New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Coefield, Boss, és Steve Smith
Grant Johnson párosból egyiket tartanám meg és normális nickel felállásunk lenne jövőre 2 lb-vel
Blackburn-t is megtartanám (ő az egyik kapitány)
Kiwit is picit emelt fizuval (2-2,5)
Hixonnak csökkenteném kb 1 és másfél felé
többiek mehetnek

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Én Cofieldet és Bosst tartanám meg mindenképp.Szsziszka
Nálam is ők lennének a legfontosabbak

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nézd meg a külföldi fórumokat, és olvasd el, hogy mi a vélemény Gilbride-ról. Érdekes, hogy csak Te véded ennyire, mindenki más elküldené. Ha annyira jó lenne, akkor már rég adtak volna neki vezetőedzői posztot.Badman
Volt HC San Diegoban. Csak belebukott a Ryan Leaf-projektbe...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Az idei free agentjeink pozíció szerint, az idei fizetésükkel; ugyan még nem teljesen tiszta a kép mert ha nem lesz CBA, akkor megint lesznek Restricted meg Unrestrectid Free Agentek meg Trade és egyéb tagek.

QB Jim Sorgi ($630,000)

WR Michael Clayton ($630,000); Derek Hagan ($630,000); Domenik Hixon ($1,684,000); Darius Reynaud ($470,000); Steve Smith ($555,000)

RB Ahmad Bradshaw ($1,001,000); DJ Ware ($545,000)

TE Kevin Boss ($1,350,000); TE Bear Pascoe ($395,000)

OL Kevin Boothe ($1,176,000); Jamon Meredith ($395,000)


DT Barry Cofield ($1,759,000)

DE Mathias Kiwanuka ($1,776,000); Dave Tollefson ($1,684,000)

LB Chase Blackburn ($650,000); Keith Bulluck ($855,000); LB Gerris Wilkinson ($1,176,000)

CB Brian Witherspoon (?)

DB Courtney Brown ($470,000);

S Deon Grant ($855,000); Michael Johnson ($1,350,000)

Hát vannak itt érdekes dolgok, ez megérne majd egy mélyebb elemzést vagy akár többet is.


Kinn az a hír járja, hogy Kevin Gilbride az egyik jelölt a UConn Huskies vezetőedzői székére.

Bónusz: A Cleveland Browns és a Carolina Panthers is engedélyt kért a Giantstől, hogy interjúzhassa Perry Fewellt.salander
Bradshaw és Boss maradni fog, Steve Smith fizetésemelést fog kapni, a többiek felőlem mehetnek...gerle
Én Cofieldet és Bosst tartanám meg mindenképp.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Az idei free agentjeink pozíció szerint, az idei fizetésükkel; ugyan még nem teljesen tiszta a kép mert ha nem lesz CBA, akkor megint lesznek Restricted meg Unrestrectid Free Agentek meg Trade és egyéb tagek.

QB Jim Sorgi ($630,000)

WR Michael Clayton ($630,000); Derek Hagan ($630,000); Domenik Hixon ($1,684,000); Darius Reynaud ($470,000); Steve Smith ($555,000)

RB Ahmad Bradshaw ($1,001,000); DJ Ware ($545,000)

TE Kevin Boss ($1,350,000); TE Bear Pascoe ($395,000)

OL Kevin Boothe ($1,176,000); Jamon Meredith ($395,000)


DT Barry Cofield ($1,759,000)

DE Mathias Kiwanuka ($1,776,000); Dave Tollefson ($1,684,000)

LB Chase Blackburn ($650,000); Keith Bulluck ($855,000); LB Gerris Wilkinson ($1,176,000)

CB Brian Witherspoon (?)

DB Courtney Brown ($470,000);

S Deon Grant ($855,000); Michael Johnson ($1,350,000)

Hát vannak itt érdekes dolgok, ez megérne majd egy mélyebb elemzést vagy akár többet is.


Kinn az a hír járja, hogy Kevin Gilbride az egyik jelölt a UConn Huskies vezetőedzői székére.

Bónusz: A Cleveland Browns és a Carolina Panthers is engedélyt kért a Giantstől, hogy interjúzhassa Perry Fewellt.salander
Bradshaw és Boss maradni fog, Steve Smith fizetésemelést fog kapni, a többiek felőlem mehetnek...

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Bocs, nem is kifejezetten neked szántam amit írtam, csak éppen a Te hsz-edre reagálva írtam le ezt.Szesze
OK, tiszta sor.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én általában igyekszem objektíven szemlélni a csapatot és így KG-t is. Ez persze nem mindig megy. 5-6 meccsel ezelőtt épp megdicsértem, h milyen jó volt az O-playcalling. Amúgy sem tartom rossz oc-nek Gilbride-ot, és a számok is Szesze mellett szólnak. De vannak idegesítő visszatérő baromságai. A túlerőltetett shotgun-draw az ami kiviszi az agyam, volt ugyan 1-2 meccs, ahol bejött, de többségében semmi értelme nem akadt, pláne 3. downnál erőltetni amikor nem 1-2 yardot kell megtenni. Néha még mindig úgy érzem, h nem bíznak Eli-ban (persze az idei int-terméssel nem is szolgált rá, de előtte, mikor fejlődést mutatott e téren is, én akkor is ezt láttam). Gondolok itt olyan esetekre, mikor 7-8 yardra vagyunk az endzone-tól, 3. down, és nem hív passzt szoros meccsen. Ennyit kell kockáztatni, e nélkül nehéz nyerni folyamatosan. Lehet bízni Eli-ban. Amúgy is kicsit konzervatív (pedig én szeretem a futójátékot). Jó oc, de egy kis kreativitás nem ártana, meg h az ismétlődő hülyeségeiről leszokjon. Ahogy már vki említette, néha kiszámítható is.Szsziszka
Mondj egy olyan OC-t akit nem lehet ugyanilyen vagy hasonló "vádakkal" megtalálni. Nem kell több, csak egy! Mivel az ellenfélnél fent van egy védelem és az ő feladatuk éppen az, h leolvassák az ellenfél playhívásait, így óhatatlanul mindenkire jellemzőek ezek a problémák amiket említettél. Annyi a különbség, h minél jobb egy OC annál kevésbé, de mivel a sikeres kísérleteket nem úgy jegyzed meg, h huhh mekkora playhívás volt az OC-tól, hanem h de gyönyörűen csinálta a QB/WR/RB/TE (a falat is csak kevesen veszik figyelembe, pedig "némi" szerepük nekik is van benne..), így a legtöbb szurkolóban azok maradnak meg amikor vmi szarul sül el.. ezért másoltam be a korábbi hsz-ben Gilbride eredményeit azóta mióta ő az OC, mert az objektíven megmutatja, h mi a helyzet.
(Egyébként 7-8 yardra az end zone-tól futni 3. downon egyáltalán nem konzervatív playhívás, sokkal inkább trükkös, hisz 90%, h az ellenfél védelme passzra számít. Más kérdés, h ha nem jön be (nyilván kisebb az esély egy TD-re így) akkor mindenki a balfasz OC-t szídja.. én egyébként nem emlékszem arra, h ez a playhívás különösebben jellemző lett volna nálunk)Szesze
Mindenkinek van hibája nyilván, ha így kérdezted, mindenkit lehet "hasonlókkal vádolni". Az idegesítő az, ha nem veszi észre h vmi nem megy és erőlteti (shotgun drawt nagyon sokan kevesebben használnak mint mi, nem sorolnám az oc-ket).
A 3. 7-8-ra futás nevezhető trükkösnek, de most ismerted el, h nagyobb eséllyel lesz td/1st down ha passzoltat, és ez a lényeg. A trükkos játékokkal amúgy nincs bajom, sőt a 3. és 1-2-re play actiont jó húzásnak értékelem (meccsszituációtól függően akár akkor is, ha nem jön be), több esélye van, mint 7-8 yardot futni shotgunból szvsz.
Amúgy én pont el szoktam ismerni a láthatatlan jó teljesítményeket, ezt tettem az o-line egész éves munkájával is, és volt meccs, ami után én emeltem ki KG jó playhívásást.
Amúgy sem akarom véletlenül sem a nyakába varrni a po elúszását, meg azt se mondtam egy szóval se h rossz oc. Csak rámutattam néhány dologra, ami sztem hibája.Szsziszka
Bocs, nem is kifejezetten neked szántam amit írtam, csak éppen a Te hsz-edre reagálva írtam le ezt.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Fewell nem hinném h dc-nek menne innen vhova, hacsak nem fizeti vki túl.
Nem szeretném az egész edzői stábot leváltani. Én Quinnt kivágnám, és a Sullivan qb-coach helyett hoznék vki mást.
TC és KG felőlem maradhat. Kicsit konzervatívak, lehet h jó lenne a vérfrissítés, de bőven tettek annyit a csapatért, h szerződésük végéig maradhassanak (bár KG-é nem tudom h meddig tart), ebben a szezonban sem voltak rosszak végülis.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én általában igyekszem objektíven szemlélni a csapatot és így KG-t is. Ez persze nem mindig megy. 5-6 meccsel ezelőtt épp megdicsértem, h milyen jó volt az O-playcalling. Amúgy sem tartom rossz oc-nek Gilbride-ot, és a számok is Szesze mellett szólnak. De vannak idegesítő visszatérő baromságai. A túlerőltetett shotgun-draw az ami kiviszi az agyam, volt ugyan 1-2 meccs, ahol bejött, de többségében semmi értelme nem akadt, pláne 3. downnál erőltetni amikor nem 1-2 yardot kell megtenni. Néha még mindig úgy érzem, h nem bíznak Eli-ban (persze az idei int-terméssel nem is szolgált rá, de előtte, mikor fejlődést mutatott e téren is, én akkor is ezt láttam). Gondolok itt olyan esetekre, mikor 7-8 yardra vagyunk az endzone-tól, 3. down, és nem hív passzt szoros meccsen. Ennyit kell kockáztatni, e nélkül nehéz nyerni folyamatosan. Lehet bízni Eli-ban. Amúgy is kicsit konzervatív (pedig én szeretem a futójátékot). Jó oc, de egy kis kreativitás nem ártana, meg h az ismétlődő hülyeségeiről leszokjon. Ahogy már vki említette, néha kiszámítható is.Szsziszka
Mondj egy olyan OC-t akit nem lehet ugyanilyen vagy hasonló "vádakkal" megtalálni. Nem kell több, csak egy! Mivel az ellenfélnél fent van egy védelem és az ő feladatuk éppen az, h leolvassák az ellenfél playhívásait, így óhatatlanul mindenkire jellemzőek ezek a problémák amiket említettél. Annyi a különbség, h minél jobb egy OC annál kevésbé, de mivel a sikeres kísérleteket nem úgy jegyzed meg, h huhh mekkora playhívás volt az OC-tól, hanem h de gyönyörűen csinálta a QB/WR/RB/TE (a falat is csak kevesen veszik figyelembe, pedig "némi" szerepük nekik is van benne..), így a legtöbb szurkolóban azok maradnak meg amikor vmi szarul sül el.. ezért másoltam be a korábbi hsz-ben Gilbride eredményeit azóta mióta ő az OC, mert az objektíven megmutatja, h mi a helyzet.
(Egyébként 7-8 yardra az end zone-tól futni 3. downon egyáltalán nem konzervatív playhívás, sokkal inkább trükkös, hisz 90%, h az ellenfél védelme passzra számít. Más kérdés, h ha nem jön be (nyilván kisebb az esély egy TD-re így) akkor mindenki a balfasz OC-t szídja.. én egyébként nem emlékszem arra, h ez a playhívás különösebben jellemző lett volna nálunk)Szesze
Mindenkinek van hibája nyilván, ha így kérdezted, mindenkit lehet "hasonlókkal vádolni". Az idegesítő az, ha nem veszi észre h vmi nem megy és erőlteti (shotgun drawt nagyon sokan kevesebben használnak mint mi, nem sorolnám az oc-ket).
A 3. 7-8-ra futás nevezhető trükkösnek, de most ismerted el, h nagyobb eséllyel lesz td/1st down ha passzoltat, és ez a lényeg. A trükkos játékokkal amúgy nincs bajom, sőt a 3. és 1-2-re play actiont jó húzásnak értékelem (meccsszituációtól függően akár akkor is, ha nem jön be), több esélye van, mint 7-8 yardot futni shotgunból szvsz.
Amúgy én pont el szoktam ismerni a láthatatlan jó teljesítményeket, ezt tettem az o-line egész éves munkájával is, és volt meccs, ami után én emeltem ki KG jó playhívásást.
Amúgy sem akarom véletlenül sem a nyakába varrni a po elúszását, meg azt se mondtam egy szóval se h rossz oc. Csak rámutattam néhány dologra, ami sztem hibája.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Lance ilyen helyzetben konzervatívnak kellene lenni, megpróbáltuk elsőre oké, másodikra már futtatni kell az órát.csebi
ez teljesen egyértelmű, orbitális nagy hiba volt amit a lehető legjobban sikerült is megszopni.Szesze
Azon a meccsen mindenki cseszett el dolgokat. Így méltó tükre az egész szezonnak. A defensenek a teljes összezuhanásán túl kulcsmomentuma volt JPP offsideja ami kb ugyanekkora hiba volt.

Fewell szitu... A Browns nem ideális neki, és a Carolina potenciális embere pedig Cowher. Szóval lehet, hogy mindkettőnél a kisebbségi kvóta miatt kell.

Viszont ha az Oakland és a Miami is nekiáll edzőt keresni...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Lance ilyen helyzetben konzervatívnak kellene lenni, megpróbáltuk elsőre oké, másodikra már futtatni kell az órát.csebi
ez teljesen egyértelmű, orbitális nagy hiba volt amit a lehető legjobban sikerült is megszopni.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Az elég nagy érvágás lenne ha elmenne mind2 cord. Hirtelen nem is tudom, hogy kik jöhetnének a helyükre. Sztem Brownshoz nem megy Fewell ott 3-4es emberanyag van, Panthers az más tészta

Lance ilyen helyzetben konzervatívnak kellene lenni, megpróbáltuk elsőre oké, másodikra már futtatni kell az órát.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nah akkor megkapjátok az edzőváltásokat, lehet örülni...
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az idei free agentjeink pozíció szerint, az idei fizetésükkel; ugyan még nem teljesen tiszta a kép mert ha nem lesz CBA, akkor megint lesznek Restricted meg Unrestrectid Free Agentek meg Trade és egyéb tagek.

QB Jim Sorgi ($630,000)

WR Michael Clayton ($630,000); Derek Hagan ($630,000); Domenik Hixon ($1,684,000); Darius Reynaud ($470,000); Steve Smith ($555,000)

RB Ahmad Bradshaw ($1,001,000); DJ Ware ($545,000)

TE Kevin Boss ($1,350,000); TE Bear Pascoe ($395,000)

OL Kevin Boothe ($1,176,000); Jamon Meredith ($395,000)


DT Barry Cofield ($1,759,000)

DE Mathias Kiwanuka ($1,776,000); Dave Tollefson ($1,684,000)

LB Chase Blackburn ($650,000); Keith Bulluck ($855,000); LB Gerris Wilkinson ($1,176,000)

CB Brian Witherspoon (?)

DB Courtney Brown ($470,000);

S Deon Grant ($855,000); Michael Johnson ($1,350,000)

Hát vannak itt érdekes dolgok, ez megérne majd egy mélyebb elemzést vagy akár többet is.


Kinn az a hír járja, hogy Kevin Gilbride az egyik jelölt a UConn Huskies vezetőedzői székére.

Bónusz: A Cleveland Browns és a Carolina Panthers is engedélyt kért a Giantstől, hogy interjúzhassa Perry Fewellt.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én általában igyekszem objektíven szemlélni a csapatot és így KG-t is. Ez persze nem mindig megy. 5-6 meccsel ezelőtt épp megdicsértem, h milyen jó volt az O-playcalling. Amúgy sem tartom rossz oc-nek Gilbride-ot, és a számok is Szesze mellett szólnak. De vannak idegesítő visszatérő baromságai. A túlerőltetett shotgun-draw az ami kiviszi az agyam, volt ugyan 1-2 meccs, ahol bejött, de többségében semmi értelme nem akadt, pláne 3. downnál erőltetni amikor nem 1-2 yardot kell megtenni. Néha még mindig úgy érzem, h nem bíznak Eli-ban (persze az idei int-terméssel nem is szolgált rá, de előtte, mikor fejlődést mutatott e téren is, én akkor is ezt láttam). Gondolok itt olyan esetekre, mikor 7-8 yardra vagyunk az endzone-tól, 3. down, és nem hív passzt szoros meccsen. Ennyit kell kockáztatni, e nélkül nehéz nyerni folyamatosan. Lehet bízni Eli-ban. Amúgy is kicsit konzervatív (pedig én szeretem a futójátékot). Jó oc, de egy kis kreativitás nem ártana, meg h az ismétlődő hülyeségeiről leszokjon. Ahogy már vki említette, néha kiszámítható is.Szsziszka
Mondj egy olyan OC-t akit nem lehet ugyanilyen vagy hasonló "vádakkal" megtalálni. Nem kell több, csak egy! Mivel az ellenfélnél fent van egy védelem és az ő feladatuk éppen az, h leolvassák az ellenfél playhívásait, így óhatatlanul mindenkire jellemzőek ezek a problémák amiket említettél. Annyi a különbség, h minél jobb egy OC annál kevésbé, de mivel a sikeres kísérleteket nem úgy jegyzed meg, h huhh mekkora playhívás volt az OC-tól, hanem h de gyönyörűen csinálta a QB/WR/RB/TE (a falat is csak kevesen veszik figyelembe, pedig "némi" szerepük nekik is van benne..), így a legtöbb szurkolóban azok maradnak meg amikor vmi szarul sül el.. ezért másoltam be a korábbi hsz-ben Gilbride eredményeit azóta mióta ő az OC, mert az objektíven megmutatja, h mi a helyzet.
(Egyébként 7-8 yardra az end zone-tól futni 3. downon egyáltalán nem konzervatív playhívás, sokkal inkább trükkös, hisz 90%, h az ellenfél védelme passzra számít. Más kérdés, h ha nem jön be (nyilván kisebb az esély egy TD-re így) akkor mindenki a balfasz OC-t szídja.. én egyébként nem emlékszem arra, h ez a playhívás különösebben jellemző lett volna nálunk)
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én általában igyekszem objektíven szemlélni a csapatot és így KG-t is. Ez persze nem mindig megy. 5-6 meccsel ezelőtt épp megdicsértem, h milyen jó volt az O-playcalling. Amúgy sem tartom rossz oc-nek Gilbride-ot, és a számok is Szesze mellett szólnak. De vannak idegesítő visszatérő baromságai. A túlerőltetett shotgun-draw az ami kiviszi az agyam, volt ugyan 1-2 meccs, ahol bejött, de többségében semmi értelme nem akadt, pláne 3. downnál erőltetni amikor nem 1-2 yardot kell megtenni. Néha még mindig úgy érzem, h nem bíznak Eli-ban (persze az idei int-terméssel nem is szolgált rá, de előtte, mikor fejlődést mutatott e téren is, én akkor is ezt láttam). Gondolok itt olyan esetekre, mikor 7-8 yardra vagyunk az endzone-tól, 3. down, és nem hív passzt szoros meccsen. Ennyit kell kockáztatni, e nélkül nehéz nyerni folyamatosan. Lehet bízni Eli-ban. Amúgy is kicsit konzervatív (pedig én szeretem a futójátékot). Jó oc, de egy kis kreativitás nem ártana, meg h az ismétlődő hülyeségeiről leszokjon. Ahogy már vki említette, néha kiszámítható is.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Ha lesz 2011-es szezon, akkor velük fogunk játszani...

...hazai pályán:

- NFC East
- St. Louis Rams
- Seattle Seahawks
- Buffalo Bills
- Miami Dolphins
- Green Bay Packers

...idegenben:

- NFC East
- Arizona Cardinals
- San Francisco 49ers
- New England Patriots
- New York Jets
- New Orleans Saints

Ofkorsz, ha 18 meccses szezonunk lesz, akkor lövésem nincs, hogy honnan lesz válogatva az a +2 meccs.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
én Gilbride-t 1 miatt hibáztatom nagyon nagyon...
Philly meccs van hátra 1 perc 2&10, nincs időkérés, futás - futás, lemegy az óra és dönt a coin...
nem lett volna szabad puntig engedni a játékot...csebi
Abban a helyzetben én is azért drukkoltam, hogy csináljunk még egy fg-t, mert a mutatott játék alapján semmi reményem nem volt arra, hogy a hosszabbításban fg távon kívül tudjuk tartani az Eaglest.Lance
az egy hipermód elbaszott dolog volt, de mondjuk ha Dodge ki tudja rúgni oldalra azt a kurva labdát vagy az ST bármely tagja megcsinálja a tacklet akkor megvan a hosszabbítás... ahol egyébként 99% h kikaptunk volna. Annak a meccsnek az utsó 8 perce egy katasztrófa volt, ami ha nem jön létre akkor most teljesen másról beszélnénk.. sajnos ennyin múlik egy szezon megítélése
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
én Gilbride-t 1 miatt hibáztatom nagyon nagyon...
Philly meccs van hátra 1 perc 2&10, nincs időkérés, futás - futás, lemegy az óra és dönt a coin...
nem lett volna szabad puntig engedni a játékot...csebi
Abban a helyzetben én is azért drukkoltam, hogy csináljunk még egy fg-t, mert a mutatott játék alapján semmi reményem nem volt arra, hogy a hosszabbításban fg távon kívül tudjuk tartani az Eaglest.

Csak arra akarok kilyukadni, hogy ha lefuttatják az órát, hosszabbításban az Eagles nyeri a tosst, és ezzel a meccset is, akkor meg lehet most azért ekéznék Gilbride-ot, mert nem próbált még pár yardot megtenni a rendes játékidőben.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nézd meg a külföldi fórumokat, és olvasd el, hogy mi a vélemény Gilbride-ról. Érdekes, hogy csak Te véded ennyire, mindenki más elküldené. Ha annyira jó lenne, akkor már rég adtak volna neki vezetőedzői posztot.Badman
A külföldi fórumokat sem kell orákulumnak kezelni,csak azért mert kintiek tudnak ők is akkora blődségeket írni hogy fáj elolvasni.Cowboykarcsi
Ez tiszta sor. De ha 20 emberből 19 azt mondja, hogy ki kellene rúgni mert nem jó a playcalling, akkor az már jelent valamit.Badman
Ez aztán az indok 😀

Ezen a fórumon (ezek szerint a külföldieken is) kurvára szeretik az emberek a play-callingot kritizálni. Kb minden csapat topicjában ezt lehet olvasni, remgeteg az utólag okos, hatalmas tudással rendelkező OC itt. Ezektől az emberektől egyszer nem hallottam/láttam, h észrevették volna azt amikor jók voltak a play hívások. Persze, mert vsznű szerintük az a normális, ha ellenféltől függetlenül jól sikerülnek a playek. Kb ahhoz hasonlítható, h tegnap Tynes 17 berúgott FG után kihagyott egyet egy még csak nem is jelentős szituban, egyből szídta mindenki.. de az a poszt ebből a szempontból hálátlan, ezek szerint az OC is ilyen 😊

Nézzük a tényeket:

With Gilbride devising game plans and calling plays, the Giants won four games, including Super Bowl XLII, in the 2007 postseason and the offense has ranked among the NFL's top eight in each of the last two seasons. In 2009, the Giants were eighth in the league, averaging 366.0 yards per game. They scored 402 points after scoring 425 in 2008, marking the first time franchise history the Giants scored at least 400 points in consecutive seasons. The Giants gained 5,856 yards, the second-highest total in franchise history and just 28 yards less than the franchise record set in 1985. In addition, they set a franchise record with 4,019 net passing yards, the first 4,000-yard season in team history. The old record of 3,951 was set in 2002. The Giants' 323 first downs tied for the fourth-highest total in franchise history. They had 62 pass plays of 20 or more yards, which left them tied for fifth in the NFL.

Under Gilbride, the offense posted many impressive numbers in 2008, when it ranked seventh in the NFL with an average of 355.9 yards a game. The Giants' 427 points and 338 first downs were both the second-highest totals in franchise history. They rushed for NFL-leading and franchise record numbers of 2,518 yards and 5.0 yards per carry. The previous records were 2,451 yards in 1985 and 4.7 yards an attempt in 2005 and 2006. The Giants rushed for 301 yards in an overtime victory over Carolina on Dec. 21 was the fifth-highest total in team history and their highest total in 49 years.

That season, Brandon Jacobs rushed for 1,089 yards and Derrick Ward ran for 1,025 to become the fourth pair of backs from the same team - and the fifth set of teammates - to run for at least 1,000 yards in the same season.

Gilbride has worked closely with Eli Manning throughout the quarterback's career. In 2009, Manning completed 317 of 509 passes attempts (62.3 percent) for 4,021 yards, 27 touchdowns, 14 interceptions and a passer rating of 93.1. The completions, percentage, yards, touchdowns and rating were all career highs. Manning is the only quarterback in Giants history with five consecutive 3,000-yard seasons and five consecutive seasons with 20 touchdown passes. Manning is one of four quarterbacks to throw for at least 3,000 yards every season from 2005-09. The others are Drew Brees, Brett Favre and Peyton Manning. He is one of three quarterbacks with at least 20 touchdown passes in each of the last five seasons, joining Brees and Peyton Manning.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Hát erős a kísértés, hogy OL-t draftoljunk első körben, ne LB-t...

A tegnapi meccset egyébként nem láttam, mert a macikat néztem inkább (azon az elven voltam, hogy ha az elsődleges feltétel nem teljesül, akkor minek a másodikon kínozni magam...).
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nem akarom védeni KG-t, de ha megnézzük az O-t hogyan teljesített amióta itt van, ez az év az első visszaesés úgy, hogy tele voltunk sérültekkel. Bosszantó dolgokat láttunk, edzői hibákat tőle is na meg hiába döntöttünk nfl rekordot fumble rec-ben, nem valami fényes a to mutatónk. 2007-et, 2008-at nem kell magyarázni, SB, Earth, Wind and Fire, 2009 a passzjáték éve volt inkább, Smith és Nicks felemelkedése. Bele se gondolok mi van akkor, ha Plax maradt volna.

Tény, hogy konzervatív csapat vagyunk, nincsenek trükkös játékok, nincs benne az O-ban álandóan a big play lehetősége. Nincsenek szupersztárok sem. Sajnos 2007 és 2008 olyan szinten elkényeztetett minket, hogy elégedetlenkedünk a 10-6-al. Annak ellenére, hogy sok volt idén az edzők részéről a hiba, nem szabad szétzavarni január 3-án a stábot. Én bízom Reesben, meg a tulajdonosokban, hogy jól fognak dönteni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
én Gilbride-t 1 miatt hibáztatom nagyon nagyon...
Philly meccs van hátra 1 perc 2&10, nincs időkérés, futás - futás, lemegy az óra és dönt a coin...
nem lett volna szabad puntig engedni a játékot

mindenkinek vannak szezon közben hibái (3+inchre flyt hívni, de ha bejön ő az isten), viszont itt nem kellett volna mohónak lenni...Gilbride-dal alapvetően elégedett vagyok visszatekintve a szezonra, amit tudott kihozott a csapatból!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Valakinek van információja arról, hogy állunk a salary cappel? Mert van 1-2 site ahol vannak elemzések, de mind fizetős.

salander
http://www.bigblueinteractive.com/information-pages/player-salaries/

Én ezt szoktam nézegetni. Azt nem tudom ez mennyire hivatalos.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nézd meg a külföldi fórumokat, és olvasd el, hogy mi a vélemény Gilbride-ról. Érdekes, hogy csak Te véded ennyire, mindenki más elküldené. Ha annyira jó lenne, akkor már rég adtak volna neki vezetőedzői posztot.Badman
A külföldi fórumokat sem kell orákulumnak kezelni,csak azért mert kintiek tudnak ők is akkora blődségeket írni hogy fáj elolvasni.Cowboykarcsi
Ez tiszta sor. De ha 20 emberből 19 azt mondja, hogy ki kellene rúgni mert nem jó a playcalling, akkor az már jelent valamit.Badman
Mindegy hagyjuk.Szurkoló társtól sem fogadod el akkor valószínűleg tőlem sem fogod,nyilván mindenki azt gondol amit akar neked ez a véleményed.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen