New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az Offense kulcsa szerintem az lenne, hogyha újra sikerülne sínre tenni a futójátékot vagy legalább még egy WR felnőne a Nicks, 'Ham, Smith átlagosan jó szintre; mert akkor nem kéne csak azért is triple coveragebe dobálni.

Ezekhez meg az O-Line rendbetételén át vezet az út. Akkor például kevesebb embert kéne blokkolásban benntartani, lenne több üres ember.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
"A deff oldalon kell rendbe tenni a dolgokat úgy, h ne legyünk ennyire kiszolgáltatva a DL-nek. Ha ez sikerül akkor az offense is sokkal jobb lesz egyből, mert jóval kisebb nyomás alatt játszhat majd"


Mondjuk az nem megoldás, hogy az O teljesítménye függjön a D line-étól.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
pffff, pont Ibrahimovic 😊Szesze
Hát egy féreg, és akkor még talán finom is voltam. De egyedül képes beletenni a játékba azt a pluszt, ami ahoz kell hogy a nagy semmiből valami legyen.

Az amerikaiak is emiatt "rínak" a fórumokon, hogy "milyen csapat is a New York Giants"... Mink van egyáltalán? (Mert a GB nek van elit elkapója, elit pass rushere, elit DB-je és ott van az év edzője is.) Mi meg íztelenek vagyunk.

Részemről nem osztom, de jó lenne még egy zsenit fogni Tuck mellé.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szesze: A kezdőcsapat kb egységesen magas színvonalú, de pont emiatt hiányzik 1-1 olyan ember aki tökegyedül el tud dönteni egy meccset, a hátán viszi egyedül defenset (ilyen szempontból Tuck a legjobb tényleg) vagy az offenset, még akkor is ha a többi csapatrész használhatatlan. Pont ugyanezért dühítő is, hogy a cserék (tisztelet a kivételnek) ennyire nincsenek benne a csapat szövetében. Plaxico ilyen volt, kár hogy lábon lőtte magát.

A Giants most egy ilyen műfaj, az ismerőseim csapatainál mindig vannak sztárok. Nekem itt vannak a szívemnek kedves zongoracipelőim. :] Ez az alapja mindennek, csak kéne még ide egy Ibrahimovic és nekünk is menne, mint a svédeknek fociban. 😀salander
pffff, pont Ibrahimovic 😊 Én örülök, h nem pár sztárra épülő csapatunk van, mert ott meg az a gond, h ha ők lesérülnek, szar napot fognak ki vagy egyszerűen lefogják őket akkor összedől a csapat. Persze jó lenne még 1-2 sztár, de ebben a salary cap-es rendszerben nem lehet azt megcsinálni, mint pl a soccerben a sztárcsapatoknak. Épp ez a jó az egészben persze.Szesze
De hát így is bezuhanunk állandóan, mint a tőzsde. Legalább egy kiemelkedő sztárral lenne egy vezérünk 😊Winters
Bezuhanunk, mert a védelem csak akkor képes kiemelkedő játékra, ha a DL által generált pass-rush megfelelő nyomás alá helyezi az ellenfél QB-ját. Ha ez nincs meg akkor szopó van, mert az offense nem alkalmas arra, h hiba nélkül játsza végig a meccseket. A deff oldalon kell rendbe tenni a dolgokat úgy, h ne legyünk ennyire kiszolgáltatva a DL-nek. Ha ez sikerül akkor az offense is sokkal jobb lesz egyből, mert jóval kisebb nyomás alatt játszhat majd + a hibáikat is sokkal jobban elbírná a csapat. Az viszont egyértelmű, h Bradshaw 6 elvesztett fumblija (ráadásul mind kritikus szituációban) nem fér bele.Vagy tanulja meg fogni erősebben azt a kurva labdát vagy ha erre nem képes (a jelek szerint ez a helyzet sajnos) akkor hozni kell helyette valakit.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Szesze: A kezdőcsapat kb egységesen magas színvonalú, de pont emiatt hiányzik 1-1 olyan ember aki tökegyedül el tud dönteni egy meccset, a hátán viszi egyedül defenset (ilyen szempontból Tuck a legjobb tényleg) vagy az offenset, még akkor is ha a többi csapatrész használhatatlan. Pont ugyanezért dühítő is, hogy a cserék (tisztelet a kivételnek) ennyire nincsenek benne a csapat szövetében. Plaxico ilyen volt, kár hogy lábon lőtte magát.

A Giants most egy ilyen műfaj, az ismerőseim csapatainál mindig vannak sztárok. Nekem itt vannak a szívemnek kedves zongoracipelőim. :] Ez az alapja mindennek, csak kéne még ide egy Ibrahimovic és nekünk is menne, mint a svédeknek fociban. 😀salander
pffff, pont Ibrahimovic 😊 Én örülök, h nem pár sztárra épülő csapatunk van, mert ott meg az a gond, h ha ők lesérülnek, szar napot fognak ki vagy egyszerűen lefogják őket akkor összedől a csapat. Persze jó lenne még 1-2 sztár, de ebben a salary cap-es rendszerben nem lehet azt megcsinálni, mint pl a soccerben a sztárcsapatoknak. Épp ez a jó az egészben persze.Szesze
De hát így is bezuhanunk állandóan, mint a tőzsde. Legalább egy kiemelkedő sztárral lenne egy vezérünk 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szesze: A kezdőcsapat kb egységesen magas színvonalú, de pont emiatt hiányzik 1-1 olyan ember aki tökegyedül el tud dönteni egy meccset, a hátán viszi egyedül defenset (ilyen szempontból Tuck a legjobb tényleg) vagy az offenset, még akkor is ha a többi csapatrész használhatatlan. Pont ugyanezért dühítő is, hogy a cserék (tisztelet a kivételnek) ennyire nincsenek benne a csapat szövetében. Plaxico ilyen volt, kár hogy lábon lőtte magát.

A Giants most egy ilyen műfaj, az ismerőseim csapatainál mindig vannak sztárok. Nekem itt vannak a szívemnek kedves zongoracipelőim. :] Ez az alapja mindennek, csak kéne még ide egy Ibrahimovic és nekünk is menne, mint a svédeknek fociban. 😀salander
pffff, pont Ibrahimovic 😊 Én örülök, h nem pár sztárra épülő csapatunk van, mert ott meg az a gond, h ha ők lesérülnek, szar napot fognak ki vagy egyszerűen lefogják őket akkor összedől a csapat. Persze jó lenne még 1-2 sztár, de ebben a salary cap-es rendszerben nem lehet azt megcsinálni, mint pl a soccerben a sztárcsapatoknak. Épp ez a jó az egészben persze.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szesze: A kezdőcsapat kb egységesen magas színvonalú, de pont emiatt hiányzik 1-1 olyan ember aki tökegyedül el tud dönteni egy meccset, a hátán viszi egyedül defenset (ilyen szempontból Tuck a legjobb tényleg) vagy az offenset, még akkor is ha a többi csapatrész használhatatlan. Pont ugyanezért dühítő is, hogy a cserék (tisztelet a kivételnek) ennyire nincsenek benne a csapat szövetében. Plaxico ilyen volt, kár hogy lábon lőtte magát.

A Giants most egy ilyen műfaj, az ismerőseim csapatainál mindig vannak sztárok. Nekem itt vannak a szívemnek kedves zongoracipelőim. :] Ez az alapja mindennek, csak kéne még ide egy Ibrahimovic és nekünk is menne, mint a svédeknek fociban. 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 104 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Szeretnélek kicsit vigasztalni titeket Eagles fanként ha lehet 😊 2007-ben ti azért már átéltétek amiről mi még mindig csak álmodozunk nyertetek egy SB-t. Hát ha ezt én megélhetném megmondom őszintén majdnem! mindegy lenne milyen szezonok jönnek utána akár több évig mert ez sokaknak olyan ritka élmény és értékes. Ezért óriási dolog amit Reid is művel a sok b.f.szkodása ellenére, neki HoF-hez már valóban csak a gyűrű hiányzik. Úgyhogy fel a fejjel és lehet még idén alaposan visszavágtok 😊 !

Fly Eagles
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Amiket írtam nem olyan látványos hibák. A csapat és a játékunk összképében mutatkoznak meg.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem azokból amit leírtatok egyértelmű, hogy a front office-nál kell keresni a gondokat. Én is bírom TC-t, de az, hogy szept-okt 34-16, nov-dec meg 29-30valamennyi 2004 óta, az gáz. Sok tehetség van a csapatban, ha ezekből nem jön ki a jó játék az az edző hibája. Ha fejben nem vagyunk ott az az edző hibája. Ha egysíkú a játékunk az az edző hibája. Egy 100 milliós Qb ne dobjon 22 int-et egy szezonban. Tanítsák meg a WR-eknek azt a qrva playbookot. Egy csomószor látni, hogy Eli mutatja mit kellett volna futni az elkapónak. Ez megint edzői felelősség. Rogers csak akkor bosszankodot amikor droppolták a tökéletes passzát. Rossz döntés volt a Cruz IR is. Rossz döntés volt egy kiváló falat megbolygatni az utolsó két meccsre. Ez megint edzői döntés. A Philly elleni utolsó 8 perc, amin esetleg a PO múlt egyértelműen az edzők sara.

Sajnos váltani kell. Az tény, hogy Reesnek sok dolga lesz tavasszal, de Fewell-t én megtartanám.gyurczi
Egy 10-6os szezon az egyik legerősebb csoport tagjaként nem kudarc. Természetesen voltak hibák, de rengeteg jó döntés is volt. Ilyen alapon elkezdhetnénk sorolni Bellichick hülyeségeit is az utóbbi években, volt bőven, azok alapján őt is ki kéne rúgni...
Tovább megyek: állítom, h Andy Reid sokkal de sokkal több hibát követett el idén, mint Coughlin...
Egyébként az nem lehet, h ti értékelitek túl sokra ezt a játékosállományt? Én pl nem gondolom, h Tuckon kívül lenne még egy klasszis játékos a keretben... sok jó van, de klasszis sztem nincs több.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez így van - hetek óta mondom - nincs se cover, se blitz normális LB-ektől, se futásmegállítás (ha Goffnak nem sikerült a LoS mögött) helyette volt egy hatalmas vákum középen amiben az ellenfél akadálytalanul közlekedett. Csinálja az ő dolgukat is a Line meg Secondary... De mindig megkaptam, hogy "akkor is meg kéne oldania a D-Linenak".

De az akkor is edzői felelősség, hogy miért használhatatlan WR-ekkel meg LB-ekkel van tele a keret, amikor a defense többi része erőn felül játszik és beleszakad, hogy őket pótolja?

Mi lesz a mélységünkkel, ha Coefieldet és/vagy Umenyiorat nem tudjuk majd megtartani?salander
Ez a vákuum egyértelműen ott volt, de nem hiszem h ezt bármelyikünk is megkérdőjelezte volna, ezt a vak is látja. A baj az volt, h a keretben nem volt olyan játékos akivel ezt meg lehetett volna oldani, egyszerűen nem volt megoldásunk erre egész évben. Nyilván ezt orvosolni kellett volna az offseasonban, mert ez már akkor is egyértelmű volt,h probléma lesz.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Szerintem azokból amit leírtatok egyértelmű, hogy a front office-nál kell keresni a gondokat. Én is bírom TC-t, de az, hogy szept-okt 34-16, nov-dec meg 29-30valamennyi 2004 óta, az gáz. Sok tehetség van a csapatban, ha ezekből nem jön ki a jó játék az az edző hibája. Ha fejben nem vagyunk ott az az edző hibája. Ha egysíkú a játékunk az az edző hibája. Egy 100 milliós Qb ne dobjon 22 int-et egy szezonban. Tanítsák meg a WR-eknek azt a qrva playbookot. Egy csomószor látni, hogy Eli mutatja mit kellett volna futni az elkapónak. Ez megint edzői felelősség. Rogers csak akkor bosszankodot amikor droppolták a tökéletes passzát. Rossz döntés volt a Cruz IR is. Rossz döntés volt egy kiváló falat megbolygatni az utolsó két meccsre. Ez megint edzői döntés. A Philly elleni utolsó 8 perc, amin esetleg a PO múlt egyértelműen az edzők sara.

Sajnos váltani kell. Az tény, hogy Reesnek sok dolga lesz tavasszal, de Fewell-t én megtartanám.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nálunk van egy csomó hipertehetséges ember, de hatalmas a szakadék... Pl. WR-eknél máshol ha a top elkapót a liga egyik legjobb CB-je fogja, akkor maximum nem dobnak rá. De nálunk akkor is oda kellett dobnia Elinak Nicksnek v Manninghamnek (S Smith kiesése után) mert hiába volt fenn két másik WR, csak a helyet foglalta.salander
Oké, de ebben akkor lenne teljesen igazad, ha csak Smith esett volna ki. De előtte IR-re került már Hixon, Barden és Cruz is, így a padon a backupok backupjai voltak már csak.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jó, de ha sok sérülés van egy poszton akkor az minden csapatnak megoldhatatlan probléma. Sehol sincsenek kezdő szintű backupok, mi még kifejezetten jól állunk ebben a többi csapathoz képest, főleg a falak tekintetében. Az, h a DL sokszor elfáradt a meccsek végére kevésbé a mélység okozta probléma, mint h az LB sortól semmi támogatás nem jött. Ha a futás ellen több segítség jönni MLB posztról és blitzek érkeznének OLB-ből a DL dolga egyből sokkal könnyebb lenne.Szesze
Ez így van - hetek óta mondom - nincs se cover, se blitz normális LB-ektől, se futásmegállítás (ha Goffnak nem sikerült a LoS mögött) helyette volt egy hatalmas vákum középen amiben az ellenfél akadálytalanul közlekedett. Csinálja az ő dolgukat is a Line meg Secondary... De mindig megkaptam, hogy "akkor is meg kéne oldania a D-Linenak".

De az akkor is edzői felelősség, hogy miért használhatatlan WR-ekkel meg LB-ekkel van tele a keret, amikor a defense többi része erőn felül játszik és beleszakad, hogy őket pótolja?

Mi lesz a mélységünkkel, ha Coefieldet és/vagy Umenyiorat nem tudjuk majd megtartani?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
olvasgatom amiket írtok... de egyszerűen még mindig ki vagyok borulva, hogy értelmesen állást foglaljak...ironroy
én ezen a vereségen relatíve könnyen túltettem magam. Eleve tartottam a meccstől, éreztem h gáz lesz, ráadásul elég gyorsan kiderült, h finoman szólva nem fog tudni dominálni a DL az OL-ük ellen, így teljesen esélytelenek voltunk. Nagyon sima lett, mert nekik minden összejött, nekünk meg semmi, meg szét is estünk teljesen a végére, de ezen a meccsen esélyünk se volt nyerni. A múlt heti a nagyon fájó, ha az meglett volna akkor ma nincs miről beszélni...
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
olvasgatom amiket írtok... de egyszerűen még mindig ki vagyok borulva, hogy értelmesen állást foglaljak...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Legalább 7 LB-ünk van roosterensalander
szegény kakas 😕gerle
😀 Épp kiakartam javítani, de akkor inkább hagyom. 😀

DL és OL poszton van mélység. LB poszton nemhogy mélység nincs, hanem még kezdőink se nagyon. Secondary: Webster-Thomas-Ross-Rolle-Philips-Grant, ez jó, de mélység nem nagyon van mögöttük, idén szerencsére megúsztuk komolyabb sérülés nélkül. WR poszton volt mélység amíg nem sérült le a fél banda, a végére elfogytunk. Returnerünk lett volna, ha Hixon nem sérül le.. nem olyan vészes a helyzet, egy csaptanál sincs megoldva minden poszt tökéletesen, ez ebben a salary cap-es rendszerben nem is lehetséges.Szesze
A DL posztot megkérdőjelezem és itt is irtó nagy mázli volt hogy csak Kiwi dőlt ki... A 2 DT helyen kb 3-an váltották egymást. A DE-eknél meg jó esetben négyen... Miközben ők voltak a legjobban megterhelve. A Philli meccsen is ki tudott minket csinálni Tollefson kiesése. Tehetségben a WR poszt mellett itt a legnagyobb a mélység, de amúgy...

Az OL-nál tényleg volt mélység, de volt kb két olyan hét, amikor ha megsérült volna még valaki akkor kb az utcáról beesve kellett volna benyomni valakit a falba a meccskezdés előtt.


Nálunk van egy csomó hipertehetséges ember, de hatalmas a szakadék...salander
Jó, de ha sok sérülés van egy poszton akkor az minden csapatnak megoldhatatlan probléma. Sehol sincsenek kezdő szintű backupok, mi még kifejezetten jól állunk ebben a többi csapathoz képest, főleg a falak tekintetében. Az, h a DL sokszor elfáradt a meccsek végére kevésbé a mélység okozta probléma, mint h az LB sortól semmi támogatás nem jött. Ha a futás ellen több segítség jönni MLB posztról és blitzek érkeznének OLB-ből a DL dolga egyből sokkal könnyebb lenne. Egyértelmű, h annak kell lenni a célnak jövőre, h tehermentesítsék a védőfalat amennyire lehet.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Legalább 7 LB-ünk van roosterensalander
szegény kakas 😕gerle
😀 Épp kiakartam javítani, de akkor inkább hagyom. 😀

DL és OL poszton van mélység. LB poszton nemhogy mélység nincs, hanem még kezdőink se nagyon. Secondary: Webster-Thomas-Ross-Rolle-Philips-Grant, ez jó, de mélység nem nagyon van mögöttük, idén szerencsére megúsztuk komolyabb sérülés nélkül. WR poszton volt mélység amíg nem sérült le a fél banda, a végére elfogytunk. Returnerünk lett volna, ha Hixon nem sérül le.. nem olyan vészes a helyzet, egy csaptanál sincs megoldva minden poszt tökéletesen, ez ebben a salary cap-es rendszerben nem is lehetséges.Szesze
A DL posztot megkérdőjelezem és itt is irtó nagy mázli volt hogy csak Kiwi dőlt ki... A 2 DT helyen kb 3-an váltották egymást. A DE-eknél meg jó esetben négyen... Miközben ők voltak a legjobban megterhelve. A Philli meccsen is ki tudott minket csinálni Tollefson kiesése. Tehetségben a WR poszt mellett itt a legnagyobb a mélység, de amúgy...

Az OL-nál tényleg volt mélység, de volt kb két olyan hét, amikor ha megsérült volna még valaki akkor kb az utcáról beesve kellett volna benyomni valakit a falba a meccskezdés előtt.


Nálunk van egy csomó hipertehetséges ember, de hatalmas a szakadék... Pl. WR-eknél máshol ha a top elkapót a liga egyik legjobb CB-je fogja, akkor maximum nem dobnak rá. De nálunk akkor is oda kellett dobnia Elinak Nicksnek v Manninghamnek (S Smith kiesése után) mert hiába volt fenn két másik WR, csak a helyet foglalta.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A futás javításához én a falat bolygatnám meg, szerintem nem kell új futó (3 meccsel ezelőtt a Vikings ellen még 2 száz yardos futónk volt 😐)Winters
Ez mutatja, hogy ez valószínűleg edzői hiba, az szezon végére sikeresen visszavariálták amin egész évben - kényszerből - dolgoztak.

Ha már hibákat sorolunk. Ez lehet hogy apróság de én ki vagyok tőle. Nincs igaza mélysége a csapatnak... Kívülről van, de az csak egy vagon special teamer akikkel nem lehet kezdeni semmit az égvilágon élesben. Legalább 7 LB-ünk van roosteren, de szerintem volt olyan időszak hogy 8 is volt. Ebből 2 db volt a pályán a szezon zömében, mert inkább betett Fewell egy plusz safetyt. Ez elmond mindent. Ki a franc az a Duke Calhoun? Mit tud az edzőinkről, Reeseről vagy a Marákról, hogy a csapatnál lehet? Legalább cserébe a ST lenne jó... De mint látjuk az sem... és nem csak azért mert nincs returner (Reynaud, LOL, Blackmon, LOL, Ross, LOL). Szó szerint sírtam kb amikor a tegnapi meccsen már Nicks állt fel a végén visszahordani.salander
DL és OL poszton van mélység. LB poszton nemhogy mélység nincs, hanem még kezdőink se nagyon. Secondary: Webster-Thomas-Ross-Rolle-Philips-Grant, ez jó, de mélység nem nagyon van mögöttük, idén szerencsére megúsztuk komolyabb sérülés nélkül. WR poszton volt mélység amíg nem sérült le a fél banda, a végére elfogytunk. Returnerünk lett volna, ha Hixon nem sérül le.. nem olyan vészes a helyzet, egy csaptanál sincs megoldva minden poszt tökéletesen, ez ebben a salary cap-es rendszerben nem is lehetséges.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Legalább cserébe a ST lenne jó... De mint látjuk az sem... és nem csak azért mert nincs returner (Reynaud, LOL, Blackmon, LOL, Ross, LOL). Szó szerint sírtam kb amikor a tegnapi meccsen már Nicks állt fel a végén visszahordani.salander
Na itt most azért a védelmükbe kelek.
A punt return rohadt szar, ezzel egyetértek, de a kickoff return Ware-el szerintem nagyon jó lett olyannyira, hogy nagyon nem is indult drive-unk a 30 yard-ostól hátrébb.

A coverage tekintetében pedig kickoff-nál liga 3. vagyunk, punt coverage-nál meg 31-ik. Na jó az utóbbi tényleg fos.
De legalább ez is jól tükrözi, hogy mekkora kicseszett hullámvasút az egész csapat.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Legalább 7 LB-ünk van roosterensalander
szegény kakas 😕

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Felsejlik a tavalyi szezon vége...35-40 kapott pontok egymás után 2 meccsen. Asszem most már - sajnos - ül a hullámvasút kifejezés, amit pár hete még nem egészen találóan írtam. Néha mintha a pályán se lenne a D (nem mintha az O brillírozott volna). Egyedül a d-line-unk faja, ezt továbbra is tartom, de minden meccset ők se tudnak hozni. A coverage annak ellenére gyenge, h a sec-ben adott a játékosállomány. Cb poszton azért sztem is erősíthetnénk. A lb sztoriba nem kezdek bele - mintha nem is lennének. A D playcall se volt tagnap rendjén, ha már KG-t elővesszük. Faragóéknek igazuk volt, mikor kiemelték: zsinórban 3-4 first down-t szívtunk be abból, h a cb-k 8-10 yardra álltak fel a wrektől, aztán slantekkel, meg rövidebb routokkal aláztak minket, mi meg a következőre is uúgy csináltunk mindent. Persze KG is gyökér volt. Ő is behívta sokadszor is a shotgun-draw-t, ami nagyon nem ment.
Sztem a TE a legkisebb bajunk, annak ellenére h Bossnak szar meccse volt. A szezon első felében, 2/3-ában sok volt a tipped int, de azért mostanság Eli is szarul játszott. Az O-line is érdekes, vhogy tényleg az érezhető, h O'Hara nem hozott előrelépést, Raji is őt verte meg az egyik sacknél 1-1-ben.
Sztem sem érdemeljük meg a PO-t az egész évet nézve. Álltatjuk magunkat azzal, h van egy alapjában jó O és D és ezért jó csapat vunk. A játékosállomány tényleg frankó... de a ST egy rakás szar, nem vunk konzisztensek a labda egyik oldalán sem, turnoverekben harcban vagyunk a - nem épp dicsőséges - vezető helyért.
Amúgy én TC-t nagyon csípem, és jó HC-nek is tartom. Ennek ellenére nem biztos, h az lenne a legjobb a franchise-nak ha maradna. Quinnt ki kell rúgni úgy h a lába se érje a földet. Fewell kaphatna még egy esélyt (meg legalább 2 normál lb-t). Kg-vel meg úgy vok, mint TC-vel - lehet kéne a vérfrissítés.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
szerintem is elküldik TC-t. mégpedig az utóbbi 3 év miatt. azt még megvárják hogy a bears esetleg mit csinál a lembón. de az összesített mérleg 3 év: 1 playoff meccs.

jó edző, de nincs türelem az nfl-benvittore
Szerintem meg nem fogják elküldeni, mert egy (nagy valószínűséggel) 10-6-os szezon után egy edzőt nem küld el senki sem.
Arról nem Coughlin tehet, hogy milyen kemény csoportban van a Giants. Ez egy megfelelő eredmény. A teljesítményünk a jövőt tekintve nem a HC ponton igényel változtatást, hanem egyéb területeken (MLB, egy vezér stb., ld. fenti kommentek)Winters
Én annak idején azért kezdtem erre a fórumra írni, mert kiakadtam h mindenki Coughlin fejét követeli 😊 Utána nyertünk egy SB-t ezáltal stabilizálta a helyét. A tavalyi év után reálisan felmerülhetett, h még 1 hasonló szezon és váltani kell, de sztem ez az év nagyon nem egy kategória a tavalyival.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A futás javításához én a falat bolygatnám meg, szerintem nem kell új futó (3 meccsel ezelőtt a Vikings ellen még 2 száz yardos futónk volt 😐)Winters
Ez mutatja, hogy ez valószínűleg edzői hiba, az szezon végére sikeresen visszavariálták amin egész évben - kényszerből - dolgoztak.

Ha már hibákat sorolunk. Ez lehet hogy apróság de én ki vagyok tőle. Nincs igaza mélysége a csapatnak... Kívülről van, de az csak egy vagon special teamer akikkel nem lehet kezdeni semmit az égvilágon élesben. Legalább 7 LB-ünk van roosteren, de szerintem volt olyan időszak hogy 8 is volt. Ebből 2 db volt a pályán a szezon zömében, mert inkább betett Fewell egy plusz safetyt. Ez elmond mindent. Ki a franc az a Duke Calhoun? Mit tud az edzőinkről, Reeseről vagy a Marákról, hogy a csapatnál lehet? Legalább cserébe a ST lenne jó... De mint látjuk az sem... és nem csak azért mert nincs returner (Reynaud, LOL, Blackmon, LOL, Ross, LOL). Szó szerint sírtam kb amikor a tegnapi meccsen már Nicks állt fel a végén visszahordani.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jaaaaaj csak azt ne. Legalább egy tapasztalt WR-ünk legyen már... Tegnap is láttuk mi lett abból, hogy ilyen fene fiatal WR corps-unk van.

A védelemmel és az ST-vel kapcsolatban, amit írtál azzal egyetértek.Winters
Én nagyon nem szeretném, ha elküldenénk Smitht, sőt!, nem is ezt mondtam, csak az a baj, h ettől még elég nagy az esély rá sztem, h nem fogjuk tudni megtartani.