New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
szerintem is elküldik TC-t. mégpedig az utóbbi 3 év miatt. azt még megvárják hogy a bears esetleg mit csinál a lembón. de az összesített mérleg 3 év: 1 playoff meccs.

jó edző, de nincs türelem az nfl-benvittore
Szerintem meg nem fogják elküldeni, mert egy (nagy valószínűséggel) 10-6-os szezon után egy edzőt nem küld el senki sem.
Arról nem Coughlin tehet, hogy milyen kemény csoportban van a Giants. Ez egy megfelelő eredmény. A teljesítményünk a jövőt tekintve nem a HC ponton igényel változtatást, hanem egyéb területeken (MLB, egy vezér stb., ld. fenti kommentek)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
És mi lenne, ha két futóval állnák fel? Aztán néha Jacobs FB-ként funkcionálna, néha meg ő futna a labdával vagy futna egy fake-et Bradshaw meg futna egy rövid route-ot vagy mindketten egy rövid route-ot vagy aludjak vissza és ne írjak olyasmiről, amihez nem értek?vadibandi
Jacobs FB-ként való használata nagy luxus lenne, sajnos elkapásokra meg nem nagyon alkalmas, ahhoz nem elég jók a kezei. Mondom, sztem Bradshaw helyett kéne egy olyan futó aki kevesebbet hibázik és elkapásokra is jobban lehet használni. Kb, mint Ward volt anno.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Ezt szétszedem, mert ekkora wall of text-re nem könnyű reagálni 😀

Én egyáltalán nem értek egyet azzal, h nagytakarításra lenne szükség, sem az edzőknél, sem a játékosoknál. Egy dolgot be kell látni: lehet szídni Gilbride-ot (sztem teljesen indokolatlan egyébként), de ez az offense nem alkalmas arra, h ha a védelem gyengébb játékot nyújt, akkor egymaga behúzza a meccset. Ez nem Gilbride meg a playhívás hibája, hanem Eli sosem lesz képes olyan játékot nyújtani amivel egy adok-kapokból mi jól jöjjünk ki egy erős csapat ellen. Szeretem Eli-t, de nyilvánvaló h megvannak a korlátai és ahhoz képest, h egyértelműen pocket QB, túl sokat hibázik. Ettől függetlenül egy jó QB, mert kritikus helyzetekben jellemzően jól dönt és képes a döntő szituációkban meccsnyerő megmozduláskora, de ő sosem lesz az az irányító aki folyamatosan képes végigmenni a pályán szinte hiba nélkül, mint pl Peyton, Brady, Brees, Rodgers vagy Rivers. Szesze
Az Eli-os résszel egyetértek, a Gilbride-ossal nem. Szerintem kifejezetten hajlamos túlerőltetni dolgokat Gilbride (pl. a meccs elején Nicks-et), ami miatt egyszerűen egysíkúvá válik a játékunk. Nem azt mondom, hogy rúgjuk ki, de érik neki már.


Ezt támadó oldalon nyilván egy jó futójátékkal lehet kompenzálni amit alapjában véve évről-évre meg is teremtünk. Az offensive line mind pass protection-ben, mind futásblokkolásban átlag felett teljesít, idén bebizonyosodott h a depth is megfelelőSzesze
Passzvédelemmel egyetértek, a futásblokkolással már kevésbé. Ahogy írtam az előző hozzászólásomban is: a csere fallal sikerült több meccsen át kiváló futójátékot felmutatnunk, majd a kezdősor visszatérésével ez módszeresen bedőlt.

Sajnos a futóink idén rengeteg hibát követtek el, ezt egyszerűen nem lehetett elbírni, főleg úgy h Eli is túl sok eladott labdát produkált. (egyértelmű, h sok INT nem az ő hibája volt, rengeteg volt WR hibákból, főleg a szezon elején, meg sokba belekényszerítette a playcalling, de ettől függetlenül is sokkal többet hibázott ő is, mint ami indokolt lett volna).
Szesze
Egyetértek.


Úgy gondolom, h Bradshaw nem megfelelő megoldás a futó posztra. Meggyőződésem, h emögött a fal mögött szinte minden RB jó számokat tudna produkálni, nekünk egy olyan futóra van szükségünk aki ennél sokkal de sokkal stabilabb játékra képes. Jövőre váltanunk kell itt ez számomra 100%, azt h ezt milyen formában tesszük meg majd kiderül, lehet draftolni is, de látható volt, h egy Derrick Ward aki legnagyobb jóindulattal se volt ligaelit futónak nevezhető is milyen jó teljesítményre volt képes emögött a fal mögött. Szesze
Eljárt az idő a fal felett. Ne éljünk a múltban, mert szerintem rohadtul nem hoz jó teljesítményt immár 2 szezon óta a KEZDŐ fal futásban. Bradshaw a tehetségének köszönheti, hogy összekapkodott 1200 yardot.

A WR corps teljesen rendben van, a Smith-Nicks-Manningham triónál nem kívánhatunk jobbat (talán jövőre Cruz is szerephez jut, így még Smith esetleges elengedését is simán elbírnánk itt). Boss sajnos nem nyújtott idén stabil játékot, pedig rá eddig nem volt jellemző ez a bizonytalankodás. Ő persze ettől még jó TE, de sztem egyértelműen erősítésre szorulna ez a poszt is.
Szesze
Jaaaaaj csak azt ne. Legalább egy tapasztalt WR-ünk legyen már... Tegnap is láttuk mi lett abból, hogy ilyen fene fiatal WR corps-unk van.

A védelemmel és az ST-vel kapcsolatban, amit írtál azzal egyetértek.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem is elküldik TC-t. mégpedig az utóbbi 3 év miatt. azt még megvárják hogy a bears esetleg mit csinál a lembón. de az összesített mérleg 3 év: 1 playoff meccs.

jó edző, de nincs türelem az nfl-ben
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
És mi lenne, ha két futóval állnák fel? Aztán néha Jacobs FB-ként funkcionálna, néha meg ő futna a labdával vagy futna egy fake-et Bradshaw meg futna egy rövid route-ot vagy mindketten egy rövid route-ot vagy aludjak vissza és ne írjak olyasmiről, amihez nem értek?




több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Szerintem ez volt TC utolsó szezonja, és én nem is bánnám, mert kell egyfajta új impulzus a csapatnak. Nekem személy szerint az a bajom, hogy a jobb csapatok egytől-egyig megvernek minket, és elsősorban a védelmünk nem képes jó játékot hozni ezeken a meccseken. Kezdem azt gondolni, hogy nagyon túl van értékelve a D-line, és nem képesek konzisztensen nyomást kifejteni. Ma például konkrétan semmi nyomás nem volt Rodgers-en, lazán szét is dobálta a secondary-t. Ráadásul ami még rosszabb, hogy nincs vezér a csapatban, különösen a védelemben, és nincs is meg az "agy", ami korábban AP volt. Goff teljesen láthatatlan, az OLB-k szintúgy nem sokat tesznek hozzá a csapat teljesítményéhez, a cornerek pedig nem shutdown cornerek, ezt látni kell sajnos. Fewell engem nem győzött meg, különösen amiatt nem, mert nem látok rajta érzelmeket, nem tüzeli fel úgy a védelmet ahogy azt Spags tette korábban. Sajnálhatjuk, hogy ő most a Rams vezetőedzője, pedig lehetett volna itt is az, ha nem vagyunk annyira lojálisak TC-hez két éve. Pedig a Superbowl győzelmet is elsősorban neki köszönhetjük. Gilbride-ról nem mondok semmit, ezen a meccsen is hozta a szokásos formáját az idióta playcallingokkal, de ezen már meg sem lepődök. Remélem az alapszakasz lezárulta után teljes nagytakarítás jön az edzői posztokon, és végre ismét az igazi Giants footballt fogjuk látni, azt ami mindig is jellemezte ezt a csapatot. Nyáron kell szerezni egy jó MLB-t és egy olyan futót, aki nem veszíti el minden meccsen a labdát. Ja és egy megjegyzés a végére. Eli rengeteg INT-et dobott ebben a szezonban, de csak nagyon keveset lehet a nyakába varrni.Badman
Veled is nagyjából egyetértek. Túlértékeltnek érzem én is a D-Line-t. Szép dolog, hogy 3-ak vagyunk/voltunk sack-ben, de egyszerűen nem vagyunk képesek konzisztensen hozni egy megfelelő szintet.

MLB kell, vezér kell, Gilbride-nál érik, hogy menjen, de Fewell mondjuk ne.

Ami kell még: megfelelő tapasztalt WR!!!!!
Hány play ment már el azon, hogy Nicks/Manningham/Hagan túlfutotta, elfutotta a route-ot?

A futás javításához én a falat bolygatnám meg, szerintem nem kell új futó (3 meccsel ezelőtt a Vikings ellen még 2 száz yardos futónk volt 😐)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tudom kicsit ricsis leszek, mert statisztikázgatok (ha ez az egyáltalán), de az SB évében 3 olyan csapatot vertünk a PO-ban, akiktől az alapszakaszban kikaptunk.




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én egyáltalán nem értek egyet azzal, h nagytakarításra lenne szükség, sem az edzőknél, sem a játékosoknál. Egy dolgot be kell látni: lehet szídni Gilbride-ot (sztem teljesen indokolatlan egyébként), de ez az offense nem alkalmas arra, h ha a védelem gyengébb játékot nyújt, akkor egymaga behúzza a meccset. Ez nem Gilbride meg a playhívás hibája, hanem Eli sosem lesz képes olyan játékot nyújtani amivel egy adok-kapokból mi jól jöjjünk ki egy erős csapat ellen. Szeretem Eli-t, de nyilvánvaló h megvannak a korlátai és ahhoz képest, h egyértelműen pocket QB, túl sokat hibázik. Ettől függetlenül egy jó QB, mert kritikus helyzetekben jellemzően jól dönt és képes a döntő szituációkban meccsnyerő megmozduláskora, de ő sosem lesz az az irányító aki folyamatosan képes végigmenni a pályán szinte hiba nélkül, mint pl Peyton, Brady, Brees, Rodgers vagy Rivers. Ezt támadó oldalon nyilván egy jó futójátékkal lehet kompenzálni amit alapjában véve évről-évre meg is teremtünk. Az offensive line mind pass protection-ben, mind futásblokkolásban átlag felett teljesít, idén bebizonyosodott h a depth is megfelelő, úgyh az alapok szerencsére rendben vannak. Sajnos a futóink idén rengeteg hibát követtek el, ezt egyszerűen nem lehetett elbírni, főleg úgy h Eli is túl sok eladott labdát produkált. (egyértelmű, h sok INT nem az ő hibája volt, rengeteg volt WR hibákból, főleg a szezon elején, meg sokba belekényszerítette a playcalling, de ettől függetlenül is sokkal többet hibázott ő is, mint ami indokolt lett volna). Úgy gondolom, h Bradshaw nem megfelelő megoldás a futó posztra. Meggyőződésem, h emögött a fal mögött szinte minden RB jó számokat tudna produkálni, nekünk egy olyan futóra van szükségünk aki ennél sokkal de sokkal stabilabb játékra képes. Jövőre váltanunk kell itt ez számomra 100%, azt h ezt milyen formában tesszük meg majd kiderül, lehet draftolni is, de látható volt, h egy Derrick Ward aki legnagyobb jóindulattal se volt ligaelit futónak nevezhető is milyen jó teljesítményre volt képes emögött a fal mögött. A WR corps teljesen rendben van, a Smith-Nicks-Manningham triónál nem kívánhatunk jobbat (talán jövőre Cruz is szerephez jut, így még Smith esetleges elengedését is simán elbírnánk itt). Boss sajnos nem nyújtott idén stabil játékot, pedig rá eddig nem volt jellemző ez a bizonytalankodás. Ő persze ettől még jó TE, de sztem egyértelműen erősítésre szorulna ez a poszt is.
A védelem teljesen más tészta és mint már említettem sztem az egész csapat teljesítménye az ő szereplésükön áll vagy bukik. Tavalyhoz képest nagy előrelépés történt, de egyértelmű h nem sikerült minden problémát megoldani, ettől még Fewell sztem alapvetően jó munkát végzett. Ebben a rendszerben amit mi játszunk a DL teljesítménye döntő ez egyértelmű. A baj az, h abban az esetben ha ők nem tudnak domináns teljesítményt nyújtani a meccsen egyből hatalmas bajba kerülünk. Ez teljesen logikus is, a baj az volt idén, h az LB sor totális impotenciája miatt semmilyen segítséget nem kaptak akkor amikor fáradtság jelentkezett vagy egyszerűen egy jó OL volt az ellenfélnél. Két nyilvánvaló hatalmas lyuk tátong ebben az egységben: egy a játkot olvasni képes, futás ellen és coverben is jó teljesítményre képes MLB és egy pass-rusher OLB. Ez utóbbi rettentő fontos lenne, h variálható blitzhivásokra legyünk képesek. Az SB győzelem évében sem volt brutális az LB sorunk, de volt egy Pierce aki megfelelt a fent említett MLB elvárásoknak és volt egy Kawika Mitchell aki tökéletes pass-rusher OLB volt. Ha ezeket a hiányokat sikerülne jól orvosolni (márpedig ez alapvető elvárás a következő off-seasonban) akkor ugrásszerűen javulna az egész deff játéka, hisz sokkal összetettebb blitz hívásokra lenne lehetőség, míg a DL és a secondary emberei bőven megfelelő képességűek ahhoz, h elit védelmet tudjunk kialakítani.
Egyedül a ST edzőt lehetne kibaszni, ha már mindenképp változtatni akarunk edzőposzton. Az idei spec team teljesítmény nagyon gyenge volt, bár ez is elsősorban a szezon első felére igaz, később egyértelmű fejlődést mutatkozott itt is, így én itt sem cserélnék le senkit.
Az idei PO vszínű elúszott, de még hátha visszabillen kicsit a szerencse a mi oldalunkra (mert idén kegyetlenül pechesek is voltunk azért). A Redskins meccset meg kell nyerni (totálisan fekszik nekünk az ellenfél játéka és eleve sokkal jobbak is vagyunk), aztán meglátjuk. Fájó volt ez a két utsó vereség (főleg a Philly...), de azért nem csak ezek alapján kell megítélni a szezont (főleg, h a Philly ellen kb 3 negyeden keresztül tökéletes játékot nyújtottunk)
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Azért nem ez a meccs volt a jellemző az idei évre. Tavaly igen, idén nem. Ezen kívül a Colts vert meg minket hasonlóan, okokat ld fent. A múlt héten buktuk el a szezont, sajna egy olyan meccset nem lehetett volna elveszteni. Tavalyhoz képest előrelépett a védekezés, az LB sor feljavításával tovább lehet fejlődni. Az offense sajnos összességében elég gyenge volt idén, rengeteg volt az eladott labda, mind a fumble, mind az INT. A szerencse se volt mellettünk egész évben, ez is nyilvánvaló.Szesze
akkor mégiscsak a rentgeteg eladott labda volt a jellemző szerinted is.....

komoly csapatoktól sajnos rendre kikaptunk....
biztató jelek természetesen voltak de ez kevés lett idén!!! majd jövőre !!!yooker
igen, de ez a meccs nem az eladott labdák miatt ment el, csak azok miatt lett ilyen sima.
A teljes szezont nézve egyértelműen döntő volt ez a rengeteg turnover természetesen.Szesze
Hát pedig rohadtul a turnovereken ment el ez a meccs.
24 pontot kaptunk a turnoverekből! Ha ezek nem lennének, akkor 21-17-ről beszélünk csak, és vele együtt egy teljesen más történetről.

Egyetértek yooker-rel abban is, hogy erről szólt az egész szezon. Magunkat heréltük ki minden meccsen: Indy szarrá futott (LOL), Philly az első meccsen 5 turnoverrel vert meg, a második meccsen meg 4. negyedben megalázott, a Tennessee ellen a komplett offense baszta el a holdingokkal, meg az egyéb szabálytalanságaikkal.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Bossnak tegnap nagyon nem ment, a fumbli mellé volt 2 hatalmas dropja kulcsszituációban. Ő az egyik kedvencem, de szerintem a hatalmas (fizikailag rohadtul megterhelő) elkapásai a szezon elején/közepén egy csomót kivettek belőle. Idén elképzelhetetlen dolgokat fogott meg néha, de pont a teljes körű megbízhatóság nem volt meg. Korábban is előfordult idén, hogy pont a legtisztább (8-15 yardot jelentő) elkapásokat nem sikerült hoznia. Ez nem volt jellemző rá.

Ezt meg ugye még megfejeli Gillbride aki nagyon nem tud mit kezdeni a (főleg az elkapó) TE-ekkel. Ha lesz új OC, akkor lehet Beckumnak adni kéne egy utolsó esélyt, de ha marad - KG - akkor a helyére még akkor is kell új TE ha Boss marad. Kivéve, ha Pascoet visszarakják tisztán TE-nek. Én utóbbit akkor támogatnám, ha hoznánk egy John Kuhn szerű FB-t; idén rájöttem hogy egy olyan fullback mint Hedgecock erősen luxus kategória (az elkapás nem megy neki, futni nem fut, ráadásul egy csomószor hívunk fullback nélküli futást), hiába szimpatikus ő is.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudom miért bántja mindenki szegény Boss-t. Rohadt hasznos játékos és ritkán csinál hülyeségeket. (a tegnapi fumble-dolog pont az volt)
Eli pickjei: házirekord ide vagy oda, azért ne verjük rá. Szezon elején hány olyat dobott, amikor a WR kezéből szedték ki a labdát? Nem keveset. A tegnapi össze-vissza hajigálás pedig tényleg csak hab a tortán... Még azt is megkockáztatom, hogy más playhívásokkal jobb lenne az egész offense.
Special Team kész katasztrófa.gerle
Kb. 7-8 pickről a WR-k tehetnek. Playhívás meg...Állandóan shotgunból futás. Haladtunk vele max 2 yardot. Egyszer jött csak be, ott hanyagolni is kellett volna. Mondjuk azt hittem futás jobban fog működni. :rolleyes: Boss meg valóban hasznos. Dehát ha van 5 jó megmozdulásod, aztán utána csinálsz egy hülyeséget, akkor egyértelmű mi marad meg az emberekben. Amúgy volt még valamikor egy elkapása, ami sztem megvolt, de nem adták meg.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Nem tudom miért bántja mindenki szegény Boss-t. Rohadt hasznos játékos és ritkán csinál hülyeségeket. (a tegnapi fumble-dolog pont az volt)
Eli pickjei: házirekord ide vagy oda, azért ne verjük rá. Szezon elején hány olyat dobott, amikor a WR kezéből szedték ki a labdát? Nem keveset. A tegnapi össze-vissza hajigálás pedig tényleg csak hab a tortán... Még azt is megkockáztatom, hogy más playhívásokkal jobb lenne az egész offense.
Special Team kész katasztrófa.

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
"The Giants offense... is a 90s team playing in 2010. So simple, so boring and so ineffective. We need a younger and smarter offensive coordinator."

Szerintem ez a hozzászólás (a BBV-ről van) jól leírja az egyik problémát. Amit még kihagytam az előző hozzászólásból. A Giants elvolt korábban Elinál gyengébb irányítókkal is; de ehhez kellett ami 2007-ben is megvolt, az elképesztően domináns futójáték. Meg lehet próbálni vele egyedül elvitetni a csapatot, egyszer-kétszer sikerülni is fog; de ő nem Payton-féle one man show, magam részéről nem is azért szeretem. Remélem a nyáron komoly körültekintéssel fogják a linet újragondolni, különös tekintettel a futásblokkolásra.


Kéne LB (akár több is), CB (ha tud visszahordani az különösen jó lenne), OL finomhangolás, talán egy új TE is; és még nem is beszéltünk róla, hogy tuti lesz távozó a Free Agencyn. (Osi is mintha láthatatlan embert játszott volna az utóbbi hetekben.) Valami irgalmatlanul zseniális draftot kéne majd bemutatnunk... Jerry Reese, fel van adva a labda.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag elrakták utolsó heti meccseteket 22:15-re, így akár SportTV is lehet belőle újra.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát kimondhatjuk hogy ennek a szezonnak annyi: ha sikerül egyáltalán a Redskinst megverni a jövő héten, és valami csoda folytán bejutunk a play-offba; akkor sem érdemeljük meg.

Remélem meglesznek a személyi konzekvenciák. "Jó esetben" (...ilyen nem lehet jó...) Coughlin maga adja be a felmondását; de egyben félek is az utódlástól mert idén télen több komoly franchise is megpróbál majd vezetőedzőt leakasztani. A Special Team nem is kérdéses, de például ha Coughlin megy, akkor OC poszt sorsa is kérdésessé válik.

Amit a fejükre olvasok:
- Picit úgy éreztem hogy valamiféle törést okozott, hogy visszaállt az utolsó két meccsre az "eredeti" O-Line majdnem egy szezon kihagyás után.
- Gillbride nem tudott mit kezdeni Steve Smith kiesésével. Az összes third down kísérletünk életveszélyessé vált. Hiába reménykedtünk benne hogy kezd valamit Beckummal meg Bossal (tudom, tudom, ennek a meccsnek az elbukásában tevékenyen részt vett de akkor is) de ez hiú ábránd maradt. A playhívás meg mindig vitatható dolog, szóval azt inkább fel sem hozom; ingadozó volt.
- A Special Team a kick off visszahordás megállításán kívül egy katasztrófa volt.
- Valaki írta hogy az a baj, hogy Fewellen nincsenek érzelmek... Nekem meg az a bajom hogy Coughlint meg láthatóan az agyvérzés kerülgette meccs közben, de igazából ez csak tehetetlen dühnek tűnt.

Fewell szerintem maximum abban hibás hogy elvállalta a feladatot; meg nem kötötte ki hogy minden személyi feltétel adott legyen hogy játszhassa a játékát. Addig minden ment amíg nem volt szükség a LB-kre... De szerintem ezt a nótát lenyomtam már kismilliószor az évben, még egyszer nem kezdek bele. Lehet mondani, hogy eddig nem volt ilyen hiba... de ez csak annak tudható be, hogy tavaly olyan esetben amikor egy Cant Cover Brown meg egy Michael Johnson áll fel Safetynek, akkor tök mindegy ki az LB, úgyis passz lesz. Sherridennél így is fényévekkel jobb volt, mert legalább van valami víziója a dologgal kapcsolatban. Ennek ellenére én is sajnálom hogy Spags a Rams kispadján ül és nem nálunk. (Szurkolok is nekik nagyon.)

Elishaval nincs gond szerintem, és kivéve ha valami hatalmas hullámvölgybe jutnánk az elkövetkező egy-két évben esélyünk sincs rá, hogy egy jobb QB-t szerezzünk.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
. Ja és egy megjegyzés a végére. Eli rengeteg INT-et dobott ebben a szezonban, de csak nagyon keveset lehet a nyakába varrni.Badman
Azért ekkora számnál ez már nem teljesen helyt álló kifejezés. Persze, kevesebb lenne, ha elkapói is jobban teljesítenek azokban a játékokban, de 57 éves házi rekord az 57 éves. És ne feledjük, még lesz egy meccs Redskins ellen is.
Eli Manning's 24 INTs this year are most by a Giant QB since Charlie Conerly had 25 in 1953. Only 57 years ago.deny79
Én arra értettem a dolgot, hogy nagy szerepe van a sok Int-ben a playcallingnak, legalábbis szerintem. Na meg annak is, hogy egyszerűen nem lehet bízni a futásban a sok fumble miatt.Badman
Ebben mondjuk teljes mértékben egyetértek, már amennyire a 15-ből 7-8 meccs elég ennek megítélésére.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
. Ja és egy megjegyzés a végére. Eli rengeteg INT-et dobott ebben a szezonban, de csak nagyon keveset lehet a nyakába varrni.Badman
Azért ekkora számnál ez már nem teljesen helyt álló kifejezés. Persze, kevesebb lenne, ha elkapói is jobban teljesítenek azokban a játékokban, de 57 éves házi rekord az 57 éves. És ne feledjük, még lesz egy meccs Redskins ellen is.
Eli Manning's 24 INTs this year are most by a Giant QB since Charlie Conerly had 25 in 1953. Only 57 years ago.deny79
Én arra értettem a dolgot, hogy nagy szerepe van a sok Int-ben a playcallingnak, legalábbis szerintem. Na meg annak is, hogy egyszerűen nem lehet bízni a futásban a sok fumble miatt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
. Ja és egy megjegyzés a végére. Eli rengeteg INT-et dobott ebben a szezonban, de csak nagyon keveset lehet a nyakába varrni.Badman
Azért ekkora számnál ez már nem teljesen helyt álló kifejezés. Persze, kevesebb lenne, ha elkapói is jobban teljesítenek azokban a játékokban, de 57 éves házi rekord az 57 éves. És ne feledjük, még lesz egy meccs Redskins ellen is.
Eli Manning's 24 INTs this year are most by a Giant QB since Charlie Conerly had 25 in 1953. Only 57 years ago.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amit ma műveltek a ereménykövetőben a sajtfejűek, az nálam kiverte a biztosítékot.rattlesnk
Jó ha 5en voltunk, a többi mind Eagles, Bears, Patriots stb drukker.
amúgy a 1: Na mivan fázik Woodson? meg az 2😮tt a kibaszott egyenlítés és még sorolhatnám nem éppen arra utal hogy mi lettünk faszrágóbunkógecik, egyszerűen aláztunk és nem tudtad feldolgozni, azért jó éjt és sok sikert jövőre 😉KGB
1: Ez egy korábbi mi van fázik Eli megjegyzésért volt, amit egy GB fan ejtett el. Szerintem simán elfér és itt még idges se voltam annyira. Tehát nem dühből írtam.
2: Ez egyátalán nem nektek szólt, inkább a TDnek. Én így szoktam örülni. 😀

Egyébként nem kell felfújni ennyire. Leírtam ide a Giants-fanoknak hogy nekem nem volt szimpatikus amit 4-5-en (GB fanok is!!!) műveltek ma ennyi. Erre most jönnek sorba az engem firkáló üzenetek. Én is tudnék másolni GB fórumra 1001 olyat amit GB szurkoló vicet csinál a csapatból. De nekem ez nem tisztem és ha még valaki úgy gondolja hogy én egy faszrágóbunkógeci vagyok aki a mai örömét csökkentette azzal hogy pár oltásra, újabb fricskával esetleg beszólással reagált,majd elmondta a véleményét erről később, akkor az írja privátba, de semmiképp se a giants részleget piszkítsuk tele, köszönet. Peace
több mint 13 éve
KGB 79
amit ma műveltek a ereménykövetőben a sajtfejűek, az nálam kiverte a biztosítékot.rattlesnk
Jó ha 5en voltunk, a többi mind Eagles, Bears, Patriots stb drukker.
amúgy a Na mivan fázik Woodson? meg az Ott a kibaszott egyenlítés és még sorolhatnám nem éppen arra utal hogy mi lettünk faszrágóbunkógecik, egszerűen aláztunk és nem tudtad feldolgozni, azért jó éjt és sok sikert jövőre 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amilyen dühöt éreztem a múlt héten most akkora szomorúság van bennem, ilyen impotens szar játékot. Én is bírom Coughlint de szerintem ideje lenne váltani. Új edzővel talán nem lenne ilyen fos játékunk minden kibaszott évben az utolsó 2-3 játékhéten. Kurva életbe. Elment a PO, én kb. 2%ot adok a PO-ra. De ha nem jutnánk be akkor inkább nézném a TB mnit ezt a GB, remek csapat de amit ma műveltek a ereménykövetőben a sajtfejűek, az nálam kiverte a biztosítékot. Az második félidőre le is léptem. Mindegy nagyon remélem hogy megverjük a 'skinst (ezek után kitudja) és a macik elporolják a packerst.

Bár engem nem érdekel annyira, de a tippjátékom is kövér 0 pontos lett. Nem néztem utána de ahogy visszaemlékszem gyakorlatilag semmi sem jött be. Kezet foghatok Eli-al.rattlesnk
hehe, vicces, mert engem pont te akasztottál ki az elsőben 😛. és más csapatok fanjait is.. az összes idei meccset végig eredménykövetőztem (Vikings, Bears is), és ott sem volt semmi para sosem.. Lehet, hogy nem a mi sarunk (főleg, hogy te egy Eagles, és egy Vikings-fannal is összeakaszkodtál 😉)
de peace, remélem legközelebb máshogy lesz (a végeredményt leszámítva persze)Szobi22
Nem rád gonodltam elsősorban, és nem is azokra akik velem balhéztak mert tudom hogy nem packersfanok voltak. Szesze és még más is innen (már fingom nincs hogy ki), nem egy emberrel akaszkodtak össze sőt volt sok olyan piti beszólás amit inkább elengedtem, és elnézést ha kiakasztó voltam de nem bírtam egyszerűen a sok oltást.

Amúgy ha jól emlékszem neked adtam linket a meccshez úgyhogy nem panaszkodhatsz. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez volt TC utolsó szezonja, és én nem is bánnám, mert kell egyfajta új impulzus a csapatnak. Nekem személy szerint az a bajom, hogy a jobb csapatok egytől-egyig megvernek minket, és elsősorban a védelmünk nem képes jó játékot hozni ezeken a meccseken. Kezdem azt gondolni, hogy nagyon túl van értékelve a D-line, és nem képesek konzisztensen nyomást kifejteni. Ma például konkrétan semmi nyomás nem volt Rodgers-en, lazán szét is dobálta a secondary-t. Ráadásul ami még rosszabb, hogy nincs vezér a csapatban, különösen a védelemben, és nincs is meg az "agy", ami korábban AP volt. Goff teljesen láthatatlan, az OLB-k szintúgy nem sokat tesznek hozzá a csapat teljesítményéhez, a cornerek pedig nem shutdown cornerek, ezt látni kell sajnos. Fewell engem nem győzött meg, különösen amiatt nem, mert nem látok rajta érzelmeket, nem tüzeli fel úgy a védelmet ahogy azt Spags tette korábban. Sajnálhatjuk, hogy ő most a Rams vezetőedzője, pedig lehetett volna itt is az, ha nem vagyunk annyira lojálisak TC-hez két éve. Pedig a Superbowl győzelmet is elsősorban neki köszönhetjük. Gilbride-ról nem mondok semmit, ezen a meccsen is hozta a szokásos formáját az idióta playcallingokkal, de ezen már meg sem lepődök. Remélem az alapszakasz lezárulta után teljes nagytakarítás jön az edzői posztokon, és végre ismét az igazi Giants footballt fogjuk látni, azt ami mindig is jellemezte ezt a csapatot. Nyáron kell szerezni egy jó MLB-t és egy olyan futót, aki nem veszíti el minden meccsen a labdát. Ja és egy megjegyzés a végére. Eli rengeteg INT-et dobott ebben a szezonban, de csak nagyon keveset lehet a nyakába varrni.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Amilyen dühöt éreztem a múlt héten most akkora szomorúság van bennem, ilyen impotens szar játékot. Én is bírom Coughlint de szerintem ideje lenne váltani. Új edzővel talán nem lenne ilyen fos játékunk minden kibaszott évben az utolsó 2-3 játékhéten. Kurva életbe. Elment a PO, én kb. 2%ot adok a PO-ra. De ha nem jutnánk be akkor inkább nézném a TB mnit ezt a GB, remek csapat de amit ma műveltek a ereménykövetőben a sajtfejűek, az nálam kiverte a biztosítékot. Az második félidőre le is léptem. Mindegy nagyon remélem hogy megverjük a 'skinst (ezek után kitudja) és a macik elporolják a packerst.

Bár engem nem érdekel annyira, de a tippjátékom is kövér 0 pontos lett. Nem néztem utána de ahogy visszaemlékszem gyakorlatilag semmi sem jött be. Kezet foghatok Eli-al.rattlesnk
hehe, vicces, mert engem pont te akasztottál ki az elsőben 😛. és más csapatok fanjait is.. az összes idei meccset végig eredménykövetőztem (Vikings, Bears is), és ott sem volt semmi para sosem.. Lehet, hogy nem a mi sarunk (főleg, hogy te egy Eagles, és egy Vikings-fannal is összeakaszkodtál 😉)
de peace, remélem legközelebb máshogy lesz (a végeredményt leszámítva persze)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Őszintén ha most megkérdezné valaki hogy megérdemelnénk-e a PO-t, én rá vágnám hogy nem. Nyilván most a végtelen csalódottság beszél belőlem, de két ilyen meccs után?? Áhhh. Faszom kivan már. :o
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Másra számítottam. Sejtettem, hogy vereség lesz, de nem ilyen. Már az elején láttam, hogy ez lesz. Ugyan akkor feljöttünk, de ennyi. PO-ban én már nem nagyon reménykedek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER