New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ironroy 1 pont
😂 😂
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
16. forduló - helyezések:

1. Asbee 5 pont
kristof 5 pont
3. Chevy 4 pont
4. Badman 3 pont
Lance 3 pont
vadibandi 3 pont
rattlesnk 3 pont
salander 3 pont
9. G-men 2 pont
balu10 2 pont
Forti 2 pont
Szesze 2 pont
13. yooker 1 pont
ironroy 1 pont
15. deny79 0 pont
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nah akkor itt vannak az utsó forduló helyes válaszai:

1. Mi lesz a végeredmény? C) 1-7 ponttal nyerünk (csak Asbee)
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? C) 301-360 (2)
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? E) 370+ (csak Badman)
4. Hány passzolt és futott TD-t szerzünk összesen a meccsen? B) 2 (csak kristof)
5. Jacobsnak vagy Bradshawnak meglesz a 100 futott yard? B) nem (6)
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? C) Goff (5)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B) Ross (csak kristof)
8. Manningham-nek meglesz a 100 elkapott yard? A) igen (5)
9. Hány sacket szerzünk? B) 2 (3)
10. Hány sacket szedünk be? A) 0 ((7)
11. Hány INT-et szerzünk a meccsen? B) 1 (5)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 (2)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
D késöbb, ha lesz rá időm. Vélemények?balu10
Először is Snee a RG és Seubert a LG 😊 Nem hiszem, h guardot húznánk idén, tavaly jött Petrus és amikor lehetőséget kapott nem is volt olyan rossz és ott van Boothe is aki meg határozottan jó volt idén, így nem érzem need-nek ezt a posztot. Beatty sztem kizárt, h G-t játszon max nagy sérüléshullám esetén de akkor már régen rossz. Neki elvileg az LT posztot kéne átvennie Diehl-től és akkor Diehl mehetne egyel beljebb, de valahogy én nem bízom már abban, h Beatty túlzottan beválna. Ha Andrews nem tudja vállalni a jövő évet akkor a tackle poszt elég nagy need-nek tűnik.
Ha a tackle poszt Andrews-al, Beatty-vel v egy draftolttal megoldódna, akkor a C poszt is megoldódik, hisz Seubert felszabadul és idén kiderült, h határozottan jól képes játszani akár középen is. (és akkor még ott van Keutz is tarcsinak). Ettől függetlenül legkésőbb jövőre ide is kellene draftolni.
RB kérdést majd meglátjuk, én igazából sajnálnám az első körünket futóra ellőni, még Ingram esetében is. Fontosabbnak tartom a falak esetleg a secondary erősítését az első körökben. Ettől függetlenül, ha Ingram tényleg bent lesz még akkor érdemes megfontolni.
Én Hedgecockot egyértelműen megtartanám.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
FB: Hedgecock ha egészséges top 5 FB.balu10
Csak hogy foglalkozzunk a témával; az infók nagy része amik most következnek még 2010 elejiek az IR miatt.

A Pro Football Focus 2007-ben +10,6-os összértéket adott blokkolásban Hedgecocknak amivel a 2. legjobb FB volt a ligában. 2008-ban -0,2-őt, tavaly +2,1-et amivel 10. volt a FB-k között tisztán blokkolásban. A játék általános képében viszont mindig rosszabb pontokat kapott.

Idekívánkozik egy érdekes statisztika szintén a 2009-es szezonból (remélhetőleg hamarosan lesz idei is): A ligában az extra blokkoló általában megdobja az irányító passzainak színvonalát: 7,51 yard/passz volt az átlag ha TE+FB is fenn volt. Eli az átlag alatt dobott ilyen szituációkban egy picivel és több INT-et mint TD-t. Viszont Eli-nál minden hozzáadott WR drasztikusan növelte elkapás "minőségét": 8,15 yard/passz volt (köszi Steve Smith!) amikor az NFL átlag 6,99y/p volt 3 WR-rel. 4 WR-rel Eli átlaga 8,26, az átlag meg 6,57-es NFL átlag volt. Szóval Elit javítja ha több "elkapó" van fenn a pályán.

Tejszínhab a tortán hogy tavaly Bradshaw 5 yardos átlagot futott 3 és 4 WR-es felállásokban, miközben 4,5-öt csak amikor TE+FB blokkolás volt.


Kérdés: Megengedhető-e egy nagyon egysíkú FB akivel könnyen tud számolni a védelem (pl az ellenfél LB-i lelépnek róla és keresnek más célpontot mert tudják, hogyha Eli kétségbeesésében hozzávágja a labdát, akkor sem fogja elkapni) és miközben csak egy feladata lenne - futósávokat csinálni - abban sem hozza azt a szintet amit régen? (Még akkor is ha utóbbiba belejátszik, hogy egyszerűen Bradshaw jobban fut "térben".)


Összegezve: Szerintem egy TE v egy FB kéne nekünk a draftról vagy legalább UDFA-ként. Ha előbbi jön, akkor adjanak Pascoenak egy FB mezszámot és legyen legalább egy kis nyomás a TC alatt Hedgecockon. Jöjjön egy olyan fullback akár magasabb körben aki a blokkolás mellett vagy elkapásban is erős (minél több célpontja van Elinak annál jobb) és/vagy van futóként tapasztalata (ez nagyon jól jöhetne rövid yardos szituációkban, ha Jacobs tényleg elmenne).
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Így hogy vége a szezonunknak elkedztem gondolkozni, hogy milyen poszton kellene vérfrissítés, és ez jött ki belőle:

QB: Eli, attól függetlenül, hogy idén sok INTet dobot, szeritnem top 5 pocket QB jelenleg. A cserék is elég jók.

RB: Ha bent marad Ingram 1/19-ig, és az LB kérdést megoldjuk FA piacról, akkor én behúznám, ha nem, akkor Jacobs maradjon. Bradshaw felőlem mehet, amerre lát, ugyan olyan nagy bust lenne más csapatnak, mint amilyen Ward volt.

FB: Hedgecock ha egészséges top 5 FB.

WR: Ha egészségesek maradnak, akkor jó lesz az idei brigád. Csak könyörgök ez nem röplabda, itt elkapni kell a lasztit. Nicks iszonyat tehetséges, Manningham is jó, ha nem rá figyelnek a jó CB-k, Smith is remek 2. számúnak, és akkor jön még Cruz, aki a preseasonba elég nagyon villantott a tehetségéből, remélem megérte IR-re rakni, és fejlesztgetni. És akkor még ha Plax olyan állapotba van, akkor én nem bánnám, ha visszajönne. Jót tenne a többieknek is egy tapasztal srác a csapatban. Jelenleg a 3. éves Smith a legtapasztaltamm elkapónk.

LT: Diehl idén nem nyújtott olyan jó játékot, mint azt megszokhattuk tőle, de van még benne potenciál szerintem. Attól, hogy már 7 éve játszik az NFL-ben, még mindig "csak" 28 éves, tehát van még benne egy pár jó év.

LG: Snee, idén is remélem marad ő a kezdő, de ide kell valaki vérfrissítésnek.

C: O'Hara, remélem az idei sérüléshullám nem az idősödésének tudható be. Muszály möge 1 minőségi csere.

RG: Seubert, ő csak a végén dőlt ki idén, de elég univerzális volt, sajnos ő se a legfiatalabb. Ha Diehl helyére hoznánk egy olyan játékost, aki átvehetné a helyét, vagy Beatty megembereli magát, és megmutatja, hogy nem volt nagy bust, akkor áthozhatnánk ide, és Seubert meg lehetne egy univerzális csere, aki tud C és mindkét oldali G-ot játszani.

RT: McKenzie is jó játékos, de már annyire nem, mint 1-2 évvel ezelőtt.

Edzők: Kellene szerintem egy új QB edző minimum, de én azt se bánnám, ha Gilbridge helyére hoznánk valakit. Személy szerint és JMD-nek nagyon örülnék, mert attól függetlenül, hogy egy pöcs még nagyon jó edzőnem tartom. Amit Casselből, és Ortonból kihozott, az nem akárni. Eli vezetésével és ilyen WR gárdával egy iszonyat jó O-nk lehetne.


D késöbb, ha lesz rá időm. Vélemények?

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
vhogy nekem sem fog hiányozni a playoffból a seggel rükvercező sötét barom.vittore
(Ment a +1)

De, amúgy lehet nem seggel is rükvercezni?? 😉G-men
ki kellet hangsúlyozni, hogy ez foci: ahol fél semmi szükség fél lábbal balettező és endzone-ba behuppanó ratyikra
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
vhogy nekem sem fog hiányozni a playoffból a seggel rükvercező sötét barom.vittore
(Ment a +1)

De, amúgy lehet nem seggel is rükvercezni?? 😉
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ugye csak viccből...? 😀Asbee
😀 Csak arra akartam utalni, hogy Coughlin képes mellényúlni amikor nem kívülről hanem a saját a belső hierarchiájából próbál előhúzni valakit. 😀 Hogy tovább növeljen a feszültséget: lehet hogy csak azért nem mondtunk még végső búcsút Tom Quinn-nek, mert ő TC titkos favoritja a Defensive Coordinatori feladatra! 😀
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát reménykedhetünk abban esetleg hogy a Denvernek olyan edző kell akinek több tapasztalata van HC-ként; a Brownsnál meg abban, hogy nem Holmgren embere volt...

Ha maradna a második évre biztos továbbfejlődne a védelem, mert elég sok játékosnak kellett "újratanulnia" a szerepét ebben a hibrid cuccban.

Csak ne az legyen, hogy a Denver felveszi Foxot, a Browns meg Fewellt mert akkor nem marad más mint az imádkozás Jauronért vagy a védelem ideje megint a playbook tanulásával fog menni (ami tuti kihat a spec team munkára is) és jó esetben nem Sherident hozzuk vissza.salander
Ugye csak viccből...? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát reménykedhetünk abban esetleg hogy a Denvernek olyan edző kell akinek több tapasztalata van HC-ként; a Brownsnál meg abban, hogy nem Holmgren embere volt...

Ha maradna a második évre biztos továbbfejlődne a védelem, mert elég sok játékosnak kellett "újratanulnia" a szerepét ebben a hibrid cuccban.

Csak ne az legyen, hogy a Denver felveszi Foxot, a Browns meg Fewellt mert akkor nem marad más mint az imádkozás Jauronért vagy a védelem ideje megint a playbook tanulásával fog menni (ami tuti kihat a spec team munkára is) és jó esetben nem Sherident hozzuk vissza.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Broncost tartom valószínűbbnek bár őszintén remélem h marad nálunk 😊
Szesze, tippjáték végeredmény lesz? 😊kristof
holnap megcsinálom, ha lesz időm
asszem hármas holtverseny lesz az élen, ha jól néztem 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Broncost tartom valószínűbbnek bár őszintén remélem h marad nálunk 😊
Szesze, tippjáték végeredmény lesz? 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ron Rivera -> Carolina

Már "csak" a Broncos és a Browns a lehetséges opció Fewell számára


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért nem sírnék, ha Aso jönne...Asbee
Ezzel az összes csapat szurkolója így van gyaníthatólag 😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
vhogy nekem sem fog hiányozni a playoffból a seggel rükvercező sötét barom.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
minket elfog sztem,Cowboysban nem vagyok biztos :/Newman
Hát igen, pont kéne még egy csapat a csoportban akinél Eli nem dobhat a pálya egyik felére (és amelyik szabályt úgy sem tartja be).

Tényleg kéne már a rohadt CBA, mert ha csökkentik a salary capet, akkor úgyis tökmindegy; amúgy talán lehetne helyet szorítani (pl. ha Jacobs tényleg lelép) csak akkor keresztet is vethetünk a linebacker igazolásra. Szerintem nekünk jó esetben maximum egy Champ Baileyre futja.

Nagyon király a Chiefs fala a meccsen, remélem nekünk is fog még ilyenre összeállni jövőre.salander
Kizártnak tartom, h FA-ról hoznánk CB-t, nincs is rá szükség, a Webster-Thomas-Ross hármas bőven jó kezdőnek, mögéjük kell valaki draftról és kész.Szesze
Azért nem sírnék, ha Aso jönne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na idén sem kell amiatt aggódnom, hogy az Eagles megnyeri a SuperBowl-t. 😊 És nyugodtan nézhetem a rájátszás további részét, ha már mi nem jutottunk be sajnos.
több mint 13 éve
iason New York Giants 58
Kiesett az Eagles, nagy öröm ez. Azonban az igazi öröm az lesz, ha a következő szezonban kétszer elverjük őket!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Na ! Kiesett a Philly...

Igazából nem is szurkoltam olyan habzószájjal ellenük ,

(azért amikor Clay M. a végén pá-pá-zott a közönségnek egy kicsit elmosolyodtam.... 😉 )

nekem az lesz majd elégtétel ha mi verjük el őket....
Kicsit ellazsálták az elejét , és a Packs nem engedte el a meccset!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
minket elfog sztem,Cowboysban nem vagyok biztos :/Newman
Hát igen, pont kéne még egy csapat a csoportban akinél Eli nem dobhat a pálya egyik felére (és amelyik szabályt úgy sem tartja be).

Tényleg kéne már a rohadt CBA, mert ha csökkentik a salary capet, akkor úgyis tökmindegy; amúgy talán lehetne helyet szorítani (pl. ha Jacobs tényleg lelép) csak akkor keresztet is vethetünk a linebacker igazolásra. Szerintem nekünk jó esetben maximum egy Champ Baileyre futja.

Nagyon király a Chiefs fala a meccsen, remélem nekünk is fog még ilyenre összeállni jövőre.salander
Kizártnak tartom, h FA-ról hoznánk CB-t, nincs is rá szükség, a Webster-Thomas-Ross hármas bőven jó kezdőnek, mögéjük kell valaki draftról és kész.
több mint 13 éve
iason New York Giants 58
Elnézést, hogy a műkedvelő hozzászól. A véleményem az - jelenleg -, hogy kiegyezek egy 2-14-es szezonnal, ha a két győzelem a sasok ellen van és eléggé megalázó.Hajrá Giants!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
minket elfog sztem,Cowboysban nem vagyok biztos :/Newman
Hát igen, pont kéne még egy csapat a csoportban akinél Eli nem dobhat a pálya egyik felére (és amelyik szabályt úgy sem tartja be).

Tényleg kéne már a rohadt CBA, mert ha csökkentik a salary capet, akkor úgyis tökmindegy; amúgy talán lehetne helyet szorítani (pl. ha Jacobs tényleg lelép) csak akkor keresztet is vethetünk a linebacker igazolásra. Szerintem nekünk jó esetben maximum egy Champ Baileyre futja.

Nagyon király a Chiefs fala a meccsen, remélem nekünk is fog még ilyenre összeállni jövőre.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Álom, álom, édes álom. Csak szorítsunk hogy kerülje el az Eaglest meg a Cowboyst... Csak tartok tőle picit hogy nem fogja.salander
minket elfog sztem,Cowboysban nem vagyok biztos :/

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Egy pillanatra elképzeltem a Corey Webster - Nnamdi Asomugha - Terrell Thomas CB-sort. Könnybe lábadt a szemem. :]

Álom, álom, édes álom. Csak szorítsunk hogy kerülje el az Eaglest meg a Cowboyst... Csak tartok tőle picit hogy nem fogja.