New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Vick meg lenyilatkozta h fura h nem volt kézfogás a meccs után
hát menjen a picsába, nekem meg az a fura h ő még egyáltalán egy lapra kerül az nfl-lel...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Eli tartott egy komolyabb beszédet, ami tőle teljesen szokatlan.

http://www.giants.com/news/headlines/story.asp?story_id=44680

Én valahogy bízom abban, hogy ez a zakó ugyanolyan hatással lesz ránk mint a 2007-es Pats elleni.
Jó ez a csapat. Súlyos az a 28 pont 8 perc alatt, de nem azért történt, mert gyenge a csapat, hanem egy jó ellenfél elkapta a fonalat, és nagy szerencséje volt, a Giantsnél az egyéni hibái pedig folyamatosan erősítették a hatásukat. Szerintem a D nem tudott visszakapcsolni az előző sebességre. Aki sportolt csapatban az tudja milyen az, hogy hiába akarsz, próbálsz pörögni, nem jön össze semmi.

Van egy olyan érzésem, hogy idén harmadszorra is felállunk vereség után és győzünk.

Ez viszont egy kicsit felbosszantott

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Vick-says-Giants-were-unsportsmanlike-photogr?urn=nfl-298246gyurczi
Ennyi előnye van legalább Eli halkszavúságának, h mivel nem szokott ilyen beszédeket tartani (Tuck szerint ugye ez volt az első ilyen egész csapatnak szóló dumája), így vszínű nagyobb hatása van egy ilyennek, mint másnál.. szimpatikus, h a csapat ennyire kiáll Dodge mellett, igazságtalan is lenne az ő nyakába varrni ezt a vereséget, ezt persze Coughlin is belátja már. Hát remélem sikerül felpörögni újra, ha innen nyerünk SB-t az legalább egy igazi amerikai story lesz 😉Szesze
tartok tőle hogy idénre már foglalt az ami mese story: ez pedig az lesz hogy az exrosszfiú Vick visszatér az nfc döntőn atlantába (sajnos nem nézőként, hanem a philyvel)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Eli tartott egy komolyabb beszédet, ami tőle teljesen szokatlan.

http://www.giants.com/news/headlines/story.asp?story_id=44680

Én valahogy bízom abban, hogy ez a zakó ugyanolyan hatással lesz ránk mint a 2007-es Pats elleni.
Jó ez a csapat. Súlyos az a 28 pont 8 perc alatt, de nem azért történt, mert gyenge a csapat, hanem egy jó ellenfél elkapta a fonalat, és nagy szerencséje volt, a Giantsnél az egyéni hibái pedig folyamatosan erősítették a hatásukat. Szerintem a D nem tudott visszakapcsolni az előző sebességre. Aki sportolt csapatban az tudja milyen az, hogy hiába akarsz, próbálsz pörögni, nem jön össze semmi.

Van egy olyan érzésem, hogy idén harmadszorra is felállunk vereség után és győzünk.

Ez viszont egy kicsit felbosszantott

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Vick-says-Giants-were-unsportsmanlike-photogr?urn=nfl-298246gyurczi
Ennyi előnye van legalább Eli halkszavúságának, h mivel nem szokott ilyen beszédeket tartani (Tuck szerint ugye ez volt az első ilyen egész csapatnak szóló dumája), így vszínű nagyobb hatása van egy ilyennek, mint másnál.. szimpatikus, h a csapat ennyire kiáll Dodge mellett, igazságtalan is lenne az ő nyakába varrni ezt a vereséget, ezt persze Coughlin is belátja már. Hát remélem sikerül felpörögni újra, ha innen nyerünk SB-t az legalább egy igazi amerikai story lesz 😉
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Eli tartott egy komolyabb beszédet, ami tőle teljesen szokatlan.

http://www.giants.com/news/headlines/story.asp?story_id=44680

Én valahogy bízom abban, hogy ez a zakó ugyanolyan hatással lesz ránk mint a 2007-es Pats elleni.
Jó ez a csapat. Súlyos az a 28 pont 8 perc alatt, de nem azért történt, mert gyenge a csapat, hanem egy jó ellenfél elkapta a fonalat, és nagy szerencséje volt, a Giantsnél az egyéni hibái pedig folyamatosan erősítették a hatásukat. Szerintem a D nem tudott visszakapcsolni az előző sebességre. Aki sportolt csapatban az tudja milyen az, hogy hiába akarsz, próbálsz pörögni, nem jön össze semmi.

Van egy olyan érzésem, hogy idén harmadszorra is felállunk vereség után és győzünk.

Ez viszont egy kicsit felbosszantott

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Vick-says-Giants-were-unsportsmanlike-photogr?urn=nfl-298246

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én fenn maradtam megnézni a meccset és elég kiábrándító volt, baromi jól játszott a Bears. A meccs napján dőlt el hogy Favre kezd a meccsen és ez egy kicsit megzavarta a védelmet így korán kaptak is egy TD-t, de Cutler irigylésre méltóan játszott, alig volt rossz passza, az incomplete passzok se rajta múltak. Aztán valahol az első negyed végén Favre feje odakoppant egy sacknél a betonná fagyott talajhoz, véget ért számára a meccs (rá jár a rúd idén az öregre). Joe Webb állt be akinek voltak szép megmozdulásai futott is egy TD (ami egyébként nem volt szabályos) de látszott hogy első meccse a ligában. Így kb. a félidőre eldőlt a meccs. Ha lett volna AP akkor ez egy szoros meccs lehetett volna, de ez van, a hétvége valóban "Do or Die" lesz, már nagyon várom. Egyébként a meccset adni fogja a Sport Tv is.rattlesnk
Elég egyértelmű volt, h jelenleg nem lesz egy súlycsoportban a két csapat, ahogy ez velünk is így volt múlt héten.
Nekem még kell pár nap mire rá tudok újra hangolódni a hétvégi meccsre...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én fenn maradtam megnézni a meccset és elég kiábrándító volt, baromi jól játszott a Bears. A meccs napján dőlt el hogy Favre kezd a meccsen és ez egy kicsit megzavarta a védelmet így korán kaptak is egy TD-t, de Cutler irigylésre méltóan játszott, alig volt rossz passza, az incomplete passzok se rajta múltak. Aztán valahol az első negyed végén Favre feje odakoppant egy sacknél a betonná fagyott talajhoz, véget ért számára a meccs (rá jár a rúd idén az öregre). Joe Webb állt be akinek voltak szép megmozdulásai futott is egy TD (ami egyébként nem volt szabályos) de látszott hogy első meccse a ligában. Így kb. a félidőre eldőlt a meccs. Ha lett volna AP akkor ez egy szoros meccs lehetett volna, de ez van, a hétvége valóban "Do or Die" lesz, már nagyon várom. Egyébként a meccset adni fogja a Sport Tv is.

Rodgers állapotáról valaki tud valami új infót?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Volt tegnap hozzászólásom itt a topikban.
Szablerrel hagytam el a vendéglátóipari egységet.
Nos, azóta ő eltűnt! 😊vadibandi
reméljük a könyveit azért odaadta valakinek, ha már a Top10-nél tartSzesze
Azt mondta, hogy a vasárnapi meccs megkavarta a TOP 10 tetejét, tehát ezután már más lista kerülne kiadásra, mert a "Miracle" már nem biztos, hogy TOP 1.vadibandi
Ha ez lesz a Top1 akkor unlike-ot kap 😛 sőt, bant
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
u.i. : Vadibandit és G-ment azóta sem látom a fórumon, remélem minden o.k. veletek nem tettetek kárt
magatokban (másokban.. ) miután leléptem!! 😊)yooker
Volt tegnap hozzászólásom itt a topikban.
Szablerrel hagytam el a vendéglátóipari egységet.
Nos, azóta ő eltűnt! 😊vadibandi
reméljük a könyveit azért odaadta valakinek, ha már a Top10-nél tartSzesze
Azt mondta, hogy a vasárnapi meccs megkavarta a TOP 10 tetejét, tehát ezután már más lista kerülne kiadásra, mert a "Miracle" már nem biztos, hogy TOP 1.




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
u.i. : Vadibandit és G-ment azóta sem látom a fórumon, remélem minden o.k. veletek nem tettetek kárt
magatokban (másokban.. ) miután leléptem!! 😊)yooker
Volt tegnap hozzászólásom itt a topikban.
Szablerrel hagytam el a vendéglátóipari egységet.
Nos, azóta ő eltűnt! 😊vadibandi
reméljük a könyveit azért odaadta valakinek, ha már a Top10-nél tart
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
u.i. : Vadibandit és G-ment azóta sem látom a fórumon, remélem minden o.k. veletek nem tettetek kárt
magatokban (másokban.. ) miután leléptem!! 😊)yooker
Volt tegnap hozzászólásom itt a topikban.
Szablerrel hagytam el a vendéglátóipari egységet.
Nos, azóta ő eltűnt! 😊




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Még jó, h nem maradtam fent megnézni a Vikings meccset.. Mondjuk kurvára nem is érdemelnénk meg most, h más segítsen rajtunk. Absz pesszimista vagyok a hétvégi meccsel kapcs.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Hát a Chicago verte a Vikings-et :S

Akkor nincs mese, vagy megverjük a GB-t, vagy húzzunk a fenébe.

Fogcsikorgatós, fasza meccsnézés lesz belőle legalább.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Kár, h nagyon csekély az esélye egy Vikings győzelemnek. Mondjuk lehet, h fent kéne maradni megnézni


24 óra után azért kicsit javult a helyzet nálad is...

amúgy hagytál valamit amin megtudod nézni a meccset??? 😊 😊

szerintem a Vikesra most ne számítsunk , nem fog bukni a Chicago ma este.(azért felveszem éjszaka hátha nem lesz igazam... 😉 )
hálistennek sok egyéb lehetőségünk is van még ugye...

BÜSZKESÉG! ez a kulcsszó ha jól tudom !ezért fognak szétrúgni minden segget a jövő héten

Green Bay-ben...

u.i. : Vadibandit és G-ment azóta sem látom a fórumon, remélem minden o.k. veletek nem tettetek kárt
magatokban (másokban.. ) miután leléptem!! 😊)yooker
Természetesen semmi sem o.k.

Én még mindig nem tértem magamhoz. És ami a nagyobb baj, hogy szerintem a csapat sem. Elképzelni sem tudom, hogyan nyerünk a lembón...

Off: Amúgy a meccsnézés jó volt. Így a saját használati és dísztárgyak, számítástechnika stb. megmenekültek, csak az eagles-rajongók fülsüketítő üvöltése nem kellett volna ott a 4. negyed végén. A Jim Beam-edet nekünk is felszámolták, hiába erősködtem, hogy én hallottam, amikor te bemondtad a csajnak a számlához. Ő azt állította, hogy nem hallotta, és nem is tette rá a számládra. Fizettem... Ez már csak a hab volt a tortán tegnap este.
26. estére egyelőre nem tervezek semmit.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Kár, h nagyon csekély az esélye egy Vikings győzelemnek. Mondjuk lehet, h fent kéne maradni megnézni


24 óra után azért kicsit javult a helyzet nálad is...

amúgy hagytál valamit amin megtudod nézni a meccset??? 😊 😊

szerintem a Vikesra most ne számítsunk , nem fog bukni a Chicago ma este.(azért felveszem éjszaka hátha nem lesz igazam... 😉 )
hálistennek sok egyéb lehetőségünk is van még ugye...

BÜSZKESÉG! ez a kulcsszó ha jól tudom !ezért fognak szétrúgni minden segget a jövő héten

Green Bay-ben...

u.i. : Vadibandit és G-ment azóta sem látom a fórumon, remélem minden o.k. veletek nem tettetek kárt
magatokban (másokban.. ) miután leléptem!! 😊)
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
"Also, if the Vikings beat the Bears tonight, the Giants would get into the postseason with a victory in either of their final two games. The reason for that is the Packers would win the NFC North with a victory over Chicago in Week 17. That would drop the Bears and Giants to 10-6, with the Giants’ victory over Chicago in Week 4 being the tiebreaker. In the event of a multi-team tiebreaker, the Giants would get in ahead of Chicago because of a better conference record."

egyszóval hajrá Vikingek!Winters
Kár, h nagyon csekély az esélye egy Vikings győzelemnek. Mondjuk lehet, h fent kéne maradni megnézni..Szesze
A pálya állapota, amin játszanak még lehet, hogy megkavarja majd a lapokat.
Na meg csak felszívják magukat a saját ünnepükre.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
"Also, if the Vikings beat the Bears tonight, the Giants would get into the postseason with a victory in either of their final two games. The reason for that is the Packers would win the NFC North with a victory over Chicago in Week 17. That would drop the Bears and Giants to 10-6, with the Giants’ victory over Chicago in Week 4 being the tiebreaker. In the event of a multi-team tiebreaker, the Giants would get in ahead of Chicago because of a better conference record."

egyszóval hajrá Vikingek!Winters
Kár, h nagyon csekély az esélye egy Vikings győzelemnek. Mondjuk lehet, h fent kéne maradni megnézni..
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
"Also, if the Vikings beat the Bears tonight, the Giants would get into the postseason with a victory in either of their final two games. The reason for that is the Packers would win the NFC North with a victory over Chicago in Week 17. That would drop the Bears and Giants to 10-6, with the Giants’ victory over Chicago in Week 4 being the tiebreaker. In the event of a multi-team tiebreaker, the Giants would get in ahead of Chicago because of a better conference record."

egyszóval hajrá Vikingek!
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Én abszolút nem vagyok derűlátó a PO reményeinkkel kapcsolatban, de az tény, hogy ha valamit is akarunk csinálni a rájátszásban azontúl, hogy hurrábejutottunkje, akkor jó gyakorlás lesz előtte a GB megverése.

Csak hát idegenben leszünk, egy leírhatatlanul nagy bukta után, a fikafagyasztó hidegben...
Nem nekünk áll a zászló.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
A döntetlen ezen ment el:
New York Giants at 1:16, (1st play from scrimmage 1:10)
(1:10) (Shotgun) E.Manning pass incomplete short left to D.Hagan. 1-10-NYG 36
(1:06) (Shotgun) E.Manning pass incomplete deep middle to K.Boss. 2-10-NYG 36
(1:00) (Shotgun) E.Manning sacked at NYG 29 for -7 yards (T.Laws). 3-10-NYG 36
Timeout #1 by NYG at 00:14.Badman
tehát még egyszer: mások is hibáztak, de ettől ez még menthető lett volna, ha kikúrja a labdát, a 20 yard körül.Winters
Magas volt a snap, ezért nem tudta kirúgni oldalra. Le kellett volna futtatni az órát, és akkor nem került volna a csapat ilyen helyzetbe.Badman
ez az a dolog, amivel én is maximálisan egyetértek. 1:00-nál megállt a játék amikor 2&éskurvasok volt. Itt én is egyből erre gondoltam, hogy térdeljünk le, és menjünk inkább OT-ba.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kivételesen nagyon örülök, hogy nem tudtam megnézni a meccset! Most olvastam a kommenteket.Szsziszka
sztem egyébként ha teheted, szerezd be (bár még nincs fent tytn ahogy az előbb írtam is a sas topikba) az első 3 negyedet mindenképp érdemes megnézni. max a 4. negyednél kinyomod 😀

a mondandód második részével egyetértek, egy elit csapatnak nem lehet ilyen hullámzó a teljesítménye
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Kivételesen nagyon örülök, hogy nem tudtam megnézni a meccset! Most olvastam a kommenteket. Függetlenül attól, hogy ki kit hibáztat, annyit leszögeznék, h ez a 4. negyed a vállalhatatlan kategória. Meg az is elfogadhatatlan, hogy zsinórban 5. v. 6. alaklommal kapunk ki a filitől. (beleférne, ha ott tartanánk a csapatépítésben, mint mondjuk a Bills, de évek óta jó cspatnak tartjuk magunkat/tartanak minket).
Én azt remélem, h bejutunk, és a filit kapjuk ellenfélnek! Ott meg lehet mutatni, h megérdemeltük-e. (Hiába van, h alapjában véve jó az O is, meg a D is, ekkora hullámvölgyek, nem férnek bele, meg ilyen specteam teljesítmény se. Nyilván TC is pontosan tudja, h a ST is uolyan fontos része a csapatnak. Korábban is eszembe jutott már, h a ST-coach nincs a helyzet magaslatán.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én bízom a csapatban h felállunk a padlóról, szvsz a PO meglesz, ott meg azért fogok imádkozni h találkozzunk a phillyvel
karácsonyra meg veszek egy ilyet, mert tegnap eltörtem a space-t és a numpad rész se teljesen oké 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Saintsnek két rohadt nehéz meccse lesz a Falcons és a Buccs ellen. A Packersnek se lesz egyszerű dolga ellenünk és a Bears ellen. A macik Green Bayen kívül a Jetset fogadják. Tampa pedig Hawksot fogadja még. Ezek alapján a mi sorsolásunk az egyik legkönnyebb. Én bizakodó vagyok. Szerintem meg lesz a PO. Titkon reménykedek hogy a Siants utóbbi két meccsét elveszti és akkor megelőzhetjük őket, ami egyenlő azzal hogy Westből kapunk ellenfelet. (Tudom ennek az esélye nagyon csekély de azért eljátszottam a gondolattal. 😊 )
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
a GB már valóban preplayoff meccs, az öreg a meccs után rosszul kalkulált, nem kell ütni a redskinst:

New York Giants (9-5) – Would clinch a playoff berth with a win at the Packers due to better strength of victory than the Buccaneers.

be is nézek a GB topikba, náluk milyen gondok vannakvittore
A Redskins meccsnek egyedül akkor lehet jelentősége, ha kikapunk a Packerstől, mert akkor ha verjük a Redskinst és a Packers kikap a Chicagotól az utsó fordulóban, még akkor is továbbjuthatunk.
Szóval annyira még nem szar a heylzet, csak fel kellene állni a padlóról.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Biztos én értékelem túl a szerepüket. De egy csomószor azaz érzésem, hogy egy csomó ember messze a saját maximuma fölött játszik emiatt és ilyenkor könnyebben történhetnek hibák. Normális esetben pl. nem Tuck a megfelelő ember hogy TE-t vagy RB-t fogasson az ember; ha jól tudom (Tampa 2-ben / Cover 2-ben - gondolom Fewell (majd egyszer) ezt szeretne) ezt mind az LB-knek kéne csinálni. Valószínűleg nincs aki jobban tudná mint Tuck - már ha Fewell nem hülye - amit nem gondolok róla. Gáz. Ugyanígy mondhatjuk hogy a Vick futásoknál hogy Ross meg Grant cseszte el; de nálunk esélye sincs hogy valamelyik OLB-ben akadjon el így minden az ő kezükben is volt.

Ami viszont nem rajtuk múlt és nincs fenn a listán: amikor Thomas hiába jelezte Websternek (vagy fordítva) hogy zónázzon, ne embert fogjon - nem jutott el hozzá az infó - és így kb a legtisztább TD-t kaptuk.salander
Nyilván kurvára hiányzik, h gyakorlatilag nincsen LB-tackle egész évben, ez nem is kérdéses. Ennek ellenére már sokszor megmutattuk, h tudjuk orvosolni ezt a problémát, 2007-2009ig sem volt domináns az LB sorunk (oké, azért Pierce fasza volt, főleg az első két évben, de ő sem azért mert tackle-masina volt, hanem mert faszán olvasta a playeket, igazi védelmi vezér tudott lenni), mégis kurva jó volt a védelem. Ennél a védekezésnél amit mi csinálunk az LB kérdés nem olyan fonotsságú,ezért is draftoltunk első körökben megint a DLine-ba, egyszerűen ott dől el a lényeg nálunk. Tegnap is látható volt, h amikor elfogyott az erő ott akkor végünk is lett. Sajnos Tollefson kiesése ennyire bebaszott, nem tudtunk rotálni már.