New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
vihar előtti csend a fórumon.... 😊 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Coach Tom Coughlin said this morning that defensive end Dave Tollefson will be out "a while" because of the sprained medial collateral ligament he suffered in the loss Sunday to the Philadelphia Eagles.

The team will likely wait to see how Tollefson progresses before determining whether to place him on injured reserve.

Tollefson has 10 tackles (including five solo, one for a loss and a half-sack) and has been one of the Giants' best special teams players. His 13 special teams tackles (nine solo) are second on the team to Chase Blackburn's 14. He also has forced fumbles on both defense and special teams.

Wide receiver Mario Manningham has a heel injury, but will try to practice today.

The other players listed on the Giants' preliminary injury report are defensive end Osi Umenyiora (knee), who practices on a limited basis or not at all on Wednesday, offensive linemen Shaun O'Hara (foot) and Shawn Andrews (back), and wide receiver Devin Thomas (hamstring)." 😐
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Összesített állás 14. forduló után:

1. Chevy 58 pont (4+4+5+4+4+2+7+5+0+7+5+4+3+4)
2. kristof 56 pont (3+3+6+3+4+4+5+7+3+3+5+4+3+3)
3. Szesze 55 pont (4+5+7+2+1+5+5+5+3+4+3+4+5+2)
4. Szsziszika 49 pont (5+2+3+3+5+3+7+6+1+3+6+2+3+-)
Forti 49 pont (-+1+6+1+5+7+5+5+4+1+3+2+6+3)
6. vadibandi 48 pont (3+3+5+4+4+4+3+6+0+4+4+3+4+1)
7. G-men 47 pont (6+0+6+3+4+2+4+6+3+3+3+3+3+1)
8. Asbee 46 pont (6+2+6+5+4+2+3+3+3+1+4+2+1+4)
9. yooker 45 pont (-+3+3+4+5+6+4+6+2+2+3+2+4+1)
balu10 45 pont (5+2+4+3+7+1+3+6+1+1+2+5+4+1)
11. ironroy 44 pont (5+2+3+2+4+2+3+9+0+2+3+4+3+2)
12. Lance 43 pont (5+-+-+-+-+3+5+8+0+3+6+5+6+2)
13. Badman 41 pont (7+2+3+2+1+3+6+4+0+2+5+3+2+2)
14. csebi 40 pont (6+4+4+3+3+4+3+-+2+2+2+-+5+2)
15. Buchek8 38 pont (-+2+2+-+4+4+3+6+2+5+4+0+3+3)
16. Winters 35 pont (-+2+8+1+6+4+3+-+3+-+5+-+3+0)
17. salander 29 pont (-+-+-+-+-+5+4+5+3+2+3+-+3+4)
18. rattlesnk 20 pont (-+-+-+-+-+-+-+3+4+2+2+4+1+4)
19. vittore 12 pont (-+-+-+-+6+2+4+0+-+-+-+-+-+-)
deny79 12 pont (-+-+-+-+-+4+-+-+-+1+-+-+-+7)
21. Nightboy 0 pont (-+-+-+-+-+-+0+-+-+-+-+-+-+-)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
14. forduló - helyezések:

1. deny79 7 pont
2. Asbee 4 pont
rattlesnk 4 pont
Chevy 4 pont
salander 4 pont
6. kristof 3 pont
Buchek8 3 pont
Forti 3 pont
9. Badman 2 pont
Lance 2 pont
Szesze 2 pont
ironroy 2 pont
csebi 2 pont
14. yooker 1 pont
G-men 1 pont
balu10 1 pont
vadibandi 1 pont (ezért kár volt sürgetni 😛)
18. Winters 0 pont
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
http://www.youtube.com/watch?v=eaYm-NExLdc&feature=player_embedded
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tippjáték 14. forduló - helyes válaszok

1. Mi lesz a végeredmény? C) 1-7 ponttal kikapunk (csak deny találta el...)
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? D) 351-400 (8 találat)
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? E) 400+ (senki)
4. Hány passzolt TD-t szerzünk a meccsen? E) 4 vagy több (senki)
5. Hány futott TD-t szerzünk a meccsen? A) 0 (senki)
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A) Tuck (9)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B) Thomas (9)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B) Manningham (senki)
9. Hány sacket szerzünk? C) 3 (6)
10. Hány sacket szedünk be? C) (4)
11. Jacobsnak meglesz a 100+ futott yard? B) nem (7)
12. Hány 20 yardnál hosszabb kickoff/illetve 10 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? E) 4 vagy több (2)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Most akkor bánatunkban nem lesz tippjáték értékelés?vadibandi
Tegnap kurvára nehezen rászántam magam és elkezdtem megcsinálni, aztán elment a netem és elszállt az egész.. nah majd mingyá' megcsinálom, bár kurvára nincs hozzá kedvem 😊 ráadásul magasan deny nyerte ezt a hetet természetesen, én meg szar voltam 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Most akkor bánatunkban nem lesz tippjáték értékelés?




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyértelmű h ez az első, köszi az egész sorozatot Szabler 😉
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
A Nr.1-et szeretnénk látni idén megint 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Giants

3. Summerall legs out a Giants win
Dátum: 1958. december 14.
Ellenfél: Cleveland Browns
Főszereplő: Pat Summerall


"49-yard field goal in the snow forces playoff."



http://fs64sports.blogspot.com/2010/12/1958-summerall-fg-lifts-giants-past.html

2. Giants break Broncos
Dátum: 1987. január 25.
Ellenfél: Denver Broncos
Főszereplők: Phil Simms, Phil McConkey


"Simms-MConkey connection puts New York on top."



http://www.youtube.com/watch?v=aoVP6Q3MJoQ 3:35-től! (Előbb McConkey flea-flicker utáni elkapása, majd a TD-elkapás egy "lepattanóból.")

1. Smacked, whacked, sacked
Dátum: 2008. február 3.
Ellenfél: New England Patriots
Főszereplők: Michael Strahan, Justin Tuck, Eli Manning, David Tyree etc.


"Undefeated Patriots are upset by the road warrior Giants in Super Bowl XLII."





http://www.youtube.com/watch?v=Xem-xQ8MEzU

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ez vicces, gondolom a vasárnapi meccs után volt

az új opera nem ad linket a videokhoz, ezért így szerepel a youtube keresőben:

Eli Manning post game press conference after Choke
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Rodgers ugye félig sérülten fog játszani, balu10
Hát én úgy tudom, hogy csak agyrázkódása volt, ami azért nem sérült állapot, pláne úgy, hogy most már hivatalosan is megengedték az orvosok neki, hogy játsszon ellenünk.

btw valami kurvára nem stimmel a rotoworld-os képével 😊

http://www.rotoworld.com/content/playerpages/player_main.aspx?sport=NFL&id=3118
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Elég szar volt ez a vereség, de én egyenlőre nem aggódok a rájátszás miatt. A GB ellen szerintem elég nagy esélyünk van több okból is. Rogers ugye félig sérülten fog játszani, és arra számíthat, hogy Tuck, Osi és JPP bele fogja gyalulni a földbe, így elég nagy az esélye, hogy rásérül. A második, hogy a GB idén a szoros, fontos meccseken rendre zakózott, és nem hiszem, hogy nagy pontaránnyal vernének minket. Ami mellettük szól, az egyértelműen az a tény, hogy ha a fal nem helyez nyomást a QBk-ra, akkor a passzvédekezésünk egyenlő a 0-val. Ez be is bizonyosodott most is, a Cowboys ellen is, de még sorolhatnám.
A rájátszást nézve pedig koránt sem biztos, hogy az Eagles sokáig fog ott jutni, most 3 negyedik egyáltalán nem voltak velünk 1 súlycsoportba. Az NFC-ből idén szerintem nagyon erős csapatok fognak továbbjutni: az Atlantanál elég csak ránézni a mérlegükre, a Bearnél a mutattott játékformára (őket verni lehet azért egy erős D fallal), a Saints aki ugye címvédő és ott van az a bomba jó Offense. Szerintem aki még bejut, azok mi leszünk, és a Rams, ahol elég jó a csapategység.

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Vick felnézhet Eli-re intelligenciakérdésben. Igazán kussolhatott volna, hogy nem kis mákkal (is) hozták a meccset, nehogy már azon vergődjön, hogy nem gratulál neki fél New York. Esetleg elszállt az agya, mert a múltkor egy Cowboys játékos autogramot kért tőle? Idáig süllyedni?
Eli-t azért hozom szóba, mert a SB után egyáltalán nem foglalkozott azzal, hogy Brady nem fogott vele kezet a meccs előtt.vittore
+1

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
még jó hogy nem te döntöd el

hibázott, igen, de most olyan formában van, amiről nagyon sokan csak álmodozhatnak életükben. és szerintem az miatt is lett ilyen jó mostanra, teljesen más a hozzáállása interjúk alapján.
kezet fogni meg vesztes meccs után is illik...deny79
Ezzel kapcsolatban már belinkeltem az előző hozzászólásomban egy cikket.

1. Ott van egy kép ahol ölelkezik a meccs végén egy kék mezessel.
2. Sportsmanlike kifejezést azért ő ne használja. Tudom megbűnhődött, megbánta meg minden, de erről hallgasson. Az NFL-nek szüksége van rá, ezért megbocsátottak neki, ezért is hallgasson.
3. a csapattársai ott ünnepelték Jacksont, nem tudom meddig kellett volna várni rájuk. Szerintem látták az ünneplést, ezért a Giants bement az öltözőbe.

Erről is szól a cikk.

Nem volt annyira korrekt ez a nyilatkozat.gyurczi
Oké, ebben is van igazság. De nem végig volt ott D-Jax ünneplés, akkor nyilatkozott is....deny79
igen mert az álszent Godell dönti el... azért mert kell a story a nézettség miatt, ne viselkedjünk úgy, hogy teljesen normális, hogy játszhat, ott vann a pici Benny, aki ellen asszem még vádat sem emeltek, és ő ténylegesen kapott eltiltást is, ahhoz képest Vick megúszta egy ejnye-bejnyével
igazából engem nem is az zavart anno a legjobban h kutyákat ölt, hanem h jó ideig tagadta és hazudott a környezetében lévő embereknek akik segíteni akartak neki...
főleg ezek után ő maradjon kussban, ne neki álljon feljebb, és legfőképpen ne ő oktasson másokat etikából
a hozzáállását meg majd meglátjátok, hogyan fog változni mikor megkapja a zsíros szerződését tőletek...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Vick felnézhet Eli-re intelligenciakérdésben. Igazán kussolhatott volna, hogy nem kis mákkal (is) hozták a meccset, nehogy már azon vergődjön, hogy nem gratulál neki fél New York. Esetleg elszállt az agya, mert a múltkor egy Cowboys játékos autogramot kért tőle? Idáig süllyedni?
Eli-t azért hozom szóba, mert a SB után egyáltalán nem foglalkozott azzal, hogy Brady nem fogott vele kezet a meccs előtt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
egyértelmű hogy nekünk most vasárnap kezdődik a rájátszás !!!!yooker
De ha nyertek, akkor már meg is van a valódi rájátszás, úgy pedig lehet az utolsó hétnek már tétje sem lesz (ha Eagles nyer most, akkor úgyis csak WC lehet a helyetek, bár persze kérdés kivel jó játszani, de a számolgatás.)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
egyértelmű hogy nekünk most vasárnap kezdődik a rájátszás !!!!

amúgy ha itt a fórumon nem tudjuk magunkat összekapni hétvégéig a csapattól hogyan várhatjuk el....??? 😉yooker
vasárnapig még van 5 nap, addigra rendben leszünk 😊
Ez a vereség tényleg olyan hatású, h két irányba is elsülhet. Nem kizárt, h jobban jövünk ki belőle, mintha egy szimplán szoros meccsen kaptunk volna ki.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
G-men ! sajnálom a whiskeyt (nagy szemetek voltak ) de legközelebb rendezzük a dolgot !

várható volt hogy a vikes nem nyer , de mindegy is !nekünk kell rendezni a dolgainkat!

már a meccs után is írtam hogy én érzem elég erősnek a csapatot hogy feldolgozza ezt a csapást
és hozza magát GB-ben ( mellesleg ott még a jó játék sem garancia a győzelemre... ) a beszéd is arra utal hogy komolyan megakarják mutatni mindenkinek , nem hagyhatják hogy ha már az egész ország rajtunk röhög , összeesve "odaadják" az egész bajnokságot is....
egyértelmű hogy nekünk most vasárnap kezdődik a rájátszás !!!!


amúgy ha itt a fórumon nem tudjuk magunkat összekapni hétvégéig a csapattól hogyan várhatjuk el....??? 😉
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Volt tegnap hozzászólásom itt a topikban.
Szablerrel hagytam el a vendéglátóipari egységet.
Nos, azóta ő eltűnt! 😊vadibandi
reméljük a könyveit azért odaadta valakinek, ha már a Top10-nél tartSzesze
Azt mondta, hogy a vasárnapi meccs megkavarta a TOP 10 tetejét, tehát ezután már más lista kerülne kiadásra, mert a "Miracle" már nem biztos, hogy TOP 1.vadibandi
A vasárnap valóban bekavart egy kicsit, de én egyelőre csak közlöm a listákat, az újabb fejleményekről pedig majd a legeslegvégén el lehet dönteni, nem személyesen nekem!, hogy hová kerülhetnek egy újabb rangsorban. 😊

Az 1978-as Miracle az Eagles-es listán sem volt 1. (csak a 10.), és a Giants-esre is csak azért került fel, mert annak szerzője számba vette a csapat történetének negatív előjelű momentumait is.

Gondolom túl sok kétség a Giants-szurkolókban nincs arra nézvést, hogy mi lesz majd az első. 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Giants

6. New York clocks Buffalo
Dátum: 1991. január 27.
Ellenfél: Buffalo Bills
Főszereplők: Ottis Anderson, Jeff Hostetler, Mark Bavaro, Mark Ingram etc.


"Giants control ball and Bills in Super Bowl upset."



http://www.youtube.com/watch?v=vMFcK-3JpR4

5. Coach's blunder, quarterback's bobble
Dátum: 1978. november 19.
Ellenfél: Philadelphia Eagles
Főszereplők: Joe Pisarcik, Larry Csonka


"Giants fumble away season to Eagles."



http://www.youtube.com/watch?v=CzUHvg6QbaU

4. Triplett tramples Bears to start onslaught
Dátum: 1956. december 30.
Ellenfél: Chicago Bears
Főszereplő: Mel Triplett


"New York ices Chicago for the title."


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick meg lenyilatkozta h fura h nem volt kézfogás a meccs után
hát menjen a picsába, nekem meg az a fura h ő még egyáltalán egy lapra kerül az nfl-lel...csebi
még jó hogy nem te döntöd el

hibázott, igen, de most olyan formában van, amiről nagyon sokan csak álmodozhatnak életükben. és szerintem az miatt is lett ilyen jó mostanra, teljesen más a hozzáállása interjúk alapján.
kezet fogni meg vesztes meccs után is illik...deny79
Ezzel kapcsolatban már belinkeltem az előző hozzászólásomban egy cikket.

1. Ott van egy kép ahol ölelkezik a meccs végén egy kék mezessel.
2. Sportsmanlike kifejezést azért ő ne használja. Tudom megbűnhődött, megbánta meg minden, de erről hallgasson. Az NFL-nek szüksége van rá, ezért megbocsátottak neki, ezért is hallgasson.
3. a csapattársai ott ünnepelték Jacksont, nem tudom meddig kellett volna várni rájuk. Szerintem látták az ünneplést, ezért a Giants bement az öltözőbe.

Erről is szól a cikk.

Nem volt annyira korrekt ez a nyilatkozat.gyurczi
Oké, ebben is van igazság. De nem végig volt ott D-Jax ünneplés, akkor nyilatkozott is....
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Vick meg lenyilatkozta h fura h nem volt kézfogás a meccs után
hát menjen a picsába, nekem meg az a fura h ő még egyáltalán egy lapra kerül az nfl-lel...csebi
még jó hogy nem te döntöd el

hibázott, igen, de most olyan formában van, amiről nagyon sokan csak álmodozhatnak életükben. és szerintem az miatt is lett ilyen jó mostanra, teljesen más a hozzáállása interjúk alapján.
kezet fogni meg vesztes meccs után is illik...deny79
Ezzel kapcsolatban már belinkeltem az előző hozzászólásomban egy cikket.

1. Ott van egy kép ahol ölelkezik a meccs végén egy kék mezessel.
2. Sportsmanlike kifejezést azért ő ne használja. Tudom megbűnhődött, megbánta meg minden, de erről hallgasson. Az NFL-nek szüksége van rá, ezért megbocsátottak neki, ezért is hallgasson.
3. a csapattársai ott ünnepelték Jacksont, nem tudom meddig kellett volna várni rájuk. Szerintem látták az ünneplést, ezért a Giants bement az öltözőbe.

Erről is szól a cikk.

Nem volt annyira korrekt ez a nyilatkozat.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick meg lenyilatkozta h fura h nem volt kézfogás a meccs után
hát menjen a picsába, nekem meg az a fura h ő még egyáltalán egy lapra kerül az nfl-lel...csebi
még jó hogy nem te döntöd el

hibázott, igen, de most olyan formában van, amiről nagyon sokan csak álmodozhatnak életükben. és szerintem az miatt is lett ilyen jó mostanra, teljesen más a hozzáállása interjúk alapján.
kezet fogni meg vesztes meccs után is illik...