New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Blues 12
Azért ne varrjátok már Dodge nyakába a vereséget. Neki már pályára sem kellett volna lépnie a rendes játékidőben.Badman

Én már korábban is leirtam, hogy számomra ő volt még a legkisebb tényező ebben a vereségben, ráadásul desean még el is ejtette és így is szívtunk ugye, de akkor is... lehet, hogy ott sörözött már rég az oldalvonalon, de nem igaz, hogy nem tudja egyszerűen kirúgni. se a szurkolók se a csapat nem segíti nagyon persze, de kritikus helyzetben megbízhatatlan és ez tény, okoktól függetlenül.Blues
De mégis mit vársz tőle? Újonc, a ST sem a legjobb, ráadásul a new york-i közönséget sem egyszerű elviselni. Nem védeni akarom, de nem rajta ment el a meccs. Badman
ugyanezt mondom😊 csak annyi különbséggel, hogy minden negatív körülmény ellenére, ennél ezt jobban kell csinálni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szezon közepére egy kicsit megszokta a dolgot és előző héten már jókat puntolt, de ahogy jött egy kis feszültség rögtön bedölt, mint az első meccsein. ilyen emberrel egyszerűen nem lehet PO-ba menni, egy superbowl-ról mentővel vinnék el reszketve.Blues
Azért ne varrjátok már Dodge nyakába a vereséget. Neki már pályára sem kellett volna lépnie a rendes játékidőben.Badman

Én már korábban is leirtam, hogy számomra ő volt még a legkisebb tényező ebben a vereségben, ráadásul desean még el is ejtette és így is szívtunk ugye, de akkor is... lehet, hogy ott sörözött már rég az oldalvonalon, de nem igaz, hogy nem tudja egyszerűen kirúgni. se a szurkolók se a csapat nem segíti nagyon persze, de kritikus helyzetben megbízhatatlan és ez tény, okoktól függetlenül.Blues
De mégis mit vársz tőle? Újonc, a ST sem a legjobb, ráadásul a new york-i közönséget sem egyszerű elviselni. Nem védeni akarom, de nem rajta ment el a meccs.
Más: The last time an NFL team blew a 21-point fourth quarter lead and lost? Nov. 26, 2006 when the #NYG did it at Tennessee…..
több mint 13 éve
Blues 12
2nd down-nál futni kellett volna egyet, aztán 3rd-re még mindig meg lehetett volna próbálni a passzt és az időkérést (volt még 3), de az igazi megafaszság az volt, h Dodge nem rúgta ki a picsába oldalra a puntotSzesze
szezon közepére egy kicsit megszokta a dolgot és előző héten már jókat puntolt, de ahogy jött egy kis feszültség rögtön bedölt, mint az első meccsein. ilyen emberrel egyszerűen nem lehet PO-ba menni, egy superbowl-ról mentővel vinnék el reszketve.Blues
Azért ne varrjátok már Dodge nyakába a vereséget. Neki már pályára sem kellett volna lépnie a rendes játékidőben.Badman

Én már korábban is leirtam, hogy számomra ő volt még a legkisebb tényező ebben a vereségben, ráadásul desean még el is ejtette és így is szívtunk ugye, de akkor is... lehet, hogy ott sörözött már rég az oldalvonalon, de nem igaz, hogy nem tudja egyszerűen kirúgni. se a szurkolók se a csapat nem segíti nagyon persze, de kritikus helyzetben megbízhatatlan és ez tény, okoktól függetlenül.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én sem verném Dodgera a balhét. Az idegrohamomat még súlyosbította is ahogy Coughlin nekiment a srácnak. Megtehetni megteheti, de lehet nem a kamera előtt, pláne amikor ő is legalább annyira saras. Kispályás az egész.salander
Én ezeket már nem is láttam.. (Jackson labdaejtését se), ekkor már amortizáltam a környezetemet 😊
Ez tényleg faszság Couglintól, de vszínű az ő vérnyomása se 110/70 volt.. ha lehiggad belátja ő is gondolom.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én sem verném Dodgera a balhét. Az idegrohamomat még súlyosbította is ahogy Coughlin nekiment a srácnak. Megtehetni megteheti, de lehet nem a kamera előtt, pláne amikor ő is legalább annyira saras. Kispályás az egész.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
2nd down-nál futni kellett volna egyet, aztán 3rd-re még mindig meg lehetett volna próbálni a passzt és az időkérést (volt még 3), de az igazi megafaszság az volt, h Dodge nem rúgta ki a picsába oldalra a puntotSzesze
szezon közepére egy kicsit megszokta a dolgot és előző héten már jókat puntolt, de ahogy jött egy kis feszültség rögtön bedölt, mint az első meccsein. ilyen emberrel egyszerűen nem lehet PO-ba menni, egy superbowl-ról mentővel vinnék el reszketve.Blues
Dodge újonc, így nem meglepő, ha még nem mindig bírja el a terhet, ráadásul kurvára nem igazságos a nyakába varrni ezt a vereséget, ahogy egyébként a mindenki által egyből kibaszandó ST is jól teljesített az utsó playig. A kulcs a D teljes kipukkadása volt, sajnos az első félidei tökéletes játék túl sokat vett ki belőlük. Voltak nagy edzői hibák is minden téren a 2. félidőben (sajnos Fewell is csinált 1-2 hatalmas hülyeséget ekkor, más kérdés h ki a fasz gondolta, h ez döntő lehet). Elképesztően szerencsétlen vereség volt, soha nem láttam még hasonlót se.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2nd down-nál futni kellett volna egyet, aztán 3rd-re még mindig meg lehetett volna próbálni a passzt és az időkérést (volt még 3), de az igazi megafaszság az volt, h Dodge nem rúgta ki a picsába oldalra a puntotSzesze
szezon közepére egy kicsit megszokta a dolgot és előző héten már jókat puntolt, de ahogy jött egy kis feszültség rögtön bedölt, mint az első meccsein. ilyen emberrel egyszerűen nem lehet PO-ba menni, egy superbowl-ról mentővel vinnék el reszketve.Blues
Azért ne varrjátok már Dodge nyakába a vereséget. Neki már pályára sem kellett volna lépnie a rendes játékidőben.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igen, ha legalább a játékkal lett volna gáz, de így kikapni és ezzel a gondolattal menni legközelebb pályára nagyon nehéz lesz. ráadásul a vick-desean páros morálja most az egekben, amivel ha talpon maradunk is, valószínüleg találkozunk mégegyszer...Blues
bárcsak találkoznánk még idén.. egyébként sztem mind2 meccsen jobbak voltunk, ezen egyértelműen, az elsőn is min 50-50, csak egyszerűen elképesztően-kibaszottul-undorítóan-stbstb mákosak velünk szemben, ez már vmi fóbia v átok bazzegSzesze
Ha szabad itt most nékem megnyilvánulnom főleg a mai meccsel kapcsolatban ezt a mák dolgot adom!!!! 😊 , de a védelmünk a második félidőben hatalmas szívvel játszott és ez ellensúlyozta a képességbeli hiányosságokat. Lehet ti tovább is juttok majd mint mi, mert a sérülések is bőven vannak nálunk a D-ből. A PO-ban talán majd visszavághattok, de az még odébb van.dande
Ahhoz, hogy találkozzunk, előbb be kellene jutnunk a playoffba. 😊 Remélem másodikok lesztek az NFC-ben, és akkor csak a főcsoprtdöntőben futhatunk össze (ahová nektek a Saints-en keresztül vezetne az utatok).
több mint 13 éve
Blues 12
2nd down-nál futni kellett volna egyet, aztán 3rd-re még mindig meg lehetett volna próbálni a passzt és az időkérést (volt még 3), de az igazi megafaszság az volt, h Dodge nem rúgta ki a picsába oldalra a puntotSzesze
szezon közepére egy kicsit megszokta a dolgot és előző héten már jókat puntolt, de ahogy jött egy kis feszültség rögtön bedölt, mint az első meccsein. ilyen emberrel egyszerűen nem lehet PO-ba menni, egy superbowl-ról mentővel vinnék el reszketve.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
az biztos, h nem épít, egyedül az a kérdés, h képesek leszünk-e felállni a totális padlóról.. sajnos ez egy akkora lélektani pofon volt amiből nemtom, h van-e visszaút. Ennél egy 50-0ás vereség is jobb lett volna.Szesze
igen, ha legalább a játékkal lett volna gáz, de így kikapni és ezzel a gondolattal menni legközelebb pályára nagyon nehéz lesz. ráadásul a vick-desean páros morálja most az egekben, amivel ha talpon maradunk is, valószínüleg találkozunk mégegyszer...Blues
bárcsak találkoznánk még idén.. egyébként sztem mind2 meccsen jobbak voltunk, ezen egyértelműen, az elsőn is min 50-50, csak egyszerűen elképesztően-kibaszottul-undorítóan-stbstb mákosak velünk szemben, ez már vmi fóbia v átok bazzegSzesze
Ha szabad itt most nékem megnyilvánulnom főleg a mai meccsel kapcsolatban ezt a mák dolgot adom!!!! 😊 , de a védelmünk a második félidőben hatalmas szívvel játszott és ez ellensúlyozta a képességbeli hiányosságokat. Lehet ti tovább is juttok majd mint mi, mert a sérülések is bőven vannak nálunk a D-ből. A PO-ban talán majd visszavághattok, de az még odébb van.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én alapvetően elég defenzíven nézek bizonyos szituációkat - erre időnként megkapom öcsémtől, hogy aki ilyeneket akar nem ért a focihoz - de képtelen vagyok megérteni miért nem futtattuk le az órát hogy jöjjön a hosszabbítás. Tudom, az OT rizikó... De legalább lett volna ideje a védelemnek egy kicsit felmosnia magát a földről addig.salander
2nd down-nál futni kellett volna egyet, aztán 3rd-re még mindig meg lehetett volna próbálni a passzt és az időkérést (volt még 3), de az igazi megafaszság az volt, h Dodge nem rúgta ki a picsába oldalra a puntot
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Mondjuk, ha tényleg nyernénk a GB ellen, akkor a Chicago ellen a legkedvezőbb matchup jönne létre nekünk a WildCard-on. Csak én valahogy nem hiszem most, h nyerünkSzesze
lehet hogy jól jött akkor ez a vereség?? 😊

amúgy a Chigago elleni meccs szimpatikusnak tűnik tényleg!

jövő héten tehát pre-wild card a Gb ellen!!! 😊
több mint 13 éve
Blues 12
az biztos, h nem épít, egyedül az a kérdés, h képesek leszünk-e felállni a totális padlóról.. sajnos ez egy akkora lélektani pofon volt amiből nemtom, h van-e visszaút. Ennél egy 50-0ás vereség is jobb lett volna.Szesze
igen, ha legalább a játékkal lett volna gáz, de így kikapni és ezzel a gondolattal menni legközelebb pályára nagyon nehéz lesz. ráadásul a vick-desean páros morálja most az egekben, amivel ha talpon maradunk is, valószínüleg találkozunk mégegyszer...Blues
bárcsak találkoznánk még idén.. egyébként sztem mind2 meccsen jobbak voltunk, ezen egyértelműen, az elsőn is min 50-50, csak egyszerűen elképesztően-kibaszottul-undorítóan-stbstb mákosak velünk szemben, ez már vmi fóbia v átok bazzegSzesze
eagles tényleg az achilles ínünk, de a mai meccs után szerintem egy harmadik meccset is buknánk, míg az elsőből lehetett építkezni, a mai után nem hiszem, hogy ellenük újra egybe tudnánk lenni. de egyelőre a következő két hétvégére kell fókuszálni, aztán majd meglátjuk persze. redskins-en jó lenne újra felszívni magunk.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én alapvetően elég defenzíven nézek bizonyos szituációkat - erre időnként megkapom öcsémtől, hogy aki ilyeneket akar nem ért a focihoz - de képtelen vagyok megérteni miért nem futtattuk le az órát hogy jöjjön a hosszabbítás. Tudom, az OT rizikó... De legalább lett volna ideje a védelemnek egy kicsit felmosnia magát a földről addig.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mondjuk, ha tényleg nyernénk a GB ellen, akkor a Chicago ellen a legkedvezőbb matchup jönne létre nekünk a WildCard-on. Csak én valahogy nem hiszem most, h nyerünk
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
helyből force quit volt az egész netből, és idáig vissza se bírtam nézni. dodge-ot vágjuk ki a faszba, meg az egész ST-t, de ez még a legkevesebb... ilyen gyönyörű félidő után így felengedni, ez a mentalitás már korábban is rohadt gáz volt, most meg - egy ilyen meccsen - teljesen elfogadhatatlan. mondjuk a D-t se lehet ezért teljesen hibáztatni ilyen langyos O mellett. van amikor zseniális, de ha beomlik akkor semmi pihenést nem hagy a védelemnek, azok meg zuhannak vele. komolyan az az érzésem van csomószor, hogy Eli-ék felmennek dobálózni, aztán ha nem megy simán akkor lejönnek, merthogy a D majd úgyis elintézi...

nem tudom mit jelent ez a vereség a szezon szempontjából mert ez még tanulságos sem volt, csak simán megalázó. tök mind1, hogy vick-ről van szó 130 yardot futó qb nem létezhet ebben a ligában, ilyen nincs. ahogy a negyedik negyedben történtek nagyrésze sem történhetett volna meg. kiváncsi vagyok, hogy egy ekkora pofon leterít vagy inkább épít mint mondjuk a titans után történt, mindenesetre ez most szégyen volt.Blues
az biztos, h nem épít, egyedül az a kérdés, h képesek leszünk-e felállni a totális padlóról.. sajnos ez egy akkora lélektani pofon volt amiből nemtom, h van-e visszaút. Ennél egy 50-0ás vereség is jobb lett volna.Szesze
igen, ha legalább a játékkal lett volna gáz, de így kikapni és ezzel a gondolattal menni legközelebb pályára nagyon nehéz lesz. ráadásul a vick-desean páros morálja most az egekben, amivel ha talpon maradunk is, valószínüleg találkozunk mégegyszer...Blues
bárcsak találkoznánk még idén.. egyébként sztem mind2 meccsen jobbak voltunk, ezen egyértelműen, az elsőn is min 50-50, csak egyszerűen elképesztően-kibaszottul-undorítóan-stbstb mákosak velünk szemben, ez már vmi fóbia v átok bazzeg
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Én is ezen gondolkodtam. 100 yardot futottunk a meccsen. Nem ment a futás. A 4. negyedben lenn kellet volna tartani Vicket a pálya szélén, hosszabb, futásokkal teli drive-okkal. Főleg egálnál kellett volna.

Az 1-3 negyedre viszont lehet alapozni az év végét.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Blues 12
helyből force quit volt az egész netből, és idáig vissza se bírtam nézni. dodge-ot vágjuk ki a faszba, meg az egész ST-t, de ez még a legkevesebb... ilyen gyönyörű félidő után így felengedni, ez a mentalitás már korábban is rohadt gáz volt, most meg - egy ilyen meccsen - teljesen elfogadhatatlan. mondjuk a D-t se lehet ezért teljesen hibáztatni ilyen langyos O mellett. van amikor zseniális, de ha beomlik akkor semmi pihenést nem hagy a védelemnek, azok meg zuhannak vele. komolyan az az érzésem van csomószor, hogy Eli-ék felmennek dobálózni, aztán ha nem megy simán akkor lejönnek, merthogy a D majd úgyis elintézi...

nem tudom mit jelent ez a vereség a szezon szempontjából mert ez még tanulságos sem volt, csak simán megalázó. tök mind1, hogy vick-ről van szó 130 yardot futó qb nem létezhet ebben a ligában, ilyen nincs. ahogy a negyedik negyedben történtek nagyrésze sem történhetett volna meg. kiváncsi vagyok, hogy egy ekkora pofon leterít vagy inkább épít mint mondjuk a titans után történt, mindenesetre ez most szégyen volt.Blues
az biztos, h nem épít, egyedül az a kérdés, h képesek leszünk-e felállni a totális padlóról.. sajnos ez egy akkora lélektani pofon volt amiből nemtom, h van-e visszaút. Ennél egy 50-0ás vereség is jobb lett volna.Szesze
igen, ha legalább a játékkal lett volna gáz, de így kikapni és ezzel a gondolattal menni legközelebb pályára nagyon nehéz lesz. ráadásul a vick-desean páros morálja most az egekben, amivel ha talpon maradunk is, valószínüleg találkozunk mégegyszer...
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az én feleségem meg azért csesztet, h miért itt verek szét mindent 😊Szesze
😀 Soha semmi nem jó... 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én kijöttem az ágyból a konyhába vegetálni, mert annyi vér van a fejemben. Ráadásnak még a kedves barátném is csesztet, hogy miért nem ott vagyok... És képtelen felfogni, hogyha egy helybe kényszeríteném magam, akkor tuti szétvernék valamit a végén. Túl békésnek ismer.salander
Az én feleségem meg azért csesztet, h miért itt verek szét mindent 😊
nem jó ezeknek semmi 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na akkor én is kifejteném a véleményem. A special-team tényleg nagyon gagyi, és jövőre le kell cserélni az edzőt, DE ez a meccs nem azon ment el. A visszahordás benne van a játékban, nem lehet teljesen kizárni, főképp ha olyan visszahordó van mint Jackson. Amin elment, az az utolsó két drive-unk playhívása volt, különösen a 31-31 utánit kell kiemelnem. Egy perccel a vége előtt le kellett volna futtatni az órát, nem pedig megpróbálni FG-t csinálni passzokkal. Lélektanilag a lehető legrosszabbat választotta Gilbride, majdhogynem törvényszerű volt, hogy nem sikerül a first down és a puntból nagy játékot hoz össze az Eagles. Ettől még ma mi voltunk a jobbak csapatként, és véleményem szerint jobbak is vagyunk. A Lambeau-n nyerni kell, és képesek is vagyunk rá, feltéve ha sikerül kitörölni a fejekből ezt az utolsó negyedet. Ha nem, akkor idén sem lesz playoff. Viszont ha bejutunk hatodikként, akkor mehetünk majd Chicagoba, ahol szerintem bőven megvan az esélyünk a győzelemre. Annak örülök, hogy az Eagles lesz a második kiemelt, így megkapják majd a Saints-et a divisional round-ban, akiktől ki is fognak kapni. Megjegyzem, hogy Vick-nek nem lenne szabad ebben a ligában játszania egy csapatban sem, mert akit jogerősen letöltendő börtönbüntetésre ítélnek, annak nincs helye semmilyen profi sportban. Lehet azzal jönni, hogy megbánta meg hasonlók, csak a lényeg nem ez, főképp mivel nem ismerjük személyesen és nem tudhatjuk, hogy valójában mit gondol magában erről.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én kijöttem az ágyból a konyhába vegetálni, mert annyi vér van a fejemben. Ráadásnak még a kedves barátném is csesztet, hogy miért nem ott vagyok... És képtelen felfogni, hogyha egy helybe kényszeríteném magam, akkor tuti szétvernék valamit a végén. Túl békésnek ismer.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
próbáltam bármi értelmes dolgot írni e nem tudok
még mindgi túl ideges vagyok ílyenek most a kedvenc csapataim a knicks is kikap a tökszar cavstől de az a vereség seholsincs ehez képest
fogalamam sincs hogy fogok igy aludni, jóéjt
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
most értem haza az első közös meccsnézésből (emlékezetesre sikeredett... 😊 )

nem káromkodom,nem szidok senkit ( bár nagyon tudnék) megteszitek ezt helyettem is...
inkább előre próbálok nézni!


úgy érzem a csapat pozitívan fog reagálni erre a tragikus vereségre és nagyon elkalapáljuk a Packerst és a Skinst

aztán irány a play off !!!!

U.I: azért jó volt hogy tudtunk találkozni a rájátszás meccseinket is nézhetnénk majd együtt !!! 😉 😉yooker
jó, h IR-re rakott a család, még bebasztam volna azt a kurva nagy kivetítőt, kicsit sokba került volna 😊
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
A Tampa most kapott ki a Lionstól...
ők valszeg 9-7el zárnak, a Seahawksot verik, de a Saintset nem.Szesze
ok jogos, akkor viszont mázlink van, mert a DET-et vertük, úgyhogy a TIE-breaker nekünk állWinters
nem a Tampával van a gond, hanem a GB-Chi párossal, mert ugye a Saints és az Atlanta fixen PO-s. A Bears ráadásul verni fogja ezt a gyenge Vikingsot holnap..Szesze
tény.