Eloszor a Pantersnek es a Brownsnak valaszol, utana majd a 49ersnek es a Broncosnak. Szivas a kobon.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Továbbra sem tudok elszakadni attól a gondolattól, hogy a DAL elleni otthoni vereségünkkel ástuk meg a sírgödrünket.G-men
Az első kapavágás Chad Jones autóbalesete volt szerintem még a szezon előtt.

salander
Utána D. Hixon az edzőtáborban, ami ugye a visszahordásunkat vágta galyra egész szezonra. És még sorolhatnánk...G-men
Na igen, ráadásul, ha ebből a sok rosszból csak egy nem következik be (például ha nyerjük a Philly meccset, ami egyébként statisztikailag a legnagyobb 4. negyedes comeback - értsd balfaszkodás - az NFL történetében), akkor most valószínűleg arról beszélgetnénk, hogy mit kellene változtatni a GB elleni második ütközeten 😕
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A draftcetlikkel úgy számoljunk, h nincs 5. körösünk jelen állás szerint a Rosenfels trade miatt.

Beatty RT-t annyira sem tud játszani, mint LT-t. Saját bevallása szerint is a bal oldalon érzi jól magát. Szóval McKie mögött Beatty mint backup nem hangzik jól.Szsziszka
Az a baj, h egyik oldalon se hangzik túl jól 😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
FA piacon kérdés mennyit költenének a tulajok, illetve hogy állnak összességében, gondolom a stadion felének kiköhögése sem volt egyszerű
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A draftcetlikkel úgy számoljunk, h nincs 5. körösünk jelen állás szerint a Rosenfels trade miatt.

Beatty RT-t annyira sem tud játszani, mint LT-t. Saját bevallása szerint is a bal oldalon érzi jól magát. Szóval McKie mögött Beatty mint backup nem hangzik jól.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Továbbra sem tudok elszakadni attól a gondolattól, hogy a DAL elleni otthoni vereségünkkel ástuk meg a sírgödrünket.G-men
Az első kapavágás Chad Jones autóbalesete volt szerintem még a szezon előtt.

salander
Utána D. Hixon az edzőtáborban, ami ugye a visszahordásunkat vágta galyra egész szezonra. És még sorolhatnánk...G-men
Ha a meccseket nézzük, akkor mindenképp a Dallas elleni is. Plusz már az Eagles-nek is kijárna egy nagy verés tőlünk, ami most eljöhetett volna. Ráadásul amilyen előnyünk volt...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
a tökéletesen működő falnak egy pocket qb esetén ( mint Eli ) még nagyobb jelentősége van

mint másoknál , tehát annak tényleg maximálisan rendben kell lennie !

amúgy bosszankodtam idén néhányszor Eli immobilitása miatt ( bár neki meg kellene tiltani a futást az idei 2 (!) alapján ) ,de közben rájöttem hogy nem is rossz az ha nem szaladgál , legalább a sérülés nincs így benne (annyira) a játékában ! a legtöbb qb sérülés idén a
szaladgálásból ( Rodgers,Kolb,Vick ) ill. a rossz fal teljesítményből adódóan került elő( őket főleg mi iktattuk ki.. 😛 ) pótlásuk mindig nehéz ami komoly sérülésnél a szezonba kerülhet!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Továbbra sem tudok elszakadni attól a gondolattól, hogy a DAL elleni otthoni vereségünkkel ástuk meg a sírgödrünket.G-men
Az első kapavágás Chad Jones autóbalesete volt szerintem még a szezon előtt.

salander
Utána D. Hixon az edzőtáborban, ami ugye a visszahordásunkat vágta galyra egész szezonra. És még sorolhatnánk...
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Továbbra sem tudok elszakadni attól a gondolattól, hogy a DAL elleni otthoni vereségünkkel ástuk meg a sírgödrünket.G-men
Az első kapavágás Chad Jones autóbalesete volt szerintem még a szezon előtt.

Ha az orvosok életet tudnak lehelni a falunkba, akkor nem olyan vészes a kép: ami majdnem biztos draft/FA OLB, MLB, C, CB, S. Ez talán még bele is fér. A RB, DT, OT, DE, TE/FB dolog meg nagyon homályos még. Mindenki szurkoljon hogy kezdjenek valamit Adrews hátával meg Seubert térdével.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
összegezve az eddig itt draft/fa -ra felmerült posztokat :

-C
-RB
-P
-KR
-OLB
-MLB
-LT
-RT
-CB
-TE
- ?

talán a QB és a DE amik biztosan nem merültek fel.... 😉

nagyon érdekes lesz ez az offseason úgy érzem !yooker
Ha a Tollefson/Kiwi páros egyike sem marad akkor kell DE is 😊
De azért ennyire nem vészes a helyzet, ezek közül csak az LB-k kritikusak, a többi mind a jövőre vonatkozó lépés lenne.Szesze
Akkor mindenki kell 😊

Összefoglalom: Egy Super Bowl győztes csapat kell!!!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
az erőviszonyokat tekintve jó lenne ha a divisional meccsek nem odavissza rendszerben történnének, hanem csak 1 game lenne. a kieső 3 meccset pótolnám az AFC-ből, mivel másodikok lettünk ezért az AFC east mellett játszanánk: SD, ravens, jax

így egy nfc csapat 9 conf és 7 non-conf meccset tolna. ez kiegyenlítené a ligát és nem lenne akkora előny hulladék divízióban lenni (nfc west) és nem lenne akkora szopás egy erősben boxolni (nfc north)vittore
2002 óta, amikor kialakult a jelenlegi csoportrendszer, 9 év alatt 18 NFC-s s 18 AFC-s wild card hely volt, ezeket a következő elosztásban adták az egyes divíziók:

NFC AFC
East: 9 South: 6
South: 4 North: 5
North: 3 East: 4
West: 2 West: 3

Tehát magasan a mi csoportunk a legerősebb, legnehezebb az NFL-ben!

Ez a lista persze egyéb érdekességeket is megmutat, pl. amit mindenki tudott, hogy a West-ek a leggyengébbek, de azt is, és itt szerintem téves elképzelések vannak az emberek fejében, hogy az NFC North korántsem olyan erős (9 év alatt 3 wc-csapat)!

Valaki írta korábban, hogy jövőre nehezebb dolgunk lesz, mert biztos nem fog 2 divízióriválisunk is csak 6 győzelmet elérni. Én ezt pont fordítva látom: az, hogy a DAL idén gyenge volt, éppen a wild card-ért velünk vetélkedő NFC-s gárdákat erősítette: ld. GB vagy NO.
Továbbra sem tudok elszakadni attól a gondolattól, hogy a DAL elleni otthoni vereségünkkel ástuk meg a sírgödrünket.

Meg tudjuk akkor is nyerni a divíziót, ha a többiek 8-8-as, 9-7-es, 10-6-os mérlegeket csinálnak. Viszont ha 2-ok leszünk, a wild card-ért feltétlenül előnyösebb nekünk, ha a csoporttársaink fontos vereségeket osztanak ki a szezon során a riválisoknak, ez most elmaradt.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
összegezve az eddig itt draft/fa -ra felmerült posztokat :

-C
-RB
-P
-KR
-OLB
-MLB
-LT
-RT
-CB
-TE
- ?

talán a QB és a DE amik biztosan nem merültek fel.... 😉

nagyon érdekes lesz ez az offseason úgy érzem !yooker
Ha a Tollefson/Kiwi páros egyike sem marad akkor kell DE is 😊
De azért ennyire nem vészes a helyzet, ezek közül csak az LB-k kritikusak, a többi mind a jövőre vonatkozó lépés lenne.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
összegezve az eddig itt draft/fa -ra felmerült posztokat :

-C
-RB
-P
-KR
-OLB
-MLB
-LT
-RT
-CB
-TE
- ?

talán a QB és a DE amik biztosan nem merültek fel.... 😉

nagyon érdekes lesz ez az offseason úgy érzem !
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A center poszton tényleg azt kell eldönteni, hogy Koets-e a jövő. (Remélem nem kell súgnom a válasszal kapcsolatban.) A guard posztunk teljesen rendben van: szerintem Boothe megkapja a hosszabbítást, itt van Petrus, Snee és Diehl is tud guardot játszani (anno egyébként talán 2005-ben annak is draftoltuk).

Én továbbra is azt mondom, hogy a legnagyobb gáz a tackle poszt: Ez nem Diehl éve volt, a bigblueview-n érdemes visszanézni a Pro Football Focusos összefoglalókat. Az egész lineból, sőt néha az egész offenseből neki voltak a legrosszabb számai. Sőt volt olyan hét is amikor róla volt a második legtöbb QB pressure, hit, sack, egyéb cucc az egész NFL-ben; pedig az ő oldalára állt fel néha pont ezért extra lineman. Az amerikai írók pedzegetik hogy talán beljebb kéne játszania. Andrews kimondta - talán tegnap - hogy ő ugyan szívesen játszana, de ha az orvosok azt mondják akkor vissza fog vonulni mert a háta totálkáros.

Ha sikerül a free agencyn az LB gondjaink rendezni és esetleg Cofield is marad, akkor lehet hogy bejátszik majd egy első körös OT pick. Ha nem (és Andrewsnál sem találnak valami "hátátültetést") akkor könnyen lehet, hogy hoznak egy free agentet ide is. Így a jövő évi kezdő felállás valami olyasmi lehet majd, hogy [Beatty (ha draftolunk) v XY FA] [Diehl] [O'Hara v Seubert (ha nem carrier ending injury a térde)] [Snee] [McKenzie]. A vészforgatókönyv esetén a draftolt ember beáll LT vagy RT-nek, ha FA jön Beatty tud menni RT-nek, Guardnak lesz Boothe és Petrus, Centernek Koets.

Mivel nálunk jó eséllyel nem játszik rookie hiába van rá "1-2 évünk" a center poszt kérdése már most időszerű; mert ha komplett játékost hozunk akkor sem engedi fel Coughlin az első szezonban.

Szóval idei O-Line draft: (OT - 1. kör); C - 3-5. kör. Az utóbbira inkább fogadnék.salander
Sztem arról szó sincs, h Koetz-é lenne a jövő. Az idei év arról döntött, h kiderült, h ha O'Hara lesérül akkor alkalmas arra, h beszálljon, ezért kapta a 2 éves szerződéshosszabbítást. Diehl LT-ben nem a legjobb, saját bevallása szerint is szívesebben játszana LG poszton, de jelen állás szerint sztem jövőre is ő lesz a kezdő LT-nk. Beatty nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, sztem össze sem hasonlítható kettejük teljesítménye. Az nem meglepő, h az LT posztról érkezik a legnagyobb nyomás a QB-ra, hisz neki kell a legjobb pass-rusherekkel küzdeni minden meccsen (épp ezért teljesen értelmetlen az ilyen jellegű összehasonlítás a line többi tagjával, az off többi részével való összehasonlítást meg eleve nem is értem, kb olyan mintha soccerben egy csatárt meg egy kapust az alapján értékelnél, h ki kap több gólt) A körülményekhez képest sztem bőven jó volt ez a teljesítmény amit nyújtott, lehet h volt egy olyan meccs amikor igazán nagy volt a nyomás Eli-on (max az Indy elleniről tudom ezt elképzelni ahol azért a többiek sem álltak a helyzet magaslatán finoman szólva), de ez egyáltalán nem volt jellemző az év során. Sztem jövőre nem lesz alapvető változás a line felállásában: Diehl(Andrews)-Seubert(Petrus)-O'Hara(Koetz)-Snee(Boothe)-McKenzie(Beatty). Persze a tackle draftnak lassan jönnie kell, de sztem ráérne jövőre is. A center posztra elvileg tényleg idén kéne húzni, ha lenne a 3-5. körben olyan aki két-három év után kezdő potenciállal rendelkezik akkor mindenképp érdemes lenne behúzni, de erről sem lennénk lekésve jövőre sem sztem.
(FA-n kezdő LT idehozása pedig sztem gyakorlatilag kizárt)
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A center poszton tényleg azt kell eldönteni, hogy Koets-e a jövő. (Remélem nem kell súgnom a válasszal kapcsolatban.) A guard posztunk teljesen rendben van: szerintem Boothe megkapja a hosszabbítást, itt van Petrus, Snee és Diehl is tud guardot játszani (anno egyébként talán 2005-ben annak is draftoltuk).

Én továbbra is azt mondom, hogy a legnagyobb gáz a tackle poszt: Ez nem Diehl éve volt, a bigblueview-n érdemes visszanézni a Pro Football Focusos összefoglalókat. Az egész lineból, sőt néha az egész offenseből neki voltak a legrosszabb számai. Sőt volt olyan hét is amikor róla volt a második legtöbb QB pressure, hit, sack, egyéb cucc az egész NFL-ben; pedig az ő oldalára állt fel néha pont ezért extra lineman. Az amerikai írók pedzegetik hogy talán beljebb kéne játszania. Andrews kimondta - talán tegnap - hogy ő ugyan szívesen játszana, de ha az orvosok azt mondják akkor vissza fog vonulni mert a háta totálkáros.

Ha sikerül a free agencyn az LB gondjaink rendezni és esetleg Cofield is marad, akkor lehet hogy bejátszik majd egy első körös OT pick. Ha nem (és Andrewsnál sem találnak valami "hátátültetést") akkor könnyen lehet, hogy hoznak egy free agentet ide is. Így a jövő évi kezdő felállás valami olyasmi lehet majd, hogy [Beatty (ha draftolunk) v XY FA] [Diehl] [O'Hara v Seubert (ha nem carrier ending injury a térde)] [Snee] [McKenzie]. A vészforgatókönyv esetén a draftolt ember beáll LT vagy RT-nek, ha FA jön Beatty tud menni RT-nek, Guardnak lesz Boothe és Petrus, Centernek Koets.

Mivel nálunk jó eséllyel nem játszik rookie hiába van rá "1-2 évünk" a center poszt kérdése már most időszerű; mert ha komplett játékost hozunk akkor sem engedi fel Coughlin az első szezonban.

Szóval idei O-Line draft: (OT - 1. kör); C - 3-5. kör. Az utóbbira inkább fogadnék.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Rb:
Én Ware-ben nem bízom, elég sérülékeny.
Ha Jacobs v. Bradshaw megy, gondoskodni kell a pótlásról. Mindkettőt pedig semmiképp sem szabad elengedni, de nem is fogják szvsz.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
O-line érdekes kérdés.
-C: O'Hara a legidősebb o-lineman, és idén a szezon nagy részében sérült volt. Koets-szal most hosszabbítottunk 2 évet, és amikor játszott, jól teljesített. Most vele hosszabb távon számolunk? Jövőre azért úgy fest, h a C poszt kipipálva, bár kérdés h O'Hara és Seubert sérülései mennyire jönnek rendbe. De kicsit távolabb tekintve ki lesz a C? Koets, v. hozunk vkit?
-G: Snee és Seubert teljesen rendben. Persze ha felépül Seubert. Az ő pótlásán is el kell lassan gondolkodni, de az illető talán már rosteren is van. Botthe-val, Petrus-szal és esetleg Andrews-zal együtt szintén jónak tűnik még jövőre.
-T: Diehl és McKie adott, utóbbit kell majd hamarabb pótolni, de pár éve neki is van. Backup: Beatty, Andrews, Meredith (?). Sztem Beattyben bíznak, és javult is talán vmennyit. Nem volt olyan rossz, mikor pályára lépett, sacket nem engedett (inkább holdingolt helyette 😀 ), volt bemozdulása is...dehát kinek nem? 2. éve volt. Én nem temetem, lehet ő Diehl utódja LT poszton, pláne h utóbbi is elég fiatal még. Egy RT lehet jól jönne, de lehet rá nem áldoznék most 1. kört, pláne h itt van McKie.
Nem mondom h bűn lenne az 1. körös OL, de nincs olyan nagy szükségünk rá, h ne várhasson kicsit későbbi körig (2.- 3.). Ha jön, akkor T, v. C, bár előbbi vszínűbb. G pick nem lesz sztem.Szsziszka
C posztra húzni fogunk jövőre vagy idén v jövőre. (ez égetőbb jelenleg , mint a tackle poszt, de annyira ez sem vészes). Nem ismerem a prospecteket egyelőre, de tuti, h Koetz 2 éves szerződésének lejárta után szükségünk van egy már bevethető centerre.